Автор Тема: Пoмиярщината на в-к „Атака“  (Прочетена 12497 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен miro20

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 272
  • Country: bg
  • Linux (Ubuntu) Linux (Ubuntu)
  • Browser:
  • Firefox 3.6.16 Firefox 3.6.16
Re: Пoмиярщината на в-к „Атака“
« Отговор #30 -: Март 26, 2011, 17:04:24 »
познавам хора, които дори са абонирани за в.атака, и с голяма радост гледат подобни снимки и още по-се нахъсват четейки пропагандните статии...
но никой от тях, повтарям никой, не сезамисля кои знамена вижда, кои са хората на снимките, в материалите и т.н.
още по малко пък четат интернет и форуми ....
т.е. в по-голямата си част пропагандните цели са постигнати, за атакистите "всичко е наред".
само че истината е доста по друга.

/между другото, аз въобще не се меся на тези хора. някои истината може да ги срине. затова .... си мълча дискретно, а и атака и вожда не са най голямото зло. най голямото зло са интересите които включително И ТЕ обслужват и подпомагат - като тези услужливи "мероприятия" - активна помощ от вожда за дпс и мълчаливата подкрепа към петролния мафиотски бизнес,  но .. дано се осъзнаят... /

ps
относно двамата  депутати - деница и явор, на сайта http://www.parliament.bg/bg/plenaryst/ID/2573
като погледнах гласувалите, те не са участвали.
друг е въпроса какви са били "уважителните причини" , а и поглеждайки стенограмата, ми е мн странно пиклата  деница гаджева да е в "комисия за вътрешна сигурност и обществен ред" ... а който я е виждал знае че е чисто и просто една нахъсана куха пикла...  :-D :-D
а явор нотев както знаем е един от отцепниците който беше повдигнал въпроса със заповедите на заповед /изнудването на вожда/
дали това не е "уважителната причина"... не знам.. а и тва са отделни теми...
« Последна редакция: Март 26, 2011, 17:11:56 от miro20 »

Неактивен Симеон Велики

• Senior Member
  • Публикации: 537
  • Country: 00
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Зодия: Libra Libra
« Отговор #31 -: Март 26, 2011, 17:55:04 »
Интересно ми е как така от всичките над 100 депутата, които са отсъствали, само Деница Гаджева и Явор Нотев са с уважителни причини?
България на българите!

Неактивен Атакиста

• Account Disabled
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 517
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 4.0 Firefox 4.0
« Отговор #32 -: Март 26, 2011, 20:42:30 »
Интересно ми е как така от всичките над 100 депутата, които са отсъствали, само Деница Гаджева и Явор Нотев са с уважителни причини?

Мен пък ми е интересно защо смяташ, че в. "Атака" трябва да знае за причините, поради които са отсъствали разни мушмороци от другите партии?! Тук става въпрос за двамата депутати от АТАКА - за тях вестникът е естествено да има инфо. Освен това е повече от малоумно дори и да си помислиш, че Гаджева и Нотев ще имат каквото и да е против тази декларация.

Много злоба бъка в душиците ви, момчета.
Осъзнайте се, докато не са ви обрязали протурските комунистически медии, които ви "осведомяват".

а явор нотев както знаем е един от отцепниците който беше повдигнал въпроса със заповедите на заповед /изнудването на вожда/

Ей за това говоря - някаква комунистическа медия се изкензала и веднага някакво си "националистче" се скъсва да развява творението на въпросната комунистическа медия..
Простотията и неграмотността са големи вредители.
« Последна редакция: Март 26, 2011, 20:44:59 от един Бългaрин »
Истината има качеството да бъде винаги сурова. Може и да не е най-доброто, което ти се иска да чуеш. Но тя си е истина.

комунист = интернационалист = глобалист = евроатлантик = боклук

Неактивен Авитохол-165

• Senior Member
  • Публикации: 550
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.15 Firefox 3.6.15
« Отговор #33 -: Март 26, 2011, 20:55:58 »
Ей за това говоря - някаква комунистическа медия се изкензала и веднага някакво си "националистче" се скъсва да развява творението на въпросната комунистическа медия..
Простотията и неграмотността са големи вредители.
В случая, Явор Нотев дори не е бил спряган сред т. нар. отцепници. Даже той специално отричаше да са подписвани някакви гаранции за заем или каквото там беше.
Предлагам на гласоподавателите на ГЕРБ, мечтаещи "център-сини" пространства да дойдат на власт и харесващи Еврей Райчев да се замислят и проверяват, когато решат да пльосват такива глупости и най-мазни лъжи.
« Последна редакция: Март 26, 2011, 21:01:44 от Авитохол-165 »

Неактивен Авитохол-165

• Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #34 -: Март 26, 2011, 21:04:35 »
познавам хора, които дори са абонирани за в.атака, и с голяма радост гледат подобни снимки и още по-се нахъсват четейки пропагандните статии...
Някои хора изпитват радост, четейки статии от "Атака". Други предпочитат коментарите и анализите на Еврей Райчев. Хора всякакви...

Неактивен Атакиста

• Account Disabled
  • Senior Member
  • *
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #35 -: Март 26, 2011, 22:14:39 »
Някои хора изпитват радост, четейки статии от "Атака". Други предпочитат коментарите и анализите на Еврей Райчев. Хора всякакви...

Още малко смъкни нивото. Иначе ще останеш неразбран.
Истината има качеството да бъде винаги сурова. Може и да не е най-доброто, което ти се иска да чуеш. Но тя си е истина.

Неактивен miro20

• Forum Member
  • **
  • Browser:
« Отговор #36 -: Март 26, 2011, 22:30:59 »
то си личи нивото... аз не употребявам обиди , за разлика от вашите беззъби нападки, които разбира се, нямам и грам намерение да коментирам :)
изводите всеки нормалне човек може да си направи, а злобата в душичките си личи в кого е :)
не знам кой ще се обреже първи, това със сигурност няма да съм аз.
но както сте тръгнали в атака да обслужвате дпс , за неща които те НИКОГА повтарям НИКОГА не биха искали НА ГЛАС да изкажат - като това за отделен канал на "майчини езици", то след такова обслужване вие ми кажете кога ще се обрежете, и колко ибрика трябва да носите за да заслужите тази чест за която очевидно се натискате.

а за записите на заповеди  разбира се че всичк още си е скрито покрито от публичност... само дето вожда първо че не е отричал за такива, и второ че на крака ходел да се среща и разговаря с всеки един поотделно насаме...
извод ? - индианците казват - толкова дим без огън нема :)

не чух друго по същество - пиклата д.гаджева точно тя ли е подходяща за тази така страшно звучаща "комисия по вътрешен ред и сигурност" :)
и то притикана по предложение на самия в.сидеров ! хм.. способно момиче.. сигурно много неща "умее" с ръце и уста /да пише и говори, нмали е журналистка. хаха /.
т.е. не страшна, а мен смях ме хвана като прочетох от сайта на парламента.....

не чухме и поне 6-7 извинения... въпреки че достатъчно снимки и цитати видяхме.
« Последна редакция: Март 26, 2011, 22:35:37 от miro20 »

Неактивен Атакиста

• Account Disabled
  • Senior Member
  • *
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #37 -: Март 26, 2011, 22:34:17 »

а за записите на заповеди  разбира се че всичк още си е скрито покрито от публичност...

Тези "записи на заповед" бяха измислени от олиофрени, бяха предназначени за олигофренска аудитория и на практика в тях повЕрваха само олигофрени.

Неактивен miro20

• Forum Member
  • **
  • Browser:
« Отговор #38 -: Март 26, 2011, 22:36:15 »

а за записите на заповеди  разбира се че всичк още си е скрито покрито от публичност...

Тези "записи на заповед" бяха измислени от олиофрени, бяха предназначени за олигофренска аудитория и на практика в тях повЕрваха само олигофрени.
разбира се, ти повярвах  :)
както и че земята е плоска . :) да живеят олигофрените с такива твърдения :)
« Последна редакция: Март 26, 2011, 22:44:46 от miro20 »

Неактивен Авитохол-165

• Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #39 -: Март 26, 2011, 22:56:05 »
Tози, който трябва, ме е разбрал.

и то притикана по предложение на самия в.сидеров ! хм.. способно момиче.. сигурно много неща "умее" с ръце и уста /да пише и говори, нмали е журналистка. хаха /.
Пич, Деница Гаджева не е журналистка. Бъркаш я с друга. Също както се изложи, като причисли Явор Нотев към т. нар. отцепници. Чул недочул нещо от някъде и бърза да храчи. Любувай си се на коментарите и анализите на Еврей Райчев, чакай идването на център-сините пространства на власт и не се изказвай непотготвен.

Неактивен Симеон Велики

• Senior Member
  • Публикации: 537
  • Country: 00
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Зодия: Libra Libra
« Отговор #40 -: Март 26, 2011, 23:07:48 »
не чухме и поне 6-7 извинения... въпреки че достатъчно снимки и цитати видяхме.

един Българин за пореден път доказа, че няма капка достойнство. Първо, той не действа коректно. Аз написах нещо, а той ме обвини в "мазна лъжа" (шест пъти!). Трябваше не аз да доказвам, че не лъжа, а той да докаже, че лъжа. Нали знаете- невинен до доказване на противното. Въпреки всичко аз му показах, че всичко, което съм написал е стопроцентова истина. И най учтиво го помолих да ми се извини. Той явно подражава на Павел Шопов, който изкара гагаузите небългари и след това не благоволи да им се извини. Смешници! А се клеха пред паметника на Апостола...
България на българите!

Неактивен miro20

• Forum Member
  • **
  • Browser:
« Отговор #41 -: Март 26, 2011, 23:21:17 »
Tози, който трябва, ме е разбрал.

Пич, Деница Гаджева не е журналистка. Бъркаш я с друга. Също както се изложи, като причисли Явор Нотев към т. нар. отцепници. Чул недочул нещо от някъде и бърза да храчи. Любувай си се на коментарите и анализите на Еврей Райчев, чакай идването на център-сините пространства на власт и не се изказвай непотготвен.
не е ли ? може и да се бъркам, но бях останал с такова впечатление.
по е известна като приятелката на синковеца д. стоянов :)
да живее семейството в ЕТ атака.
други какви заслуги има ? тва за ръцете и устата май остава :)
с д.стоянов завършиха ли висше ?
че и за това имам съмнения.

относно център - сините... бях питал някои неща, и се оказа че ви куцат основни понятия за това кое е  дясно, кое е център, кое е ляво.
и от тази гледна точка дори сегашното управление ви куца като понятие.
неслучайно казах че "нямам повече въпроси".
просто полемиката и дискусията е безсмислена в тази посока, или поне докато не се образовате откъм най елементарни понятия.
дотогава ще се радвам на повърхностните ви детински обиди и цинизми, които хм.. и тук виждам във всеки един пост. :)

Цитат
един Българин за пореден път доказа, че няма капка достойнство.
това учудва ли те ?
то се знаеше от самото начало какво ще каже/и не каже/ :)  :-D
« Последна редакция: Март 26, 2011, 23:27:22 от miro20 »

Неактивен Авитохол-165

• Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #42 -: Март 26, 2011, 23:43:41 »
не е ли ? може и да се бъркам, но бях останал с такова впечатление.
по е известна като приятелката на синковеца д. стоянов :)
Продължаваш да лъжеш. Мазно, мазно...
Цитат
други какви заслуги има ?
Ами един от създателите на младежката организация, пък и на АТАКА като цяло, доколкото знам. Гласувай си там за сините и ГЕРБ, радвай си се анализите на Еврей Райчев и не си тикай носа в теми, за които стана видно, въобще не са ти ясни.

Неактивен miro20

• Forum Member
  • **
  • Browser:
« Отговор #43 -: Март 27, 2011, 00:03:54 »
Цитат
Ами един от създателите на младежката организация, пък и на АТАКА като цяло, доколкото знам
така ли ?
само че това никак не топли хората по принцип. какви заслуги има в обществото ? уважаван адвокат с многогодишна практика.. или виден културен деец с дългогодишна кариера , или известен доктор с хилядна пациентска практика.. и т.н. и т.н.. ?
не
както и самия д.сотянов, както и много други.
това ме подсети и за другия цинизъм в този дух на мисли - смеем се на станишев че нямал нито 1 ден работен като стаж... а не се вглеждате около себе си.

Неактивен Авитохол-165

• Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #44 -: Март 27, 2011, 00:12:55 »
Млад човек, с националистически убеждения, за разлика от твоите. Ти си гледай гербаджиите, за които си гласувал и си чакай център-синята вълна. Такива като теб направиха така, че да е нужна подкрепа за ГЕРБ, пък сега претенции имат.

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf