Author Topic: Съвети към новото БНС  (Read 5428 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Генерал Колев

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • България над всичко!
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
Re:Съвети към новото БНС
« Reply #15 on: 01 Mar 2010, 18:02:16 »
8. моментално се откажте от пряко участие в политиката с избори и гласуване.
Това е доста добър съвет. Крайно десните убеждения не са придобили още нужната масовост в обещството ии няма бъдеще за подобни партии...
О, Боже! Да се чуди човек да се смее ли, да плаче ли!!!??? По- добре да се въздържа от коментар на въпросните двама потребители.
България над всичко!

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Politics: Traditionalist Traditionalist
« Reply #16 on: 01 Mar 2010, 19:15:19 »
Гнерале ето го и 10-тият ми съвет - той важи и за всички наричащи се националисти, но е крайно необходим на новото ръководство най вече.
Национализма не е чак толкова проста работа, както си мислят някои и се изисква сериозно ограмотяване по въпроса.
Трябва да се знае: кои сме, от къде сме, къде трябва да отидеме, кое е лошо, и кое добро, кое е , правилно, кое не, грешно , добро, зло, полезно, вредно и т.н.
За целта прпоръчвам следните книги за четене:
- първо катахезис, което е обяснение на православната вяра и мироглед и е необходим за изясняване на доста важни въпроси от морална и психична гледна точка, може да го чете и невярващ- няма да му навреди.
-книгата на Волен власта на мамона, той може да е всякаъв, ама книгата му е на много високо ниво, бих казал световно, такава е и книгата на Мълвина Господинова Богоборците.
- следват една - две от книгите на Климов, но те трябва да се анализират внимателно, понеже имат скрити капани.
- добре е да се прочетат и няколко православни книги за далекоизточните религиозни култове и вярвания - доста са полезни.
Предполагам че новото ръководство ще пренебрегне и този ми съвет, ама то си е за тях не за мене.

Offline omerzen

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • R.I.P. 2015
« Reply #17 on: 01 Mar 2010, 19:20:45 »
Няма срамна работа . След като човек си изкарва хляба по не престъпен начин , срамна работа няма .
Стотиците хиляди сънародници напуснали България , не са я напуснали от добро . Напуснали са я че са били принудени да я напуснат . Принудени от управлявящите до сега и сега . На управляващите в България българи не им трябват . Виж , турци и цигани им трябват . И за тях "българската" държава полага най топли грижи и привилегии .
А за обикновените българи , за тях е наказанието че са българи .
.
В деня,в който италиански мияч на кенефи-религиозен фанатик стане по-умен
« Last Edit: 01 Mar 2010, 19:22:49 by omerzen »
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Reply #18 on: 01 Mar 2010, 19:27:42 »
Няма срамна работа . След като човек си изкарва хляба по не престъпен начин , срамна работа няма .
Стотиците хиляди сънародници напуснали България , не са я напуснали от добро . Напуснали са я че са били принудени да я напуснат . Принудени от управлявящите до сега и сега . На управляващите в България българи не им трябват . Виж , турци и цигани им трябват . И за тях "българската" държава полага най топли грижи и привилегии .
.
Е да ама за БНС да работят е срамно.

Offline Sturmmann

• Senior Member
« Reply #19 on: 01 Mar 2010, 19:48:23 »
MISHKATA - заклет атакаджия!
Боян Расате:
Ние сме национални социалисти и се борим за силна и етнически чиста България.

Offline omerzen

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • R.I.P. 2015
« Reply #20 on: 01 Mar 2010, 20:12:23 »
Може и така да е Щурмане . Мисля че това съвсем не е лошо . Както не е лошо някой колега да е привърженик примерно на БНС , БНРП или ВМРО . Всички сме българи , всички сме националисти . Важното е Мишока ако е истински атакист , а не сидеровист . Вече има разлика . Истинските атакисти не са виновни за измяната на сем.Сидерови . Обикновените и истински атакисти никой не ги е питал . Даже и сем.Сидерови .
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Reply #21 on: 01 Mar 2010, 21:11:08 »
Заради книгата на Волен ли стигна до този извод ? Не съм от Атака и имам сто БАна в форума им. Много отдавна го усетих Волен що за човек е.

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Reply #22 on: 01 Mar 2010, 21:13:26 »
Може и така да е Щурмане . Мисля че това съвсем не е лошо . Както не е лошо някой колега да е привърженик примерно на БНС , БНРП или ВМРО . Всички сме българи , всички сме националисти . Важното е Мишока ако е истински атакист , а не сидеровист . Вече има разлика . Истинските атакисти не са виновни за измяната на сем.Сидерови . Обикновените и истински атакисти никой не ги е питал . Даже и сем.Сидерови .
Истинските Атакисти, ако може така да се нарекат си направиха форум br-zo.com и сега се наричат родозащитници. Това са главно хората от някогашния първи форум на Атака.

Offline nacionalista15

• Forum Member
  • **
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Reply #23 on: 01 Mar 2010, 22:11:32 »
.
И кв`о ?Аз трябва да съжалявам някой,защото не е бил достатъчно "мъж" да остане в България и не е устискал на малка заплата?500 години турско робство сме изкарали при милиони пъти по-лоши условия и хе на-щом аз и ти сме в България значи дедите ни са го преживели.В крае на краищата образованието в България е безплатно-учиш,кандидатстваш в добра специалност,не миеш кенефи.Ако си прост селтак ,който се напива всеки ден не ти е виновна държавата,ти не си някой безценен смарагд,недооценен от майката природа.Та ние сме направили своя избор-стоим в България и се борим с живота.И в тази връзка съвети да ми дава един слаб човек ,който на всичкото отгоре не е успял да се издигне в обществото дори и на чужда държава е не само нагло,то е и дебилно.

Offline Михайлов

• Junior Member
  • *
  • Зодия: Aries Aries
« Reply #24 on: 01 Mar 2010, 23:40:38 »
Когато мишката говори .... всички трябва да запазим минута мълчание  (bow)
Животът е предизвикателство и демонстрация на волята.
Имануел Кант

Offline Йоан Златоуст

• Junior Member
  • *
  • Зодия: Pisces Pisces
« Reply #25 on: 02 Mar 2010, 00:02:28 »
Истинските Атакисти, ако може така да се нарекат си направиха форум br-zo.com и сега се наричат родозащитници. Това са главно хората от някогашния първи форум на Атака.
Главно българи от някогашния първи форум на Атака са в този. И ще сме ти благодарни ако не рекламираш в нашия форум, Някаква си страница за психично болни.  :-) Всеки които разбира от уеб програмиране ще забележи че в България форума на Императора и на вестника са най активните в България.
Служим пред Бога, за свободата на народа!

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Reply #26 on: 02 Mar 2010, 19:45:00 »
Йоан Златоуст не е важно количеството, а качеството, ама темата е за друго бате.

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Reply #27 on: 02 Mar 2010, 19:52:10 »
nacionalista15 напускането на страната не ме прави мъж или жена - просто искам да изкарвам добри пари и да не си губя времето. Доста абсурдно ме заклеймяваш.
Пак ти казвам че не ия кенефи, работя друго, ама ако трябва да мия кенефи - ще ги мия. Ти как се бориш точно с живота ?
 В България се бях издигнал толкова, колкото ни ти ни родителите ти някога ще се издигнат. В Италия има време да се издигам, сега започвам. Аз си построих къща лукс в България , а ти ? Ами бащати ?
Като направиш къща от до тогава ме коментирай и се прави на мъж, щото нема мъже без къща.
« Last Edit: 02 Mar 2010, 20:22:53 by Генерал Колев »

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Reply #28 on: 02 Mar 2010, 21:19:56 »
[=Главно българи от някогашния първи форум на Атака са в този. И ще сме ти благодарни ако не рекламираш в нашия форум, Някаква си страница за психично болни.  :-) Всеки които разбира от уеб програмиране ще забележи че в България форума на Императора и на вестника са най активните в България.

Незнам кой ти е тоя първи форум на Атака, ама тука от него май съм само аз и още един - тоест излъга брате. Психично болен е човек дето лъже и си въобразява, в онзи форум няма такива. Количеството не е качество.
Между другото съм чел житието на Йоан златоуст и знам на 100 процента че не е лъгал и злобеел.
А ти ?

Offline Sturmmann

• Senior Member
« Reply #29 on: 02 Mar 2010, 22:28:26 »
Заради книгата на Волен ли стигна до този извод ? Не съм от Атака и имам сто БАна в форума им. Много отдавна го усетих Волен що за човек е.

Не, четох ти мненията във вестника на атака преди няколко седмици.Видя се, че се обърна на 180 градуса и почна да им симпатизираш.
Боян Расате:
Ние сме национални социалисти и се борим за силна и етнически чиста България.

Материал за БНС в шведската преса

Started by Hatshepsut

Replies: 3
Views: 4248
Last post 02 Apr 2016, 19:11:51
by Hatshepsut
Активисти на БНС представиха България в Алтенбург

Started by skadansk

Replies: 2
Views: 1894
Last post 22 Sep 2008, 17:50:29
by Nordwave