Автор Тема: Интеграцията на неинтегрируемите  (Прочетена 199285 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен HighVoltage

• Moderator
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 519
  • Country: bg
  • Windows NT 6.3 Windows NT 6.3
  • Browser:
  • Chrome 66.0.3359.181 Chrome 66.0.3359.181
Re: Интеграцията на неинтегрируемите
« Отговор #2415 -: Юни 13, 2018, 22:19:40 »
Фъфля си, пиян съм. :mad:

Виж сега, когато те правят 'разплетен плет' наистина те съжалявам, вероятно защото съм жена не обичам някой да го тъпчат........... но сега в тази тема ме 'спечели'!

По темата. Добре е някои хора първо сами себе си да интегрират и после да изискват това от циганите.

Пак те питам, какво значи това? Отговори ми точно и ясно.

Неактивен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1423
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 66.0.3359.158 Chrome 66.0.3359.158
  • Интереси: История,Философия,Политика
  • Зодия: Aries Aries
« Отговор #2416 -: Юни 13, 2018, 22:22:53 »
Значи,че е добре да им даваме да убиват,ръгат и дерибействат над когото пожелаят.Това им е желанието на нео-болшевиките,ама нема да стане
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 

БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Неактивен HighVoltage

• Moderator
  • Senior Member
  • *
  • Browser:
  • Chrome 66.0.3359.181 Chrome 66.0.3359.181
« Отговор #2417 -: Юни 13, 2018, 22:34:16 »
Sirows, yтре ще ми кажеш, че днеска .................. не си в състояние  :emo-1:

Неактивен HighVoltage

• Moderator
  • Senior Member
  • *
  • Browser:
  • Chrome 67.0.3396.87 Chrome 67.0.3396.87
« Отговор #2418 -: Юни 14, 2018, 01:07:13 »
Amenhotep го обичам все едно ми е братче, нищо че сме набори. Още от предишния форум каквото и да напише все едно, харесва ми.
А тази тема е негова и е емблема, аз не че искам да я поддържам изкуствено, тя просто не спира да е актуална.
По отношение на теб Плъхок, ти много съчувстваш на руснаците, на сърбите, а за българите - кучета ги яли, големия българист!
Най - големия ни проблем за теб явно е проформа. Което е нормално ти си по проформа постановките.Честно казано всеки може да заеме мястото ти във форума, което е свързано само с деси - фотосесията, чавдарчето - фотосесията и въобще хората от фотосесията.
Това са хубави неща, но именно че в тях няма никакъв проблем не е нормално да са в центъра на всичко. От доста време света се върти около особата ти, с което се неглижират много важни теми. Те тебе не те интересуват, очеизвадно е, че истинските проблеми на българите са далеч от теб.
 Ако ти е вярна историята то ти си в чужда държава,
имаш дете от небългарка и със сигурност Митака не може да е Митака,а е с някакво чуждо име щото там ще си живее. История  като за голям българист!
Това дето го направи тука е => остави че ми се изплю в лицето щото си много 'готин' човек, но мисля няма такъв прецедент някой да падне толкова ниско, че да твърди,
че българите трябва да се интегрират, а не циганите и това в този форум, и в тази тема.

Много ниска топка си ти, да знаеш

Неактивен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1423
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 66.0.3359.158 Chrome 66.0.3359.158
  • Интереси: История,Философия,Политика
  • Зодия: Aries Aries
« Отговор #2419 -: Юни 14, 2018, 02:15:07 »
Amenhotep го обичам все едно ми е братче, нищо че сме набори. Още от предишния форум каквото и да напише все едно, харесва ми.
А тази тема е негова и е емблема, аз не че искам да я поддържам изкуствено, тя просто не спира да е актуална.
По отношение на теб Плъхок, ти много съчувстваш на руснаците, на сърбите, а за българите - кучета ги яли, големия българист!
Най - големия ни проблем за теб явно е проформа. Което е нормално ти си по проформа постановките.Честно казано всеки може да заеме мястото ти във форума, което е свързано само с деси - фотосесията, чавдарчето - фотосесията и въобще хората от фотосесията.
Това са хубави неща, но именно че в тях няма никакъв проблем не е нормално да са в центъра на всичко. От доста време света се върти около особата ти, с което се неглижират много важни теми. Те тебе не те интересуват, очеизвадно е, че истинските проблеми на българите са далеч от теб.
 Ако ти е вярна историята то ти си в чужда държава,
имаш дете от небългарка и със сигурност Митака не може да е Митака,а е с някакво чуждо име щото там ще си живее. История  като за голям българист!
Това дето го направи тука е => остави че ми се изплю в лицето щото си много 'готин' човек, но мисля няма такъв прецедент някой да падне толкова ниско, че да твърди,
че българите трябва да се интегрират, а не циганите и това в този форум, и в тази тема.

Много ниска топка си ти, да знаеш

Подкрепям!Мишока е тумор за форума с невежеството си,което разбира се не е породено от него самия,обяснявал съм-всичко зависи от социалната среда.Той толкова хора обиди,че вече каквото и да пише-няма значение.За мен е ясно,че това е един трол,щедро подпомаган от проводниците руски интереси в България.Доста пагубно за форума,но не само това-неговите мнения са заплаха за "външното"мнение на хората за нашия национализъм.Още няма отговор на въпроса ми,кога и къде е имало хайдушко общество,като това което нашия другар иска да създаде,като смело твърди,че го е имало,но кога и къде-не е ясно
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 

БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Неактивен Петкан

• Registered user
  • Veteran
  • Публикации: 8696
  • България преди всичко!
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
    • http://www.spletnik.ru/avatar/2000/1831.jpg?908
« Отговор #2420 -: Юни 14, 2018, 16:46:39 »
Цитат
Sirows
Account Disabled
Hero Member
*

Публикации: 2210
Country: 00
Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
Browser:
Chrome 65.0.3325.183 Chrome 65.0.3325.183

« Отговор #2411 -: Юни 13, 2018, 22:05:35 »
Цитат на: генерал Жеков в Юни 13, 2018, 21:58:32

Защитаваш ли ги?Доста странно,може ли да обясниш?

Не защитавам никого, не се прави на много хитрият интригант, бе не ти отива че си мъж бе. Земете вижте и интегрирайте себе си, а после ги мислете циганите.

Циганинът се показа.
Циганското не може да се скрие!
Заради този циганин със Siegfried получавахме бан нееднократно.
Заради циганията на Мишока и проявено циганско отношение към Siegfried, и към мене- двама стари участници на форума, които имаха смелостта открито да се опълчат на простотията на Мишока, заедно с ген. Жеков, Panzerfaust, High Voltage и FELDMARSHALL, форумът се напълни с глупави "теми" и спам.
Заради Мишока форумът беше превърнат в кочина, а нахалството на Мишока беше необяснимо толерирано от администратора Hatshepsut.
Не мога да ти простя това, Hatshepsut, каквото и да обясняваш!
Имам си принципи, които уважавам и спазвам.
Заради тебе, Hatshepsut се отказвам да участвам в този форум, защото си високомерен и не взимаш от дума!

Неактивен HighVoltage

• Moderator
  • Senior Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #2421 -: Юни 14, 2018, 19:05:09 »
Е, хубава работа
Наистина забраните до форума/чата бяха ненужни и може да се каже, че е нормално да се приемат като обида, но пък и ние си нарушавахме собствените правилата, защото поред нас се е налагало. 
Моля те да си спомниш, че ти беше първия избор на Администратора за модератор, нали; също така си спомни, че се отказа сам от тези си права, защото  Siegfried, който днес ти е приятел мрънкаше /меко казано/ постоянно срещу теб. Но ти му прости, защото човек си коригира принципите понякога. Hatshepsut отнесе някой обиди в чата и явно не си ги е сложил на сърцето, нали
    Имал е нещо предвид може би, пък и знаеш, че колкото и да се старае човек не винаги взима правилни решения.

Не се сърди, моля те
« Последна редакция: Юни 15, 2018, 13:50:36 от HighVoltage »

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf