Обща категория > Конспирация

Записки за ритуалните убийства

<< < (3/4) > >>

Иван Иванов:

--- Цитат ---Точно тези тайни репресивни органи, действат по този начин, по който си го описал.
--- Край на цитат ---

Според мен нещата опират до държавна политика. Напълно е възможно официални органи като ЦРУ примерно да използват такива методи на сплашване. Впрочем има и такива случаи. В Никарагуа американците създават "контрите" от затворници за тежки престъпления, най-долни престъпници. Резултатът е 250 000 убити цивилни. Като казвам убити само щастливците имат късмета да бъдат разстреляни. Има горени, драни, разчеквани, клани и прочее. За подобни случаи в Африка няма да ни стигне седмица ако говорим...Следващия етап вече е по-брутален- изпробвали са електромагнитни и неутронни бомби сред населени места в Калифорния през 70-те, вируси /СПИН-а отде дойде ?/ , разните му Ел Чупакабри и сие, а според някои същата функция има и истерията покрай НЛО- пак да насажда страх и да се оправдават високи разходи за ненужни оръжия. Изобщо необятни са дебрите на човешкия мозък. >:(

iss:

--- Цитат на: Родолюбец IYI в Март 06, 2007, 09:28:22 ---Пък аз се чудя що толкова мразят евреите!!!!!!

Не мога обаче да си обясня същността на този ритуал - източването на кръвта, мъченията - защо го правят, каква им е целта? Откъде тая еврейска омраза специално към християните? Откакво е породена? Та нали християнството възниква на базата на юдеизма? Или не?

Наистина погледнато исторически, срещу евреите е имало непрекъснати гонения - като почнем от римляните, партите, по - късно в Средновековието - Торкемада в Испания, най - накрая Адолф Хитлер. Винаги съм се чудил отде тая омраза на другите народи към израилтяните, но ако този документ е верен, може би напълно дава отговор на въпросите ми!  :-\

--- Край на цитат ---
Na wsi4kite ti wyprosi otgowor moje6 da nameri6 w knigata na d-r E.Antonov:"Deloto Izrael-narodite obwinqwat",a konkretno po temata w sy6tata kniga str.98-122...

Sol Invictus:

--- Цитат на: Родолюбец IYI в Март 06, 2007, 09:28:22 ---Пък аз се чудя що толкова мразят евреите!!!!!!

Не мога обаче да си обясня същността на този ритуал - източването на кръвта, мъченията - защо го правят, каква им е целта? Откъде тая еврейска омраза специално към християните? Откакво е породена? Та нали християнството възниква на базата на юдеизма? Или не?

Наистина погледнато исторически, срещу евреите е имало непрекъснати гонения - като почнем от римляните, партите, по - късно в Средновековието - Торкемада в Испания, най - накрая Адолф Хитлер. Винаги съм се чудил отде тая омраза на другите народи към израилтяните, но ако този документ е верен, може би напълно дава отговор на въпросите ми!  :-\

--- Край на цитат ---
Питаш и после си отговаряш на въпроса:)
Източването на кръвта е само една от многобройните перверзии на Талмуда. Талмудата не може да се разчете изцяло, само най-начетените евреи могат да я разберат. Всъщност, целият им език си е такъв - всяка дума има по няколко значения. Присъщо на народ, който се смята за избран и мрази другите.
Древните още са разбрали що за стока е този народ и започнали гонения по-лоши и от тези на еретиците.

Родолюбец IYI:

--- Цитат на: Артиш в Март 10, 2007, 12:33:02 ---
Древните още са разбрали що за стока е този народ и започнали гонения по-лоши и от тези на еретиците.

--- Край на цитат ---

Ами римляните доколкото знам са ги преследвали, задето са отричали римските богове, отказвали са да почитат цезаря като Бог и са отбягвали военната служба. Освен това евреите организират много мощно и силно въстание (то продължава почти 4 години) срещу римската власт и създават доста главоболия на Сената и императора. Едва Веспасиан и неговия син Тит Флавий успяват да ги усмирят, след кръвопролитна обсада на Йерусалим. Тук не се споменават като причини за римската агресия извратените еврейски ритуали. Може би те възникват по - късно?!  ???
И все пак не ми каза откъде идва еврейската омраза към християнството и християните???????????

krystalnacht_666:
Ритуалните убийства са нещо много по-серизоно отколкото си представят повечето хора.
Да,в повечето случаи те са безсмислени и се извършват от хора,които си нямат понятие от тези неща.
Но действително има случаи,когато проливането на кръв с ритуална цел е необходима.

Аз лично съм против излишната жестокост.Глупаво е да убиваш без смислена причина.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Премини на пълна версия