Обща категория > Конспирация

Спътник на НАСА е предал на Земята послание от Бог

<< < (3/3)

krystalnacht_666:
Безмълвен съм!
Аз колко пъти ти обяснявах на тебе и ти пак не успя да загрееш за какво точно става дума.

Аз все още нямам образование тъй като съм 12-ти клас,но като гледам как разсъждаваш много,много си далече от моя начин на мислене!Адски много!

Верно хубаво е да зубриш за оценки,но все пак трябва да се стараеш да запомняш по нещичко,нали!

--- Цитат ---
Елементарни частици. Спец. Във физиката – най-малките частици, от които е съставена материята.
--- Край на цитат ---

Толкова ли е сложно за обясняване? ???
Ти така се изрази,сякаш е нещо изключително сложно.

Предполагам си чувал за фотони,мезони,кварки и т.н.?

--- Цитат на: Сурвакар в Декември 27, 2006, 03:27:53 --- Ти понеже нямаш образувание да ти обясня, че има доста ирационални числа и едва ли P е най-голямата загадка. Има по-големи загадки, като например n на n-та степен.
--- Край на цитат ---

ХАХАХАХА  :lol:

Човече,ти ме уби! Каква му е загадката на n на n-та степен?
Това е възможно най-голямото число,но може да бъде и най-малкото.Разбира се ако такова нещо като най-голямо и най-малко съществува.  ;D

Ен на ента може да бъде ВСЯКО число,абсолютно всяко.
Ен на ента е условна величина!

И няма нужда да ми обясняваш,че има много ирационални числа - тия неща се учат в шести клас ако не се лъжа. Ирационалните числа са безкрайно много.

Редактирано от модератор: Консолидация на два последователно пуснати постинги.

АлександърIYI:

--- Цитат ---Човече,ти ме уби! Каква му е загадката на n на n-та степен?
--- Край на цитат ---

Странно как една от най-добрите ученички на Коста Коларов, г-жа Маджарова, канена от президента на коктейл във връзка с математическите и постижения, също и участваща в състезания с школите си от МГ-Варна в Русия и Китай тази година беше оборена от човек нямащ дори 12-ти клас.

--- Цитат ---Безмълвен съм!
Аз колко пъти ти обяснявах на тебе и ти пак не успя да загрееш за какво точно става дума.
--- Край на цитат ---

Ти си абсолютен гении, всички ти се прекалнят!!!!

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия