Author Topic: Как татовите червенотиквеничета буквално ни сраха в устите?  (Read 2643 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline snayperi

• Forum Member
  • **
  Построявайки си къщички в чашките на язовирите без пречиствателни станций, татовите червенотиквеничета буквално ни серат в устите защото от тия язовири ние пием вода а те серат в тях.  :ticketdoff:  :@

Редактирано от модератор: Коригирах заглавието на темата, което беше изписано само с главни букви.
« Last Edit: 23 Sep 2011, 16:30:56 by Hatshepsut »

Offline Франкист

• банкетен революционер
  • Premium user
  • Hero Member
  • *
пич,ако си мислиш че водата зад язовирните стени идва директно в чешмите без да мине през каквата и да било обработка - значи не си много в час!

Offline snayperi

• Forum Member
  • **
пич,ако си мислиш че водата зад язовирните стени идва директно в чешмите без да мине през каквата и да било обработка - значи не си много в час!

ОК. ве мой.Аз ще се изтропам в една каца с вода а ти си я преработи и си я пийни рахат.По закон не случайно покрай всички големи водоеми където има постройки е задължително да има пречиствателни станций но на бай ти Ганя що му е пречиствателна станция нали той не пие от тая вода?Да му мислят улавите като нас.Тези дто са си стъкмили къщичките на язовирите забогатяха като ни продаваха колбаси пълни със генно модифицирана соя,консерванти,кости,жили и кво ли не вътре,плодове и зеленчуци пълни с нитрати и пестициди и що пък накрая да не ни се изходят и във водоемите като част от комунистическият терор особенно през последните 20 г?

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
  • Politics: Traditionalist Traditionalist
  Построявайки си къщички в чашките на язовирите без пречиствателни станций,татовите червенотиквеничета буквално ни серат в устите защото от тия язовири ние пием вода а те серат в тях.  :ticketdoff:  :@
Ами избийте ги бе хора - просто е.

Offline Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • България преди всичко!
 Построявайки си къщички в чашките на язовирите без пречиствателни станций,татовите червенотиквеничета буквално ни серат в устите защото от тия язовири ние пием вода а те серат в тях.  :ticketdoff:  :@
(y)Отдавна съм го предложил...Постепенно и методично трепане,докато престанат да дишат.
Пуделът на Бойко преди години се пенеше,че ще ги вкарва в затворите,ама не стана.
Дойде Капкинден и той забрави всичко,което обещаваше да направи.
Ad honores

Offline Veskou

• Registered user
  • Senior Member
  • Всичко за България!
  • Зодия: Aquarius Aquarius

Абе специално за монтанския язовир Огоста е точно така - не става за пиене, само за поливане, умрели са много хора (включително и близки на мой роднини), които са отказали да напуснат къщите си и са се оставили водата да ги залее. Отделно, че сега се хвърлят страшно много пари за поддръжка, а недай си Боже стената да се пропука...
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

ЦИГАНИТЕ СА НАШЕТО НЕЩАСТИЕ!

Offline penko

• Registered user
  • Senior Member
  Построявайки си къщички в чашките на язовирите без пречиствателни станций,татовите червенотиквеничета буквално ни серат в устите защото от тия язовири ние пием вода а те серат в тях.  :ticketdoff:  :@

Дай повече  информация  знам за  Кърджали  че  има  къщи  по  брега  естествено  те  си  имат  и  тоалетни  :-D .

1 въпрос -   Там  няма  ли  някаква  съпротива  движение  на  хората  срещу  такива  отходни  канали  които  се  изливат  от  тоалетните  това  е  възмутително  или  като  типични  българи  кротко  и  тихо  си  сърбат  водата  и  се  наслаждават  на  нейните  вкусови  качества . :-D

2 въпрос -    Ами  тогава  направете  движение  срещу  това  или  обявете  свещенна  инкифада  срещу  татовите червенотиквеничета .
 :write:   Само  девиза  можете  да  го запазите  във  тайна  защо  ще  е  много  странна  за  разбиране  от  много  държави  ,  това  е  голям срам  някои  журналист  от  чужбина  да  пита  за  какво  се  борите  и  да  му  се  из  цепите  че  се  борите  за  такива  каузи " Не  щем  да  ни  се  изтропват  във  водата "   журналиста  ще  сгъни  перките  от  срам   и  ще  отвърне  " тези  българи  до  там  ли  го  докараха  със  робския  си  манталитет  , хората  за  какви  каузи  се  борят  а  те  гледай  ги  каква  кауза  водят  и  не  могат  да  победят  " .   #-o

Offline penko

• Registered user
  • Senior Member

Гледай  какви  разсъждения   :^)  а  уж  беше  радикално  мислещ  патриот  бунтар  .
Това  е  робско  мислене  , на  ето  момчето  ти  го  каза  във  прав  текст  да  ти  е  сладко . :@

ОК. ве мой.Аз ще се изтропам в една каца с вода а ти си я преработи и си я пийни рахат.

Съжалявам  аз  не  съм  съгласен  отходни  канали  да  се  изливат  във  водоемите от  където  се  взима  вода  за  населението  би  трябвало  тези  зони  да  се  пазят  от  войници  както  във  Израел  и  които  премине  оградата  се  стреля  по  месо  без  шикалкавене  .  :^) Но  държава  няма  за  какво  ли  пиша  за  такива  неща . sadsmile

Offline snayperi

• Forum Member
  • **

Гледай  какви  разсъждения   :^)  а  уж  беше  радикално  мислещ  патриот  бунтар  .
Това  е  робско  мислене  , на  ето  момчето  ти  го  каза  във  прав  текст  да  ти  е  сладко . :@

ОК. ве мой.Аз ще се изтропам в една каца с вода а ти си я преработи и си я пийни рахат.

Съжалявам  аз  не  съм  съгласен  отходни  канали  да  се  изливат  във  водоемите от  където  се  взима  вода  за  населението  би  трябвало  тези  зони  да  се  пазят  от  войници  както  във  Израел  и  които  премине  оградата  се  стреля  по  месо  без  шикалкавене  .  :^) Но  държава  няма  за  какво  ли  пиша  за  такива  неща . sadsmile

Ми сам си отговори на отговора.Кат няма държава,кой да ги прати тия войници да пазят водоемите?Тя държавата се управлява от тия дето серат в язовирите.

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Politics: Traditionalist Traditionalist
 Построявайки си къщички в чашките на язовирите без пречиствателни станций,татовите червенотиквеничета буквално ни серат в устите защото от тия язовири ние пием вода а те серат в тях.  :ticketdoff:  :@
(y)Отдавна съм го предложил...Постепенно и методично трепане,докато престанат да дишат.
Пуделът на Бойко преди години се пенеше,че ще ги вкарва в затворите,ама не стана.
Дойде Капкинден и той забрави всичко,което обещаваше да направи.
Абе метотично трепане и клане не може да е - понеже нема организираност, ама нека да е : кой как и къде, и кого докопа.

Offline Франкист

• банкетен революционер
  • Premium user
  • Hero Member
  • *

Гледай  какви  разсъждения   :^)  а  уж  беше  радикално  мислещ  патриот  бунтар  .
Това  е  робско  мислене  , на  ето  момчето  ти  го  каза  във  прав  текст  да  ти  е  сладко . :@

Съжалявам  аз  не  съм  съгласен  отходни  канали  да  се  изливат  във  водоемите от  където  се  взима  вода  за  населението  би  трябвало  тези  зони  да  се  пазят  от  войници  както  във  Израел  и  които  премине  оградата  се  стреля  по  месо  без  шикалкавене  .  :^) Но  държава  няма  за  какво  ли  пиша  за  такива  неща . sadsmile

Аз още съм си радикално  мислещ  патриот  бунтар . :-D

Просто гледам реално на нещата.

По същата логика пием и лайната които рибите са изсрали....или за това не се замислихте.

Ако според теб е робско мисленето за това че водата се пречиства....отиди на Искър и ги помоли те да ти разяснят как стават нещата.Най-малкото целия тоя хлор който се изписва там е именно за това.Да избие всякакви бактерии.

Нали ако няма никакъв контрол върху тази вода без проблеми някой талибан може да дойде,да пусне две лъжици концентриран антракс във язовира и да гътне половината София да речем.

П.П. И да  - ако някой пие вода от язовир без пречиствателна станция и го знае,съжалявам - но никой не му го налива в устата.Ако толкова е зажяднял за такава вода - поне да си я преварява.А отходните канали наистина е най добре да не са в язовира,макар че органичните отпадъци,особено тези се разграждат много бързо.
« Last Edit: 31 Oct 2010, 19:07:50 by lonely_rider »

Offline penko

• Registered user
  • Senior Member
Хайде голяма  терца . Оправдание  няма  почваме да се усукваме и да се гърчим като дъждовен червей .  8-)

Ами  ще  импровизирам  думите  на  Ахмед Доган .

Сега  водата  със  лайна  е  зле  , ама  без  лайна  е още  по  зле . Що за разсъждения ?
Набутах  ме  рибите  и  биологията  за  органичното разграждане  и  стигнахме до извода че  пак ще си пием лайната .
Да разбирам  изход  няма " ХА да ни са Сладки " да беше дал поне една празна надежда .
А  бе направо  фундамента  на  държавата  е затънала  във  лайна  .    :lol:
Важното е всеки политик да обещава и да махат със ръчичките и  накрая тихо и кротко да полегне в краката до новия  си господар .  :-D  Велики фрази ще останат във историята .

Offline Франкист

• банкетен революционер
  • Premium user
  • Hero Member
  • *

Сега  водата  със  лайна  е  зле  , ама  без  лайна  е още  по  зле . Що за разсъждения ?

Това къде го прочете???

Offline snayperi

• Forum Member
  • **

Аз още съм си радикално  мислещ  патриот  бунтар . :-D

Просто гледам реално на нещата.

По същата логика пием и лайната които рибите са изсрали....или за това не се замислихте.

Ако според теб е робско мисленето за това че водата се пречиства....отиди на Искър и ги помоли те да ти разяснят как стават нещата.Най-малкото целия тоя хлор който се изписва там е именно за това.Да избие всякакви бактерии.

Нали ако няма никакъв контрол върху тази вода без проблеми някой талибан може да дойде,да пусне две лъжици концентриран антракс във язовира и да гътне половината София да речем.

П.П. И да  - ако някой пие вода от язовир без пречиствателна станция и го знае,съжалявам - но никой не му го налива в устата.Ако толкова е зажяднял за такава вода - поне да си я преварява.А отходните канали наистина е най добре да не са в язовира,макар че органичните отпадъци,особено тези се разграждат много бързо.

Нямам нищо лично към тебе приятелю LONELY_RIDER,но съм впечатлен от гениалноста ти.Излиза че единственото вредно нещо в изпражненията са само микрофлората и микрофауната в тях.От това следва че ако дезинфекцираме достатъчно добре едно лайно то без проблеми може и да си го хапнеме.Честно казано аз отказвам да консумирам подобен деликатес и го предоставям изцяло и само на тебе само за твоя лична консумация.Започвам съвсем сериозно да си мисля че и ти си от тези с къщичките край язовирите щом ръсиш подобни безумия.Хлора не може да неутрализира и миещите препарати като прах за пране,веро за миене на чиний,сапун,препарати за миене на автомобили и пр.

Изхвърлянето на фекални и отпадни води във водоизточници с питейна вода е престъпление не само според българското законодателство но и според законодателството в целият свят.Според международното законодатеелство за престъпление се счита даже изхвърлянето на отпадни и фекални води в откритият океан от корабите и глобите за заловен кораб който изхвърля отпадни и фекални води в откритият океан възлизат на милиони долари за корабната компания към която принадлежи корабът който извършва подобно престъпление,а какво остава за един язовир чиито размери са хиляди и милиони пъти по-малки от световният океан а океанът даже не се ползва за добив на питейна вода както язовира например.

Затова тези наши червени тарикати които от край време са си углавни престъпници,просто най нагло си извършват поредното престъпление спрямо българите както си го правят от 65г. та до ден днешен.Всичко това е част от терора на който комунистите подлагат българите през последните 65г. и краят му поне за сега не се вижда в далечината,освен ако не вземем инициативата за избавлението си от тях в собствените си ръце и не ги изринем от страната ни както се рине оборска тор.

Нали знаете че спаснието на давищите се е в ръцете на самите давищи се и ако не искаме съвсем да се издавим в комунистическите лайна трябва наистина да предприемем нещо достатъчно ефикасно.В противен случай тази долна еврейско-комунистическа зган ще продължава да издевателства върху нас и ще продължи да сере в устите ни и в пряк и в преносен смисъл.Комунистите просто са обявили война на собствнят си народ и положението е или те нас или ние тях.Оставям на вас да решите кой кого да затрие.

Offline Франкист

• банкетен революционер
  • Premium user
  • Hero Member
  • *
Нали за това се пречиства бе,човек!
Много ясно че никой не иска да пие лайна.