Автор Тема: Форумът на АТАКА пред провал?  (Прочетена 40977 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Горянин

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 268
  • Country: bg
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 23.0 Firefox 23.0
Re: Форумът на АТАКА пред провал?
« Отговор #375 -: Септември 04, 2013, 21:57:44 »
И съвсем по темата:
 :mad:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eLjjvLb6_Qg[/youtube]
Aural Vampire - Preservative woman
« Последна редакция: Септември 05, 2013, 05:43:25 от Hatshepsut »

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8849
  • България преди всичко!
  • Browser:
  • Firefox 23.0 Firefox 23.0
« Отговор #376 -: Септември 04, 2013, 23:42:47 »
Цитат
"Какво ли би станало, ако г-н Волен Сидеров заяви официално, че НОВИ членове в партия «АТАКА» не се приемат.  :idea:..."
Ако няма нови членове, работата загрубява много и ще се наложи "деничките" да продължават борбата заедно със старите членове.
Стари членове са другарите Сидеров, Шопов и проф. Станилов.
« Последна редакция: Септември 04, 2013, 23:47:36 от Петкан »
Ad honores

Неактивен Sirena

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 96
  • Country: de
  • Windows NT 6.2 Windows NT 6.2
  • Browser:
  • Chrome 30.0.1599.101 Chrome 30.0.1599.101
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #377 -: Октомври 20, 2013, 17:47:17 »
Аман от болни мозъци ...  :cyclops:

Редактирано от модератор: Кирилизация на текста.
« Последна редакция: Октомври 20, 2013, 18:54:42 от Hatshepsut »

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 9009
  • Дълг и чест
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 30.0.1551.0 Chrome 30.0.1551.0
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #378 -: Декември 07, 2013, 16:41:32 »
Да не повярваш, днес обновиха форума на Атака до SMF 2.0.6   :whistle:
Обаче шаблонът им е стар и не показва страниците адекватно, най-вероятно ще им се наложи да го сменят с някой по-нов.

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2853
  • Не бойте се!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 25.0 Firefox 25.0
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #379 -: Декември 13, 2013, 15:57:55 »
Обновиха го
и не мога да влизам вече нито от работа
нито от дома си
смених парола,нова регистрация
не става
изписва ми безумици,че потр.име не трябвало да бъде в паролата-а то естествено не е
или изписва нещо друго

тук също бях загубил достъп
от няколко места бях опитвал и отвсякъде имаше - forbiden ...и това е

днес опитах и ми провървя

Жалкото е че от работа,където имам най-често време да влизам-не става

Както и да е
живи и здрави
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2474
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 25.0 Firefox 25.0
« Отговор #380 -: Декември 13, 2013, 18:38:32 »
е да ама спамботовете още си стоят :)

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Не бойте се!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 26.0 Firefox 26.0
« Отговор #381 -: Януари 14, 2014, 09:59:31 »
Във форума на АТАКА не мога да вляза,нито с нова регистрация,нито със стара. След като изпълня всички команди и попълня полетата,накрая ми изписва непроменимата тъпотия-че потр.име не трябвало да се съдържа в паролата ми...хаххаа голям ташак
писах от мейла си на форума 2-3 пъти-отговор няма.
Поне мога да чета като гост. Така преди няколко дни прочетох от Терес,че имало един браузър- Тор-който не може да се блокира или банва по него.Изтеглих го,опитах накрая пак изписа познатата дивотия.
Действията на АТАКА разделиха наистина наново поддръжниците и и аз тук не ми е цел да убеждавам когото и да било да мисли по определен начин. Обаче исках да влизам все още там,за да оборвам такива ,които се пишат и праскат патриоти а постоянно обиждат и хулят като цяло народа си. И не се усещат. Е това е някава свръхидиотия. И хули и обижда народа си,а после се чуди,че не дискутирали с него по национални въпроси.....все си мисля,че тъпните не могат вече да ме учудват,но винаги се оказва ,че не съм прав.

Такива работи.
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Sturmmann Батбаянов

• Фашага
  • Respected user
  • Senior Member
  • Публикации: 720
  • Browser:
« Отговор #382 -: Януари 22, 2014, 00:35:06 »
Във форума на АТАКА не мога да вляза,нито с нова регистрация,нито със стара. След като изпълня всички команди и попълня полетата,накрая ми изписва непроменимата тъпотия-че потр.име не трябвало да се съдържа в паролата ми...хаххаа голям ташак
писах от мейла си на форума 2-3 пъти-отговор няма.
Поне мога да чета като гост. Така преди няколко дни прочетох от Терес,че имало един браузър- Тор-който не може да се блокира или банва по него.Изтеглих го,опитах накрая пак изписа познатата дивотия.
Действията на АТАКА разделиха наистина наново поддръжниците и и аз тук не ми е цел да убеждавам когото и да било да мисли по определен начин. Обаче исках да влизам все още там,за да оборвам такива ,които се пишат и праскат патриоти а постоянно обиждат и хулят като цяло народа си. И не се усещат. Е това е някава свръхидиотия. И хули и обижда народа си,а после се чуди,че не дискутирали с него по национални въпроси.....все си мисля,че тъпните не могат вече да ме учудват,но винаги се оказва ,че не съм прав.

Такива работи.
Да, и аз го имах тоя проблем. Пробвай да се регистрираш с подобна парола - fdsfnsdjbhjfdsndfjsnfdi. При мен това реши проблема.
Капитализъм = диктатура на капитала

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4332
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #383 -: Януари 28, 2014, 17:43:14 »
Нещо странно става при братята сидеровисти чиито форум понякога посещавам. Сериозно съм озадачен например че наште братя сидеровисти са пуснали тема против Ники Дудука (Николай Бареков) и здравата го "хранят".

http://forum.vestnikataka.bg/index.php/topic,36463.0.html

Понеже нямам регистрация във форума на Атака и не мога да пиша там, тук ще публикувам няколко интересни бих казал исторически събития запечатани за поколенията. Увековечени са топлите отношения между господата Волен Сидеров и Николай Бареков който от публикациите на братята сидеровисти научавам че е казал че Волен Сидеров е политически труп.
Считам че е крайно време форумните цензури да хванат биковете за рогата (не господата Бареков и Сидеров) братята форумни сидеровисти и да сложат нещата в ред.
Щото поведението на г-н Сидеров е противоположно с настроенията на братята сидеровисти.
Ето :

Тази трябва да е фотомонтаж

« Последна редакция: Януари 29, 2014, 07:36:13 от Hatshepsut »
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4332
  • България на българите
  • Browser:
  • Mozilla compatible Mozilla compatible
« Отговор #384 -: Август 26, 2014, 16:51:19 »
Ценни съвети на Мишока към Волен Сидеров във форума на Атака. 
Цитат
Гледам го че се мъчи и даже казва доста истини. За това реших и да му дам моите съвети, ако иска да ги чете и приема, ако иска да не ги приема. Негова си работа.
 Ето ги и съветите:
- Задължителна смяна на името на Атака с нещо българско и звучащо патриотично. Например БГ-национално или народно опълчение, Българска национална или народна ДРУЖИНА или нещо от този род.
- Волене това с благотворителността е добро - продължавай в този дух.
- Главният ми съвет: стига само политика ! Нямаш и няма да имаш мнозинство, което значи че в един момент народа ще си каже - какъв е смисълът , нищо не се оправя, майната му на гласуването и Атака няма да влезне в парламента. Естествено за политиканстващите ще трябва да се набляга и на политиката, но не това да е основното. Волен трябва да заложи на едно ново  ВЪЗРАЖДАНЕ връщане към корените на  БЪЛГАРЩИНАТА, иначе просто ще изпадне от политиката. Валери Балевски е по-умен ли от него та се завря в Жеравна ? Волене отнеми му Жеравна, и на готово започни да правиш българщина, а не само политика.
- Волене стани по-кротък и по-смирен, трудно е но се опитай. Избухвай понякога, но рядко. Направи се на жертва.
- Волене народна носия, хайдутска носия, четническа униформа: с такива дрехи се обличайте по време на мероприятия, шествия, протести и в 1-ят ден на народното събрание и по празници.
Това е за сега, ако има интерес, скромно ще помисля и за други
http://forum.vestnikataka.bg/index.php/topic,37930.0.html
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен Ненчо

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 35
  • Country: 00
« Отговор #385 -: Август 30, 2015, 00:04:36 »
Цитат
Така преди няколко дни прочетох от Терес,че имало един браузър- Тор-който не може да се блокира или банва по него.Изтеглих го,опитах накрая пак изписа познатата дивотия.
Не е от браузъра. ;) Изчисти си бисквитките, разни флаш кукиз, кашове, историята на сайтовете, които си посещавал.
ТОР много лесно може да се блокира, защото е прокси, но за разлика от VPN, който е тунелен протокол и от който можеш да излизаш от много държави по избор, то ТОР сам избира държавата и не можеш да го контролираш, а админа на сайта веднага ще те изхваща.

Платените VPN са отлично средство за защита на инфото по трасето, но ако искаш да се скриеш от админа VPN няма да ти помогне, защото ако администраторът е майстор може винаги да изхваща отпечатъците на твоя компютър, лаптоп. АйПод, и т.н.

В момента можеш ли да видиш моя браузър и операционна система? :D

Виж, на всички участници под псевдонима има OS -например Windows, Убунту, МАК; а също и вид Browser,  като Кром, Опера, и прочее, но под моя липсва, а ако искам сменям OS и Browser, като оригиналната остава скрита, дори и за хакерите.

Абе, дълга история....
« Последна редакция: Август 30, 2015, 00:18:06 от Ненчо »

Неактивен райкова

• Newbie
  • Публикации: 3
  • Country: 00
  • Linux (Ubuntu) Linux (Ubuntu)
  • Browser:
  • Firefox 40.0 Firefox 40.0
« Отговор #386 -: Септември 13, 2015, 21:14:38 »
Да не повярваш, днес обновиха форума на Атака до SMF 2.0.6   :whistle:
Обаче шаблонът им е стар и не показва страниците адекватно, най-вероятно ще им се наложи да го сменят с някой по-нов.
Много изпадна форумът им... :rolleyes-1: И няма никакъв контрол там от Администрацията им?  :sad-1:

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Не бойте се!
  • Browser:
  • Chrome 45.0.2454.85 Chrome 45.0.2454.85
« Отговор #387 -: Септември 16, 2015, 09:20:03 »
Не е от браузъра. ;) Изчисти си бисквитките, разни флаш кукиз, кашове, историята на сайтовете, които си посещавал.
ТОР много лесно може да се блокира, защото е прокси, но за разлика от VPN, който е тунелен протокол и от който можеш да излизаш от много държави по избор, то ТОР сам избира държавата и не можеш да го контролираш, а админа на сайта веднага ще те изхваща.

Платените VPN са отлично средство за защита на инфото по трасето, но ако искаш да се скриеш от админа VPN няма да ти помогне, защото ако администраторът е майстор може винаги да изхваща отпечатъците на твоя компютър, лаптоп. АйПод, и т.н.

В момента можеш ли да видиш моя браузър и операционна система? :D

Виж, на всички участници под псевдонима има OS -например Windows, Убунту, МАК; а също и вид Browser,  като Кром, Опера, и прочее, но под моя липсва, а ако искам сменям OS и Browser, като оригиналната остава скрита, дори и за хакерите.

Абе, дълга история....
Скоро опитах да се регистрирам изцяло отново. С нов мейл и всичко. Пак същото: потребителското име,не трябвало да се съдържа в паролата...а то не се съдържа...И пак ми отказа...
това е 4 път от различни компютри опит да се регистрирам. От 4 места в града.  Не знам на какво се дължи,но не става.
« Последна редакция: Септември 16, 2015, 09:21:58 от Индивидуалист »

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 9009
  • Дълг и чест
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 52.0.2743.116 Chrome 52.0.2743.116
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #388 -: Август 04, 2016, 14:39:23 »
Форумът на Атака е оставен на доизживяване, последния регистриран член там е от 7 ноември 2015г.   :huh-1:
Какво се получава - нови членове не се регистрират, старите отпадат постепенно, активността спада и форумът им явно е със затихващи функции.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4764
  • Country: it
  • Browser:
  • Firefox 47.0 Firefox 47.0
« Отговор #389 -: Август 04, 2016, 18:03:31 »
Форумът на Атака е оставен на доизживяване, последния регистриран член там е от 7 ноември 2015г.   :huh-1:
Какво се получава - нови членове не се регистрират, старите отпадат постепенно, активността спада и форумът им явно е със затихващи функции.
Според мене го направиха умишлено. Не искат да ги критикуват. Цялата атака се оказа една баята измама.

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf