Author Topic: Съвременните водачи на българите  (Read 5202 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
  • Politics: Traditionalist Traditionalist
Това е именно проблема , нямаме водачи: хора свестни, себеотрицателни и готови наистина да поведат народа.
Народа е готов и чака, но не дочаква, защото просто смятащите се за водачи и искащите да са такива са далеко от народа и нуждите му. Неспособни са и занимават хората само с някакви невероятни свои болни глупости и тъпанарщини. Всичко им е трудно, мъчно и все се оплакват че хората били заблудени и неготови.
Истината е че просто нямаме елит и тепърва ще трябва да се създава.
Няма хора готови да поведат народа, включително и в този форум, който е най-напреде по въпроса.
Говорил съм с доста народ и все едно ми прави впечатление: готови са, но няма кой да ги поведе, да им заговори на техният нормален език , без да се превзема и самопревъзнася, без да се прави на по-голям Левски от самият Апостол, без да говори глупости, щуротии и ненормалщини.
Погледнете Волен, само лекото доближаване до езика и вярата на народа : моментално го вкара в парламента. Погледнете Б.Борисов: тъп е като гъз, необразован и какво ли не. Да но гласуваха за него само защото говори на понятен за хората език , и се държи по народному.
Погледнете и нека всеки за себе си сам се замисли : къде греши, къде се е самопревъзнесъл, къде се е направил на по-християнин от патриярха, на по-националист от Левски и на по-голям от народа си.

Редактирано от модератор: Коригирани правописни грешки в заглавието на темата.
« Last Edit: 01 Dec 2011, 12:39:53 by Hatshepsut »

Offline Rodolubec

• Forum Member
  • **
  • За България винаги готови.
  • Зодия: Gemini Gemini
Re:Съвремените водачи на българите.
« Reply #1 on: 05 Jan 2011, 19:34:50 »
На практика в България няма свестни националистически водачи.Всъщност някога имаше един-двама като покоиният Бай Илия Минев но ченгетата от комунистическа България го ликвидираха на бързо.Дори и да има някой наистина свестен и родолюбив патриот готов да стане водач,комунягите и левичарите веднага ще го ликвидират както им е наредено от централата на БКП.
Няма живот без болка.

Offline Amenhotep

• Pharaoh
  • Premium user
  • Hero Member
  • *
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
  • Politics: None None
« Reply #2 on: 05 Jan 2011, 19:35:24 »
За какво са ви водачи? Да не сте овце, че някой да трябва да ви води?

Offline Rodolubec

• Forum Member
  • **
  • За България винаги готови.
« Reply #3 on: 05 Jan 2011, 19:43:05 »
Част от истинските десни в България:

Илия Минев - легионер (НЕдочевист!), председател на НДЗПЧ - Независимо Дружество за Защита Правата на Човека;
Иван Марчевски - монархист-консерватор, председател на МКС - Монархическо-консервативен съюз;
Христо Попов - цанковист, член на МКС.
Това са истинските десни патриоти в Родината ни.

Редактирано от модератор: Премахване на невалиден линк.
« Last Edit: 10 Dec 2011, 07:24:50 by Hatshepsut »
Няма живот без болка.

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Reply #4 on: 06 Jan 2011, 18:23:42 »
За какво са ви водачи? Да не сте овце, че някой да трябва да ви води?
Пич национализма е : ред дисциплина и организираност, което без водачи-пастири не става.
Приказките за овцете са си с анархистичен корен.

Offline Nacional-Radikal

• Premium user
  • Senior Member
  • *
« Reply #5 on: 06 Jan 2011, 18:36:13 »
Част от истинските десни в България:

Илия Минев - легионер (НЕдочевист!), председател на НДЗПЧ - Независимо Дружество за Защита Правата на Човека;
Иван Марчевски - монархист-консерватор, председател на МКС - Монархическо-консервативен съюз;
Христо Попов - цанковист, член на МКС.
Това са истинските десни патриоти в Родината ни.

Между другото днес се навършват 11г. от кончината на Илия Минев.

Поклон пред паметта му!                                         
« Last Edit: 10 Dec 2011, 07:26:02 by Hatshepsut »
За национално могъща и социално справедлива България

Offline trooper77

• Junior Member
  • *
« Reply #6 on: 03 Feb 2011, 18:45:33 »
Нямаме истински водачи, защото днешните ни "водачи" са назначени. Ще имаме достойни лидери ако ние ги издигнем, т.е. те да тръгнат отдолу. Тръгналите отдолу и изкачили се до върха няма как да не са стойностни хора, защото с това са показали, че са най-добрите. А сега просто имаме някакви медийни герои спуснати отгоре и служещи на интересите на олигархичната хунта. Но за да се случи горното, което писах, трябва да се научим да се организираме. Не за митинг, шествие или поклонение, а за създаване на силна патриотична формация. Както е казал Апостола "Нашето освобождение от нас зависи". Ако чакаме да се появи поредния месия пак ще останем излъгани.

Offline Amenhotep

• Pharaoh
  • Premium user
  • Hero Member
  • *
« Reply #7 on: 03 Feb 2011, 19:17:30 »
те да тръгнат отдолу

В това нещо има правда и логика, но има и много контратези.

Бедният, като се издигне и види раскоша на богатите, често може да забрави откъде е тръгнал.

И вчера пуснах един линк към ПРИКАЗКА ЗА СТЪЛБАТА на Смирненски, една много показателна творба, която те кара да си замислиш, какво става с бедния човек, когато се качва нагоре по стълбата на властта и богатството.

Offline trooper77

• Junior Member
  • *
« Reply #8 on: 03 Feb 2011, 19:30:12 »
Да така е. Бедният лесно може да се изкуши. И точно тук е нашата отговорност: много прецизно да подберем хората, които ще поставим на лидерска позиция. И ако сбъркаме, не да чакаме някакво чудо да се случи, не да чакаме да се поправи прегрешилия, не да казваме "абе по-добро няма" и да правим компромиси, а веднага трябва светкавично да го свалим и да търсим друг, защото носим отговорност за бъдещето на страната ни. В националистическата кауза не трябва да има ни най-малък компромис към хора показващи склонност към осребряване на идеята. Ненапразно Апостолът в своето писмо е зовял "Смърт, смърт и пак смърт". Никой няма право да мами народа си! Още повече когато същият е в тежко положение. Затова не трябва да има никаква толерантност към изкушилите се.

Offline Amenhotep

• Pharaoh
  • Premium user
  • Hero Member
  • *
« Reply #9 on: 03 Feb 2011, 19:37:07 »
Да така е. Бедният лесно може да се изкуши. И точно тук е нашата отговорност: много прецизно да подберем хората, които ще поставим на лидерска позиция. И ако сбъркаме, не да чакаме някакво чудо да се случи, не да чакаме да се поправи прегрешилия, не да казваме "абе по-добро няма" и да правим компромиси, а веднага трябва светкавично да го свалим и да търсим друг, защото носим отговорност за бъдещето на страната ни. В националистическата кауза не трябва да има ни най-малък компромис към хора показващи склонност към осребряване на идеята. Ненапразно Апостолът в своето писмо е зовял "Смърт, смърт и пак смърт". Никой няма право да мами народа си! Още повече когато същият е в тежко положение. Затова не трябва да има никаква толерантност към изкушилите се.

Така е!  (y)

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Reply #10 on: 03 Feb 2011, 20:50:54 »
Тогава изберете мен:понеже съм православен гордоста ми е чужда, а и от беден бях станал богат и сега пак мога да стана. Проблема е че парите и светските неща вече не ме вълнуват, те са без реална стойност за мене.

Offline орикс

• Forum Member
  • **
« Reply #11 on: 03 Feb 2011, 21:17:55 »
Тогава изберете мен:понеже съм православен гордоста ми е чужда, а и от беден бях станал богат и сега пак мога да стана. Проблема е че парите и светските неща вече не ме вълнуват, те са без реална стойност за мене.
Нямаш данни за водач.Държиш се несериозно и детински.

Offline генерал Вазов

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Religion: Atheism Atheism
« Reply #12 on: 03 Feb 2011, 23:14:20 »

ти да не влезе в манастир?

Offline Преспанец

• Registered user
  • Senior Member
« Reply #13 on: 03 Feb 2011, 23:54:57 »

ти да не влезе в манастир?
Трябва ли задължително да си влязъл в манастир, за да разбереш кое всъщност е ценно и кое не?

Offline Исперих

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
  • Religion: None None
« Reply #14 on: 04 Feb 2011, 16:24:03 »

Няма значение дали беден или богат! Важното е в главния му компютър да е заложено да бъде почтен. Ако това е така, няма да може да извърши кражба, дори и да има тази възможност.
”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов