Автор Тема: Герб+Атака против БСП+НФСБ  (Прочетена 1743 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен april_zTopic starter

• Premium user
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 759
Герб+Атака против БСП+НФСБ
« -: 04 Апр 2013, 21:46:09 »
След днешното лаене на енчев от скат това ще е борбата на изборите.

демек млади и работещи против пенсионери , военни и безработни. това ще е битката. или други яч казано на тез дет в България нямат привилегии да си хващат шапката и да бягат. щото привилегеруваните с титлите им като пенсионери и военни и социални слаби ще дерат кожите на останалите.  бизнеса го пиши вече умрял , чужди инвестиции ще се фантазии. и общо взето въвеждането на работни лагери. за да се угоди на пенсионерите. повечето имат стажа си от кумунистическо а искат пенсиите им да се изплащат от долните капиталисти. това е морала общо взето.
« Последна редакция: 04 Апр 2013, 21:55:32 от april_z »

Неактивен Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8,646
  • България преди всичко!
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
Re: Герб+Атака против БСП+НДСФ
« Отговор #1 -: 04 Апр 2013, 21:58:28 »
След днешното лаене на енчев от скат това ще е борбата на изборите.

демек млади и работещи против пенсионери , военни и безработни. това ще е битката. или други яч казано на тез дет в България нямат привилегии да си хващат шапката и да бягат. щото привилегеруваните с титлите им като пенсионери и военни и социални слаби ще дерат кожите на останалите.  бизнеса го пиши вече умрял , чужди инвестиции ще се фантазии. и общо взето въвеждането на работни лагери. за да се угоди на пенсионерите. повечето имат стажа си от кумунистическо а искат пенсиите им да се изплащат от долните капиталисти. това е морала общо взето.
Завиждам благородно на способността ти да поставяш диагнози.Добре е все пак,че не си лекар,а ако си...пази Боже!!!
Поздрави!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=L52j1gAgNdE[/youtube]
Ad honores

• Premium user
  • Senior Member
  • *
Re: Герб+Атака против БСП+НФСБ
« Отговор #2 -: 04 Апр 2013, 22:06:03 »
аз не съм доктор. аз съм прост селянин.  :mad:
ама зная че кумунисти са долно племе.

Неактивен Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • България преди всичко!
« Отговор #3 -: 04 Апр 2013, 22:12:14 »
ГЕРБ ли имаш предвид или само БСП?
Доколкото ми е известно Боко и Цуцка Цъчева също са комунисти,даже по-дърти от от СерГей.
Ad honores

Неактивен omerzen

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4,217
  • R.I.P. 2015
« Отговор #4 -: 05 Апр 2013, 02:53:19 »
ГЕРБ ли имаш предвид или само БСП?
Доколкото ми е известно Боко и Цуцка Цъчева също са комунисти,даже по-дърти от от СерГей.
Ами колеги то във всички партии е пълно с бивши комунисти.
Или ще кажете че бивши комунисти няма. Например както и бивши цигани няма.
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • Premium user
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2,405
« Отговор #5 -: 05 Апр 2013, 10:51:44 »
зле-то пак не си е пил хапчетата.

Интересно е да се отбележи, че въпреки че нон-стоп плюе по скат и нфсб - продължава да гледа телевизията.
« Последна редакция: 05 Апр 2013, 10:55:50 от Франкист »

• Premium user
  • Senior Member
  • *
« Отговор #6 -: 05 Апр 2013, 21:33:30 »
зле-то пак не си е пил хапчетата.

Интересно е да се отбележи, че въпреки че нон-стоп плюе по скат и нфсб - продължава да гледа телевизията.

тъй като неможеш да схванеш моите мисли и без да съм си пил хапчетата да ти надробя мислите като за теб по бавно схващащ.
телевизия скат е по принцип добра телевизия показва много от проблемите на хората в държавата.
но от както се взеха на сериозно и мислят че могат да променят нещо или както простака енчев и тая вечер каза , че трябва да се изгради държавата на ново. от тогава насам лаят глупост след глупост.
както и в други теми съм писъл които благодарение на тебе сега са закрити или изтрити съм посочил че държава по принцип е престъпна структура и нереформаема. държава не подлежи на промяна. промяната е винаги в една посока от лошо ще става все по-лошо. това е закон, принцип , това е характерно за всяка държава.

разбра ли ми сега мислите. хайде да видим. щото от теб не съм прочел една смислена мисъл.

Неактивен omerzen

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4,217
  • R.I.P. 2015
« Отговор #7 -: 05 Апр 2013, 22:08:58 »
държава по принцип е престъпна структура и нереформаема. държава не подлежи на промяна.
Колега april_z , според теб какво да сложим на мястото на държавата?
Иначе е верно че държавата става престъпна когато се управлява от престъпници. Но сама по себе си държавата не е престъпна.
но от както (СКАТ) се взеха на сериозно и мислят че могат да променят нещо или както простака енчев и тая вечер каза , че трябва да се изгради държавата на ново. от тогава насам лаят глупост след глупост.
Тук вече наистина съм изненадан. Колега, според теб СКАТ на несериозно ли трябва да се вземат?
Пък и да се твърди че г-н Енчев е простак(!?!) е меко казано пресилено.
« Последна редакция: 05 Апр 2013, 22:12:08 от omerzen »
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

• Premium user
  • Senior Member
  • *
« Отговор #8 -: 27 Апр 2013, 13:15:00 »
тъй след днешното шоу на солаков да си му направя един коментар.  :mad:
разбрахме че солаков иска да прави затвори и то масово. и там да затваря тез дет не му харесват. разбрахме от един обаждащ се че нфсб се състои от бивши доносници на държавна сигурност.
разбрахме че солаков се прави на интелектуалец и че тъпия бб бил под достойнството на държавата да бъде управлявана от толкова прост човек.

