Автор Тема: Тоталитарен ли е форумът на семейство Сидерови?  (Прочетена 15209 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Сосипатор

• Senior Member
  • Публикации: 815
  • Country: bg
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 11.0.696.60 Chrome 11.0.696.60
  • Зодия: Aquarius Aquarius

Цитат
като Терес например,
(talk) Не е само той .

Цитат
Ако те боли шмайзера за диктатора (в случая Атака и Сидеров) и не ти влиза в кръгозора, свободата е безкрайна.
На Владо поне за това нещо трябва да му дадем евала.  

Блазе им , след като могат до такава степен  да си приспят  самосъзнанието .

Не нам !

Че нали точно това е идеята.
Аз примерно никога не съм вземал насериозно ни Атака, ни Сидеров ни никой. По-малко или повече ми е било през оная работа.
Там не беше проблем. Пишеш че ти е през дедовия за Атака, и си хортуваш за интересни неща. Понапсуваш Сидеров, (толерираше се и това едно време) и си гониш мисълта кат хората. Партийните лозунгарщини никой не ги взимаше на сериозно. Не се съобразяваш ни с правила, ни с идеологии, ни с нищо. Нали ти казвам, такава свобода не е имало никъде. Сега вече го стегнаха, и свестните хора вече не се чувстват комфортно в такава среда.
Точно благодарение на тая ноншалантност по отношение на партийното ръководство и самата партия там пишеха много интересни хора.
Сосипатор Пиров.

Неактивен rumena moma

• Respected user
  • Senior Member
  • Публикации: 890
  • Country: it
  • OPS !
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
  • Зодия: Leo Leo

Цитат
Че нали точно това е идеята.
Аз примерно никога не съм вземал насериозно ни Атака, ни Сидеров ни никой. По-малко или повече ми е било през оная работа.
Там не беше проблем. Пишеш че ти е през дедовия за Атака, и си хортуваш за интересни неща

Виж сеа' Чък Норис , добре , ама има хора който АТАКА я бяха приели  сериозно и с участието си в принадлежащия и форум , изразяваха и съпричастие към идеята , която въплащаваше нейната така да се каже доктрина . И какво се получи....! Строг диктат и ценз на свободната мисъл , за да се подържа амплоа на един пататичен ШАРЛАТАН и фамилното му обкръжение . Вместо да бъдат оборени с аргументи и дори инакомислие , те биват изхвърлени за да не пречат .
 Е на това какво му се вика според теб ? Няма човек , нама проблем - има БАН , изчезва НИК !
Та ако идеята им е била “такава“ , да си бяха кръстили форума “Чук и Гек“, “Ву Ву Ф“,или квот' ти дойде там на акъла . Но не и да ми се правят ни на “свободни“ , а и най-малко на НАЦИОНАЛИСТИ.

Неактивен Сосипатор

• Senior Member
  • Публикации: 815
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 11.0.696.60 Chrome 11.0.696.60
  • Зодия: Aquarius Aquarius

Виж сеа' Чък Норис , добре , ама има хора който АТАКА я бяха приели  сериозно и с участието си в принадлежащия и форум , изразяваха и съпричастие към идеята , която въплащаваше нейната така да се каже доктрина .

Ами толкова по-зле за тях щом е имало такива.

И това не намалява стойността на истинските и мислещи хора които се подвизаваха там.

Една част дойдоха тук, надяваме се да дойдат всичките.
Сосипатор Пиров.

Неактивен rumena moma

• Respected user
  • Senior Member
  • OPS !
  • Browser:
 E да ама , продължават да подържат изкуствения рейтинг  на отживелицата , гърчейки свободомислието си . :&

« Последна редакция: Май 05, 2011, 18:17:04 от rumena moma »

Неактивен Лютви Местан

• Account Disabled
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Кръвна група ЦСКА
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
Оня форум е ВЛАДОКРАТИЧЕН.  :-D :-D :-D

Демек Владо Лалов се прави на много отворен, ама е злопаметно копеле и трие който не му харесва. Там има демокрация и свобода по принцип като в диктаторските общества. Можеш каквото си искаш да говориш, против когото си искаш, ама стъпи ли на кокалчето на диктатора, изчезваш за секунди.

Определено е така, уважаеми Сосипаторе! Владислав Лалов и демокрация са несъвместими понятия.
Кръвна група ЦСКА

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8856
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 4.0.1 Firefox 4.0.1
Цитат
форум в който много от нас са се запознали и форум в който сме прекарали много весели и тъжни моменти.

:-D  Е Амене , ти пък голяма драма го представяш тоя пасквилен форум ! Чак пък толкова...  ! На реклама ми намирисва .
  Язък , че има няколко валидни хора с които може да се поспори а и дори да се научи нещо , дет' незнайно  защо , упорито са се занитили в тая бълвоч .
 Тъй като , ние там не можем повече да отидем , защото сме анатемосани от сидеровите черва , нека поне те дойдат тук , та спор да стане , калпак у здемята се удари ! Знаеш добре за кого иде реч , да не ти го натрапвам графоложки /за да не те дразня излишно/.

Не е точно така. По-скоро фараона е прав, защото оня форум беше най-авангардното нещо появявало се някога из бг интернет пространството.
Такива интересни формати редко се срещат другаде. Имаше наистина много стойностни хора. Имаше и форумни тролове, и провокатори, и всякакви формати. Много различни и уникални хора. И което беше интересното на този форум, цялата тая какофония не намаляваше качеството, а го увеличаваше при липса на всякакво модериране и управляване.
Когато атакаджиите решиха форума да си го правят форум на партията, и малко по-униформен, тогава всичко си еба майката.
Там беше като при диктаторски режим. В диктаторските режими можеш да си говориш съвсем спокойно и против *****, и против евреи, и против когото ти хрумне. Единствено не можеш против диктатора. Ако те боли шмайзера за диктатора (в случая Атака и Сидеров) и не ти влиза в кръгозора, свободата е безкрайна.
Цитат
Никаква евала за партийните ку(р)ви!!!
Съжалявам,че си изтрих личните съобщения,иначе щяхте да видите какви заплахи отравя този слуга на Сидеров,защитавайки една провалена идея.
Цинизмът и арогантността на сегашните атакаджии ще ги изпратят в политическото небитие.
Ad honores

Неактивен rumena moma

• Respected user
  • Senior Member
  • OPS !
  • Browser:
 8-) Петкане , те такива компроматчета не се трият . Аз също тая “спомен “ от хлевоустия изрод .  Не се знае , знае ли се... може да влезе в действие .

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8856
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
8-) Петкане , те такива компроматчета не се трият . Аз също тая “спомен “ от хлевоустия изрод .  Не се знае , знае ли се... може да влезе в действие .
Няма да пазя спомени от тъпанари от бандата на Сидеров,я!
Ad honores

Неактивен rumena moma

• Respected user
  • Senior Member
  • OPS !
  • Browser:
 :$ Абе и ти си прав .

Неактивен penko

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 702
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
Националистическия  форум  и  други  политически  събирания  на  всяка  партия  вътрешните  членове  трябва  да  имат  право  да  си  изказват  свободно  мнението  за  всички  проблеми  така  се  решават  проблемите  .  Както  е  казал   Левски " нека  първо  да  си  кажем  кривиците  че  чак  тогава  да  мислим за  народните  дела  " цитирам  по  памет .

Цитат

Владислав Лалов и демокрация са несъвместими понятия.

Мисля  че  Владо  е  един   много   объркан  недорасъл  тинейджър подобен  като онези  американските  тинейджъри  от  черните  нюйоркски   гета   вярващи  във  демокрацията ,  социалната  справедливост  накичени  като  коледни  елхи  пълни  хулигани  (talk)   но  когато  се  поиска  от  тях  да  се  държат  като  демократи  започват  да  правят   революция  . Той  просто  е  един  анархист   без  лекарски  надзор .  :damn:

Ако  в  България  се  приложи  американския  наказателен  кодекс  2 милиона  българи  ще  лежат  в  затворите  а  всеки  втори  българин  ще  е  с  условна  или  ще  е  бил  бивш  клиент  на  някой  затвор  .

Гледах  в  някакъв  щат  един  осъден  за  убийство  лежи  в  затвора  35 години  и  съдебната  система  е  била  снизходителна  с  присъдата  защото  е  бил  на  19 години  , въпреки  че  обжалва  присъдата  до  върховния  съд  на  щата  съда  не  намаля  присъдата  . Там  хората  казват  че  това  е  демокрацията  говори  каквото  си  искаш   плащай ,  си  данъците  и  никой  няма  да  те  закача .

Тези  които  искат  приключения  се  самоубиват  , други  влизат  във  лудници  или  в  затвора  за  някакво  престъпление . (:|
 Какво  да  ви  кажа  цивилизация  плакна  си  очите  от  време  на  време  , че  ми  писна  от  българите  един  и  същи  въпрос  как  стават  нещата  по  света  .  [-(
« Последна редакция: Май 06, 2011, 01:56:57 от penko »

Неактивен Tiesto

• Hero Member
  • Публикации: 1335
  • Country: us
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
Какъвто и да е Владо, той е един от първите още преди да се учреди партията и посещаваше още първият форум ! Мнението ми за него, е по-скоро неутрално !

Неактивен Атакиста

• Account Disabled
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 517
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
Никаква евала за партийните ку(р)ви!!!
Съжалявам,че си изтрих личните съобщения,иначе щяхте да видите какви..

..интересни пожелания към събеседниците си отправя този титан на ловджийско-глиганската зоб.., ъ-ъ-ъ, мисъл..:

Цитат
генерал Вазов
Friend of Bulgarian Nacionalist Forum
[овация] [освиркване]
Неактивен Неактивен

Публикации: 1726

Профил Лично Съобщение (Неактивен)

(Без заглавие)
« Изпратено на: един Бългaрин -: януари 28, 2011, 01:05:13 »

Да ти еба путката лелина , мършо гадна!
« Последна редакция: Май 10, 2011, 07:28:14 от Hatshepsut »
Истината има качеството да бъде винаги сурова. Може и да не е най-доброто, което ти се иска да чуеш. Но тя си е истина.

комунист = интернационалист = глобалист = евроатлантик = боклук

Неактивен Исперих

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1676
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Изпратено на: Исперих -: февруари 17, 2011, 22:45:55 »
Цитат на: Исперих в февруари 17, 2011, 22:01:04
Цитат на: bg_gb в февруари 17, 2011, 21:41:42
Цитат на: Исперих в февруари 17, 2011, 21:27:56
повече няма да те предупреждавам

Знаете ли, че за обида на модератор, може да бъдете отстранен от форума?

Ееей ква щях да я напрая! Добре че ми каза ръкопляскане

Ще го папкаш, Стояне!

Я виж коя е истинската мърша!
”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Публикации: 3607
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
Темата се загрози тотално.
По мое мнение не прави чест на никого да ги пише тия работи. Кой с кого се е карал, кой как и с кого се е псувал - това са грозни истории и не ни правят чест.

Мен лично ме сърбят пръстите да я тръкна тая тема и да прекратя това вадене на кирливи ризи, но за момента ще се въздържа да го направя...  (:|

Неактивен Исперих

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1676
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
Темата се загрози тотално.
По мое мнение не прави чест на никого да ги пише тия работи. Кой с кого се е карал, кой как и с кого се е псувал - това са грозни истории и не ни правят чест.

Мен лично ме сърбят пръстите да я тръкна тая тема и да прекратя това вадене на кирливи ризи, но за момента ще се въздържа да го направя...  (:|

Що бе Фараоне?  Той вкарва цинизмите, когато му свършат аргументите, а това става много бързо. Нека го видят хората какво представлява!
”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf