Author Topic: Петиция против приемането на Турция в ЕС  (Read 1795 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Skarlet

• Hero Member
  • хуманистка
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius

Offline Savchev

• Forum Member
  • **
  • ETHER-Imploded
  • Зодия: Leo Leo
 ;D Taя тема ме изпълни с енергия!  ;D Начукваме им го яко! С извинение,разбира се  ;)
BG UBER ALLES !

Offline Инжинер Донев

• Hero Member
  • Religion: Paganism-Tangrism Paganism-Tangrism
е поне като триете, гледайте какво триете. Изтрили сте ми постинга в които казвам че съм подписал петицията. :down:

Offline отец Матей

• Forum Member
  • **
 Подписахме Скарлет,но тези неща взима ли ги някой под внимание?А и от кога е тази петиция,засега подписите ми се виждат малко,ще се постарая да разпространя адреса,мерси!
Историята борави с документи,а отче Матей загуби в своите скиталчества всичките си документи с изключение само на един-своето прозвище "Миткалото"
               Н.Хайтов

Offline Бай Иван

• Hero Member
  • Зодия: Scorpio Scorpio
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
Аз съм се занимавал с подписки и петиции. Има си Закон за допитването до народа, където се урежда начина за това. Интернет петициите са доволно нелегитимни.

Offline Death angel

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  Из лично съм за излисане на България от този нов съветски съюз. Ако това стане не би ме интересувало къде членува Турция.
Не падай духом, където ти падне !

Offline Ванадий

• Hero Member
  Из лично съм за излисане на България от този нов съветски съюз. Ако това стане не би ме интересувало къде членува Турция.

ЕС при правилна употреба (ако българските политици бяха наистина умни, а те не са) може да се използва като стена и да е полезен за България (поне за известно време).

Offline Nik

• Forum Member
  • **
Е,щом темата е поставена от Щефи,т.е.,извинете от Скарлет,поне ще стане ясно,кои сте я подписали!Успех1