тъй като никой не опонира на самозабравилия се бившо ченге на държавна сигурност солаков да му теглим една критика  :mad: на доносника солаков. доносник за съществуването на червената кумунистическа сган на власт тогава. сега се прави на герой ама е укрепвал бившата номенклатура а не неква справедливост за която уж сега са се почнали да се борят тея манипулатори от нфсб.

защо е по честно спрямо народа да не управлява една тъпа мутра а не профилирания манипулатор солаков или станишев? еми много просто бб ще каже истината такава каквато е, а не такава каквато им се иска на манипулаторите с тяхната помия от солаков и станишев.

бб казва че няма пари. а солаков и станишев ги ринат с лопати за пенсионери за армия за държавна сигурност която те искат да възстановят и да строят и пълнят затвори. за това има пари при тях колкото щеш. това е простата разлика между интелектуалеца от софийско и простия ББ.
демек софийските педераси се правят на по умни от наш бойко. е аман от многознайковци.

да продължим с високомерието на мекерето станишев и умния месар солаков.  :mad:
той има същия умствен потенциал като циганина дет го питат от кога не е ял месо. а оня му отговаря че не е опитнал месо от 20 години ама вчера бил си купил от събръното из кофите за боклук ценности , та бил си изкарал от там 10лв и си купил един хляб и един салам.

не е по високо нивото и на дебелия солаков .

солаков иска полицейска държава с интелектуаелен ценз. :mad: а нашия тъп бб вика на бареков , че е един капут. е да това е интелектуално под нивото на солаков ама си е чистата истина. кво да се прави. другото квото не е на нивото на солаков е че общините плащат на чиганите ток вода и прочие а наш бойко не  дава на същите просяци като циганите демек на пенсионерите повече пари за тяхното градско съществуване. и те лаят бойко не ще да не храни тоя мизерник.
и почват наученото от интелектуалеца солаков и нфсб, че по швейцарско правило и прочие бойко им дължи милиарди. нали вие наясно че тея пари ги няма а наш бойко като е по прилично възпитан го е срам да вземе още повече пари от тез дет ги изкарват за да ги преразпредели на пенсионерската хленчеща градска немощ. или както костов каза за една кафемашина на едно кафе собственика тряя да вади 100 разрешителни преди да го отвори за да нахрани първо обиращата го държава преди да е изкарал и един лев печалба.
но тези подробности за солаков и нфсб са непонятни те са си ченгета дет заплатата е сигурна от държавна сигурност.

та това е общо взето. нфсб иска да върне гадовете във власта. в общините и навсякъде. пак повтарям скат не стават за градивно развитие на държавата те цял живот знаят да критикуват но не и да управляват. това е голямата им е грешка. и заради това на управляващите са по важни правилно избиращите цигани от колкото хленччещите български пенсионери. 
« Последна редакция: 27 Апр 2013, 13:19:19 от april_z »

Неактивен Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • България преди всичко!
« Отговор #9 -: 27 Апр 2013, 14:11:13 »
Цитат
"бб казва че няма пари. а солаков и станишев ги ринат с лопати за пенсионери за армия за държавна сигурност която те искат да възстановят и да строят и пълнят затвори. за това има пари при тях колкото щеш. това е простата разлика между интелектуалеца от софийско и простия ББ.
демек софийските педераси се правят на по умни от наш бойко. е аман от многознайковци..."
(цит.april_z)
:eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
...
...
april_z,вече си мой любим автор,измествайки Ярослав Хашек и искам да ти благодаря за новината поднесена на четящата публика,за която няма никакви статистически данни,а именно,че провинциалните педераси(Борисов и Сидеров) са по-умни от столичните(Станишев и Солаков).
Ad honores

Tags:

БСП връща изходните визи

Започната от Apostoloff

Отговора: 3
    Прегледи: 923
    Последна публикация 12 Мар 2017, 19:53:40
    от vailen
    Румен Овчаров: БСП създаде РЗС

Започната от Deadly Conviction

Отговора: 7
    Прегледи: 1666
    Последна публикация 25 Юли 2009, 01:46:10
    от hammerbg
    Александър Йорданов: Всички срещу ГЕРБ е познат проруски сценарий. Осъзнайте се!

Започната от Death angel

Отговора: 6
    Прегледи: 3189
    Последна публикация 17 Сеп 2018, 12:53:17
    от HighVoltage
    Правителството на ГЕРБ обяви ден в памет памет за борците срещу срещу нацизма

Започната от Петкан

Отговора: 1
    Прегледи: 808
    Последна публикация 31 Яну 2017, 23:01:51
    от Петкан
    Какво обещаха ГЕРБ и ОП на българите през 2017 г. и какво изпълниха?

Започната от Петкан

Отговора: 20
    Прегледи: 3532
    Последна публикация 02 Дек 2017, 20:41:22
    от Петкан