Автор Тема: Циничният език на Петкан и перманентното му незпазване на правилата на форума!!!  (Прочетена 259 пъти)  Share 

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1450
  • Country: bg
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Firefox 54.0 Firefox 54.0
Понеже в чата коментарите ми ще бъдат вдигнати нагоре и учасниците във форума няма да могат да ги прочетат, затова отварям тази тема,

Отварям тази тема най - вече заради ГЬОНСУРАТЛЪКА,  НАГЛОСТТА и дебелоочието на Петкан, който си мисли, че всичките цинизми които е написал по мой адрес и адрес на най - близките ми хора НЕ са запазени във форума, освен ако като модератор  неправомерно не ги е изтрил !!!

Искам отново да попитам АДИМИСТРАТОРИТЕ, нормално ли в ЧАТА на форума,  за пореден път, член на форума, (слава Богу, вече не е модератор) да нарича друг член на форума - ЦИГАНИН, нормално ли е това господа ?

Ето ви последните цитати от чата на НЕДОСЕГАЕМИЯТ за правилата на форума -  Петкан !

Петкан [29|Авг 06:25 pm]:   Циганино Siegfried, престани да лъжеш! Никога не съм наричал майка ти и баба ти циганки, а само съм писал, че баба ти е имала сексуални контакти с болшевики "освободители", а майка ти с пазарджишки циганин Това е истината и няма никаква истерия. Заради този свой произход се самообявяваш за ариец. Кой друг член на форума съм обидил, мангал мръсен? Писах, че ти преотстъпвам модераторските права. Даже ти пожелах успех, мангал нещастен.
Петкан [29|Авг 07:47 pm]:   Давам ти линк на форума на едно сдружение, където ще намериш сродни души. :Azn:
Петкан [29|Авг 07:47 pm]:   http://www.fgu.bg/chlenove/sdr...-zaedno/

Panzerfaust [30|Авг 02:24 pm]:   Г-да и двамата сте по-големи от мен на години, няма нужда да ви казвам, колко излишно е всичко това! Останали сме тука една шепа хора, защо се караме за глупости?

Siegfried [30|Авг 03:17 pm]:     Panzerfaust, дали случайно виждаш, че Петкан, на който му бяха правени сигурно милион предупреждения и забележки, който многократно наричаше майка ми, и всички мои близки роднини за коит можеш да се сетиш - ЦИГАНИ, същият този невъзпитан индивид, продължава с НАГЛИЯТ си и ЦИНИЧЕН изказ във форума, за мен това недопустимо и тази невероятна простащина и чувство за БЕЗНАКАЗАНОСТ на Петкан, най - накрая трябва да се сложи КРАЙ !

Siegfried [30|Авг 03:22 pm]:   Panzerfaust , обръщам се и към Теб, какво и към всички останали модератори и Администратори на форума, докога ще го търпите този самозабравил се простак, докога ? Докога този САМОЗАБРАВИЛ се простак ще ПРОДЪЛЖАВА да НЕ спазва правилата на ФОРУМА и ще се чувства НЕДОСЕГАЕМ, и ще продължава да си СЛУЖИ ВЪВ ВСЕКИ СВОЙ ПОСТ И КОМЕНТАР с НЕПОДРЪЖАЕМИЯ си ЦИНИЧНИЯ и ПРОСТАШКИ ЕЗИК, като нарича членове на форума ЦИГАНИ, ДОКОГА ще позволявате това да продължава ?

Siegfried [30|Авг 03:26 pm]:   Пускам цитат на съфорумеца SPQR, който НАПУСНА ФОРУМА заради Петкан цитат: Фактите говорят, че русофилството винаги е било насочено срещу България и нейните интереси. Постът до мен преди на напусне форумът : Siegfried, ти сериозно ли мислиш да пребориш простотията?! Народа отдавна го е казал - „само за простотията няма лек!" Към тоя Петкан ли се обръщаш, който, като долнопробен доносник искаше да те докладва на ДАНС?!

Siegfried [30|Авг 03:27 pm]:   от същия пост на SPQR : Това е същият Петкан, който след, като се разведе с атака, почна да симпатизира на балевски, същият Петкан, който с Ратникъ искаше да гласува за станишев, щото трябвало да се прави нещо... Петкан русофила, който приятелчета му от атака, разбрали, че е с лабилна психика го побъркваха от бъзици тука във форума! Тоя същият, който каза, че приключва с участието си във форума и пак си е тук! Тоя същият, който ежедневно спами и ни занимава с простотии! Аз бях до тука! Не намирам функция с която да се отпиша от форума за това оставям на модераторите да преценят с бан или на цяло да изтрият участието ми тука !

Siegfried [30|Авг 03:31 pm]:   Да продължавам ли със списъкът Петкане, кой друг си обиждал, кой друг е напуснал форумът заради теб, за какъв те смятат участниците на форума, разбира се, че за РУСОФИЛ ? Докага си мислеше че ще може да продължаваш да лъжеш и цинично да обждаш и лееш помия по всеки който не е съгласен с русофилските ти виждания и разбирания. На последните избори предполагам че си гласувал за кУрнелия Нинова и БКсП, защото трябва да правиш нещо :laugh-1: ..........

Siegfried [30|Авг 03:35 pm]:   Ето ви един цитат на Петкан в който не нарича нито мен , нито баща ми нито майка ми ЦИГАНИ написал съм че поста е от от заключената тема тоест който модератор /Администратор иска може да провери автентичността му .

Siegfried [30|Авг 03:36 pm]:   :ето и ЦИТАТА на Петкан......................Болшевишкото време е на баба ти и на майка ти в шундите, дето са съхранили спомена за болшевишките курове, които са ги чукали, а твоят цигански баща е направил компромис, осеменявайки болшевишката циганска *** майка ти, която те е родила...... , мелез долнопробен........, циганско долно копеле...........

Siegfried [30|Авг 03:43 pm]:   Пак се обръщам към модераторите и администраторите, имайте предвид, че подобни постове на русофила Петкан(които може да откриете по темите в които ме е обиждал ), са н епросто десетки, малко е да кажа,че са стотици и то в същият неподръжаем просташки и най - вече ЦИНИЧЕН стил, със същите и подобни цинични определения и епитети по адрес на мен и на семействтото ми ! Колко човека мислите, че напуснаха форума заради този неуравновесен и прост човек, уверявам ви че са по - голямата част от напусналите форума последната година !
Да ЖИВЕЕ 9-ти ЮНИ, да ЖИВЕЕ Цанков !
Истинският БългАрски Химн Шуми Марица;
http://www.youtube.com/watch?v=yz9XoCmx1IA
"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !
https://www.youtube.com/watch?v=AHiDrOGDW-s
Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
Едно от последните  "възпитани и ЛЮБЕЗНИ" обръщения към мен на Петкан от тема ПФК Левски, в последният му пост, след като ТРИ на няколко пъти мои постове с които оборвам перманентните му лъжи и целенасочени манипулации, които постоянно, (все едно са свалени от настъвления за агенти на КДС - от активномероприятие на КДС  против Левски) прави против отбора и публиката на Левски :

: Драги ми смешнико Siegfried, ............Това, че ТИ си мангал е неоспорим факт............., потвърждава болшевишко-мангалския ти произход,.................... Успех, малоумнико !

така с подобни епитети(на тези отгоре) позволено ли е по правилата на форума да се обръщаме един към друг членовете на форума, след като за Модераторът по това време Петкан, това е РАЗРЕШЕНО и както виждаме НЯМА АБСОЛЮТНИ НИКАКВИ ПОСЛЕДСТВИЯ  !? 
"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !
Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен Петкан

• Site Supporter
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8011
  • България преди всичко!
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 60.0.3112.113 Chrome 60.0.3112.113
    • http://www.spletnik.ru/avatar/2000/1831.jpg?908
Мангало-болшевишката ти природа се разбунтува, Siegfried! :mad:
Духай на цар Киро и бъди щастлив!

Неактивен HighVoltage

• Site Supporter
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 249
  • Windows NT 6.3 Windows NT 6.3
  • Browser:
Децата могат да се скарат и сбият, но после пак са заедно, защото щастието им е по-важно от гордостта, при възрастните не е така.
Това вашето явно е от години и трябваше да ви омръзне. Прави ми впречатление все пак, че Siegfried е манипулатор и ако Пекан не му бе изтрил коментарите щеше
да се види кой започва първи да КРЕЩИ и да акцентира, да подчертава
Кой е по-циничен и кой обижда повече? Най - вероятно и двамата по равно само че в различни
направления и спрямо различи хора, нали ........ така, че по-спокойно

Неактивен Индивидуалист

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2612
  • Не бойте се!
  • Browser:
  • Firefox 55.0 Firefox 55.0
  • Зодия: Virgo Virgo
Има Бог, значи има и надежда!

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
Децата могат да се скарат и сбият, но после пак са заедно, защото щастието им е по-важно от гордостта, при възрастните не е така.
Това вашето явно е от години и трябваше да ви омръзне. Прави ми впречатление все пак, че Siegfried е манипулатор и ако Пекан не му бе изтрил коментарите щеше
да се види кой започва първи да КРЕЩИ и да акцентира, да подчертава
Кой е по-циничен и кой обижда повече? Най - вероятно и двамата по равно само че в различни
направления и спрямо различи хора, нали ........ така, че по-спокойно

Интересна работа HighVoltage,  ако съм подчертавал и съм искал да акцентирам върху нещо, съм подчертавал псувните, и цинизмите изречени от атакистчето Петкан последната ЕДНА ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Искаш да ми кажеш, че не виждаш, как Петкан във всеки свой пост, вече повече от ЕДНА ГОДИНА, използва ЕДИНСТВЕНО и САМО цинизми и обиди по адрес на семейството ми, и по мой адрес, това ТИ не го виждаш, ТАКА ли ?, :laugh-1: Нормално е родоотстъпническа русофилска твар да ненавижда българофилите, като мен,  въпросът е

как така, на "безпристрастния" ти поглед  HighVoltage  е убягнало и не си видял най - грозното,  че атакистчето Петкан обижда по най - циничен и долен начин МАЙКА ми, бабите ми като ги нарича ЦИГАНСКИ КУРВИ,  нарича баща ми(БОГ да го прости) долен МАНГАЛ и тн и тн.,  пак те питам, как така от "безпристрастният" ти,  "непредубеден"  поглед  убягнаха всички тези ЦИНИЗМИ и ВУЛГАРИЗМИ, та ме сложи под един знаменател с атакиста !?  :laugh-1:

Не се притеснявай, ще дойде и твоя ред и русофила няма да ти спести псувните и цинизмите, да видим като започне да нарича и твоята Майка -  ЦИГАНСКА ***, бабите ти ЦИГАНКИ,  баща ти МАНГАЛ и тн и тн, да еидим тогава,  ти дали ще подчертаваш вулгаризмите и псувните му, и дали ще се обръщаш към администраторите с въпроса, защо това се ПОЗВОЛЯВА и ДОКОГА ще се толерира !

Днес Петкан, който според теб наравно обиждал с мен :surprised:, отново в чата за пореден ден и за пореден път ме нарича ЦИГАНИН, отново излива помия от вулгаризми по Майка ми, но преполагам ,че царственото ти , "безпристрастно" заключение , ще е че двамата по равно се обиждаме :laugh-1: , тоест споерд теб,   и аз във всеки мой пост наричам МАЙКАТА на Петкан ЦИГНАКА и ЦИГАНСКА KURVA, наричам баща му МАНГАЛ , така ли ? !!!   Да го даваме по - спокойно, а ...., а да направя ли и нЕколко лицеви опори, да се доуспокоя  !? 

HighVoltage, дали ако някой във всеки свой пост в ПРОДЪЛЖЕНИЕ на ЕДНА ГОДИНА,  нарича Майка ти ЦИГАНСКА KURVA, и цялото ти семейство ЦИГАНИ, ти така спокойно и небрежно ще си подраскваш възвишени слова из форума и ще го даваш така,  по - спокойно,   а  HighVoltage ?  :laugh-1:

PS HighVoltage,  би ли ме осветлил,  цитата на Петкан от ТАЗИ ТЕМА ПРЕДИ ТВОЯ КОМЕНТАР : Духай на цар Киро и бъди щастлив !, Мангало-болшевишката ти природа се разбунтува, Siegfried !  по правилата на форума ли са, и къде точно аз използвам подобни вулгаризми и цинизми, че ще ме слагаш под един знаменател с НЕДОСЕГАЕМИЯ ЗА ПРАВИЛАТА на форума Петкан  ?
« Последна редакция: Август 31, 2017, 12:14:40 от Siegfried »

Неактивен HighVoltage

• Site Supporter
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 249
  • Browser:
Нищо не ми е убегнало, обиди има и от двете страни и не мисля, че е във всеки пост. Ако някой тука ме нарече циганка, а майка ми циганка + *** естествено, че ще му тегля една майна и ще гледам да не се занимавам повече, защото просто не е вярно. Тук не казвам, че ти влизаш в обяснителен режим понеже има истина в казаното от Петкан, просто всеки има различна чувствителност и реагира по различен начин на провокациите.
Безпристрастна съм и още как, не помниш, но в този форум ти беше първия човек, който ме нападна /нареждаше там куп неща, дори не ги помня/, но един твой коментар към мен бе изцяло изтрит от модератор,защото съдържаше обидни думи :Azn: , както много добре знаеш от това не е имало никакви негативни последствия за теб, така че тези подигравателни анализи на личностните ми качества ............... да.
Разбира се, че е най - добре всички да се държим културно, но понякога не се получава.
"— Ужаса на онзи миг — продължи Царя — няма никога, никога да го забравя!

— Ще го забравиш положително — отвърна Царицата —освен, ако не си го запишеш."
С този цитат от Алиса в СЧ искам да ти обърна внимание, че ако не си записваш и съхраняваш коментари написани срещу теб много лесно ще ги забравиш.

Неактивен Петкан

• Site Supporter
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8011
  • България преди всичко!
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
    • http://www.spletnik.ru/avatar/2000/1831.jpg?908
Ловецът на дракони да си запише, че ще духа супата и стига се е правил на света вода ненапита, този همجنسگرایان (пущунски език)! :mad:
« Последна редакция: Август 31, 2017, 22:30:16 от Петкан »

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
Нищо не ми е убегнало, обиди има и от двете страни и не мисля, че е във всеки пост. Ако някой тука ме нарече циганка, а майка ми циганка + *** естествено, че ще му тегля една майна и ще гледам да не се занимавам повече, защото просто не е вярно. Тук не казвам, че ти влизаш в обяснителен режим понеже има истина в казаното от Петкан, просто всеки има различна чувствителност и реагира по различен начин на провокациите.
Безпристрастна съм и още как, не помниш, но в този форум ти беше първия човек, който ме нападна /нареждаше там куп неща, дори не ги помня/, но един твой коментар към мен бе изцяло изтрит от модератор,защото съдържаше обидни думи :Azn: , както много добре знаеш от това не е имало никакви негативни последствия за теб, така че тези подигравателни анализи на личностните ми качества ............... да.
Разбира се, че е най - добре всички да се държим културно, но понякога не се получава.
"— Ужаса на онзи миг — продължи Царя — няма никога, никога да го забравя!

— Ще го забравиш положително — отвърна Царицата —освен, ако не си го запишеш."
С този цитат от Алиса в СЧ искам да ти обърна внимание, че ако не си записваш и съхраняваш коментари написани срещу теб много лесно ще ги забравиш.

Значи в продължение на ЕДНА ГОДИНА и ПОЛОВИНА,  аз във всеки мой пост съм те наричал ЦИГАНИН, наричал съм с най - ВУЛГАРНИ и ЦИНИЧНИ определения МАЙКА ти, като; ЦИГАНСКА KURVA, а БАЩА ти МАНГАЛ,  ПИСАЛ съм  ежедневно коментари с подобни ПРОСТАШКИ ЦИНИЗМИ за семейството ти,  това ли се опитваш да ми кажеш,  а г-н " безпристрастен" :laugh-1: :laugh-1: :laugh-1: , отговори ми, това ли се опитваш да ми кажеш ?

МНОГО ДОБРЕ се вижда(незнайно как само ти "НЕ" го виждаш :laugh-1: )кой повече от ЕДНА година(а НЕ в един ПОСТ) ПСУВА и ОБИЖДА, като ХАМАЛИН във форума,  очевидно е, че твоето ПРИСТРАСТИЕ не ти позволява да видиш всичко това, което нали се сещаш, точно през къде ми е,............, точно така !  :laugh-1: 

Не беше обаче най - умното, да излагаш като довод в безпристрастността ти към казуса :laugh-1:, как аз някога преди не знам си колко години, в ЕДИН мой коментар, ЕДИН път съм бил написал нещо, което не е и ясно точно колко обидно е било,  и дали изобщо е било цинично, но ти години наред след случилото се ВСЕ ОЩЕ го ПОМНИШ :laugh-1:, но иначе съветваш мен, да не съм обръщал внимание на ЕЖЕДНЕВНИТЕ ЦИНИЧНИ, ВУЛГАРНИ и НАГЛИ ПРОСТАШКИ ОБИДИ отправени не само към мен, а най - ГРОЗНОТО отправени - към МАЙКА ми и към семейството ми,  от Божата русоробска/кравичка Петкан ! :laugh-1: :laugh-1: :laugh-1:

"Безпистрастния", никога повече не се опитвай да правиш манипулативните си кометарчета, в които да ме слагаш под един знаменател с този ПРОСТ, НЕВЪЗПИТАН и най - вече НЕУРАВНОВЕСЕН селски шизофренк Петкан(който повече от година ЦИНИЧНО ме ОБИЖДА във всеки свой коментар), защото освен да ме забавляваш с пристрастните си  тиради и опити за манипулативни внушения, в защита на ментално нестабилният Петкан...., ме караш да изпитвам дълбоко съжаление и към теб  !!!

PS "Безпристрастния" :laugh-1:, това е последния коментар на приятелчето ти Петкан от [31|Авг 08:05 pm]  в чата, ..... цитат: Русофил е комунист е бил дядо ти от червената армия, манго. 
Той не ме нарича мангал, и това не е обида,  нали бе "безпристрастния" :laugh-1:, и аз си внушавам, че за пореден път Петкан НЕ спазва правилата на форума :laugh-1:,  и  за пореден път това остава БЕЗ каквито и да е ПОСЛЕДСТВИЯ за Единствения ЧОВЕК тук,  КОЙТО повече от година,  СТОИ НАД ПРАВИЛАТА на ФОРУМА  ? :laugh-1:

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf