Автор Тема: Пoмиярщината на в-к „Атака“  (Прочетена 11630 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен друг самотен войн

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 331
  • Country: 00
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
Пoмиярщината на в-к „Атака“
« -: Ноември 30, 2009, 03:49:59 »
От изборите за НС 2009 насам в-к „Атака“ напълно се е оп...ил и станал партийно-рекламно поприще за гъзомийници на ГЕРБ. Давам някои извадки само от последния брой.

Бургас посрещна Сидеров като герой

"Подкрепяйте Бойко и бийте врага! Във вас е нашата надежда и вяра!" С тези думи стотици бургазлии посрещнаха в събота Волен Сидеров. "Вие сте герой, че издържахте на още една страшна клеветническа кампания", заяви Пламен Белев, който чакаше патриота пред новия клуб на партията.
"Подкрепата, която АТАКА даде за правителството на ГЕРБ, е правилна. Това доказват и последните социологически изследвания." Това заяви по-късно Волен Сидеров на пресконференция в Бургас. Сидеров пристигна в града, за да открие нов партиен клуб на АТАКА в центъра на Бургас и да потегне местните структури. Сидеров,  ръководството на партията и депутати от парламентарната група се срещнаха с общинските координатори на патриотите от града и областта, с общинските съветници на АТАКА от региона и с хиляди граждани на Бургас. Най-наболялата тема на разговорите бе внезапното извръщане на телевизия СКАТ, която веднага след изборите се обяви срещу кабинета "Борисов" и започна да сипе храчки и клевети по адрес на премиера, а после и на патриотите, които заявиха подкрепата си за правителството. Присъстващите бяха категорични, че СКАТ играе предателска роля, че

ръководството
на СКАТ е пристанало
на БСП и на ДПС

Дълго недоумявахме защо вие, г-н Сидеров, не сте на екран, защо предаването "Атака" го няма, защо вместо наши депутати и политици в тв студията биват канени хора като Татяна Дончева и Яне Янев. Истината обаче лъсна. Благодарим ви, че лично обяснихте хронологията на това предателство. С тези думи се обръщаха бургазлии към лидера на АТАКА.
Сидеров повтори думите си от първия ден на парламента, че АТАКА ще подкрепя правителството на Борисов, но ще бъде и коректив на властта в случай, че интересите на българите не бъдат защитени. Той заяви, че вярва на усета и инстинкта на Борисов, който искрено заявява, че ще хвърли всичките си усилия България час по-скоро да излезе от кризата.
"Действията на премиера до този момент потвърждават думите му.
Няма нито една структура на партията, която да е казала, че е против подкрепата ни към Борисов. Защото другата алтернатива е да гласуваме заедно с БСП и ДПС, срещу които се борихме 4 години. Нашата стратегическа цел е БСП и ДПС да не се върнат на власт следващите 10 години, да не се върне мръсната тиня на тяхното управление", заяви Сидеров. Той подчерта, че АТАКА скоро ще получи и европейска легитимация и ще бъде призната за модерна патриотична партия.

Без имунитет е и самият Станишев. Това малко ли е?", попита лидерът на патриотите.
"АТАКА не може да се приватизира. Няма да позволя партията, която създадохме, в годините да стане залог на особеностите на характера на Валери Симеонов и на някакви бизнес интереси", заяви Сидеров. "Думата АТАКА е забранена за СКАТ", обясни обстановката областният координатор Деян Стойков и общински съветник на партията.
Преминаването на тв СКАТ на страната на БСП и ДПС е объркало общинските сборове в Поморие, Царево, Средец, Несебър, Карнобат. В Ахтопол гражданите са били срещу Симеонов още преди изборите.

"На Синята коалиция и на РЗС не може да се вярва. Затова АТАКА трябва да работи с ГЕРБ. Няма друга алтернатива. ДПС само чака да се дръпнем, за да се намърда във властта", каза Радков. Бургазлии се надпреварваха да му стискат ръцете с думите: "С вас сме, г-н Сидеров!" и изказаха своята подкрепа към водената от АТАКА и Волен Сидеров политика. Те бяха категорични, че за да тръгне България напред, първо трябва да се потърси сметка от престъпната власт, окрала парите на българите.

http://www.vestnikataka.com/?module=displaystory&story_id=71137&format=html

Безлично интервю с гербаджийската зам.-министърка Христина Митрева, квалифицирала се е по линия на Администрацията по социално осигуряване и Департамента на труда на САЩ, Американската агенция за подпомагане и развитие, Съвета на Европа.

http://www.vestnikataka.com/?module=displaystory&story_id=71109&format=html

Критиците на Бойко стават все по-жалки

От края на последните парламентарни избори някои злобни душици у нас не спират да повтарят едни и същи глупости, подобно на развален грамофон. Тези неуморни критици, предимно от турско-лявото политическо пространство, явно са насочили цялата си злоба към новия премиер Бойко Борисов. Не бих искал да съм адвокат на министър-председателя, но ще се опитам накратко да разбуля няколко мита около нападките към него.
Ако Борисов е "мутра", как така е награждаван за успешни операции от службите на водещите европейски и световни държави? Как така е награждаван в Испания, Франция, Германия и САЩ? Те нямат ли разузнаване, нямат ли аналитици, нямат ли достъп до жълтите вестници в България? Нима е сериозно да се смята, че една водеща световна държава ще допусне гафа да награждава за полицейски заслуги бивш или настоящ престъпник?
Ако Борисов е бил "личен бодигард на Тато", защо самата Евгения Живкова отрича това да е вярно? При положение че охранителната му фирма има за клиент най-известния човек в държавата, не е ли нормално собственикът й да е там, пред камерите и апаратите, промотирайки себе си и своя бизнес?
Ако Борисов е "авторитарен лидер", не би ли трябвало останалите силни личности в ГЕРБ (само не ми казвайте, че такива няма) отдавна да са надигнали гневен глас в защита на личните си авторитети? През годините му като главен секретар и кмет на София как не излезе поне един обиден и напуснал и да каже: "С този човек не може да се работи - нито чува, нито разбира, нито приема чуждото мнение"?
Ако Борисов е "с недостатъчен интелектуален потенциал", не е ли това твърдение три пъти по-обидно за противниците му? Господа интелектуалци, как така изключително умните ви глави, допуснаха един човек с нисък интелектуален потенциал сам да създаде партия, която в момента е водещата политическа сила в България, и да има правителство с огромна подкрепа в България, ЕС и в целия западен свят, да има рекордно висок рейтинг и да ви бие на избори когато и където ви хване?
Иван Великов, София

http://www.vestnikataka.com/?module=displaystory&story_id=71111&format=html

В по-раншни броеве четяхме това:

Борисов призна за съдружие с мутри

Лидерът на ГЕРБ гони престъпните си съперници, пише в доклада

Столичният кмет Бойко Борисов призна вчера, че бил съдружник с босове от престъпния свят като Румен Николов Пашата и Алексей Петров.
С Румен Николов-Пашата и Алексей Петров имахме съдружие единствено по линия на каратето. Николов беше президент на федерацията, Алексей Петров беше старши треньор, а аз бях председател на треньорския съвет. Направихме фирми, които да издържат федерацията, уточни Борисов. Според него фирмите не са работили една секунда, няма осчетоводена една стотинка или каквато и да е дейност или договор, каза кметът пред Дарик радио по повод статията на журналиста Джеф Стайн.
Борисов пропусна да съобщи, че заедно с Пашата е бил в Съвета на директорите на "Интербулпред" АД с уставен капитал един милион лева. Двамата са съдружници и ръководят "Тео интернационал" АД - Бургас. Предмет на дейност на тази фирма е бил производство на фалшиви цигари във фабрика в Крайморие.  Борисов е съдружник в "Джи енд би травел къмпани", свързана със СИК. Те купуват мажоритарния дял акции на Гранд хотел "София", но не плащат първата вноска. В "Будоинвест" ООД кметът е бил в съдружие с Румен Цветков и Алексей Петров. Фирмата му "Ипон" пък е охранявала имота на бившия съдружник на Борисов Младен Михалев-Маджо.  
"Хубаво е, че от една страна, моята скромна личност е описана като гангстер и като основен партньор на президента на САЩ Джордж Буш," коментира кметът на София.
Вчера Борисов намери нов аргумент срещу публикацията на Стайн. Той коментира пред "Дарик радио", че изтъквайки го като пръв съюзник на президента Буш и на американски спецслужби, американското списание го превръщало в мишена на Ал Каида.  И в момента Борисов е охраняван от НСО заради повишена "степен на застрашеност".

http://www.vestnikataka.com/?module=displaystory&story_id=28191&edition_id=444&format=html
« Последна редакция: Ноември 30, 2009, 15:38:18 от друг самотен войн »

Неактивен Нестор

• Senior Member
  • Публикации: 875
  • Country: bg
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.21 Opera 9.21
Re: Пoмиярщината на в-к „Атака“
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2009, 12:53:03 »
Мани,мани ,бийте врага,а , с партиен билет,типично по болшевишки.
« Последна редакция: Ноември 30, 2009, 18:31:51 от Нестор »

Неактивен Nacional-Radikal

• Respected user
  • Senior Member
  • Публикации: 688
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 4.0.258.0 Chrome 4.0.258.0
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2009, 15:43:27 »
По стар навик,в Атака всичко се преувеличава.Ако присъстват стотина човека,се оповестяват няколко стотин.Кого лъжат изобщо,сами се заблуждават.
За национално могъща и социално справедлива България

Неактивен Нестор

• Senior Member
  • Публикации: 875
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.21 Opera 9.21
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2009, 18:57:55 »
Гербаджиите си нямаха вестник ,ето че си намериха ,по-скоро си купиха в. атака.То бива угодничество ,ама това минава всякакви граници.Запазете си този брой ,с подчертаните цитати,това е историческо свидетелство за пълната метаморфоза на В.Сидеров ,бивш водач на националистите.

Активен Петкан

• Registered user
  • Veteran
  • Публикации: 8702
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
    • http://www.spletnik.ru/avatar/2000/1831.jpg?908
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2009, 20:26:44 »
Е,нека отиде Сидеров във Ямбол...Ще го посрещнат само уличните кучета. :-D

Неактивен друг самотен войн

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 331
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
« Отговор #5 -: Декември 01, 2009, 00:04:45 »
- Г-н Сидеров, бихте ли разяснили какво точно се случи между вас и доскорошните ви съпартийци от “Атака” Валери Симеонов и неговите съветници? Информацията, с която те ежедневно облъчват бургазлии не е достатъчна, тъй като в принципите на независимата журналистика трябва да присъстват гледните точки и на двете страни.
- От моя страна не се е случило нищо. По никакъв начин не съм променял отношението си към Валери Симеонов преди, по време на и след изборите. Той промени своето отношение към мен. Не дойде на изборната нощ в НДК, въпреки, че беше обещал, дори говори с Димитър Стоянов, който отговаряше за баджовете и го пита по телефона къде е, Симеонов отговори „пътувам”, след  което не се появи. От следващия ден след изборите, Симеонов даде карт бланш на агента на ДС Велизар Енчев всекидневно да напада новото управление по един злобен и некоректен начин. Хората, които приемаха позицията на СКАТ като тази на Атака, се объркваха. Те виждаха, че аз съм дал подкрепа на новото управление, което свали от власт ДПС и БСП, в същото време чуваха злостни нападки към правителството на ГЕРБ и подкрепящите го партии. По този начин Валери Симеонов искаше да отида при него и да клекна в краката му с думите: „Кажи, Валери, какво да правя, аз съм безпомощен без теб...”. След което да стана инструмент за рекет в ръцете му спрямо Бойко Борисов. На такава игра няма да се хвана. По същия начин през 2005 година подставените лица в Атака като Минчо Минчев от „Нова зора”, Йордан Величков от „Защита” и пр.ме убеждаваха да подкрепя първия вариант за кабинет – Станишев – Доган. Обясняваха ми колко полза ще имаме от това. Казах им, че няма да го направя и тогава те започнаха разколите в Атака. Сега Валери Симеонов иска същото – да подкрепя Станишев и Доган, срещу които се борихме да ги свалим от власт. Отново няма да стане. Мен не ме е създал Валери Симеонов, както той сега спекулира. Аз съм се създал сам.
- Вярно ли е, че проблемът е дошъл заради пари и партийни места по време на изборите? Как ще коментирате противоречивите твърдения: от бивши ваши съпартийци дойдоха обвинения, че еднолично вие сте нареждал листите с кандидат-депутатите. От друга страна, част от бургаските членове на “Атака” обвиниха Валери Симеонов, че не вие, а той е подреждал листите, без въобще да им предостави информация. Къде е истината?
- През 2007 г. му дадох абсолютно пълна възможност да нареди листата за общински съветници. Не съм се месил в неговата подредба. Той беше и кандидат за кмет с бюлетината на партия „Атака”. Мисля че тази бюлетина му донесе гласовете, които получи. Аз като мажоритарен кандидат през 2009 взех 30 хиляди гласа повече от него. Което означава, че хората гласуват за Волен Сидеров и „Атака”, не за Валери Симеонов като личност. Някои ми казваха, че дори издигането на Валери за кмет е снижило вота за „Атака”, не знам дали е така.
- Откъде дойде разривът? Каква е истината за раздялата на Валери Симеонов и групата му с “Атака”? Каква е истината за падането на предаването “Атака” от ефира на СКАТ? Все пак “Атака” е ваше авторско предаване и именно от него тръгна и партия “Атака”. Вярно ли е, че Валери Симеонов ви е искал пари, за да продължи да излъчва вашето предаване?
След  изборите през 2009 г. Валери Симеонов свали името на предаването „Атака” от програмата на СКАТ, БЕЗ ДА МЕ ПРЕДУПРЕДИ И ДА МЕ УВЕДОМИ. Разбира се, в една частна телевизия собственикът прави каквото си иска, но когато сваляш едно авторско предаване, което ти е качило гледаемостта на телевизията, редно е поне да звъннеш на автора му.
През 2005 г. казах на Хаджиев и Сименов, че ще регистрирам партия и ще участвам в изборите. Тръгнахме на агитация с нашата фамилна кола форд, която бяхме купили с парите от издаваните книги –моите и на жена ми. Димитър Стоянов караше колата, в нея бяхме само тримата – той аз и и жена ми, която ме  подкрепяше през цялата борба. Никакъв Валери, никакъв Данчо не са присъствали на тази агитация. Валери се включи на края на кампанията, когато видя, че тълпи от хора ме посрещат в градовете без никаква разгласа. Той просто видя моя успех и се присъедини към него.  Претендираше да пише бургаската листа и аз му дадох тази възможност напълно.
- Как ще коментирате твърденията на десетте съветника в Бургас, обявили се за “независими”, че не дължат отчет на партийната централа на “Атака”, а само на своите избиратели? Все пак те са избрани от “Атака”, отговорност за действията им носи “Атака”, защото тя е ракетата-носител, с която те са влезли в общинския съвет?
- Не е нормално 2 години да не си отчитал в централата на партията какво си гласувал. Такава покана за отчет е напълно в реда на нещата. В една организация има субординация и Валери го знае. В неговата фирма възможно ли е да поиска отчет от служители и те да му кажат „Гледай си работата, кой си ти да ти се отчитам, аз ще се отчитам на абонатите на СКАТ...” Абсурд, нали?
Незнайно защо, когато поисках отчет от Валери и групата, той се обиди и даде пресконференция, в която започна да ме напада и да претендира за някакво бащинство. И без да правя ДНК-експертиза мога да му кажа, че няма бащинство над личността ми от негова страна. Това, че е помагал материално на партията не му дава  право да смята, че е приватизирал и партията, и мен. Още повече, че аз не съм му засягал достойнството по никакъв начин. Напротив – винаги съм се съобразявал с вижданията му, дори когато не съм бил много съгласен с тях – ей така, от уважение, от колегиалност, правил съм компромиси с негови кадрови решения за бургаско, с различни негови желания, приех без възражение и неговото подреждане на листата за депутати за парламентарните избори 2009. И питам сега – ако Касабов беше станал депутат, щеше ли да лее злоба всяка сряда и събота по мой адрес  и да ме нарича „нищожество” или щях да съм най-великият и прогресивен политик. Мисля, че бургазлии могат да си отговорят сами на този въпрос.
- Как ще коментирате коренното обръщане на позицията на Валери Симеонов и неговите съветници срещу “Атака”? Допреди два месеца “Атака” бе възхвалявана, СКАТ агитираше бургазлии да гласуват само и единствено за нея като възможна алтернатива за борба с мафията. Изведнъж, само два месеца след изборите, “Атака” вече е лошата.. Това не говори ли за обикновено двуличие и съобразяване на политиката само с личните си интереси?
- През всичките 4 месеца след изборите СКАТ под директивата на Симеонов провеждаше една много подла политика – чрез всекидневното студио на Велизар Енчев и предаванията на Касабов се внушаваше, че аз се крия, наричаха ме мушморок и мишок, хвърляха долни нападки срещу мен, че бягам от въпросите на зрителите, а в същото време Симеонов беше забранил да ме канят и да споменават думата „Атака” по СКАТ. Аз обяснявах по всяка медия, която ме е канила каква е нашата политика и защо е такава. Но Енчев и Касабов заблуждаваха публиката си, че се крия. И когато тръгнах да реагирам на тази подла клевета срещу мен, Касабов излезе с покана да се явя в неговото студио на определена дата. Но аз ще му кажа: когато станеш призовкаджия в съда, ще се явявам на призовките ти.  Защо не ме допуснаха до студиото в София, когато отидох там да отговарям на въпроси на зрителите. Данчо Хаджиев  се подигра и каза да отида да се оплача в СЕМ. Разбира се, след телефонен разговор с Валери, той не ходи до тоалетната без да пита Валери.
- Вие бяхте рамо до рамо с Валери Симеонов и го защитавахте от атаки, че използвал председателското си място в общинския съвет в Бургас за лично облагодетелстване. Правихте го заради принципите на “Атака” или просто си затворихте очите за очевидния конфликт на интереси на своя съпартиец - той прокара няколко докладни за фирмените си интереси - окабеляване, покупка на терен за телевизията...
- След влизането на групата на „Атака” в общинския съвет нямах никаква отчетност от нашите съветници. Казваха ми, че Валери ги командва като в казарма, че каквото им каже го правят без да гъкнат и че още от първите заседания като шеф на общинския съвет е започнал да прокарва решения в полза на своя собствен бизнес. Не исках да го вярвам и съм отклонявал такива данни. Но в един момент поисках наистина отчет от бургаската група.
- Смятате ли, че “Атака” ще свърши, щом спряха да я дават по СКАТ или слуховете за нейната смърт са силно преувеличени? Все пак не може да се каже чии заслуги за известността на партията са по-големи - на СКАТ или на “Атака”.
- Без СКАТ “Атака” ще продължи не само да съществува, но ще се развие още повече и най-вече най- после в Бургас ще има истинска организация-нещо, което Валери Симеонов блокираше досега, за да държи контрола.
- Каква ще бъде твърдата позиция на “Атака” към новата група “независими”? Не смятате ли, че това е подмяна на вота на бургазлии? Все пак партията носи отговорност за хората, които са избрани. В същото време те са влезли с мандата на “Атака”, а сега се окачествяват като независими. Не смятате ли да предприемете някакви по-сериозни мерки, за да изчистите името на партията? На партиен принцип се разпределят и местата в общинските комисии - не смятате ли, че те трябва да се разпределят сега на нов принцип, след като “Атака” я няма, а има “независими”?
- За мен е недостойна постъпката на Валери Симеонов и Данчо Хаджиев. Те са общински съветници от партия „Атака” и ако напускат партията, да напуснат и общинските съвети. Нима Данчо Хаджиев смята, че е избран в София заради огромното си очарование и харизма, или защото го сложих на първо място в листата? Да не стават смешни. Да покажат поне някакво мъжко достойнство.
- Какви са бъдещите ви планове за развитието на “Атака”? Обиждате ли се на квалификациите “семейна партия”, “придатък на ГЕРБ”? Смятате ли, че с превръщането й от опозиционна в управляваща, тя е загинала и проектът “Атака” е приключил?
- Не само ще има “Атака” в Бургас, но смятам, че ще се развива по-свободно.

http://www.podlupa.bg/ShowPage.aspx?id=8033

Забележете кои са новите приятели на Сидер ага – хората, които изливаха помия с кофи върху него и нас, симпатизантите на партията, когато същата беше националистическа.

ИЗДАДОХА В КНИГА ИСТИНАТА ЗА ВОЛЕН СИДЕРОВ. Над 100 документа подкрепят двуличността на лидера на „Атака”
http://www.podlupa.bg/ShowPage.aspx?id=3038

Сидер ага много се ядосал на агента на ДС Енчев и тв СКАТ, че пускали след изборите подобни на тоя репортажи: По делата им ще ги познаете
Е, каква е причината да не се излъчват? С какво тези репортажи помагат на ДПС и БСП? Единственото, което показват, е, че Борисов е само продължител на политиката на БСП-ДПС, а Атака се подепесерява и побесеперява!!!

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4346
  • България на българите
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
« Отговор #6 -: Декември 02, 2009, 01:02:03 »
Тъжно! Много тъжно.
Някой има интерес да сее раздори в Българският национализъм .
Вижте само турския национализъм в България ( представен главно от ДПС ) - здрав и читав е . Там раздори няма . Там има перфектна и стройна , и най-вече непоклатима мафиотска йерархия с която Бате Бойко едвали има желание да се справи. Пък и дали ще му позволят от посолството на САЩ ?
Сигурно сега депесарските аги доволно потриват ръце . Това което ние българите сами си направихме , дори и те не можаха да ни го направят. Вярно е . Сега депесарите нямат министерски постове , но от там надолу кадрите им са бетонирано непокътнати . Дори и прословутото барбекю на Доган май че още е непокътнато . Българската земя продължава да се изкупува от турците и някой дава ли си сметка че така турците купуват българска територия ?
По "българските" медии със изключение на тв.СКАТ продължава психологичната обработка на българите че Турция трябва да влезе в ЕС. Най-вече чрез излъчването на турските "сапунени" сериали и коментарите и мненията на "видни" политолози , анализатори и други платени "специалисти" че Турция трябва непременно да влезе в ЕС.
И никой не казва че когато Турция влезе в ЕС , това ще е краят на Българската държава !
« Последна редакция: Декември 02, 2009, 07:44:39 от omerzen »
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1148
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.6 Firefox 3.5.6
    • Независим националистически блог
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #7 -: Декември 29, 2009, 13:20:12 »
По стар навик,в Атака всичко се преувеличава.Ако присъстват стотина човека,се оповестяват няколко стотин.Кого лъжат изобщо,сами се заблуждават.
Не вярвам даже и сто да са присъствали, особено като вземем авторитета /без да казвам че съм му върл фен/ на Валери Симеонов пради делата му в Бургас и това че 2/3 поне от електората на "Атака" и от последните избори са както против американски военни бази на наша територия, така и против членство в ЕС, Лисабонски договор респективно органически против ГЕРБ и Бойко Борисов, освен против тройната коалиция е бил гласът им за "Атака" и няма как да бъде иначе, тъй като знаем че ГЕРБ е най - малкото за всички изброени неща, както и за продължаване на раздържавяването на всичко останало в държавния сектор, а Сидеров лъжеше че е за национализация на приватизирането...
Сами преценете какможе болшинството от електората на "Атака" да ликува в чест на Бойко Борисов и на неговата антибългарска и антисоциална ултраглобалистична и антинационална партия?
Глевното секретарстване на Бойко Борисов в МВР, беше един черен период за националистите в България и за прoдажбата на ревизионистични книги на пазара, дори за тези на Георги Ифандиев към който имам големи резерви...
« Последна редакция: Декември 29, 2009, 23:39:34 от samvoin »
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

Активен Петкан

• Registered user
  • Veteran
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #8 -: Декември 29, 2009, 20:50:21 »
Не вярвам даже и сто да са присъствали, особено като вземем авторитета /без да казвам че съм му върл фен/ на Валери Симеонов пради делата му в Бургас и това че 2/3 поне от електората на "Атака" и от последните избори са както против американски военни бази на наша територия, така и против членство в ЕС, Лисабнски договор респективно органически против ГЕРБ и Бойко Борисов, освен против тройната коалиция е бил гласът им за "Атака" и няма как да бъде иначе, тъй като знаем че ГЕРБ е най - малкото за всички изброени неща, както и за продължаване на раздържавяването на всичко останало в държавния сектор, а Сидеров лъжеше че е за национализация на приватизирането...
Сами преценете какможе болшинството от електората на "Атака" да ликува в чест на Бойко Борисов и на неговата антибългарска и антисоциална ултраглобалистична и антинационална партия?
Глевното секретарстване на Бойко Борисов в МВР, бешеедин черен период за националистите в България и за прдажбата на ревизионистични книги на пазара, дори за тези на Георги Ифандиев към който имам големи резерви...
Главното секретарстване на Бойко Борисов в МВР, бе по времето на Симо Мадридски и Ахмед Дръндарски...А тогава Сидеров ловеше лапнишарани...

Неактивен Исперих

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1689
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.16 Firefox 3.0.16
« Отговор #9 -: Декември 29, 2009, 22:59:44 »
Главното секретарстване на Бойко Борисов в МВР, бе по времето на Симо Мадридски и Ахмед Дръндарски...А тогава Сидеров ловеше лапнишарани...

Петкане, къде беше по това време? Ако не помниш да питаме Робинзон Крузо?

пп След Симо Мадридски и Ахмед Дръндарски е логично да бъде Волен Ямболски ;-)
« Последна редакция: Декември 29, 2009, 23:02:13 от Исперих »
”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов

Активен Петкан

• Registered user
  • Veteran
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #10 -: Декември 30, 2009, 13:41:22 »

Тогава бях лапнишаран и се опивах от словата на Сидеров.
Иде реч и за друго,че в синтезиран вид,възможностите за политически избор пред българите се свеждат винаги в избор на "Малкото зло" пред "Голямото зло" и няма никаква алтернатива...
Поредната излагация в политическия живот на България са ПП "АТАКА" и РЗС.(там има пропиляни 600 000 гласа!!!)...Тези гласове трябваше да са Коректив на главозамаялите се днешни политици,а сега 600 000 гласа са на бунището...Сидеров чиракува,а Янето витае между НС и интимности от съмнително естество.
Е,питам,за какво и за кого гласувахме, и до къде я докарахме?

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4346
  • България на българите
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
« Отговор #11 -: Декември 30, 2009, 14:18:50 »

Иде реч и за друго,че в синтезиран вид,възможностите за политически избор пред българите се свеждат винаги в избор на "Малкото зло" пред "Голямото зло" и няма никаква алтернатива...
Поредната излагация в политическия живот на България са ПП "АТАКА" и РЗС.(там има пропиляни 600 000 гласа!!!)...Тези гласове трябваше да са Коректив на главозамаялите се днешни политици,а сега 600 000 гласа са на бунището...Сидеров чиракува,а Янето витае между НС и интимности от съмнително естество.
Уви !
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен Исперих

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1689
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.16 Firefox 3.0.16
« Отговор #12 -: Декември 30, 2009, 15:39:31 »

Всички бяхме лапнишарани, кой повече, кой по-малко! А днес реалността е такава, защото на времето не взехме нещата в свои ръце, а ги оставихме на  нагаждачи.
”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1148
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.6 Firefox 3.5.6
    • Независим националистически блог
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #13 -: Декември 30, 2009, 15:42:09 »

Всъщност въпреки моето първоначално негътивно мнение към РЗС, трябва да кажа че Яне Янев до тук в дела и думи, както и в гласуването си в парламента последните месеци, не измени на своя електорат и избиратели както Сидеров, макар между електората на РЗС резонно да имаше повече привърженици на коалиция и поддръжка за Бойко Борисов, отколкото между електората на "Атака".
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

Неактивен Кубрат 99

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 158
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.17 Firefox 3.0.17
« Отговор #14 -: Януари 23, 2010, 15:28:44 »
Не знам за какъв авторитет на СКАТ става въпрос, аз лично не знам за някаква тяхна велика политика в Бургас.

Симеонов е една мишка, дребен бизнесмен, който креташе допреди Атака, а сега вече е напред с милионите на БКП
« Последна редакция: Януари 23, 2010, 15:30:15 от Кубрат 99 »

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf