Автор Тема: Толерантност, която може да ни заличи като нация  (Прочетена 9732 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Симеон Велики

• Senior Member
  • Публикации: 537
  • Country: 00
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
  • Зодия: Libra Libra
Re:Толерантност, която може да ни заличи като нация
« Отговор #15 -: Август 04, 2010, 23:22:26 »
Стига с тея простотии , декларации, новини... в интерес на истината много по важно е да се вдигат доходите на хората..защото с тия декларации нищо не ти влиза в джоба, нали? И ще я пуснат декларацията и какво? Ще напишат от 2-3 вестника. И ще отмине за 1 ден, като 90% от хората даже няма и да разберат че е имало такава декларация. и какво от това да попитам пак? Ще намалее цената сиренето ли? Или на хляба?
Относно законодателната работа, ми не е лесна, ако можеш по лесно да ги правиш законите-заповядай. Никой няма да те върне.

п.п. Относно арменците да ти кажа-дреме ми на оная работа за тях. Нали знаеш, най краткия виц:Арменец-миньор.

Наистина ми е жал, че хора като теб имат близки отношения с хората, които решават съдбините на България. Реве ми се, като чета безумните ти словоизлияния. Даже и не ми се опитва да ти просветля главицата за ползата от една такава декларация. Ти така или иначе няма да я разбереш.
А за новините- нямам коментар. И не се изненадвам, че все още стоят, щом дори и ти го мислиш за "простотия".
Остава ми единствено възможността да се моля на Бог золумите, които ще извършите за тези четири години да са с възможно най- малки последици за България  :pop:
България на българите!

Неактивен Симеон Велики

• Senior Member
  • Публикации: 537
  • Country: 00
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Зодия: Libra Libra
« Отговор #16 -: Август 04, 2010, 23:23:17 »
Вазов, защо тогава въобще коментираме тази статия, след като след 1 ден никой няма да си я спомни. Парите са най-важни, ама само за хората които не обичат Родината си.

Колегата го каза по- добре от мен.  (bow)
България на българите!

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4344
  • Country: bg
  • България на българите
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
« Отговор #17 -: Август 05, 2010, 07:03:41 »
В момента в който влезе новия закон за медиите. Един такъв закон, още повече че трябва да се обсъждат и мултиплексите не е ясно кога ще влезе. Писането на закон не става за един ден. Планът беше за пролетта-лятото. Други по важни неща го отложиха. Както и закона за изборите. Закон за лова например( това мен ме интересува повече) започва обсъждането му през септември. Та евентуално може да влезе в пленарна зала тая година, но не е сигурно. Виж пич, законодателната работа е доста трудна работа, не е както си го представят лумпените.
През коя от следващите петилетки ще излезе закона бе Вазов!?
Пак умишлено ще замотаете работата и пак нищо няма да стане!
Други по важни неща го отложиха. Закон за лова например( това мен ме интересува повече (?) ) започва обсъждането му през септември.
Ти май си повече обикновен авджия отколкото националист.  :-)
« Последна редакция: Август 05, 2010, 11:40:24 от omerzen »
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #18 -: Август 05, 2010, 07:13:19 »
Ама да пишете смешни статии като тази можете.
А ти и това не можеш.
:-)
:-D  Значи че генерал Вазов признава че пишат смешни статии. Статии без практическо покритие от семейство Сидерови. И без политически действия в това отношение. Статии колкото само да разлайват кучетата без да променят протурската политика на семейния стопанин бате Бойко.
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен Петкан

• Registered user
  • Veteran
  • Публикации: 8892
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
« Отговор #19 -: Август 05, 2010, 09:09:12 »
Стига с тея простотии , декларации, новини... в интерес на истината много по важно е да се вдигат доходите на хората..защото с тия декларации нищо не ти влиза в джоба, нали? И ще я пуснат декларацията и какво? Ще напишат от 2-3 вестника. И ще отмине за 1 ден, като 90% от хората даже няма и да разберат че е имало такава декларация. и какво от това да попитам пак? Ще намалее цената сиренето ли? Или на хляба?
Относно законодателната работа, ми не е лесна, ако можеш по лесно да ги правиш законите-заповядай. Никой няма да те върне.

п.п. Относно арменците да ти кажа-дреме ми на оная работа за тях. Нали знаеш, най краткия виц:Арменец-миньор.
Цитат
Вазов,разочарованието ми е безкрайно!!!
"Декларации,новини"...
Това не на са приказки в кръчмата или на махленска седянка,а позиция на парламентарно представена българска ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ.
Това е позиция,която дава да се разбере,каква е тази партия!
Цитат
в интерес на истината много по важно е да се вдигат доходите на хората
Стара стратегия за успокояването на духовете са мъглявите приказки за "увеличаване на доходите на населението".
Как ще стане това,драги ми Вазов?
Хлябът ще поскъпва,казаха го вече...токът също...
И къде ще е това "увеличение на доходите",колега Вазов?
Отново пожелания от рода на..."ЩЕ...","ЩЕ..." "ЩЕ..." и ще цъфнат накрая налъмите.
Донякъде се опитвам да те разбера...вярваш на Сидеров и политиката на партията му,но все пак,махни розовите очила и се огледай около себе си.
Ad honores

Неактивен ген. Вазов

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1487
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #20 -: Август 05, 2010, 09:50:17 »
В момента в който влезе новия закон за медиите. Един такъв закон, още повече че трябва да се обсъждат и мултиплексите не е ясно кога ще влезе. Писането на закон не става за един ден. Планът беше за пролетта-лятото. Други по важни неща го отложиха. Както и закона за изборите. Закон за лова например( това мен ме интересува повече) започва обсъждането му през септември. Та евентуално може да влезе в пленарна зала тая година, но не е сигурно. Виж пич, законодателната работа е доста трудна работа, не е както си го представят лумпените.
През коя от следващите петилетки ще излизе закона бе Вазов!?
Пак умишлено ще замотаете работата и пак нищо няма да стане!
Други по важни неща го отложиха. Закон за лова например( това мен ме интересува повече (?) ) започва обсъждането му през септември.
Ти май си повече обикновен авджия отколкото националист.  :-)

Ние не замотаваме бе, какво зависи от нас, яд ме е да пиша защото не пиша с хора запознати с материята, а с някакви 9 годишни деца, ебаси!! Ние сме били замотавали, ае стига бе, от нас нищо не зависи, дали подкрепяме или не е без значение в общи линии. Поне имаме гаранциите, че ще има нов закон за медийте и той няма да е като предишния проект, който даваше мултиплексите изцяло на ДПС.

Колкото до лова, ами интересува ме в личен план много повече от това дали ще махнат новините на турски или не. Но не мисля да ти давам отчет точно пък на тебе защо и за какво. прекалено нахални станахте, аз едва ли не трябва да се обяснявам дори когато ходя до тоалетна, а вие анонимници ви е страх дори истинските имена да си кажете и барем по една снимка да покажете.....кой знае какви сте ждрольовци  :-D :-D :-D :-D :-D

Неактивен ген. Вазов

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #21 -: Август 05, 2010, 09:53:44 »

"Декларации,новини"...
Това не на са приказки в кръчмата или на махленска седянка,а позиция на парламентарно представена българска ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ.

Бате, точно махленска седянка сме тук и аз се държа именно като на  махленска седянка. Може и кръчма да е , ако некой си отвори бира докато чати пред компа. Позицията на АТАКА можеш да я чуеш от Волен Сидеров по телевизията или в Парламента. Във форума, този и на АТАКА от потребителя генерал Вазов можеш само да чуеш лафчета като за махленска седянка. За мен вашето ниво е не повече от това на махленска седянка.

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2475
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.11 Firefox 3.5.11
« Отговор #22 -: Август 05, 2010, 10:03:52 »
Мчи ти тогаз що праиш тукинка?

Неактивен ген. Вазов

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #23 -: Август 05, 2010, 10:12:52 »
Седя си на махленската седянка и се забавлявам :) Що ти какво правиш? Работиш за национализма ли?

Неактивен Петкан

• Registered user
  • Veteran
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #24 -: Август 05, 2010, 10:21:30 »

"Декларации,новини"...

Бате, точно махленска седянка сме тук и аз се държа именно като на  махленска седянка. Може и кръчма да е , ако некой си отвори бира докато чати пред компа. Позицията на АТАКА можеш да я чуеш от Волен Сидеров по телевизията или в Парламента. Във форума, този и на АТАКА от потребителя генерал Вазов можеш само да чуеш лафчета като за махленска седянка. За мен вашето ниво е не повече от това на махленска седянка.
А за мене твоето ниво е това,което педагозите определят като "труднообучаем".
Ad honores

Неактивен ген. Вазов

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #25 -: Август 05, 2010, 10:30:00 »
абе, като те гледам как се изразяваш постоянно с обиди имам чувството, че май си незадоволен!!!

Неактивен Петкан

• Registered user
  • Veteran
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #26 -: Август 05, 2010, 10:56:59 »
абе, като те гледам как се изразяваш постоянно с обиди имам чувството, че май си незадоволен!!!
:-DАко това се случи,ще ти се обадя да ми изпратиш нещо като това,което сте приготвили за кефът на Ердоган!!!
Ad honores

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #27 -: Август 05, 2010, 11:49:54 »
Мчи ти тогаз що праиш тукинка?
:-)  Истината е че тук без генерала ще бъде скучно.
Седя си на махленската седянка и се забавлявам :) Що ти какво правиш? Работиш за национализма ли?
  :-) За разлика от някаи хора ние не получаваме заплати и пари от Волен Сидеров.
:-DАко това се случи,ще ти се обадя да ми изпратиш нещо като това,което сте приготвили за кефът на Ердоган!!!
Сакън Петкане недей! Ще има и други мераклии, ще стане дълга опашка, ще избухнат кавги и разправии кой да мине пръв .... абе тя ще стане една ......  :-)

Неактивен ген. Вазов

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #28 -: Август 05, 2010, 12:12:00 »
Добре бе, а ти господин герой, ти ще имаш ли смелостта да се изправиш очи в очи срещу Калина и да си толкова ербап? Ето ще те заведа при Калина и ти ще си поискаш, каквото ще си искаш. Съгласен ли си ?

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #29 -: Август 05, 2010, 12:39:55 »
Защо? Калина си е хубава и това никой не го отрича. Тя си има работа с големите хора с големите хора и едва ли ще се занимава с някой обикновен човек. Което не и пречи пак да бъде харесвана.

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf