Автор Тема: Валери Божинов  (Прочетена 10200 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Android_Swarm

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 224
  • Зодия: Libra Libra
Re: Валери Божинов
« Отговор #32 -: Октомври 12, 2008, 19:11:29 »
Малко са онези, които се осъзнават на време! Ако това дете до 15 годишна възраст си остане тъпо чалгарче, каквато е майка му - отпишете я като човек.

Промяна...

Между другото, така и така сме подхванали темата, да вмъкна, че ако някой ден имам власт в нашата Родина чалгата ще се наказва със закон! Не налагам на никой да слуша метъл или рок! Има МНОГО стилове, но за чалгата бой и затвор!

П.П. Сериозен съм.

Ще бъде обявена за "изродено изкуство" и забранена със закон.  ;D

Неактивен Болгардингезе

• Senior Member
  • Публикации: 979
  • mąθran
    • http://www.geocities.com/bulgarian_aviation/Aviation/Bulgarian.htm
« Отговор #33 -: Октомври 12, 2008, 19:11:44 »
Не задължително нищо да прави Божинов ,само да бъде националист.А той горкият е толкова тъп ,че за него България може да бъде пари или още пари.
Иран ,Армения - вечни приятели с България.
Както и горе ,тъй и долу!

Неактивен Android_Swarm

• Forum Member
  • **
« Отговор #34 -: Октомври 12, 2008, 19:15:37 »
Не задължително нищо да прави Божинов ,само да бъде националист.А той горкият е толкова тъп ,че за него България може да бъде пари или още пари.

Откъде тази злоба против Божинов? Разбирам неприязънта ти към чалга-културата, но само това ли е причината да го мразиш в червата.

Или може би просто мъжка завист, поради това, че всяка жена си мечтае да бъде с него (почти всяка, няма как да не са ви казвали колко го харесват), че е известен и има пари.  ;D

Ами евала на човека, постигнал е нещо а да не забравяме че е доста млад.Колко хора на възрастта му могат да се похвалят с неговите постижения?

Неактивен Севар Вананд

• Senior Member
  • Публикации: 860
  • Борете се!
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #35 -: Октомври 12, 2008, 21:31:49 »
Освен това да има дете чалгарче от малко е по-лошо от колкото да нямаш деца.

Е с това изказване вече се изложи.  :(

По принцип ми харесват постовете ти, явно си буден българин, но това което написа е просто смешно.Как може да кажеш за едно дете, че е чалгарче при положение че е в невръстна възраст и хабер си няма от музика.Това, че майка му е чалга певица не го прави такова.Аз като съм израстнал в среда в която се слуша поп,народна музика и чалга да не би да съм такъв?
Винаги съм харесвал рок музиката, по-късно и някои електронни стилове.
А и музикалните или религиозните предпочитания не те правят повече или по-малко българин.
Наистина храктерът на човек е свързан с музиката, която слуша.Пусни ми любимият му албум, трябва ми да го изслушам целия и ще ти кажа какъв е даденият човек като тип характер.
Не виждам някаква добра перспектива за детето. Баща му е в чужбина, майка му е фолк дива.

Ако е момиче. На 8 ще изпее първата си собствена песен, продуцирана от Планета Пайнер. На 12 ще тръгне с мангал. На 15 ще е станала вече на 30-40 патки. На 19 ще проституира и пее по кръчмите като майка си.

Ако е момче. На 9 ще знае текстовете на повечето поп-фолк хитове. На 13 вече ще е завършен алкохолик. На 17 ще се научи да си пише името. На 21 ще емигрира, за да срами Българското име в чужбина.

Дано да не се случи нищо подобно с това дете! Дано детенцето да не става като майка си! Но това му предстои, ако не се намесим ние и не спрем чалгата.
Ако и ние не успеем, за България няма бъдеще!

Неактивен Александър

• Senior Member
  • Публикации: 716
  • Шуми Марица окървавена...
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #36 -: Октомври 12, 2008, 21:37:28 »
На 9 ще знае текстовете на повечето поп-фолк хитове. На 13 вече ще е завършен алкохолик. На 17 ще се научи да си пише името. На 21 ще емигрира, за да срами Българското име в чужбина.
Кратка биографията на мишока...  :lol:  :lol:  :lol:
"С дързостта на младите и мъдростта на старите да възродим нацията и България."

Неактивен Р.Н.Б.

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 63
« Отговор #37 -: Октомври 13, 2008, 00:36:15 »
Чул една нова за него дума и решил нашия да се отъждестви с нея :kill: Подобни изказвания будят смях. Но не е монголоид де...

Неактивен Metoman_88

• Senior Member
  • Публикации: 939
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #38 -: Октомври 13, 2008, 00:41:08 »
На 9 ще знае текстовете на повечето поп-фолк хитове. На 13 вече ще е завършен алкохолик. На 17 ще се научи да си пише името. На 21 ще емигрира, за да срами Българското име в чужбина.
Кратка биографията на мишока...  :lol:  :lol:  :lol:
А частта с Евангелието къде е  :lol: :lol: :lol:
Ще измислим нови хитрини,
закони всякакви игри.
Наш човек на пост там, ще внедрим
далавера с него да въртим.

Неактивен АТАКА В МРАКА

• Banned
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 390
  • НЕ МОЖ' СПРЯ ТОЯ ВЛАК!!!
« Отговор #39 -: Октомври 13, 2008, 07:20:44 »
В момента дават предаване за футбола в Англия, и даваха интервю с Валери Божинов. Питаха го за ситуацията в България, и той каза, че иска да дойде времето когато България ще изглежда добре, а между другото каза: "..аз съм националист.." и си показа татуировкака на ръката с нашето знаме!

е...ах го и националиста!!! ако е националист, да се връща в България и да отива да играе в ЛОКОМОТИВ МЕЗДРА или в МИНЬОР ПЕРНИК - това са най-БЪЛГАРСКИТЕ отбори в А група...
« Последна редакция: Септември 14, 2016, 14:48:26 от Hatshepsut »
ЛОКОМОТИВ СОФИЯ

Неактивен Android_Swarm

• Forum Member
  • **
« Отговор #40 -: Октомври 13, 2008, 18:13:02 »
Ако беше монголоид нямаше да му се вижда вътрешната част на окото,която прилича на оризово зърно.Не знам точното и название.
Но монголоидите се отличават с тази особена черта.Носът му също не е монголоиден.Жълтите имат широки и къси носове, а неговият нос е по-скоро гръцки.Лицето му не е толкова широко ( пък ако става въпрос има и немци с широки лица, погледнете Рудолф Хес например,който е типичен немец).

П.П. А относно циганите сред тях има и бели екземпляри.

Най-добрият начин за разпознаване е да се вгледате в устните и ако може да му видите венците.
Лилави са.Морави. Ако видите човек с лилави венци бъдете сигурни, че е поне 1/4 мангал (или индиец).

Неактивен FELDMARSCHALL

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2,913
  • АРИЕЦ
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #41 -: Октомври 13, 2008, 18:28:31 »
Абе важното е че е направил едно българче и сигурно ще направи
още. А вие продължавайте със злобата си...
Рядко български футболисти заявяват, че са националисти... повечето
са облъчени от чифутска интернационална пропаганда, смятат за нормално
негри да играят в националния отбор :down:, понеже това било необратим
процес на хубавата глобализация... :-[
Божинов е добро момче и всичко е постигнал със собствен труд.Жалко че
често се контузва...

Неактивен Болгардингезе

• Senior Member
  • Публикации: 979
  • mąθran
    • http://www.geocities.com/bulgarian_aviation/Aviation/Bulgarian.htm
« Отговор #42 -: Октомври 13, 2008, 18:31:48 »

Откъде тази злоба против Божинов? Разбирам неприязънта ти към чалга-културата, но само това ли е причината да го мразиш в червата.

Или може би просто мъжка завист, поради това, че всяка жена си мечтае да бъде с него (почти всяка, няма как да не са ви казвали колко го харесват), че е известен и има пари.  ;D

Ами евала на човека, постигнал е нещо а да не забравяме че е доста млад.Колко хора на възрастта му могат да се похвалят с неговите постижения?
Точно на него ще завиждам! :lol: :lol: :-P :-P :eusa_naughty: :kill: :kill:
Иран ,Армения - вечни приятели с България.
Както и горе ,тъй и долу!

Неактивен FELDMARSCHALL

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2,913
  • АРИЕЦ
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #43 -: Октомври 13, 2008, 18:42:33 »
Не завиждайте на красавеца Божинов! 8)

Неактивен club28

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 49
« Отговор #44 -: Ноември 03, 2008, 09:00:44 »
А бе националист ама май и той беше във шоуто на азис.

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 7,090
  • Дълг и чест
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
  • Religion: Paganism-Egyptian Paganism-Egyptian
« Отговор #45 -: Септември 14, 2016, 14:40:54 »
Божинов се отрече от България: Чувствам се сърбин!

"Ще отговоря на критиците с изявите си на терена. Не e случайно съм голмайстор на Партизан с 12 гола и вървя втори при стрелците в шампионата. Неслучайно вкарвам и такива голове, каквито всички видяха преди няколко дни (б.р. става въпрос за задната ножица срещу Шахтьор Солигорск)", форсира в интервю за "7 дни спорт" нападателят на Партизан Валери Божинов, който днес, 15 февруари, става на 30 г.

"Българите плюят по всеки. Ето и Христо Стоичков стана на 50, а все още 90% от българите говорят лошо за него. Той е най, най, най, а не го оценяват. С него се чуваме почти всеки ден. Той е емблемата на България, където и да отидеш го познават".

"Честно казано, понякога съжалявам, че не съм се родил в Сърбия, толкова съм отвратен от българите. Тук в Сърбия хората ни носят на ръце, не ни дават да си плащаме сметките, а у нас само критики и подигравки. Ето, и един Бербатов колко много е постигнал, в какви отбори е играл, но ние и него го съсипваме", коментира с гняв Божинов, според когото заради подобно отношение все повече наши спортисти обмислят да се състезават за други държави.

"Знам, че животът в България е труден и хората няма как да си платят тока или дори не им стигат пари за храна, но какво е виновен Валери Божинов за това", допълва Терминаторът на гола, от който си изпатиха предимно отбори от долната половина на таблицата.

http://bgfootball.com/new.php?id=62054

Нападателят на Партизан Валери Божинов за пореден път изрази благодарността и признателността си към сръбските фенове и като цяло сръбския народ, защото "се чувства сърбин".

Само една година живея тук, а те ме карат да се чувствам сърбин. Благодаря много на цяла Сърбия", заяви Божинов преди най-голямото дерби на западната ни съседка Партизан - Цървена звезда.
"Бих си дал цялата заплата, за да може да бием Звезда, защото още не съм усещал вкуса на победа в това дерби. Това ми е приоритетът, а не дали ще вкарам гол. Ако треньорът каже "Божо, трябва да биеш дузпа", Божо ще го направи, защото не бяга от отговорност", допълни още нападателят.

[youtube]AaxHwZipSfI[/youtube]
Valerij Bozinov pred 152. veciti derbi

https://www.sportlive.bg/worldfootball/bulgariansabroad/Bozhinov-se-otreche-ot-Bylgariq-Chuvstvam-se-syrbin!-(VIDEO)-562411.html

Неактивен Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4,519
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Отговор #46 -: Септември 14, 2016, 18:33:58 »
Нормално - спортистите са така. За това никога не съм смятал постиженията на който и да е спортист за нещо полезно за страната и българщината.

Неактивен Индивидуалист

• Adviser
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2,814
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
  • Religion: Christianity-Other Christianity-Other
« Отговор #47 -: Септември 21, 2016, 11:56:58 »
Като гледам темата само няколко поста назад и видях еволюция при Божинката. От националист станал сърбин. Все повтарям,че времето показва много неща.
Не са много футболистите, които изпъкват с интелект, скромност и така правят добро впечатление на зрителите или читателите. Но ги има. Има такива. Божинов не е от тях.
« Последна редакция: Септември 21, 2016, 12:00:07 от Индивидуалист »
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Tags: