Author Topic: Умни и можещи националисти :)  (Read 18902 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline OnlyBG

• Forum Member
  • **
Знам от личен опит ,че доста хора се опитват да правят националистически листовки,сайтове и други подобни джуджафки :) и т.н ии понеже виждам тука има хора ..запознати до голяма степен с това мисля в тази дискусия всеки да казва какво има намерение да прави и ако нещо не знае да пита знаещите как се прави защото все пак интернет пространството е един доста добър начин за пропаганда и разпространение на националистическите идеи :) а и глупавият националист не е от полза :)  ;D

Offline Ванадий

• Hero Member
Re: Умни и можещи националисти :)
« Reply #1 on: 31 Mar 2009, 18:36:48 »
Българският националисъм, за съжаление, все още няма ясно очертани идеи, все още сме на фаза "кръчма".

Offline Ivo_the_MOnsTer

• Senior Member
  • Зодия: Cancer Cancer
« Reply #2 on: 31 Mar 2009, 19:26:44 »
Българският националисъм, за съжаление, все още няма ясно очертани идеи, все още сме на фаза "кръчма".
Ние сме нещо като хъшовете в Румъния
Всеки заслужава да бъде съден според делата си.

Offline OnlyBG

• Forum Member
  • **
« Reply #3 on: 13 May 2009, 19:16:40 »
Всичко опира до желание и амбиций това е  :-[ Или просто все още явно според нас ножа не е опрял до кокала...

Offline hammerbg

• Senior Member
  • Зодия: Gemini Gemini
« Reply #4 on: 13 May 2009, 21:33:14 »

При това малка кръчма  ;)

Offline Балкани

• Hero Member
« Reply #5 on: 13 May 2009, 23:06:04 »
Всичките сме философи и сме много велики. А кръчмата ни е в интернет :-P
Иначе аз си развивам блог за българските традиции, който не съм обновявала от доста време, в момента работя (не професионално естествено) върху Веда Словена и скоро ще пусна информацията, която систематизирам, така да се каже. Иначе правя видеота от време на време и ги качвам в ютуб и вбокс ( никовете ми са patkakurmama и shisharka).
Иначе се старая да действам повече извън интернет... пропаганда и пробуждане на народа не става да се прави само чрез интернет, знайте го това. Тя кръчма нема да държи дълго.
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

Offline Anneti

• Forum Member
  • **
« Reply #6 on: 13 May 2009, 23:47:23 »
За наша голяма радост обаче нашата кръчмичка предлага много повече възможности от тези в Румъния н.пр  ;) , но и има много недостатъци!

Много повече хора , но много по-малък процент ценни и доказали се.
Лесен начин за комуникация , но и по - малко доверие в думите.
Много познонства - малко лични.
По-малко физически нападки по време на спорове , повече словестни обиди.
Възможността всеки да отделя време всеки ден за това , по-малко хора на които това им е призванието.
Равнопоставенот на форумците ,но  липса на истински уважение.

И най-важното което ни различава от "едно време"... нашия  Левски го няма!

И все пак нашата кръчмичка е стъпка...
Цели сме изгорели от парене и пак не знаем да духаме!

Offline OnlyBG

• Forum Member
  • **
« Reply #7 on: 14 May 2009, 15:53:05 »
Иначе аз си развивам блог за българските традиции, който не съм обновявала от доста време, в момента работя (не професионално естествено) върху Веда Словена и скоро ще пусна информацията, която систематизирам, така да се каже. Иначе правя видеота от време на време и ги качвам в ютуб и вбокс ( никовете ми са patkakurmama и shisharka).
Иначе се старая да действам повече извън интернет... пропаганда и пробуждане на народа не става да се прави само чрез интернет, знайте го това. Тя кръчма нема да държи дълго.

Поздравления! Главно за ю-туба вбокс-а както и за "извън интернет"  Ако всеки ,който се мисли за националист а те са хиляди в-вбокс главно направи по нещо малко навънка разлепи 2-3 стикера пребие някой друг (!!!) много знаещ турчин(!!!) ще имаме доста по силна ръка от колкото в момента ама а де не мога да си обясня защо не се получава...

Много повече хора , но много по-малък процент ценни и доказали се.
Лесен начин за комуникация , но и по - малко доверие в думите.
Много познонства - малко лични.
По-малко физически нападки по време на спорове , повече словестни обиди.
Възможността всеки да отделя време всеки ден за това , по-малко хора на които това им е призванието.
Равнопоставенот на форумците ,но  липса на истински уважение.

И най-важното което ни различава от "едно време"... нашия  Левски го няма!

Точно, кратко и ясно! Кръчмичката е стъпка но до един момент и ако този момент се проточи както ства в момента хората в "кръчмичката" губят интерес и им омръзва.. Така стана с мен в едни "кръчмички" във в-бокс и съм в тях вече сигурно можеби една година стана и ме ужасява несериозността на хората  :kill: Има толкова много софиянци по групите в вбокс и имаше идея да се съберат поне те и такова на пръв поглед лесно начинание не стана - нямам думи... До сега не съм видял някакво сериозно желание от тяхна страна а и на мен взе да ми омръзва все едно и също и стана парадокса ,че по групите има стотици членове а активните бяхме 10-тина а вече и толкова не сме.. Аз се изприщих едно и също да повтарям! Не знам какво се прави вече...

Offline Ванадий

• Hero Member
« Reply #8 on: 14 May 2009, 23:06:38 »
Листовки се правят лесно, собствена изработка и печатница, има места където можеш да платиш и за дизайна, но ще ти одерат кожицата, а да го направиш сам не е много трудно стига да имаш можеш да боравиш с нужния софтуер.

Смятам, че всички ние трябва да бълваме като фабрика пропаганда в интернет пространството под всички възможни форми - статии, видео, изображение и т.н. За съжаление нито аз, предполагам, нито вие имаме достатъчно време за това.

И все пак нека опитваме да го правим по-често.

Offline Дашо

• Registered user
  • Senior Member
  • православен българин
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Reply #9 on: 15 May 2009, 09:40:39 »
Предлагам всеки да рекламира страницата ни, Всеки от София,Варна,Бургас,Пловдив и други градове. Нека дадем едно нова начало за България. 
Страницата http://www.forum.bg-nacionalisti.org се поддържа от българи, За нас съдбата на България е преди всичко. Искате ли ново българско Възраждане? Събуди се народе български!
Аз лично ще го направя!
За мен е толям недостатък на интернет, това, че не виждамтози с който говоря. За това не може ли да се организира някаква среща, нейде по София и да се видиме една част от хората, пишещи тук. Даже може и определени действия да се планират (било по нета или не). Само че вие кажете имате ли желание - аз желание имам в излишък.
Листовки се правят лесно, собствена изработка и печатница, има места където можеш да платиш и за дизайна, но ще ти одерат кожицата, а да го направиш сам не е много трудно стига да имаш можеш да боравиш с нужния софтуер.

Смятам, че всички ние трябва да бълваме като фабрика пропаганда в интернет пространството под всички възможни форми - статии, видео, изображение и т.н. За съжаление нито аз, предполагам, нито вие имаме достатъчно време за това.

И все пак нека опитваме да го правим по-често.
И мен времето не ми достига иначе имам огромно желание да върша подобен род българоугодна дейност  ;)
А относно изработването на листовки, всичко е лесно, не е чак толкова скъпо, само че проблема идва от там, че листовката не трябва да бъде анонимна. Трябва определен човек или организация (в по-добрия случай) да стои зад нея (дори и форума да е). Защото така по - лесно ще се възприемат идеите предлагани от нас!

България надъ всичко!
Величието на Родината се гради върху костите на ония, които достойно живяха и умряха за нея!
БЪЛГАРИЯ НАДЪ ВСИЧКО-ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Offline OnlyBG

• Forum Member
  • **
« Reply #10 on: 15 May 2009, 13:09:31 »
Има едно нещо ,което много силно искам да видя и то е >> Искам да видя сформирана мобилна група от националисти (над 18години) ,които при всеки сигнал да могат да са в всяка точка в страната и да предприемат действия! Пари ще бъдат сабирани от членски внос или нещо подобно ... Но ми писна да гледам как нагли турци се гаврят с нас и в районите в ,които става това има националисти от форумите а въобще не им идва на акъла да ги разберат ,кои са тия и да ги вразумят.. Не става дума само за такива действия например листовки,плакати ама идеята е да се създаде нещо ефективно и сериозно!  :write: Незнам сигурно звучи глупаво но ми писна да сме интернет плъхове!  :damn:

Offline Ivo_the_MOnsTer

• Senior Member
  • Зодия: Cancer Cancer
« Reply #11 on: 15 May 2009, 15:28:08 »
Има едно нещо ,което много силно искам да видя и то е >> Искам да видя сформирана мобилна група от националисти (над 18години) ,които при всеки сигнал да могат да са в всяка точка в страната и да предприемат действия! Пари ще бъдат сабирани от членски внос или нещо подобно ... Но ми писна да гледам как нагли турци се гаврят с нас и в районите в ,които става това има националисти от форумите а въобще не им идва на акъла да ги разберат ,кои са тия и да ги вразумят.. Не става дума само за такива действия например листовки,плакати ама идеята е да се създаде нещо ефективно и сериозно!  :write: Незнам сигурно звучи глупаво но ми писна да сме интернет плъхове!  :damn:
Нещата ще са много по-лесни ако съседите си помагат взаимно като имат проблеми с мангали или турци.Трябва да знаят че не бива да имат милост към тях.Турците и циганите трябва да знаят че няма да могат да крадът без последствие .Тва с групата дето ходи из страната малко непрактично ми се струва.Трябва мъжете например да си отговарят за квартала и да си го пазят него и така всеки квартал навсякъде .
Всеки заслужава да бъде съден според делата си.

Offline OnlyBG

• Forum Member
  • **
« Reply #12 on: 15 May 2009, 16:50:21 »
Защо не практично ? Групата няма да е голяма 1-2 коли хора а и съгласи се ,че има цигани по селата където няма кой да защити възрастните.. А и не става дума само за бой или нещо от сорта говоря за абсолютно всякакви начинания

Offline Anneti

• Forum Member
  • **
« Reply #13 on: 15 May 2009, 16:58:23 »
Сформирайте чета , а аз щи ви ушия знаме  :-P :-P :-P :-P :-P ;D ;D ;D ;D ;D

:-[ :-[

Осъзнайте се, на България и трябва нормална политика и гражданско общество , Възраждането мина вече... с дребни биячески прояви до никъде няма да се стигне...
Цели сме изгорели от парене и пак не знаем да духаме!

Offline Валентин

• Adviser
  • Forum Member
  • *
  • Мизия, Тракия, Македония!
  • Зодия: Leo Leo
« Reply #14 on: 15 May 2009, 17:18:09 »
Сформирайте чета , а аз щи ви ушия знаме  :-P :-P :-P :-P :-P ;D ;D ;D ;D ;D

:-[ :-[

Осъзнайте се, на България и трябва нормална политика и гражданско общество , Възраждането мина вече... с дребни биячески прояви до никъде няма да се стигне...
Да,това  само  ще  злепостави  българския  национализъм.Но  все  пак  ,трябва  наистина  да  има  хора,които  да могат  се  включват  в протести,шествия  и  т.н.
Мълчи! А вместо тебе всеки дол, пътека,
дъбрава, езеро, река, рид, планина
ще викат с глас през всички времена:
"Тук българи са, българи от памтивека!"