Автор Тема: Бивши членове на БНС  (Прочетена 6138 пъти)  Share 

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vr46

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 9
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 42.0.2311.135 Chrome 42.0.2311.135
Re: Бивши членове на БНС
« Отговор #60 -: Май 07, 2015, 10:23:40 »
Луковмарш е изключително вредно събитие. Защо? Това събитие има ясно изразен неонацистки характер, с което нанасяте тежки вреди на движението. Аз не отричам личността на ген. Христо Луков, напротив. Той е български войник и е направил много за България. Единствената му грешка е, че се е забъркал в политиката. Същата грешка направих и аз преди години. Христо Луков и Борис Накев, допуснаха идентични грешки. Честванията за ген. Христо Луков, трябва да бъдат сведени именно до чествания. Скромна церемония пред дома му, нищо повече. С всички тези нацистки униформи, факли и красяци по улиците, стряскате гражданите и вредите на българския национализъм.

Само не си слагай жалкото име до това на генерал Луков. Плюс това с липсата на такива филмирани лайна, като теб, събитието изгуби доста от "крАсЯците" си, истерията и глупостите, които му вредяха.

Продължавай да пишеш обаче, много е яко да видиш как някой показва на целия свят, че е луд. Да го кажеш е едно, но той да го покаже е съвсем друго. Всяко твое мнение отрича предното. Страшен коктейл от предишната ти водена от желание за подмазване грандомания и всичките ти психични проблеми днес.

За какво движение говориш изобщо ти? Твоето движение винаги е било с език около нечий анус.

Неактивен vr46

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 9
  • Browser:
« Отговор #61 -: Май 07, 2015, 10:29:15 »
БХК та БХК. Ах, това БХК! Добре, ще кажа още няколко думи за Български хелзинкски комитет. Защо те не са ангели? Сред донорите им е фондация "Отворено общество" и Джордж Сорос. По тази линия се напъват прекалено по отношение на ромите. Направо се насилват, дори в посока, която е във вреда на ромите. Защото на никой не правиш ослуа, защитавайки (съответно прикривайки и поущрявайки) криминалните му престъпления. Дори на тях не им е неприятно това пресилване, но са длъжни да го правят. Трябва да го правят, за да имат финансиране за всички останали полезни за обществото дейности, в които наистина вярват. Част от тези позитивни неща изброих в един от предните си постове, а Фелдмаршала допълни. Тук е и тънкия момент - финансирането. Изключително добро впечатление прави прозрачността на техния инком, те не крият донорите си. За разлика от Боян Расате, зад който стои 90% черен капитал. Боян Расате, който не може да ме забрави 7 години, след като съм прекратил с политиката. Защо така, Бояне? Защо така? След 7 години, продължаваш да дъвчеш и оплюваш Борис Накев. Силна омраза тъиш към него, на какво се основава? Може би идва от ораторския му талант? Може би идва от харизмата му? Moже би идва от факта, че пред камерите на Sky 1, ти държа 40 минутна политическа тирада, от която не излъчиха нито секунда. За сметка на това излъчиха случайното и спонтанно интервю с Борис Накев, което зае цялата част за БНС. Докато лежах във ВМА се гледах по Discovery Channel, там също излъчиха въпросното предаване. Това не можеш да ми го вземеш. И щях да замълча за всички истини, които казах в този форум. Всички мръсни тайни и далавери, които осветих, щях да отнеса в гроба от наивност и сляпа лоялност към боклуци, тъящи червива злоба към мен. Но проговорих, заради твоята ароганстност. Можеше да ме оставиш да витая под формата на рапър, но това не ти беше достатъчно. 7 години по-късно, ти се прииска да се изгавриш с трупа ми. Помисли ме за умрял и реши да си правиш гавра с труп, както ритуално препикаваш гроба на баба си по майчина линия. Е, този път сгреши. Арогантността ти изяде главата, арогантността. Помниш ли когато ме учеше колко зли са евреите, когато ми говореше за злия им план, да завладеят Света? Твоята теория беше, че те ще завладеят Света, но накрая човечеството ще ги разконспирира и унищожи. Били арогантни, искали признание и това щяло да им изяде главата. Така казваше ти, Бояне. Аз не мисля че всички евреи са лоши хора и не мисля, че всички евреи ламтят за пари и власт. Но знам, че ти ламтиш за пари и власт и също така знам, че искаш признание. Искаш публично да бъде признато, че Борис Накев е стъпкан и мъртъв. Е, това ти изяде главата. Борис Накев не умира, напротив, става все по-силен и влиятелен. Харизмата дадена ми от Бога, расте с годините. Житейския опит ме прави все по-гъвкав. И какво ти готвя, не можеш да си представиш. Нямаш такова въображение. А аз имам богато въображение, желязна памет и воля.

