Автор Тема: Пoмиярщината на в-к „Атака“  (Прочетена 10227 пъти)  Share 

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен miro20

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 274
  • Country: bg
  • Linux (Ubuntu) Linux (Ubuntu)
  • Browser:
  • Firefox 3.6.16 Firefox 3.6.16
Re: Пoмиярщината на в-к „Атака“
« Отговор #45 -: Март 27, 2011, 00:31:02 »
Млад човек, с националистически убеждения, за разлика от твоите. Ти си гледай гербаджиите, за които си гласувал и си чакай център-синята вълна. Такива като теб направиха така, че да е нужна подкрепа за ГЕРБ, пък сега претенции имат.
там е парадокса, който не можеш да осъзнаеш. - аз съм по голям националист от една кофа  такива като теб.
и съм по-син от костовистие, които също ме мразят , заради именно критиките които съм отправял /дори ще ти призная една малка тайна - в един друг форум ми е забранено да пиша до април месец - именно заради критики към костов и поразиите които направи/
същото важи и за герб ,
и тук е второто нещо което също  не можеш да осъзнаееш - критикувам и герб , именно защото съм си дал доверието , и след толкова време ТЕ не го оправдаха .
за разлика от някои които само месец два преди изборите наричаха ББ ибрикчия, чието управление би било пагубно за страната, а след това му лижат ботуша безпрекословно.

така че не ме мисли мен - аз съм човек със собствено мислене който никоя партия не може да води за носа.
:)
единствено съм сигурен че никога няма да съм червен, и никога няма да симпатизирам на хора играещи в услуга на анти-конституционната партия дпс.
а както казах по - назад - то се видя кой за кого играе ...... т.е. определено и атакист няма да стана.
« Последна редакция: Март 27, 2011, 00:33:26 от miro20 »

Неактивен Авитохол-165

• Senior Member
  • Публикации: 551
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.15 Firefox 3.6.15
« Отговор #46 -: Март 27, 2011, 00:42:51 »
там е парадокса, който не можеш да осъзнаеш. - аз съм по голям националист от една кофа  такива като теб.
Не, объркал си се, ти си седераст. И почитател на Еврей Райчев. Това не е национализъм.
Цитат
така че не ме мисли мен - аз съм човек със собствено мислене който никоя партия не може да води за носа.
Ти си гласоподавател на ГЕРБ. Това говори достатъчно какви ги мислиш. Бягай в ъгъла да се срамуваш.

Неактивен Tiesto

• Hero Member
  • Публикации: 1370
  • Country: us
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
« Отговор #47 -: Март 27, 2011, 00:48:10 »
Седесарите са много по-разумни и умерени от лудия Сидеров и биха се справили с държавата 10 пъти по-добре от колкото комунистите от АТАКА !

Да не говорим, че Волен Сидеров е агент на Държавна Сигурност и си прикрива досието като плаща на негов доверен човек който отговаря за досиетата !

Същото важи и за простата мутра Борисов, но той поне си го признава откровенно в своето досие казва си човека комунист съм, агент съм пък е... съм ви .... много ми пука за вас (с няколко думи).

И разберете няма дядо убит от комунистите, не може дядо ти да е убит, а ти да им служиш и до днес, всъщност възможно е !
« Последна редакция: Март 27, 2011, 00:51:11 от Tiesto »

Неактивен miro20

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 274
  • Linux (Ubuntu) Linux (Ubuntu)
  • Browser:
  • Firefox 3.6.16 Firefox 3.6.16
« Отговор #48 -: Март 27, 2011, 00:58:45 »
там е парадокса, който не можеш да осъзнаеш. - аз съм по голям националист от една кофа  такива като теб.
Не, объркал си се, ти си седераст. И почитател на Еврей Райчев. Това не е национализъм.
Цитат
Ти си гласоподавател на ГЕРБ. Това говори достатъчно какви ги мислиш. Бягай в ъгъла да се срамуваш.
мне, не съм се объркал ама никак :)
това че с интерес чета анализи на райчев и още един куп социолози и медии , не ме прави "почитател" , ама карай .. свикнал съм да ми говориш глупости  и странни епитети :)

а ако някой трябва да се срамува... това са тези които наричаха ББ ибрикчия, а сега са на точно обратно мнение :)
и тези които реват срещу дпс, а реално правят точно обратното. /между другото  се сетих за едни стари примери как атака е гласувала в угода на дпс и бсп, как прокарвахте предложения за мазни депутатски пенсии, и още един куп скандални нещица, които ако се съберат в едно , дават мн дорба картинка кой за кого играе/

колко принципно нали :)
има едни други думички за такова поведение, но не са ми в речника.. .под достойнството ми е да ги казвам... сам ще се сетиш...

Неактивен Алцек

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 64
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.24 Firefox 3.6.24
  • Зодия: Libra Libra
« Отговор #49 -: Ноември 14, 2011, 23:31:16 »
Атакистки смехории
Автор: редакционна

Атакистки смехории

Снимка: argumenti-bg.com

Борисов е обещал пред американски посланик да унищожи партия АТАКА

Бойко Борисов е обещал пред американски посланик да унищожи партия АТАКА, четем в „Атака". Това става ясно от разсекретени грами на бившия посланик Джон Байърли до американското правителство, публикувани от сайта Уикилийкс.

нашият коментар

Тази информация от „Уикилийкс" отдавна прокисна, публикувана е още през май. Тогава обаче вестникът на Капка се направи, че не е забелязал категоричното намерение на Бойко Борисов да унищожи партията й. Защото формалният водач Волен Сидеров и атакистите в Народното събрани все още безрезервно подкрепяха ГЕРБ и правителството. Смешно е пет месеца след излизането на скандалната информация тя да се коментира в партийното издание. Съвсем са я закъсали атакистите.

http://www.bolgari.net/atakistki_smexorii-n-4347.html
« Последна редакция: Ноември 15, 2011, 04:56:14 от Hatshepsut »
Спи, Дяконе! Не се събуждай! Добре си там под тази черна пръст. Завиждам ти за туй, че не дочака мечтите си, разпънати на кръст.

Неактивен Петкан

• Site Supporter
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8332
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 15.0.874.121 Chrome 15.0.874.121
    • http://www.spletnik.ru/avatar/2000/1831.jpg?908
« Отговор #50 -: Ноември 25, 2011, 05:44:15 »
Цитат
"Половината от мандата си ГЕРБ мина при изключителен комфорт. С безусловната подкрепа на АТАКА и с беззъбата опозиция на БСП и ДПС. С повратливата позиция на сини и резесари. С липсващи национални протести, които разтърсваха страната по времето на тройната коалиция. Защото всички българи очакваха реформите най-сетне да започнат и промените да са за добро. Две години обаче ГЕРБ се ослушваха да предприемат каквото и да било в очакване на голямата цел - изборите през 2011 г.http://www.vestnikataka.bg/show_news.php?id=215622&cat=5

...
...
Това внушение може да се напише по следния начин и ще бъде абсолютно вярно:
Цитат
Половината от мандата си ГЕРБ мина при изключителен комфорт с безусловната подкрепа на АТАКА... Две години обаче ГЕРБ се ослушваха да предприемат каквото и да било с безусловната подкрепа на АТАКА.

...
Трябваше да се разбере,че Бойко познавал Капка лично,че чак тогава Сидеров да си изнесе парцалите от семейното гнездо и да разбере,че Малкия Юда от Брюксел ще тръгне по неговия път,по-точно... да слугува на чичо си Боко.
Ех,Сидеров!!!Защо трябваше на баир лозе,а не си остана в града на милинките?
« Последна редакция: Ноември 25, 2011, 06:10:47 от Петкан »

Неактивен Ратникъ

• Registered user
  • Hero Member
  • Публикации: 1268
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 10.0 Firefox 10.0
« Отговор #51 -: Февруари 09, 2012, 17:49:05 »
Оказа се, че тая истерия със спирането на вестника, поради орязана субсидия е поредния кьорфишек на лицето Волен Николов Сидеров!!! До 2010 вестника е бил собственост на издателство 'БУМЕРАНГ" - тоест няма как да е финансиран с държавни, партийни пари ! Реално само 2011 е финансиран от партийната субсидия, което означава че лидера Сдеров сам си е српял вестника за да може да реве !!!

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf