Деградацията на българското общество

Започната от Amenhotep, 11 Окт 2006, 11:01:43

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

HighVoltage

Moderator
*
Senior Member
Публикации: 748
Активен
Цитат на: Мишок - 01 Май 2018, 10:22:04
Дедите ни не са ни завещавали да пазим никакво българско величие или да го възраждаме. То това не е и възможно. Възможното е просто да си пазим културата и обичаите, които са ни оставили дедите ни и това не е никак малко. А руснаците са си руснаци, американците американци, ама са извратени и ненормални, та с тях работа нямаме.
За съжаление е невъзможно за сега да сме самостоятелни.  А Бай Ганьо добре го е казал, че всички са маскари.
Самостоятелни можем да сме само в културно отношение, в останалото, икономически и политически: ще сме зависими или от американците или от руснаците, с последните мисля ще е по-добре. Поне няма да ни пипат историята и да ни занимават с извращения.
:lqlq:

HighVoltage

Moderator
*
Senior Member
Публикации: 748
Активен


Мнението на Славея Сиракова, която била дъщеря на Наско Сираков и Илиана Раева за майките на деца с увреждания:

Публикувано във факти.бг:

"Системата няма как да убие нещо, или някой поради простата причина, че всеки един от нас също изгражда своя собствена система. Работата ми е свързана с хора, с техните нужди, но и с тяхното безхаберие и безотговорност! Историята познава десетки случаи на родители създали потомство и на такива, които са го изоставили. Съвременната медицина дава възможност да видиш какво ти предстои, за да вземеш най-доброто решение преди всичко за себе си и детето, което носиш в утробата си! Когато си решила да раждаш, очевидно си решила и да бъдеш майка! Когато "системата те убива" търсиш начин не само да оцелееш, но и да живееш пълноценно заради същото това дете, което си родила. Идва един момент обаче, в който се сблъскваш със собствените си недостатъци, посредственост и егоизъм. В този момент естествено посредствената ти природа е готова да обвини всичко и всеки и да си проправи път...
- Истината е, че от такива "майки" ми се повръща! Или изоставяте децата си ( виждам го всеки път, когато ходя в домовете, които се нуждаят от подкрепа), но сега го видях, заради цялата ви патардия! След като сте решили да давате живот, ще се научите да намирате максимално полезен начин да сте преди всичко добри родители! Държавата и хората не са ви длъжни, но всеки път проявява човечност, заради моментите ви на безчовечност!!!"


*************
Е, те Илиана и Славея често се сблъскват с посредствената си селска природа и доста разбират от излагации, постове във facebook и последващи хиляди обяснения как не били казали каквото били казали.
Истината е че от такива селски и некадърни курви на нас ни се повръща, защото и двете са такива.
Абе тази свиня Славея Сиракова дава ли си сметка, че докато родителите и са градили кариера са били 100% на държавна издръжка, че същите  и сега са се набутали на ДЪРЖАВНАТА ТРАПЕЗА и те заедно с политиците и циганите ядат и серат парите дето трябва да отидат при тези деца.

Ама само ДЪРЖАВА им е длъжна на тези майки, защото повечето от тези деца са уредени по време на раждането си, макар и не всички. Явно че медицината се разбива, но хората – не.


Илиана Раева: Долу ръцете от дъщеря ми, Жоро и Цвети!  :evil:
Ти започни да работиш нещо като нормалните хора и тогава ще имаш право на претенции – мързелива и вечно гримирана дърта мумия такава! 
Цял живот си чекнеш пу*ката наляво и надясно, явно и дъщерята като теб е пропаднала, ми поне се скрийте хората да не ви виждат излагациите.


HighVoltage

Moderator
*
Senior Member
Публикации: 748
Активен



Валери Симеонов: Кресливи жени с уж болни деца.


**********



Абе ти нормален ли си бе, идиот?
ТИ дето имаш дете в норма и пак си се провалил като родител, сина ти е обикновен наркоман, Ти ли си този дето първи ще хвърли камъка?


Ти си ЧАО, да знаеш!!!
Пиши се" бегал" за следващите избори


генерал Жеков

Adviser
*
Hero Member
Публикации: 1 458
Локация: България
Интереси: История, Философия, Политика
Зодия: Aries Aries
Religion: Paganism-Tangrism Paganism-Tangrism
Активен
Чичо Валери е стар шмекер,усети вкуса на властта и стана абсолютно копие на Бойко,т.е показа истинската си вътрешна нагласа за света.Разви собствения си бизнес,лоби е на силните на деня,какво ще му пречат някакви "кресливи майки"?Такива изказвания са явен пример,че сегашната политическа система не работи и като резултат от нейната "работа" се произвеждат само ненужни и най-вече негодни политически хибриди,готови да продадат всеки свой избирател за няколко гроша.
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

HighVoltage

Moderator
*
Senior Member
Публикации: 748
Активен
Явно да, като налапаш много власт и губиш почва под краката си. Наистина тези майки малко пресоляват манджата, защото те знаят в каква държава живеем, тук работещите  хора живеят зле наивно е да мислят, че всичките им проблеми ще бъдат решени, не е реалистично. 
НО едно е да не им угодиш, а съвсем друго да ги обиждаш, да се подиграваш с това зло където им е на главата и да го омаловажаваш.

Тези родители са се превърнали в политически маши по неволя, това внушение е вярно, ама като човек мен лично това не ме интересува.



Цитат на: генерал Жеков - 19 Окт 2018, 19:34:26
Такива изказвания са явен пример,че сегашната политическа система не работи и като резултат от нейната "работа" се произвеждат само ненужни и най-вече негодни политически хибриди,готови да продадат всеки свой избирател за няколко гроша.


Има политици дето са по-опасни и непригодни  от Симеонов, но никога не биха се дискредитирали така.  За нас обикновените хора няма полза нито от едните (откровени, но с овчи мозък), нито от другите (прикрити изроди, дето са като първите, ама не се издават). 

Индивидуалист

Premium user
*
Hero Member
Публикации: 2 813
Не бойте се!
Зодия: Virgo Virgo
Religion: Christianity-Other Christianity-Other
Активен
#155
Валерито не очаквах да е толкова прост. В ерата на публичността не се усеща поне малко да бъде сдържан. Да бъде благодарен,че сме добри и не сме нахлули като народ и да бяга като Филип Боков с пукната глава през 1997г. И той да търчи и останалите париоти, дето продавали българско гражданство за по 5 000 евро. Дебелия шкембелак е друг вид мазен търтей, който без власт ще търси да бяга и крие от правосъдие.

То па едно правосъдие ще каже някой...
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Индивидуалист

Premium user
*
Hero Member
Публикации: 2 813
Не бойте се!
Зодия: Virgo Virgo
Religion: Christianity-Other Christianity-Other
Активен
Това написах преди малко в една страница из фейса на Ал.Йорданов
ако ми отговори някой там ще ви информирам:
----------------------
Имахте цялата власт 1997 г. Никой не ви е виновен за нищо. Във Варна да загубите кметски избори при цяла синя България.....1999г. При цяла синя България 2001г. да загубите президентски избори...никой не ви е виновен.Тези две загуби трябва да влязат във всички световни учебници по политика и политология. Ако изобщо трябва да има такива. Хората ви вярваха 1990г. До към 2001 някъде. Сега сте вече perfect strangers за народа ни. Със здраве! 🙂Полша...размишлявайте какво оставихте след себе си в България. Поне вероучение да бяхте въвели в училище. Щяха да пораснат по-честни, по-възпитани и радостни хора вече толкова години.
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Similar topics (5)