Автор Тема: Фалшивият Запад  (Прочетена 7228 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Watchman

• Banned
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 98
  • Religion: None None
Re: Фалшивият Запад
« Отговор #15 -: Декември 13, 2011, 23:13:32 »

Вероятно при всеки е различно, при мен това ме дърпа и ми е интересно, имам чувството на моменти дори, че през миналият си живот съм живял точно там (някъде в земите на Африка и Египет).

Всяко едно нещо в Египет ми се вижда като познато и вече изживяно, макар и да не съм ходил никога там !

Специално в този случай ще ви препоръчаме да четете книгите на американския психиатър Брайън Уейс, за да се научите да пътувате из миналите си животи.  :mad:

Неактивен Watchman

• Banned
  • Forum Member
  • *
« Отговор #16 -: Декември 14, 2011, 14:40:55 »
Пътуване из миналите животи - модерен научен окултизъм.
Това е запада ненормалност, гордост, егоизъм и много-много окултизъм

Това не е западът, а определени форумни участници, нямащи нищо общо със самия запад, но имащи доста допирни точки със заведенията за лечение на индивиди с "определени характерни личностни отклонения".  :mad:

Неактивен Watchman

• Banned
  • Forum Member
  • *
« Отговор #17 -: Декември 14, 2011, 17:49:15 »
Да не е запада, но идва от там. Съжалявам, ако си почитател на западното, но новините са лоши.

От запад идват не само лоши неща, но и добри. Всеки избира от тях за себе си: искаш да видиш лоши неща - виждаш лоши, искаш хубави - виждаш хубави.

Докато от североизточната губерния Русия идват само отрицателни вълни. 

Неактивен TiestoTopic starter

• Hero Member
  • Публикации: 1,306
« Отговор #18 -: Януари 11, 2012, 23:15:25 »
Някои от лошите неща на запада и САЩ са, ресторантите Мак Доналдс и Кока Колата, благодарение на които малките деца стават дебели и получават диебет още преди да са започнали да ходят на училище !

Неактивен Watchman

• Banned
  • Forum Member
  • *
« Отговор #19 -: Януари 12, 2012, 14:11:12 »
Някои от лошите неща на запада и САЩ са, ресторантите Мак Доналдс и Кока Колата, благодарение на които малките деца стават дебели и получават диебет още преди да са започнали да ходят на училище !

Е, хайде сега!  :nerd-1:  САЩ не са само Макдоналдс, Кентъки Фрайд Чикън (KFC), Бъргър Кинг, Голд Касъл, Кийфууд, Костко, Уол-Март и т.н., а и българска ракия, мастика, сирене, чушки, имам баялдъ, пикантни подправки, пица, макарони, кухня от целия свят - българска, руска, немска, френска, японска, китайска, мексиканска и още каквото ви дойде на ум.

В интерес на истината МНОГО РЯДКО ще видите АМЕРИКАНЕЦ да пие Кока Кола или Пепси!!!

Кока Кола и Пепси пият най-много латиносите и новодошлите от Европа, но след 1-2 години вече НЕ поглеждат към тези продукти.

Американците ПИЯТ натурална минерална вода (НЕ газирана), плодови и зеленчукови сокове, много често направени от пресни продукти (в блендера), а също така и НЕ пушат цигари.

Цигари в САЩ пушат африканци, руснаци и други простаци.

Неактивен Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8,658
  • България преди всичко!
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Отговор #20 -: Януари 12, 2012, 17:40:31 »
Това не е западът, а определени форумни участници, нямащи нищо общо със самия запад, но имащи доста допирни точки със заведенията за лечение на индивиди с "определени характерни личностни отклонения".  :mad:
Я,дай малко агитацийка за СЕЩ,защото България освен г-н Уорлик не е видяла нищо друго добро от тази страна.
Даже едно време ни подариха на др.Сталин.
Ad honores

Неактивен TiestoTopic starter

• Hero Member
  • Публикации: 1,306
« Отговор #21 -: Май 30, 2012, 20:39:29 »
В САЩ единственото нещо интересно е Time Square, Manhattan Mall, Pacha и партитата по яхтите, на които има само техно 6 lounge.

Неактивен Ратникъ

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,220
« Отговор #22 -: Май 30, 2012, 20:45:39 »
В САЩ единственото нещо интересно е Time Square, Manhattan Mall, Pacha и партитата по яхтите, на които има само техно 6 lounge.
САЩ не е само  New York бре  :bigsmile:

Неактивен Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8,658
  • България преди всичко!
« Отговор #23 -: Май 30, 2012, 21:57:26 »
"Пази Боже сляпо да прогледа!"(Ал.Константинов)
...
Тиесто,нарочно използвах съкращението "Ал." за да се замислиш,дали това не е някой псевдоним на Ал Капоне? :hi:

« Последна редакция: Май 30, 2012, 22:02:48 от Петкан »
Ad honores