Автор Тема: Предложения за форума и сайта  (Прочетена 57549 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ichbin

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 369
  • Зодия: Capricorn Capricorn
Re: Предложения за форума и сайта
« Отговор #160 -: Декември 25, 2011, 09:18:34 »
Това, което ме затрудни в началото като нов потребител беше да откривам всички теми. Чак по-късно разбрах, че най-долу има едно малко комбо-списъче за избор на темите. И още по-късно осъзнах, че това списъче се появява само, ако си влязъл някъде в разделите на форума. Това обаче ме се струва малко нелогично и затова предлагам:

1) списъка с избор на теми да се качи горе в панела на основното меню

2)Ако не там , то поне да го има винаги горе и най-вече: да съществува и след натискане на бутона "Начало" най-горе!!!!

Няма логика първо да влизам в някой раздел от форума и чак след това да мога да избирам  в коя тема на кой раздел да вляза.
Няма, също така, логика една от най-важните функции на този форум да е навряна по този начин най-долу....
"Манастирът тесен за мойта душа е!"

"Нам цар не ни трябва, а демократично народно управление. Ние се борим за чиста и свята република. Цар и сега си имаме."

Васил Иванов Кунчев

Поп Кръстю предаде Левски от алчност, когато Апостолът му поиска сметка за парите от комитетите!!!!
 :shark:

Неактивен СоколъСкитникъ

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 80
    • Соколъ българското скинхедс движение
  • Religion: Christianity-Other Christianity-Other
« Отговор #161 -: Декември 25, 2011, 12:39:58 »
Предложих за този форум доста конкретнни неща, за които се аргументирах. Надявам се някой ден (след празниците) да обсъдим моите предложения. Прави ми впечатление, че общувам в този форум с едни и същи 7-8 човека, което значи, че той има нужда от план и стратегия за съживяване. Може и да има 2500 регистрирани потребителя, но:

1) Те са твърде малък брой
2) Не са достатъчно мотивирни активно да участват във форума.

Аз тука да не повярва човек, но се изкушавам да попригласям малко на Четника, като ще кажа следното. Това разбира се е лично мнение и извод. Мисля си, че една обективна причина, за това некой хора да се демотивират да пишат в тоя форум, е това, щото понякога тука нахълтват другари като теб. И за страничния наблюдател или за не достатъчно активния потребител остава едно впечатление, че тоя форум се колебае дали да бъде националистически или от време на време да става приют за изоставени ляво-сектанти като теб, които го осират от край до край с ляйняните си болшевишки бълвочи!

Тебе да не са ти спретнали някакъв виртуален "другарски съд" в некой болшевишки форум, та си станал виртуален бездомник и си опрел да търсиш подслон при нас националистите?

Що не ходиш на майната си в крайна сметка другарю комунист? Колкото и да се напъваш, няма да те припознаеме за свой, толкова ли си прост, че не може да го разбереш това нещо?

Ако не вярваш, направи си една спам-анкета и питай, да видиш на така поставения въпрос какви отговори ще получиш!
Тезъ що въ менъ духъ свободенъ, духъ за борба завещаха.

Неактивен ichbin

• Forum Member
  • **
« Отговор #162 -: Декември 25, 2011, 15:41:41 »
Аз тука да не повярва човек, но се изкушавам да попригласям малко на Четника, като ще кажа следното. Това разбира се е лично мнение и извод. Мисля си, че една обективна причина, за това некой хора да се демотивират да пишат в тоя форум, е това, щото понякога тука нахълтват другари като теб. И за страничния наблюдател или за не достатъчно активния потребител остава едно впечатление, че тоя форум се колебае дали да бъде националистически или от време на време да става приют за изоставени ляво-сектанти като теб, които го осират от край до край с ляйняните си болшевишки бълвочи!

Тебе да не са ти спретнали някакъв виртуален "другарски съд" в некой болшевишки форум, та си станал виртуален бездомник и си опрел да търсиш подслон при нас националистите?

Що не ходиш на майната си в крайна сметка другарю комунист? Колкото и да се напъваш, няма да те припознаеме за свой, толкова ли си прост, че не може да го разбереш това нещо?

Ако не вярваш, направи си една спам-анкета и питай, да видиш на така поставения въпрос какви отговори ще получиш!

Аз много пъти писах, че не съм комунист. А защо има хора, които отново и отново се вдъхновяват от разни комунистически идеи е не защото винаги са алчни за пари и власт, а защото капиталистическата система е изпълнена с вътрешни противоречия сама по себе си и съвсем мъничко размисъл и опозиция и трябват, за да се катурне.  Това е така не защото евреинът Маркс го е написал (аз не уважавам евреите), а защото фактите го доказват и "сложните" икономически теории могат да замазват и удължават агонията, но не да скрият противоречията за винаги. Всъщност капитализмът толерира простащината в човека - егоизт, който иска само да ебе, да яде и да се показва пред другите = ПОТРЕБИТЕЛ. И начинът, по който ти реагираш на моите КОНКРЕТНИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ, за пореден път доказва тази теза. На капиталистите им пречи ДЕМОКРАЦИЯТА не защото тя не  би била конструктивна, а защото ще унищожи така желаната от тях икономическа МЪТИЛКА и субективно-пазарна АНАРХИЯ на капитала, който иска да вилнее "свободно", без да се интересува от природа и хуманизъм. Църквата  като техен съюзник оправдава и затвърждава всеобщата гледка на простотия, невежество, смирение и експлоатация. Не че аз не вярвам във висшата, тайнствена сила на природната хармония и че не си мисля за нейния създател. Да, аз също съм религиозен, но по свой свободолюбив, а не подчинен, начин... Та ти нищо конкретно не каза във връзка с моите ПРЕДЛОЖЕНИЯ, "УМНИКО"!

Ако трябва сам да се определям какъв съм, аз бих се самоопределил като "информист", защитник на информационното демократочно общество. Искам всичко, особено икономическите процеси и паричните потоци, да стане прозрачно и видимо за всички, пък да видим тогава как ще се лъже, подкупва и краде.  :finger:
« Последна редакция: Декември 25, 2011, 16:11:46 от ichbin »

"Нам цар не ни трябва, а демократично народно управление. Ние се борим за чиста и свята република. Цар и сега си имаме."

Васил Иванов Кунчев

Поп Кръстю предаде Левски от алчност, когато Апостолът му поиска сметка за парите от комитетите!!!!

Неактивен Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8,658
  • България преди всичко!
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Отговор #163 -: Декември 25, 2011, 16:53:18 »
Кое е по-важно? Интереса на нацията или смисъла и значението на думата форум? А кое точно се губи и какъв е ппроблема то да се загуби? Та нали крайната цел все пак е нацията? Тук нещо не ми е съвсем ясно? Каква е всъщност стратегията,политиката и филосфията на създателите на този форум? Какви са поставените стратегически цели на Вашата форум организация? Може ли да ми ги изпратите на личната ми поща, за да ги разгледам?

Кой и защо финансира този форум? Това също е интересен въпрос.Кои са инициаторите на идеята и кои са изпълнителите? Би било също хубаво да направите една страничка за историята по създаването, инициативата и развитието  с имена, дати и важни моменти, за да се сдобия с обще представа. Мога и аз да ви подкрепям, ако ми харесат идеите и хората, които стоят зад тях....
Цитат
Кой и защо финансира този форум? Това също е интересен въпрос.Кои са инициаторите на идеята и кои са изпълнителите?
Това са несъществени въпроси и дори неетични.
Ad honores

Неактивен Ратникъ

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,221
« Отговор #164 -: Декември 25, 2011, 17:01:02 »
То в мига, в който започна да получавам някакви доходи и аз ще помагам за финансирането на форума - това е несъществен въпрос !!!

Неактивен ichbin

• Forum Member
  • **
« Отговор #165 -: Декември 25, 2011, 17:12:56 »
Това са несъществени въпроси и дори неетични.

По кодекса на чия етика са неетични  въпросите свързани с финансирането, стратегията и политиката на дадено добро обществено дело? Аз нямам ли право да зная едно обществено добро как се финансира и евентуално също да се включа, ако установя нужда от допълнително финансиране????

Значи според теб финансирането е нещо НЕСЪЩЕСТВЕНО? Интересна гледна точка!!! Бих се зарадвал да ме осветлиш по-подробно относно това свое остроумно становище.

Самият създател на форума май не мисли така, съдейки по неговия отговор.
« Последна редакция: Декември 25, 2011, 17:14:54 от ichbin »

Васил Иванов Кунчев

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 7,087
  • Perfectionist
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
  • Religion: Paganism-Egyptian Paganism-Egyptian
« Отговор #166 -: Декември 26, 2011, 05:43:10 »
Това, което ме затрудни в началото като нов потребител беше да откривам всички теми. Чак по-късно разбрах, че най-долу има едно малко комбо-списъче за избор на темите. И още по-късно осъзнах, че това списъче се появява само, ако си влязъл някъде в разделите на форума. Това обаче ме се струва малко нелогично и затова предлагам:

1) списъка с избор на теми да се качи горе в панела на основното меню

2)Ако не там , то поне да го има винаги горе и най-вече: да съществува и след натискане на бутона "Начало" най-горе!!!!

Няма логика първо да влизам в някой раздел от форума и чак след това да мога да избирам  в коя тема на кой раздел да вляза.
Няма, също така, логика една от най-важните функции на този форум да е навряна по този начин най-долу....

Това, което искаш едва ли ще стане.
Във всички форуми, в които съм влизал, независимо дали са SMF, phpBB, vBulletin или Invision Power Board този падащ списък е в долната част на прозореца.
Когато си на главната страница на форума, такъв падащ списък е напълно излишен.
« Последна редакция: Декември 26, 2011, 06:07:08 от Hatshepsut »

Неактивен ichbin

• Forum Member
  • **
« Отговор #167 -: Декември 26, 2011, 08:45:14 »
Това, което искаш едва ли ще стане.
Във всички форуми, в които съм влизал, независимо дали са SMF, phpBB, vBulletin или Invision Power Board този падащ списък е в долната част на прозореца.
Когато си на главната страница на форума, такъв падащ списък е напълно излишен.

Излишен значи. Добре. Аз, дали съм влязъл в "България" или в раздел "Православие" е едно и също. Списъкът не сменя своето съдържание. Каква е логоиката, след  като си е все същия списък, да го има в разделите, а да го няма в началото???? Излиза, че мога да вляза в раздел "Православие"  и след това да избера тема от друг раздел чрез СПИСЪКА, докато съм в раздел "ПРАВОСЛАВИЕ"! Абе добавете още един списък за неопитни форумци, а оставете стария за опитните! Толкова ли е трудно? Новите форумци и без туй в бъдеще ще са в пъти повече от своите родоначалници по форумите.... Така или иначе това си е твое мнение, което аз не споделям.

А отношение по следните три мои предложения ще вземеш ли?

http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=24284.msg177509#msg177509

http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=24284.msg177510#msg177510

http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=24284.msg177440#msg177440

И под отношение аз не разбирам само отговор на един от всичките въпроси в даден постинг.

:Azn:
« Последна редакция: Декември 26, 2011, 09:06:29 от ichbin »

Васил Иванов Кунчев

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Perfectionist
    • Български Националисти
« Отговор #168 -: Декември 26, 2011, 10:26:11 »
Излишен значи. Добре. Аз, дали съм влязъл в "България" или в раздел "Православие" е едно и също. Списъкът не сменя своето съдържание. Каква е логиката, след  като си е все същия списък, да го има в разделите, а да го няма в началото???? Излиза, че мога да вляза в раздел "Православие"  и след това да избера тема от друг раздел чрез СПИСЪКА, докато съм в раздел "ПРАВОСЛАВИЕ"! Абе добавете още един списък за неопитни форумци, а оставете стария за опитните! Толкова ли е трудно? Новите форумци и без туй в бъдеще ще са в пъти повече от своите родоначалници по форумите.... Така или иначе това си е твое мнение, което аз не споделям.

А отношение по следните три мои предложения ще вземеш ли?

http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=24284.msg177509#msg177509

Чрез падащия списък, който е в долната част на страницата, може да се придвижиш бързо в друг раздел, а не в конкретна тема. На главната страница на форума ги има всичките раздели, затова там няма нужда от падащ списък.

Хубаво би било да се публикува на сайта и един речник с всички понятия, които използва форума във връзка със своята функционалност. Например на мен не ми стана ясно какво е това "Spiders". Не са регистрирани потребители, не са и гости, а е нещо трето. Там в същия този речник могат да влязат и четирите категории потребители и разяснения за останалите с повече права и т.н.Това би осветлило по-добре форума, т.е. хората ще се ориентират в него по-лесно и съответно ще го уважават повече. Освен това гостите ще са по-мотивирани да се регистрират.

Нямам нищо против това предложение.

Неактивен ichbin

• Forum Member
  • **
« Отговор #169 -: Декември 28, 2011, 08:57:09 »
Аз едно нещо продължавам да не мога да разбера.

Защо, след като съм ИГНОРИРАЛ веднъж някого, той ще МОЖЕ да продължава да пише в МОИТЕ ТЕМИ?

Каква е ЛОГИКАТА тогава да го игнорирам изобщо? Аз не го игнорирам просто от СЕБЕ си, а по скоро от реализацията на моите идеи, пропагандирани в съответната ТЕМА. Т.е. аз го игнорирам от моите ТЕМИ!

МОЛЯ ВИ, поправете тази груба ГРЕШКА, за да не се певръща форума в ЧАТ КАНАЛ и удобна среда за ПРОВОКАТОРИ, които целенасочено пречат на  хората да се сдружават и да се защитават според общите си ИНТЕРЕСИ!!!!!!!!!

Логично е, след като аз съм създал дадена тема, поне да имам право да преценя кой може да пише в нея и кой не. Ако не това, поне игнорираните да не могат да пишат и да четат никоя от моите теми, след като съм ги игнорирал.
« Последна редакция: Декември 28, 2011, 09:01:23 от ichbin »

Васил Иванов Кунчев

Неактивен ichbin

• Forum Member
  • **
« Отговор #170 -: Януари 03, 2012, 13:40:18 »
Май никой от модераторите и администраторите няма интерес да ми отговори на въпроса в предишния постинг. Добре, има ли някаква възможност да ингнорирам определени хора от  темите, които създавам или не по дяволите??????????? Що за глупост е това, един или двама ИДИОТА да ми пречат да си пропагандирам идеите на СПОКОЙСТВИЕ???????

Васил Иванов Кунчев

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Perfectionist
    • Български Националисти
« Отговор #171 -: Януари 03, 2012, 13:48:13 »
Май никой от модераторите и администраторите няма интерес да ми отговори на въпроса в предишния постинг. Добре, има ли някаква възможност да ингнорирам определени хора от  темите, които създавам или не по дяволите??????????? Що за глупост е това, един или двама ИДИОТА да ми пречат да си пропагандирам идеите на СПОКОЙСТВИЕ???????

Този въпрос е от компетенцията на администратора на форума.

Неактивен Ратникъ

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Отговор #172 -: Януари 03, 2012, 17:11:32 »
Като отидеш на профила на потребителя би трябвало да можеш да го блокираш и тогава няма да му виждаш писанията ама не знам от где ?

Неактивен ichbin

• Forum Member
  • **
« Отговор #173 -: Януари 03, 2012, 17:53:32 »
Като отидеш на профила на потребителя би трябвало да можеш да го блокираш и тогава няма да му виждаш писанията ама не знам от где ?

Аз зная от къде е и вече го направих. Проблемът е, че аз не виждам, самия текст на постинга, но другите, предполагам го виждат или греша? Отговора обаче си стои там и винаги мога да го отворя. Освен това игнорирания продължава да пише там, което е проблем. Целта ми е не аз да  не го виждам, защото е невидимо полето, а изобщо да не може да пише в темата! Аз не пиша заради себе си, а заради  другите, така че такъв вид полу-невидимост не ми върши никаква работа.
« Последна редакция: Януари 03, 2012, 17:55:50 от ichbin »

Васил Иванов Кунчев

Неактивен Ратникъ

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Отговор #174 -: Януари 03, 2012, 17:59:59 »
E според мен няма форум на света в който потребителите да си избират кой да пише и кой не в темите !

Неактивен ichbin

• Forum Member
  • **
« Отговор #175 -: Януари 03, 2012, 18:09:39 »
E според мен няма форум на света в който потребителите да си избират кой да пише и кой не в темите !

Че мен какво ме интересува какво вече има? Аз се интересувам какво точно ми трябва,за да може да се развива пропаганда. Другото са празни приказки. А ако го няма, би ми било интересно да узная защо никъде не се дава повече власт на форумците? Кой налага по дяволите тези форум СТАНДАРТИ? Нека да излезе и да поспорим! Шегувам се, разбира се. Няма нищо за чудене, след катто facebook се откупи от ЦРУ. Знаят те (псевдостандартизатoрите) къде им е слабото място и от къде може да се пропука системата. Знаят голямото значение и опасност, които ги грозят от независимите комуникационни канали в интернет.... Ама аз още малко ще потърпя това положение и ще действам радикално. Пък да видим кога и как ще ме спрат. Нека после разправят, че съм луд. Ще ме хванат за гумените цървули на пра-пра дядо ми... 

Васил Иванов Кунчев

Tags:

Рекламен клип за форума

Започната от Nordwave

Отговора: 5
    Прегледи: 2271
    Последна публикация Февруари 15, 2009, 16:33:38
    от Nordwave
    За новорегистрираните членове на форума

Започната от Hatshepsut

Отговора: 10
    Прегледи: 9572
    Последна публикация Юли 18, 2018, 21:48:38
    от Hatshepsut
    За галерията на форума

Започната от Мишок

Отговора: 22
    Прегледи: 1751
    Последна публикация Април 24, 2011, 18:47:34
    от Мишок
    Относно новата визия на форума (SMF 2.0)

Започната от Hatshepsut

Отговора: 34
    Прегледи: 33442
    Последна публикация Август 11, 2012, 18:49:10
    от penko
    Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18