Автор Тема: Пияна полякиня отвлича български деца от Асеновград със съдействието на еничари!  (Прочетена 18958 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Дашо

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 916
  • православен българин
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
Какво се опровергавам. Това, че са в България не означава нищо.
Братовчедите ми са безродници, бивши и настоящи съученици (7-8 на брой) мелези също са безродници, познати мелези също са безродници..поне част от тия познати заминаха в чужбина.
Добре
Но явно възпитанието им не е било на ниво!
Без значение дали са ги възпитавали българи или не. Важното е как са били възпитавани!
Аз пък ще кажа, че познавам хора които са рожби на смесени бракове и си остават в България и имат много прогресивно и отговорно мислене.
А относно братовчедите ти, можеш и ти да им окажеш въздействие ако знаеш как  ;)
Величието на Родината се гради върху костите на ония, които достойно живяха и умряха за нея!
БЪЛГАРИЯ НАДЪ ВСИЧКО-ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Неактивен Wulko88

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 266
  • ИМАМ ДОСТА ВУЛГАРЕН ЕЗИК
дашо, по-малоумни безмислици не бях чел, ама нямам намерение да те образовам,  до колеца - наистина тази постъпка е доста анти-българска, но няма спор, че децата са мелези, което не означава че са Българи, щото единия бил БГ, па и въспитанието било важно.
МНОГО ОБИЧАМ ДА ПИЯ

Неактивен Балкани

• Hero Member
  • Публикации: 1,076
Да попитам Дашо и махленска клюкарка дето го е еня кой колко е задоволен - вие ЗА мелезирането ли сте?
Що аз не съм.
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен Дашо

• Registered user
  • Senior Member
  • православен българин
дашо, по-малоумни безмислици не бях чел, ама нямам намерение да те образовам,...
Бъди така учтив и ме образовай, та следващия път да не говоря подобни "безсмислици"
Да попитам Дашо и махленска клюкарка дето го е еня кой колко е задоволен - вие ЗА мелезирането ли сте?
Що аз не съм.
Не е въпрос дали съм "за" или "против".
Независимо от теб или от мен, са се сключвали подобни бракове, сключват се и в момента и ще се сключват и занапред, така че е глупаво човек да не признава правото на живот на хора, деца от такива бракове или пък да отричаш това до колко са българи или до колко не са. Нали се сещаш, че нито ти, нито аз, нито който и да било тука, ще определяме кой с кога ще се е*е и кой с кого ще се вземе.
Вместо да се правят безплодни опити да се регулириа интимните отношения на българите, по-добре е да се възпитат както трябва!
Величието на Родината се гради върху костите на ония, които достойно живяха и умряха за нея!

Неактивен Балкани

• Hero Member
Няма да определяте никога, щото сте мързеливи и си чешете пръстите по форумите, а не вземете да действате активно. Но за всяко стадо си има овчар.
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен Дашо

• Registered user
  • Senior Member
  • православен българин
Няма да определяте никога, щото сте мързеливи и си чешете пръстите по форумите, а не вземете да действате активно. Но за всяко стадо си има овчар.
А кой? Ти ли ще определиш?
Явно неразбирам от стада и от овце, но мога да ти кажа, че тези небивалици и измишльотини, които ти пишеш ще останат само по форумите.

Неактивен Радко

• ιYι Свободен- Социален- Национален! ιYι
  • Adviser
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,223
  • ιYι Не предавай, не лъжи, обичай Родината! ιYι
    • Ген. Христо Чаракчиев
  • Интереси: Радикален Атеизъм
  • Зодия: Aquarius Aquarius
  • Religion: Atheism Atheism

Цитат
Децата не са български, а мелезчета.
Браво бе  :down: :down: :down:

Неактивен Балкани

• Hero Member

Цитат
Децата не са български, а мелезчета.
Браво бе  :down: :down: :down:
Ако отречеш че са мелезчета, ще ида да живея в Израел :-P
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен Радко

• Adviser
  • Hero Member
  • *
    • Ген. Христо Чаракчиев
Цитат
Ако отречеш че са мелезчета, ще ида да живея в Израел
Баща им е БЪЛГАРИН, това ги прави и тях българи.

Неактивен Балкани

• Hero Member
Добре, отивам в Израел.
Препоръчвам да прочетете подписа ми - поздравявам ви с него. Вечна слава на Ботев!
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен Радко

• Adviser
  • Hero Member
  • *
    • Ген. Христо Чаракчиев
Няма нужда да ходиш в Израел.
Всеки си има право на мнение,
както ти, така и аз  ;)

Неактивен Балкани

• Hero Member
Няма нужда да ходиш в Израел.
Всеки си има право на мнение,
както ти, така и аз  ;)
Съжалявам, не съм либерал.

Хайде отивам да гледам сеир
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен OnlyBG

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 206
Цитат
За всичко си има първит път, Генерале.
Омръзна ми от глупостта на българските националисти. Толкова си нямаме работа и проблеми вече, че излизаме на протест заради битов скандал и то в смесен брак. Ако това не беше излъчено по телевизията изобщо нямаше и да разберете че е имало такава свада. Подобни неща в България се случват ЕЖЕДНЕВНО...просто вие се промивате от медиите и си търсите повод за изява.

Не съм съгласен брато :) Ако се вгледаш в клипа ще видиш наглостта и тиранията на ушевите прилична на турците от Асеновградско

Неактивен Радко

• Adviser
  • Hero Member
  • *
    • Ген. Христо Чаракчиев
8-годишната Николета, която бе отнета от баща й Тодор Василев, вече е извън страната. Това съобщи за Дарик бащата на момиченцето. Детето бе отнето при акция в Асеновград с участието на съдия-изпълнител, полиция и представители на социалните служби, подробностите за която предизвикаха силен обществен отзвук и негодувание.

По думите на бащата, дъщеря му вероятно е било изведена от страната през нощта. Това е станало със самолет. Момиченцето е било изведено от майка й Барбара без необходимите за това документи и неясно как е преминало граничния контрол. Той допуска, че това е станало със съдействието на полските дипломати у нас. В момента бащата е пред посолството на Полша у нас и ще иска обяснение от полския консул.

По рано днес Тодор Василев се е срещнал с министър Гергана Паси. Василев каза пред Дарик, че на срещата е видял снимки на дъщеря си, на които по думите му тя е видимо упоена. Василев не знае как те са попаднали у министър Гергана Паси.

Потресаващата семейна драма се разигра на 28 май в Асеновград. Майката - полякинята Барбара Василева, се опита да отведе децата си - 8-годишната Николета и 7-годишния Павел, от баща им. Родителите са разделени, но не са разведени. Нежеланието на децата да тръгнат с майка си заведе в квартала им полиция, съдия-изпълнител и представители на социалните служби. При насилственото отвеждане на децата се стигна до побой и в крайна сметка по-малкото дете избяга.

Павел и сестра му Ники живеят вече две години заедно с баща си в Асеновград, след като Тодор решава да се върне от Полша с децата. Тогава обаче Барбара подава жалба в полския съд, че децата й са отвлечени. В България се завежда дело за отвличането на децата по международната Хагска конвенция. Василев се оказа в капана на правораздаването, защото вече е осъден от Софийски градски съд за отвличане на собствените си деца. Присъдата е потвърдена и на последна инстанция, с дата 13 март 2009 година е издаден изпълнителен лист за незабавно връщане на децата обратно в Полша.

Според Тодор, Барбара има сериозни проблеми с алкохола и наркотиците.

Неактивен Deadly Conviction

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 209
  • Religion: Christianity-Catholic Christianity-Catholic
Ако отречеш че са мелезчета, ще ида да живея в Израел :-P

Важното е че баща им е българин и на децата им е хубаво в България, сигурен съм че ако татко им ги възпита добре ще си се чувстват чисти българчета и ще обичат родината си България.

Аз лично имам приятели "мелези" както се изрази Балкани, но хората си се чувстват чисти българи и обичат България.

Неактивен brannik14/88

• Newbie
  • Публикации: 1
Николета вече в чужбина. Полското посолство: България така реши

Драмата с насилственото отнемане на две деца от баща им - 7-годишния Павел и 8-годишната Николета, предизвика неописуем обществен отзвук.

Случаят се разви буквално за един ден, след като снощи цяла България видя как полякинята Барбара, подкрепена от полиция и съдия-изпълнител, се опита да отведе двете деца от баща им Тодор Василев, с когото те живеят в Асеновград през последната година и половина.

Надали има човек, който да е останал безучастен към потресаващите писъци на децата, които молят баба си за помощ, докато майка им се опитва да ги натика в колата.
В цялата суматоха по-малкото дете - Павел, успя да избяга, и Барбара отпътува само с дъщеричката си.
Репортажите в медиите взривиха обществото, в социалните мрежи за споделяне вече има създадени групи от хора, които настояват децата да бъдат върнати на баща им, а основните въпроси, които се разискват в интернет форумите, са за това кой е отговорен за безумната ситуация.
Очевидно обществената реакция е накарала полското посолство в София да излезе с официално съобщение във връзка със станалото. Ето какво казват оттам:

Причините за връщането на децата на майката са вследствие на две решения на българския съд. Това се казва в официално изявление на полския посланик в София - Анджей Папиеж.
От посолството заявяват, че са съдействали на майката само при изпълнението на решение на българския съд.
По думите им, две инстанции на българския съд са решили, че децата трябва да се върнат на мястото, от което са били отвлечени против волята и в отсъствие на един от родителите.
„Решението на българския съд съответства на предписанията на "Хагската конвенция за гражданските аспекти на международните отвличания на децата'', която e ратифицирана от Република България”, казва Папиеж.
„Посолството на Република Полша в София, което не е страна в спора, изразява мнение, че в името на спазване на закона, второто отвлечено дете трябва да бъде върнато на майката”, допълва той.
Междувременно бащата на двете дечица – Тодор Василев, заяви за Дарик радио, че 8-годишната Николета, която снощи бе отнета от него насила, вече е извън страната.
Момиченцето вероятно е било изведена от страната през нощта, със самолет.
По думите на бащата, Николета е изведена зад граница от майка й Барбара без необходимите за това документи и неясно как е преминала граничния контрол.

Бащата допуска, че това е станало със съдействието на полските дипломати у нас.

В момента той е пред посолството на Полша у нас и ще иска обяснение от полския консул.

По рано днес Тодор Василев се е срещнал с министър Гергана Паси, където е видял снимки на дъщеря си. По думите му, момиченцето е било видимо упоено.

Бащата не е наясно как тези снимки са попаднали у министър Паси.

Tags:

"Български турци"

Започната от Nordwave

Отговора: 1
    Прегледи: 1218
    Последна публикация Юли 01, 2007, 20:30:54
    от Инжинер Донев
    Турският посланик иска турска история на български език

Започната от Генерал Колев

Отговора: 2
    Прегледи: 1079
    Последна публикация Март 25, 2010, 23:19:56