Какъв Боян, бе, шизо? Престани да се филмираш. Ти си този, който почна тук да сере лайна по организацията. Преди това някой да ти е казал дума дори? Ти страдаш от неизличими комплекси, явно прерастнали в тежки психически проблеми, а като прибавим и наркотиците явно нещата стават наистина много много сериозни. Колкото и да си жалък, честно ти казвам, че като гледам какви невероятни глупости си съчиняваш, как отричат собствените си мнения през мнение, как говориш за себе си в трето лице, направо даже почвам да те съжалявам и се надявам да се намери някой, който да може да ти помогне и да те спаси от самия теб.

Неактивен Борис Накев

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 33
  • Country: 00
  • Browser:
« Отговор #62 -: Май 07, 2015, 11:11:08 »
Продължаваш да си измисляш и отклоняваш темата. Правиш това от самото начало. Тя ме бодеше с хероин, да. Изпълняваше поръчение на Тодоринов и Расате. Искаха да ме унищожат като човек и политически потенциал. Бях се превърнал в заплаха за лидерството на Расате. Мария също беше попаднала в ръцете на този октопод. Но освен че ме бодеше с хероин, също така ме даряваше с усмивка. А това не беше по поръчение на Тодоринов и Расате, защото те не искат усмивка на моето лице. Те искат смърт за мен. Даряваше ме с усмивка, като компенсация за гадните неща, които беше принудена да прави.
« Последна редакция: Май 07, 2015, 11:13:01 от Борис Накев »

Неактивен Борис Накев

• Junior Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #63 -: Май 07, 2015, 17:15:57 »
Що става дума за изнасилвача Димитър Тодоринов и Божието възмездие, поднесено на земята под формата на арабска сперма, то може да се допитате до Филип Бонев. Да, Филип Бонев. Задайте му следните въпроси - Какво се случи в затвора, в италианския град Мантова? С колко мароканеца лежа в една килия Димитър Тодоринов? От какъв пол беше Димитър Тодоринов, докато лежа в тази мароканска килия? Питайте Филип Бонев, той ще ви даде доста изчерпателни отговори.

http://www.mantova.com/ita/MPN004594.asp

П.С. Що става дума за шизофрения и психични заболявания, то отново може да се допитате до Филип Бонев. Филип Бонев, да. Той твърди с голяма увереност, че Димитър Тодоринов е шизофреник. Спали са в една хотелска стая, лежали са в един затвор. Филип Бонев с пълна увереност твърди, че Димитър Тодоринов е болен от шизофрения. А Филип Бонев е добре познат в патриотичните среди и всички знаете, че не е случаен човек. Щом го казва, значи е така.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=hx27NL_iqEM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=hx27NL_iqEM</a>
« Последна редакция: Май 07, 2015, 17:24:33 от Борис Накев »

Неактивен Борис Накев

• Junior Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #64 -: Май 07, 2015, 19:12:43 »
Звездомир Андронов е кукла на конци в ръцете на Расате. С половин уста говори срещу Боби Крастата, за да държи доверието на малко останалите членове на оригиналното БНС. Трябва да прави това, докато Расате не се завърне на бял кон. Или поне такъв беше плана им, до моето възкресение. И какъв друг да е Звезди, освен кукла на конци? Става дума за синковец, който не е видял нищо от живота. Живее в луксозен апартамент, подарък от баща му. Живее със "скромната" заплата от 8000лв. на месец, която получава от фирмата на баща си. И забележете, дава по 400лв. на месец за организацията! При заплата от 8000лв. и златна кредитна карта, дава 400лв. за идеята. Истински самурай! Мислете с главите си, отсейте зърното от плявата. Патриотично действие е това, което е добро за Родината и народа. Патриотично не е това, което ви карат да правите в БНС. Замазват ви очите, убиват енергията ви с безсмислени действия. За това хиляди надъхани хора се отказаха завинаги да бъдат активисти. Защото организации от този тип, съществуват именно с тази цел - да придърпват патриотично настроени младежи, за да ги изцеждат и унищожават. Правят го толкова професионално, че на повечето от тях, никога повече не им се занимава с политика.
« Последна редакция: Май 07, 2015, 19:14:19 от Борис Накев »

Неактивен Борис Накев

• Junior Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #65 -: Май 07, 2015, 20:25:03 »
Преди няколко дни си писах с Шамара, в общи линии обсъждахме същото. Същото, което се върти тук между редовете. Защо, по дяволите, сме народ от уроди? Какво е станало, какво се е случило, че има толкова много зли хора в България? Той ми даде доста семпъл и точен отговор, на този иначе сложен философски въпрос - Явно като бебета всички сме били бити в родилното, от озлобени акушерки, това е отговора. И наистина, това е единствения логичен отговор. Поздравявам всички четящи темата, с парчето "50 стотинки". Така де, да разберете колко струва истината в България. С две ръце се подписвам под всичко казано в това парче. Амин.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=czYuyDLLy7w" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=czYuyDLLy7w</a>
« Последна редакция: Май 07, 2015, 20:29:32 от Борис Накев »

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf