Author Topic: Педофили и извратеняци!  (Read 105218 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Engelbert Dolfus

• Junior Member
  • *
Re: Педофили и извратеняци!
« Reply #45 on: 18 Apr 2008, 14:33:11 »
Може и бащата да се кланя на сатаната като тебе,какво се пулиш.
Библията казва:САТАНАТА БЕШЕ ОТКРАЙ ЧОВЕКОУБИЕЦ...ТОЙ ИДВА ДА ОТКРАДНЕ-ДА ЗАКОЛИ И ДА ПОГУБИ

Ооо стига глупости!
Убий всички тъпи илюзии!Няма бог, няма и дявол, всичко е в главата ти.
Просто трябва да спреш да вярваш в него.

Хората вярват в неща, които им се иска да са реални, но не са.
Това е начинът им да избягат от действителността.

Религията е БОЛЕСТНО СЪСТОЯНИЕ, разберете го.
Ами нали си метъл-сатанист,какво мнение може да се очаква от тебе...бих се учудил ако имаше друго мнение по темата,но като се сетя какви ги пее в текстовете си онова хермафродитно изчадие Мерилин Менсън ми е ясно що за "морал" е метълския...и ако ми кажеш,че този стил на музика не учи на подобни извращения,както тези,за които става дума по-горе в темата,здраве му кажи...А че Бог има,в това съм дотолкова убеден,колкото съм убеден,че след 20.00 часа ще се стъмни,а сутринта в 7-8 часа ще дойде деня,тоест 100% съм сигурен!И най-голямото доказателство за съществуването на Бога е личността на Сина Божий Иисус Христос!Той приема плът,за да могат хората да го видят и така да видят Бога,освен всичко друго,заради което е дошъл!Тоест личността на Иисус Христос,святото Му Божествено дело,Чудесата,които Той извърши,Възкресението му и т.н. са за мен най-голямо доказателство за съществуването на Бога!Знам,че на метъли като теб не им се иска това да е истина,но ще те разочаровам мойто момче!И именно заради отричането си от Бога,хората тръгнаха след мамона и сега резултатите са на лице-изнасилвания на деца от собствените им бащи,самоубийства,убийства на ученици от собствените им съученици и какви ли не още извращения!Е,до това драги ми неверници,води безбожието,до това!И колкото повече безбожие има,греховете,садизма,убийствата и т.н. ще се умножават...Затова нека всички си направим равносметка-след Бога ли ще вървим,или след мамона...Аз своят избор съм го направил,виждам,че във форума има още доста хора,които за щастие също са избрали пътя към Спасението,тосет към Бога,но нека тези които не вярват да решат дали вървят по правилния път и дали сами не се обричат на гибел,вървейки в грешната посока...

Offline Nik

• Forum Member
  • **
« Reply #46 on: 18 Apr 2008, 19:24:51 »
Този отговор е приятна изненада за мен!

Offline Ванадий

• Hero Member
« Reply #47 on: 18 Apr 2008, 19:32:14 »
Този отговор е приятна изненада за мен!

Ух дано не е го е направил човека...

Offline Amenhotep

• Pharaoh
  • Premium user
  • Hero Member
  • *
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
  • Politics: None None
« Reply #48 on: 05 Jul 2008, 20:48:59 »
В Плевен заловиха сериен изнасилвач, посягал на деца

38-годишният мъж, който е семеен и има дете, веднъж е осъждан условно за сексуално посегателство; сега е признал за 10 нападения над момичета между 13 и 20 години
05.07.2008

Криминалистите в Плевен са заловили мъж, който изнасилил 10 деца и млади момичета, съобщи наблюдаващият прокурор Искра Ганева, цитирана от БГНЕС.

38-годишният Илиян Митков Иванов е заловен при разследване на случай от 2003 г., когато извършил сексуално насилие над 13-годишно момиче, допълва БТА.

След арестуването мъжът разказал за още девет случая. Два от инцидентите са в София.

Иванов избирал дребни на ръст жертви на възраст между 13 и 20 години, които дебнел по неосветени улици, а после завличал в градинки и строителни обекти, където нямало хора.

Изнасилвачът е семеен, има дъщеря. За едно от сексуалните посегателства е условно осъден на две години лишаване от свобода.

Сега може да получи присъда от 15 до 20 години затвор. Предстои да му бъде направена психологическа експертиза. Според разследващите, той напълно е съзнавал какво прави.

Част от пострадалите момичета са разпознали насилника си, други не са подали оплакване в полицията.

Криминалистите призоваха всички момичета, станали жертва на изнасилвания, които не са подавали оплакване до момента, да се обадят на телефони 064/ 864 350 или 864 340 в Плевен.

Прокурор Ганева уточни, че анонимността на момичетата ще бъде гарантирана и ще им бъде осигурена защита като свидетели, така че да бъдат запазени самоличността им и подробностите от техния интимен живот.

Offline Александър

• Senior Member
  • Шуми Марица окървавена...
  • Зодия: Pisces Pisces
« Reply #49 on: 05 Jul 2008, 20:55:55 »
За този урод не бях чувал.
"дебнел по неосветени улици"
Това е факт, общината не си прави труда да достига навсякъде светлина. Имаше период в който булеварда "трети март" светеше целия, освен една къща(масивна и хубава), на "Жабето". Странно нали, единствено около неговата къща нямаше светлина, после това не било уговорено... В Плевен градинки има доста, строителни обекти отскоро също.
"от 15 до 20 години затовор"
Това е смешно и срамно! Как може за 10 нападения такива смешни години... Той не ги е крал, той ги е изнасилвал.... дано излязат хора и му сложат поне 35 години, жив да не излезе от там!  :devil:
"С дързостта на младите и мъдростта на старите да възродим нацията и България."

Offline Балкани

• Hero Member
« Reply #50 on: 05 Jul 2008, 21:04:13 »
Дано някой разярен баща го утрепе >:( Такива същества не заслужават да живеят.
Дано поне повечето да ни си падат, като тоя, по момичета с дребен ръст, не ми се ще да ме сполети същото като тия момичета...въпреки че аз знам къде и как да се целя ако някой ме нападне...
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

Offline Свобода или смърт

• Newbie
« Reply #51 on: 14 Jul 2008, 22:57:10 »
Тоя е ясно че е плужек трябваше да ме сбърка в някоя тъмна уличка щях да му счупа и двете перверзни ръчички да не може да се изпикае сам. За такива изроди доживотен затвор!

Offline Jambol_SS62

• Newbie
« Reply #52 on: 16 Jul 2008, 22:29:10 »
За такива изроди доживотен затвор! :devil:
Ha 3 CMEHи  и  бой.... :kill:

Offline Генерал Колев

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • България над всичко!
« Reply #53 on: 16 Jul 2008, 23:46:51 »
Не сте запознати със случая, за да пишете небивалици.  :eusa_naughty: Не вярвайте на вестникарските измишльотини. Нещата стоя по съвсем друг начин.
България над всичко!

Offline Amenhotep

• Pharaoh
  • Premium user
  • Hero Member
  • *
    • Профилът ми във VBOX7
« Reply #54 on: 02 Oct 2008, 16:52:39 »
Община Велинград излезе с официално становище за заловения педофил

02 октомври 2008 | 16:31 | Агенция "Фокус" 

Велинград. Общинското ръководство бе неприятно изненадано от скандала с блудството на бившия главен архитект с двете непълнолетни деца във Велинград и се самосезира от медиите тази сутрин. Това се казва в официалното становище на община Велинград по случая за педофилските изяви на бившия главен архитект на курорта и настоящ в Ракитово Манол Манолов.

Със заповед на кмета Иван Лебанов веднага е поискано писмено обяснение от директорката на Дома за деца, лишени от родителска грижа във Велинград Веселина Ямакова-Ковачева, в който е настанено едно от децата. Още на 25 август със заповед на кмета на Велинград Иван Лебанов е започнала и приключила процедура по учредяване на настойничество. За настойник до 20 декември тази година е определена с кметското разпореждане директорката на дома. Дали тя е допуснала административни нарушения ще реши предварителната проверка на общината в социалното заведение, която ще приключи до няколко дни.
Още на 6 февруари пък Общинският отдел ”Закрила на детето” е започнала процедурата за настаняване в дома на седмична грижа същото момиче, поясни директорката на Дирекция „Култура, вероизповедания и етнически въпроси” в община Велинград Недялка Стефанова.
Докато не приключи предварителното производство, образувано в РПУ- Велинград, общинското ръководство няма да коментира нищо, категоричен бе ресорният зам.-кмет Ангел Даскалов. Той допълни, че общината е уведомила Районна прокуратура- Велинград и Областната Дирекция „Социално подпомагане”.
Другото малолетно момиче учи в Помощно училище ”Драган Манчов”, което е на разпореждане на Министерството на образованието и науката и затова община Велинград ще уведоми началника на Регионалния образователен инспекторат Бойка Маринска. Отчитайки нуждите на децата в неравностойно положение и спазвайки предписанията на Държавната агенция за закрила на детето още от януари тази година община Велинград започва процедура по реформиране на дома за деца, лишени от родителска грижа. От 1 септември в родопската община заработи Център за обществена подкрепа, в който компетентни и подготвени социални работници предлагат адекватни социални услуги на децата без родители.

----------------------------------------------------------------------------------------
Децата, открити с велинградския педофил, били от местното помощно училище

02 октомври 2008 | 13:48 | Агенция "Фокус"  

Пазарджик. Двете момиченца, които са били открити голи в дома на ракитовския главен архитект Манол Манолов, са с ментални увреждания и учат в помощното училище във Велинград. Това съобщи за радио “Фокус” – Пазарджик началникът на Регионалния образователен инспекторат Бойка Маринска.
Директорът на училището е уведомил полицията и в момента текат следствени действия. Децата, на 12 и 14 години, имат семейства, допълни Маринска.
Момиченцата бяха открити голи в луксозната къща на Манолов във Велинград във вторник при спецакция на полицията, проведена по подаден сигнал за извършвано блудство. 

Offline АТАКА В МРАКА

• Banned
  • Forum Member
  • *
  • НЕ МОЖ' СПРЯ ТОЯ ВЛАК!!!
  • Religion: None None
  • Politics: Communist Communist
« Reply #55 on: 02 Oct 2008, 17:14:59 »
то там във Велинград май само мутанти...като се има предвид, че и Фидел Беев е от там  :D :D
ЛОКОМОТИВ СОФИЯ

Offline Amenhotep

• Pharaoh
  • Premium user
  • Hero Member
  • *
    • Профилът ми във VBOX7
« Reply #56 on: 02 Oct 2008, 17:17:50 »
то там във Велинград май само мутанти...като се има предвид, че и Фидел Беев е от там  :D :D

Не си прави изводи за цял град, само по два нечовешки изрода.
Познавам много свестни хора от Велинград, а и градът и природата са много красиви ...

Но тия педофили, трябва да започнат да ги РАЗСТРЕЛВАТ, или поне да ги "лекуват" с ток с висок ампераж!

Offline АТАКА В МРАКА

• Banned
  • Forum Member
  • *
  • НЕ МОЖ' СПРЯ ТОЯ ВЛАК!!!
  • Religion: None None
  • Politics: Communist Communist
« Reply #57 on: 02 Oct 2008, 17:21:01 »

Не си прави изводи за цял град, само по два нечовешки изрода.

ами третият изрод: брата на фидел, другия Беев :-[ :-[
ЛОКОМОТИВ СОФИЯ

Offline Amenhotep

• Pharaoh
  • Premium user
  • Hero Member
  • *
    • Профилът ми във VBOX7
« Reply #58 on: 17 Oct 2008, 14:51:05 »
Тринадесетгодишна живяла на съпружески начала с 47 год.мъж

17.10.2008
13 годишната С.Д от Пловдив е живяла на съпружески начала с 47 годишния Н.Т. от същия град, съобщиха от Районна прокуратура, предаде кореспондентът на БГНЕС в Пловдив.

Мъжът е задържан за 72 часа в ареста. Срещу него е образувано досъдебно производство. През април тази година Н.Т. е заживял с малолетната, за което не е уведомил властта и не е върнал момичето на родителите. Срещу него е повдигнато обвинение, а прокуратурата предприе незабавни мерки за момичето по Закона за закрила на детето. Все още не е ясно, дали майката е знаела какво се случва с дъщеря й. /БГНЕС

Offline Android_Swarm

• Banned
  • Forum Member
  • *
  • Зодия: Libra Libra
« Reply #59 on: 17 Oct 2008, 19:51:57 »
На дръвника!  :devil:

Tags: