Author Topic: Умни и можещи националисти :)  (Read 18901 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Балкани

• Hero Member
Re: Умни и можещи националисти :)
« Reply #75 on: 07 Jun 2009, 01:03:37 »
Ей това момче май живее в Холивуд - само лоши фашисти и добри онеправдани евреи и цигани са му на акъла :-P
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

Offline OnlyBG

• Forum Member
  • **
« Reply #76 on: 07 Jun 2009, 09:43:58 »
Всъщност на БСП и ДПС  една и съща им е политиката и един и същ им дърпа конците.НЕ си мисли че Серго е по-човек Ахмедчо.Решения много, при сериозна и НЕлиберлна власт

Говорих образно иначе боклуците в политиката са много а от километри личи ,че СерГЕЯ е пионка на Доган.. Но искам да ви кажа да използвате малко повече мозъка защото е ясно ,че не сме в позиция да използваме сила поради много причини.. За това трябва да сме хитри и да се гледа напред и то най-вече в политиката.. Такива като нас можем само да агитираме и да представяме факти на хора от малцинствата за това как и за кой трябва/не да се гласува защото в крайна сметка тези хора поради глупостта си могат да направят много глупости!

Ей това момче май живее в Холивуд - само лоши фашисти и добри онеправдани евреи и цигани са му на акъла Зъбльо

Балкани говориш само това което на теб ти оттърва и нищо лично иди се прегледай да не си си падала на главата.  :-\

Offline Балкани

• Hero Member
« Reply #77 on: 07 Jun 2009, 11:11:13 »
Национализма не е само политика.
Също така с демокрация няма нищо да постигнеш за оправянето на България. Не се заблуждавай.
Споменаваш някакви български партии, на които пречи ДПС - кои са те?

Не аз говоря само това което ми изнася, а ти обявяваш всички, които не са съгласни с теб, за болни и филмари ::)
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

Offline OnlyBG

• Forum Member
  • **
« Reply #78 on: 07 Jun 2009, 14:25:06 »
Споменаваш някакви български партии, на които пречи ДПС - кои са те?

За партий няма да споменавам защото не съм сигурен а и може да е грешно това ,което ще кажа но ДПС пречи на всички граждани на Р.Б (не само ДПС)

Не аз говоря само това което ми изнася, а ти обявяваш всички, които не са съгласни с теб, за болни и филмари

[-( 1во още след 1вия ми пост всички ,които мислите различно от мен ме нападнахте вместо да защитите своите тези и то просто защото не можете да ги защитите адекватно или ще ме "преборите" с  някой филм за втората световна война и Хитлер или с най-простото - обидите.. така сте свикнали вече - да пишете по форумчетата без да се замисляте защо го правите като нямате ясна визия за развитието на форума и национализма в Б-я.. Картинката от страни погледната е следната - форум в ,който пишат 10тина човека и доста често се дърпат за глупости (без да мислят преди това) и като че ли най-интересните теми в ,които се и водят споровете са от сорта .. "нормално ли е НС да слуша ромска музика" или как трябва да се обличат днешните младежи или пък още повече ако има националист или патриот ,който случайно се облича като повечето днешни младежи то той не заслужава да се нарече такъв... Не знам с каква цел ги обсъждате тези "проблеми" и какво ще постигнете с това.
За мен един от основните проблеми на форума е ,че няма ясна сериозна цел(или аз не я виждам) с ,която да се ангажират всички участници в него например:

1)пропаганда в интернет и обменяне на опит.
2)обединяване на националистите по градове под формата на раздели и отделни теми.
3)планове за събиране на прояви и други..

Това ,което виждам е една каша в този форум и това го казвам не за да се заяждам с някого а да покажа проблемите ,които АЗ виждам.
Отначало мислех този форум за нещо като най-голямото събиране на националисти в интернет и го препоръчвах на доста места и дори съм имал спорове с хората ,които са го посетили и са останали разочаровани.. За това не е виновен създателя на форума ,който всеки би трябвало да уважава най-малко за това ,че си е направил труда и за това ,че предполагам форума в началото е бил доста приятно и ползотворно местенце докато сега според мен не е! Просто не са се намерили достатъчно сериозни и мислещи националисти ,които да го развият! Поздрави!

Offline Бай Иван

• Hero Member
  • Зодия: Scorpio Scorpio
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Reply #79 on: 07 Jun 2009, 14:27:37 »

Това ,което виждам е една каша в този форум и това го казвам не за да се заяждам с някого а да покажа проблемите ,които АЗ виждам.
Отначало мислех този форум за нещо като най-голямото събиране на националисти в интернет и го препоръчвах на доста места и дори съм имал спорове с хората ,които са го посетили и са останали разочаровани.. За това не е виновен създателя на форума ,който всеки би трябвало да уважава най-малко за това ,че си е направил труда и за това ,че предполагам форума в началото е бил доста приятно и ползотворно местенце докато сега според мен не е! Просто не са се намерили достатъчно сериозни и мислещи националисти ,които да го развият! Поздрави!

Имаме идеи, които в най-скоро ще оповестим. И то не сама за развитието на форума. Благодаря за искренното мнение!
« Last Edit: 16 Sep 2016, 14:30:09 by Hatshepsut »

Offline Балкани

• Hero Member
« Reply #80 on: 07 Jun 2009, 15:04:09 »
Аз смятам, че ти представих съвсем точни и реалистични примери за циганския живот и неспособността на циганите да живеят като хора. Така че ти или не можеш да вденеш какво ти казвам или не наблюдаваш отношението циганин-циганин, циганин-българин, държава-циганин и държава-българин. Ако се обиждаш, когато обиждаме циганите, то значи ти имаш нещо общо с тях.

И престани да пищиш като евреин за тоя Хитлер, че вече ми идва да си пусна некой ноучнопопулярен филм за Холокоста.
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

Offline Бай Иван

• Hero Member
  • Зодия: Scorpio Scorpio
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Reply #81 on: 07 Jun 2009, 19:19:14 »
Не пишеш глупости. Но, знаеш ли, повечето тук са участвали в мероприятия на различни организации, дори и на спонтанни и неорганизирани прояви - знаеш и като си помисля, на този хоризонт, не само във форумите, но и по улиците и сред приятели се говори - "да се направи нещо". Когато обаче кажа хайде ето аз ви предлагам, примерно да направим НСО и да видим дали пък няма да можем да защим един младежки проект, на мен ми се отговаря по три начина: мислиш за далавери/един дори пряко ме обвини в друга тема/, не е сега времето/а кога?/, това ли е най-важното/а кое?/, ама ний първо нямаме власт/ами докато я нямаме що не опитваме/, ама ти не си от партия/аман от партии и вождове/. И все в тоя дух, Балкани. Надявам се да ме разбра!

Offline Lada

• Junior Member
  • *
    • блог за етнология и фолклор
« Reply #82 on: 07 Jun 2009, 20:34:12 »
Здравейте.
Позволявам си и аз да взема отношение по темата. Съгласна съм с последните два поста. Това е традиционното шаблонно мислене, което много често бъркаме със здравата логика, което също така е достъпно за всекиго, но не води до нищо ново.
Мисля, че е много подходяща отправната точка, която споменава Иван Д. Иванов.
примерно да направим НСО и да видим дали пък няма да можем да защим един младежки проект
Хубавите неща стават бавно. Големите идеи и цели трябва да ги има разбира се, но за да могат те да се осъществят, според мен, трябва да се започне с нещо малко, да се добие някаква опитност, да се оформи по-ясна концепция, представа за крайния резултат. Мисля, че тук има много умни хора, които обичат България, и докато продължавате да си повтаряте че “трябва да се направи нещо” има надежда най-малкото. Форумът е хубаво място и човек може да срещне много интересни хора, с които да има обща визия за нещата, но мисля, че е необходимо да има и жива комуникация, да има общност на идеите, да има реални действия. Мисля, че създаването на нестопанска организация и работата по проекти е едно добро начало... :) Това е моето мнение. Аз веднага бих подкрепила подобно нещо.
Здраве.
Всички, паднали за свободата
дето и да е, са наши братя -
пак по кръв, но само че пролята.

Offline Ivo_the_MOnsTer

• Senior Member
  • Зодия: Cancer Cancer
« Reply #83 on: 07 Jun 2009, 21:55:01 »
Атака започна с капитал на  ДПС/БСП  :D :D :D..всъщност   ОнлиБГ не си давай толко зор по форумите няма смисъл,ако мислиш че с някой имаш сходни идеи му пиши на лична да му земеш скайпа .Не очаквай да събереш много хора , да стане голямата пропаганда или да се съберат много хора.
Всеки заслужава да бъде съден според делата си.

Offline Дашо

• Registered user
  • Senior Member
  • православен българин
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Reply #84 on: 08 Jun 2009, 08:22:30 »
...
Хубавите неща стават бавно. Големите идеи и цели трябва да ги има разбира се, но за да могат те да се осъществят, според мен, трябва да се започне с нещо малко, да се добие някаква опитност, да се оформи по-ясна концепция, представа за крайния резултат. Мисля, че тук има много умни хора, които обичат България, и докато продължавате да си повтаряте че “трябва да се направи нещо” има надежда най-малкото. Форумът е хубаво място и човек може да срещне много интересни хора, с които да има обща визия за нещата, но мисля, че е необходимо да има и жива комуникация, да има общност на идеите, да има реални действия. Мисля, че създаването на нестопанска организация и работата по проекти е едно добро начало... :) Това е моето мнение. Аз веднага бих подкрепила подобно нещо.
Здраве.
Подкрепям напълно твоята позиция!
Величието на Родината се гради върху костите на ония, които достойно живяха и умряха за нея!
БЪЛГАРИЯ НАДЪ ВСИЧКО-ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!