Автор Тема: Да го прочете Волен Сидеров - новини на турски ЩЕ ИМА  (Прочетена 6316 пъти)  Share 

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Нестор

• Senior Member
  • Публикации: 875
  • Country: bg
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.21 Opera 9.21
Докъде ли,до кривата круша;какви са тия изсилвания.Емчат се на думи, канят се, ту този да вкарат в затвора ,ту онзи ,ту някакви други дунанми захващат.Вдигат шум 3 дена и после се прехвърлят на следващия кьор-фишек,и така до безкрайност. Куче ,дето много лае ,не хапе. Законопроекти щели да правят ,ехей  ,ний да не сме вчерашни;закони си има и достатъчно добри ,и конституция,но няма кой да ги спазва.Сега щели наново да ги преправят,вместо да си свършат работата ,за която са пратени в парламента ,пак почват да преливат от пусто в празно.Същевременно мълчешката ,без излишен шум ,като се възползват от отвращението на хората от цялатата праламентарна дейност ,са приели т.нар.закон за етажната собственост ,който предоставя на местната администрация изкл . възможности да върши подлости и изнудвания по отношение на живущите в жилищни блокове. Но това е нещо различно и немаловажно,ще пусна отделна тема.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4369
  • България на българите
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
Re: Да го прочете Волен Сидеров - новини на турски ЩЕ ИМА
« Отговор #16 -: Декември 12, 2009, 16:26:57 »
Уляна Пръмова заяви с твърд тон и мъжки глас,че новини на турски ще има,отчитайки със загрижен тон,че след 20 години българите ще сме малцинство и би трябвало да помислим,как тогава ще гледат на нас другите,ако сега няма новини на турски.
Бившият националист Сидеров забрави това,което говореше пред българите,а сега привържениците му ще кажат:"Голяма работа,нека си слушат новините на турски!"
СРАМ И ПОЗОР,неуважамий дупедавецо с имунитет!
Позволи ми да допълня . Това интервю го гледах по СКАТ . Само че тонът на Уляна Пръмова не ми се видя "загрижен" а пророчески . Сякаш комунистите предвиждат след 20 години ние българите дотолкова да измрем и да изчезнем , че да се превърнем в малцинство в собствената си държава . Пък може и комунистите да са го планирали . По комунистически . Тук се сетих за стария въпрос :
 Къде сме ние ( българските националисти ) ?
Според гн.Сидеров - при Бойко Борисов .
Според мен ( повечето националисти ) - едва ли .
Гн.Сидеров обяви отбой в своята категоричност за забраната за излъчването на новини на турски език по БНТ. Пак от неговото обкръжение казаха ( без да посочат срок ) че се готви закон за тази работа . Силно ме тревожи че новините на турски език в "българския ?" национален ефир ще бъдат законово регламентирани . Тоест предаванията на турски език в "българския" национален ефир ще бъдат узаконени .
« Последна редакция: Декември 12, 2009, 16:30:01 от omerzen »
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8718
  • Дълг и чест
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #17 -: Декември 13, 2009, 18:46:51 »
Аз бях неприятно изненадан от оттеглянето на законопроекта на АТАКА за спирането на новините на турски. Сега от АТАКА уверяват, че новините ще паднат, но за това е необходимо време и няма да стане за 2-3 месеца. Ще се готви нов закон за радио и телевизия и там евентуално ще се уреди този въпрос. Споменава се и за някакъв референдум по въпроса, който според мен е абсолютно ненужен  :S
Като се има предвид как е уреден въпроса за референдумите в България, никак не съм оптимист. Опасявам се този въпрос да не се отложи за "светлото бъдеще", т.е. за неопределено време...
Не ми е ясна и позицията на ГЕРБ по въпроса, защото тя е важна - ако те са против, АТАКА не може да направи нищо с 21 депутата.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #18 -: Декември 14, 2009, 11:17:26 »
Силно се тревожа от това законово регламентиране за излъчванията на предавания на турски език в Българския национален ефир . Тук може и да се крие уловката , да се регламентира законово статута на предаванията на турски език в българския национален ефир . Тоест , предаванията на турски език в българския национален ефир да се узаконят ! Тук се говори за някъкъв си бъдещ референдум . Което още повече подсилва моите съмнения .
Ами представете си следото : Ако референдума бъде поставен така -
"Съгласни ли сте в българският ефир да има предавания на турски език ?"
Тогава считайте със 100% сигурност че референдума ще бъде служебно спечелен от турците .
 Тогава предавания на турски език в "българския" национален ефир ЩЕ ИМА !!!
Що мисля така ?
Ами защото българите много трудно изилизат да гласуват ! За разлика от турците и цигъните които са винаги в готовност . Българите много трудно излизат да гласуват на едни редовни избори , а камо ли да гласуват на някъкъв си референдум . На референдум който се предлага от АТАКА , тоест-от Волен .
При това положение турската победа над българите е СИГУРНА !
« Последна редакция: Декември 14, 2009, 11:21:33 от omerzen »
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен Преспанец

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 617
  • Country: 00
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.15 Firefox 3.0.15
« Отговор #19 -: Декември 14, 2009, 11:25:49 »
Ами представете си следото : Ако референдума бъде поставен така -
"Съгласни ли сте в българският ефир да има предавания на турски език ?"
Тогава считайте със 100% сигурност че референдума ще бъде служебно спечелен от турците .
 Тогава предавания на турски език в "българския" национален ефир ЩЕ ИМА !!!
Що мисля така ?
Ами защото българите много трудно изилизат да гласуват ! За разлика от турците и цигъните които са винаги в готовност . Българите много трудно излизат да гласуват на едни редовни избори , а камо ли да гласуват на някъкъв си референдум . На референдум който се предлага от АТАКА , тоест-от Волен .
При това положение турската победа над българите е СИГУРНА !
Ако се случи така, вината ще си е само наша. Така ще докажем думите на Славейков, че не сме народ, а мърша.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #20 -: Декември 14, 2009, 11:40:44 »
Ако се случи така, вината ще си е само наша. Така ще докажем думите на Славейков, че не сме народ, а мърша.

Прав си . Така е . И аз с огорчение мога да приема думите на дядо Славейков .
Но тук народът ни български не е толкова виновен .
Просто трябва да се спазва конституцията Българска .
На официален език може да се говори само и единственно на Български .
На турски може да се говори само в къщи !
А не Волен да шикалкави за някъкви си референдуми , на някъкво си законово уреждане и тем подобни .
« Последна редакция: Септември 29, 2016, 12:35:41 от Hatshepsut »

Неактивен Преспанец

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 617
  • Country: 00
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.15 Firefox 3.0.15
« Отговор #21 -: Декември 14, 2009, 11:47:18 »
Прав си . Така е . И аз с огорчение мога да приема думите на дядо Славейков .
Но тук народът ни български не е толкова виновен .
Просто трябва да се спазва конституцията Българска .
Трябва, да. Но в думите ти откривам идеята, че едва ли не при такъв един референдум някой друг ще ни е виновен.

Цитат
На официален език може да се говори само и единственно на Български .
На турски може да се говори само в къщи !
Не е така. Конституцията не забранява на улицата да си говориш на турски, обаче забранява в държавните медии да има друг официален език освен български.
Абе исках да те питам, имал ли си акаунт във форума на вестник АТАКА и, ако да, как си се писал?

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf