Author Topic: Съвети към новото БНС  (Read 4933 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nacionalista15

• Forum Member
  • **
  • Зодия: Aquarius Aquarius
Re:Съвети към новото БНС
« Reply #30 on: 02 Mar 2010, 23:34:12 »
nacionalista15 напускането на страната не ме прави мъж или жена - просто искам да изкарвам добри пари и да не си губя времето. Доста абсурдно ме заклеймяваш.
Пак ти казвам че не ия кенефи, работя друго, ама ако трябва да мия кенефи - ще ги мия. Ти как се бориш точно с живота ?
 В България се бях издигнал толкова, колкото ни ти ни родителите ти някога ще се издигнат. В Италия има време да се издигам, сега започвам. Аз си построих къща лукс в България , а ти ? Ами бащати ?
Като направиш къща от до тогава ме коментирай и се прави на мъж, щото нема мъже без къща.
Еми майка ми стана учител на годината и в момента бачка като брокер на недвижими имоти.Бащата едно време е бил главен научен работник във "Вапцаров" ,аз уча,готвя се за ВИАС и бачкам като преводач,братовчетка ми спечели преди 2 години награда за най-добра сграда с иновативен дизайн и ходи в Барселона да си я взима.Ако беше толкова преуспял щеше да си седиш в България мойто момче-просто никой човек,който се е устроил не би напуснал страната си за повече пари.Особено националист,за какъвто ти се представяш.Както казах българският род е преминал през много по-големи трудности от това някакви плюнки да ни управляват и е оцелял.Само разни парцали и лъженационалисти като теб могат да се отдадат на затворнически ласки в чужда страна пред това да останат в България и да се борят за промяна на статуквото.

Offline Nordwave

• Webmaster
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • R.I.P. 2017
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
  • Politics: Bulgarian Nationalist Bulgarian Nationalist
Re:Съвети към новото БНС
« Reply #31 on: 02 Mar 2010, 23:35:35 »
Омръзна ми разни жалки форумчета да си мерят силите със мен.. :-D :-D :-D Колкото и да се напъват разни комплексари, в България винаги ще има само два..независимия Българският националистически форум и форум вестник АТАКА.

Активисти на БНС представиха България в Алтенбург

Started by skadansk

Replies: 2
Views: 1876
Last post 22 Sep 2008, 17:50:29
by Nordwave
Материал за БНС в шведската преса

Started by Hatshepsut

Replies: 3
Views: 4178
Last post 02 Apr 2016, 19:11:51
by Hatshepsut