Author Topic: Раси  (Read 23272 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bulgarian.Pride

• Junior Member
  • *
  • Зодия: Gemini Gemini
Раси
« on: 30 Jan 2011, 09:27:05 »
Тъй, като според мен Българския национален съюз е единственото политическо движение, което е расово осъзнато, реших да задам въпроса си тук.
Ако някой знае или е чувал за добра и достоверна книга на тема човешките раси - произход, еволюция и друга полезна информация - ще съм безкрайно благодарен да сподели заглавие и автор.
« Last Edit: 30 Jan 2011, 09:56:37 by Bulgarian.Pride »

Offline Симеон Велики

• Senior Member
  • Зодия: Libra Libra
Re:Раси
« Reply #1 on: 30 Jan 2011, 11:35:45 »
Какво означава за теб "расово осъзнато"? Осъзнали са от коя раса са?! Или са осъзнали коя раса не са? Означава ли, че, ако бялата раса е най- висша, то трябва да се прекланяме пред всичките й представители? Защото, например, Уганда ми създават по- малко проблеми, отколкото Америка.
България на българите!

Offline Bulgarian.Pride

• Junior Member
  • *
  • Зодия: Gemini Gemini
« Reply #2 on: 30 Jan 2011, 13:44:45 »
Това според мен е офф-топик. Става дума за книга на тема - Произход, еволюция и видове раси. :-)
Търсех нещо от Чарлз Дарвин, но поради незнайна за мене причина всичко негово е изтрито от нета или забранено..

Offline Иван Д.

• Forum Member
  • **
« Reply #3 on: 12 Apr 2011, 13:09:11 »
Истината за възникването и състоянието на човешките раси е ужасна и много трагична. Ако наистина си сигурен, че искаш да знаеш, ето:

За началото на човешката история

В нета има само на руски език:

Расы Европы
« Last Edit: 21 Jan 2017, 21:40:04 by Hatshepsut »
Чуйте вие, журналисти!
Чуйте вие, западни търгаши!
Чуйте вие, жалки педер@сти!
България не се предава!!!
България не се продава!!!
БЪЛГАРИЯ - ТОВА Е СЛАВА !!!

Offline Tiesto

• Hero Member
« Reply #4 on: 17 Apr 2011, 11:08:22 »
Не се поддавайте на съветската манипулация, четете само издания които са отвърдени от САЩ !

Offline Франкист

• банкетен революционер
  • Premium user
  • Hero Member
  • *
« Reply #5 on: 17 Apr 2011, 11:20:38 »
Не се поддавайте на съветската манипулация, четете само издания които са отвърдени от САЩ !

ти утепа коня с лопатата!!!

Offline Алекс

• Registered user
  • Forum Member
  • **
« Reply #6 on: 17 Apr 2011, 18:08:24 »
Ако в България сега някои каже че е потомък на ариец и има чиста кръв браво ще му кажа през тази земя колко народи раси са минали.. ГЛупаво е  някои да мислят че са чистокръвни бели хора.Смешно е.
632 , 681 , 1876 , 1878
Никога не забравяй , че си Българин !

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
  • Politics: Traditionalist Traditionalist
« Reply #7 on: 17 Apr 2011, 18:33:14 »
Ако в България сега някои каже че е потомък на ариец и има чиста кръв браво ще му кажа през тази земя колко народи раси са минали.. ГЛупаво е  някои да мислят че са чистокръвни бели хора.Смешно е.
Аз не съм ариец и не мога да бъда , понеже няма такова животно. Обаче съм си българин и то доста чист. Колко народи и раси са минали през България а ? Смесени сме с : славяни, малко кумани, малко печенеги и много, ама много малко да ги наречеме други.. Куманите и печенегите са били племена и народи подобни на българите, така че смесване няма. По резултатите ни в спорта и на война: може да се заключи че сме доста чисти, като народ. Омешаните народи не са добри спортисти, нито пък добри войници.
Въже за комунистическите теории за мешаницата ни.

Offline Алекс

• Registered user
  • Forum Member
  • **
« Reply #8 on: 17 Apr 2011, 19:02:11 »
Добре не мога си обесня ти знаеш ли пра пра пра пра пра пра пра пра пра пра пра баба ти и дядо ти с кого са се чифтосвали ?
632 , 681 , 1876 , 1878
Никога не забравяй , че си Българин !

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Reply #9 on: 18 Apr 2011, 19:52:50 »
Добре не мога си обесня ти знаеш ли пра пра пра пра пра пра пра пра пра пра пра баба ти и дядо ти с кого са се чифтосвали ?
Ами те са били хора с морал, както всички българи до 1944г. и на дали са се чифтосвали като немкините в днешни дни. Та отговора е : чифтосвали са се с законните си половинки , които също са били българи.

Offline орикс

• Forum Member
  • **
« Reply #10 on: 22 May 2011, 19:29:55 »
Аз не съм ариец и не мога да бъда , понеже няма такова животно. Обаче съм си българин и то доста чист. Колко народи и раси са минали през България а ? Смесени сме с : славяни, малко кумани, малко печенеги и много, ама много малко да ги наречеме други.. Куманите и печенегите са били племена и народи подобни на българите, така че смесване няма. По резултатите ни в спорта и на война: може да се заключи че сме доста чисти, като народ. Омешаните народи не са добри спортисти, нито пък добри войници.
Въже за комунистическите теории за мешаницата ни.
Куманите са били по-многоброен народ от самите българи.Печенегите и узите също не са били малобройни.В средновековието в България е имало голямо разнообразие откъм етноси.Основното население са били славяните и ромейте който са изповядвали кръста. Освен тях е имало прабългари, узи, алани, авари, готи, печенеги остатъци от хуни и траки, монголи, арменци, сирийци, евреи ,варяги, руси ,перси, огузи ,власи, албанци, сърби, маджари, хървати, босненци, поляци, тюрки, араби ,турци ,секуи,хазари,франки.Дунавските българи са потомци на ромейско-славянското население.А потомци на прабългари, кумани ,печенеги, узи са гагаузите.Така че няма как да си чист българин освен ако не си гагауз.

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Reply #11 on: 23 May 2011, 19:39:54 »
Ориксе много лъжеш бе., ама много бе !!!!! Ти ни направи нас българите мелези на мелезите бе - ае по-полека го давай с нихилизма си бе келеш !!!

Offline Сосипатор

• Registered user
  • Senior Member
« Reply #12 on: 23 May 2011, 20:38:35 »
Ориксе много лъжеш бе., ама много бе !!!!! Ти ни направи нас българите мелези на мелезите бе - ае по-полека го давай с нихилизма си бе келеш !!!

Мишок,  това е верно бе. Каквото е написал по-горе орикса всичко е така. И не само българите, а ВСИЧКИ народи в Европа са точно такива мелези. И не само  че са такива, а са се създали приблизително по същия начин по който сме се създали и ние. Ти какво си мислиш? Как се пръкват народите ей така от земята или от вселената?

Ти чувал ли си за един период от историята наречен Велико Преселение на Народите? Виж има в нета доста инфо.

Offline BulgarianBlood

• Forum Member
  • **
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Reply #13 on: 23 May 2011, 21:57:36 »
Вярно си е. Генетически еднороден народ няма. Има хора с разнообразни антропологични черти, които се самоосъзнават като българи.

И все пак добре е, че нямаме монголоидни и негроидни черти в народа и важното е, че все още се осъзнаваме като народ, а не като "граждани" както правят американците(и други), където "американец" е и негърчето Махабуту, което се е родило на американска територия.

Offline Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • България преди всичко!
« Reply #14 on: 24 May 2011, 23:15:31 »
Истината за възникването и състоянието на човешките раси е ужасна и много трагична. Ако наистина си сигурен, че искаш да знаеш, ето:

За началото на човешката история

В нета има само на руски език:

Расы Европы

Чел съм един фантастичен разказ(доста отдавна),в който е обяснен произхода на човечеството по следния начин.Каца на все още необитаваната Земя някакъв извънземен космически кораб с двама отегчени космонавти и единия от тях нй-безотговорно изхвърля някаква белтъчна помия...
Ad honores