Автор Тема: Предложения за форума  (Прочетена 10064 пъти)  Share 

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sturmmann Батбаянов

• Фашага
  • Respected user
  • Senior Member
  • Публикации: 723
  • Country: bg
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 15.0.1 Firefox 15.0.1
Re: Предложения за форума
« Отговор #75 -: Септември 14, 2012, 15:41:19 »
Няма ли по-нормални емотиконки, че тия са доста зле, няма такава изразяваща бурен смях примерно.

Също така тази система за овации и освирквания не е добра. Има възможност да се направи да даващ плюс или минус на определено мнение и статистиките да се изписват в профила ти.
Капитализъм = диктатура на капитала

Неактивен Цар Борис три

• Respected user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 245
  • Country: 00
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 31.0.1650.63 Chrome 31.0.1650.63
« Отговор #76 -: Декември 21, 2014, 16:20:08 »
ЗА РЕГИСТРАЦИЯТА
Значи аз като се регистрирах (беше наскоро) ми направи впечатление че регистрацията е направена сложно все едно регистрация за ЦРУ.Трябва да бъде улеснена опростена регистрацията без тези глупости за фейсбук,сайт и другите там излишни. Някои хора си мислят че задължително трябва да ги попълнат тези колонки и някои се отказват.
Другото което че се регистрирах от втория път - даже аз щях да се откажа като видях че ми отби регистрацията а пък някои хора си мислят че е развална работата и се отказват веднага.

ЗА ОБЛИКА (КАК ДА ИЗГЛЕЖДА ФОРУМА)
Ема грехота е националистически форум пък да няма цветовете на България и да няма български символи !? Например аз бих предложил фона на сайта да е със цветовете на България и във горната страна да има символи на България.

ЗА ПИСАНЕТО НА КОМЕНТАРИ
Значи това със одобряването никъде не съм го видял има го в БНТ то и за това там няма коментари това е супер тъпо , и ненужно мисля че всеки ще се съгласи по тази точка.

ЗА ЧАТА (НАЧАЛНА СТРАНИЦА ЧАТА)
Чата не е лоша опция че е сложен обаче трябва малко да се подобри.Например да се направи подобен като във ФЕЙСБУК по дълъг (а не до 10 думи и не може да си довършиш изречението и по дълъг смисъл по дълга да е хронологията) и например ако в момнта си в сайта като пише някой във чата да оповестява със звук и да не е чата само в началната страница а да е в някой долен ъгъл да седи в която и да си страница във форума (А не само в началната страница).

КАК ДА ПОПУЛЯРИЗИРАМЕ ФОРУМА ?
Ето един много полезен сайт там е казано как http://www.napravisisait.com/2008/09/promote-your-site.html И другото което всеки потребител да се ангажира да поспами форума малко в други форуми, сайтчета даже ако трябва и да пуснеме обява в вестника и по радиото. НАПИШЕТЕ И ВИЕ ДАЛИ ОДОБРЯВАТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯТА И АКО СЪМ ИЗПУСНАЛ НЕЩО ДОПЪЛНЕТЕ И НИЕ ЩЕ СЕ ЗАРАДВАМЕ АКО АДМИНИСТРАТОРА НАПРАВИ НЕЩО ОТ ПРЕДЛОЖЕНИЯТА КОИТО СМЕ ПРЕДЛОЖИЛИ ПОЗДРАВИ
« Последна редакция: Септември 01, 2016, 23:37:25 от Hatshepsut »
СЛАВЯНСТВО И СЛАВЯНИ НЕ СА СЪЩЕСТВУВАЛИ И НЕ СЪЩЕСТВУВАТ ТО Е БИЛО ИЗМИСЛЕНО ОТ ЕКАТЕРИНА ВЕЛИКА ( РУСИЯ ) ПО ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ ПРИЧИНИ
БЪЛГАРИТЕ СА ТРАКИ
БОГ ТАНГРА - НЯМА ТАКЪВ НЕ СЪЩЕСТВУВА ТАКЪВ БОГ
БЪЛГАРИЯ НЕ Е СЪЗДАДЕНА 681 == БЪЛГАРИЯ Е СЪЗДАДЕНА 165 ГОДИНА ОТ АВИТОХОЛ ===
“РУСИЯ, ТАЗИ РАЗВРАТНИЦА И МНИМА ЗАЩИТНИЦА НА СЛАВЯНСТВОТО, ТЯ УПОТРЕБЛЯВА ОЩЕ ПО-РАДИКАЛНИ СРЕДСТВА, ЗА ДА ЗАТРИЕ ОТ ЛИЦЕТО НА ЗЕМЯТА БЪЛГАРСКИТЕ КОЛОНИИ!” ХРИСТО БОТЕВ (в.“Знаме“ 04.04.1875г.)

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8914
  • Дълг и чест
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 30.0.1599.101 Chrome 30.0.1599.101
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #77 -: Декември 26, 2014, 06:36:10 »
ЗА ПИСАНЕТО НА КОМЕНТАРИ
Значи това със одобряването никъде не съм го видял има го в БНТ то и за това там няма коментари това е супер тъпо , и ненужно мисля че всеки ще се съгласи по тази точка.

Одобряването на постинги е само за първите 5 публикации на всеки нов потребител. Това се прави с цел да се избегнат спамери и тролове.

ЗА ЧАТА (НАЧАЛНА СТРАНИЦА ЧАТА)
Чата не е лоша опция че е сложен обаче трябва малко да се подобри.Например да се направи подобен като във ФЕЙСБУК по дълъг (а не до 10 думи и не може да си довършиш изречението и по дълъг смисъл по дълга да е хронологията) и например ако в момнта си в сайта като пише някой във чата да оповестява със звук и да не е чата само в началната страница а да е в някой долен ъгъл да седи в която и да си страница във форума (А не само в началната страница).

Чата е отделен модул, не знам дали може да се настройва по описания от теб начин.

Неактивен Цар Борис три

• Respected user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 245
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 31.0.1650.63 Chrome 31.0.1650.63
« Отговор #78 -: Декември 26, 2014, 15:37:09 »
Hatshepsut какво означава 5 поста ти може да имаш 1000 поста и пак да спамиш но преди 2 дена ми каза че трябва да ми се одобри пък аз за сега съм написал много повече от 5 поста смисъл такъв вкючва се от време навреме.
« Последна редакция: Септември 01, 2016, 23:35:33 от Hatshepsut »
СЛАВЯНСТВО И СЛАВЯНИ НЕ СА СЪЩЕСТВУВАЛИ И НЕ СЪЩЕСТВУВАТ ТО Е БИЛО ИЗМИСЛЕНО ОТ ЕКАТЕРИНА ВЕЛИКА ( РУСИЯ ) ПО ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ ПРИЧИНИ
БЪЛГАРИТЕ СА ТРАКИ
БОГ ТАНГРА - НЯМА ТАКЪВ НЕ СЪЩЕСТВУВА ТАКЪВ БОГ
БЪЛГАРИЯ НЕ Е СЪЗДАДЕНА 681 == БЪЛГАРИЯ Е СЪЗДАДЕНА 165 ГОДИНА ОТ АВИТОХОЛ ===
“РУСИЯ, ТАЗИ РАЗВРАТНИЦА И МНИМА ЗАЩИТНИЦА НА СЛАВЯНСТВОТО, ТЯ УПОТРЕБЛЯВА ОЩЕ ПО-РАДИКАЛНИ СРЕДСТВА, ЗА ДА ЗАТРИЕ ОТ ЛИЦЕТО НА ЗЕМЯТА БЪЛГАРСКИТЕ КОЛОНИИ!” ХРИСТО БОТЕВ (в.“Знаме“ 04.04.1875г.)

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Дълг и чест
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
    • Български Националисти
« Отговор #79 -: Декември 26, 2014, 17:42:28 »
Hatshepsut какво означава 5 поста ти може да имаш 1000 поста и пак да спамиш но преди 2 дена ми каза че трябва да ми се одобри пък аз за сега съм написал много повече от 5 поста смисъл такъв вкючва се от време навреме

Да, има такъв проблем, това е бъг в софтуера, получава се, когато потребителя достигне 50 постинга.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4367
  • България на българите
  • Browser:
  • Mozilla compatible Mozilla compatible
« Отговор #80 -: Март 11, 2015, 09:47:59 »
Форума е прекалено голям и се обърквам въпреки че от години пиша тук. Прекалено отдели и подотдели има. Трудно се ориентирам. Мисля че не е зле форума да се сведе до 3-4 раздела без никакви други подотдели и подраздели. Нещо като форума на Атака където се ориентирах по лесно когато бях там.
Например намерих хубава статия разобличаваща промиването на мозъците на българските ученици и подиграващата подмяна на нашата история. Ето тази статия : https://alterinformation.wordpress.com/2014/08/29/887421941/
Но не знам къде да я публикувам.
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Дълг и чест
  • Browser:
    • Български Националисти
« Отговор #81 -: Март 11, 2015, 12:06:03 »
Намерих хубава статия разобличаваща промиването на мозъците на българските ученици и подиграващата подмяна на нашата история. Ето тази статия : https://alterinformation.wordpress.com/2014/08/29/887421941/
Но не знам къде да я публикувам.

Ето в тази тема можеш да публикуваш статията:

Национализмът и образованието в България

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Дълг и чест
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 52.0.2743.116 Chrome 52.0.2743.116
    • Български Националисти
« Отговор #82 -: Август 10, 2016, 21:13:02 »
ЗА ОБЛИКА (КАК ДА ИЗГЛЕЖДА ФОРУМА)
Ема грехота е националистически форум пък да няма цветовете на България и да няма български символи !? Например аз бих предложил фона на сайта да е със цветовете на България и във горната страна да има символи на България

Добавих лого в горната част на страницата, което включва българското знаме.
Надявам се да се хареса на членовете и гостите на форума  :smiley-1:

« Последна редакция: Октомври 02, 2016, 07:04:24 от Hatshepsut »

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Дълг и чест
  • Browser:
  • Chrome 53.0.2785.143 Chrome 53.0.2785.143
    • Български Националисти
« Отговор #83 -: Октомври 02, 2016, 07:00:04 »
Също така тази система за овации и освирквания не е добра. Има възможност да се направи да даваш плюс или минус на определено мнение и статистиките да се изписват в профила ти.

Да, има такава възможност, но трябва да се инсталира допълнителен модул "Advanced Karma", за което аз нямам желание. Причината е, че повечето модули при предварителното тестване ми дават съобщения за грешки и дори да ги инсталирам не работят изобщо или не работят коректно, така че се налага да ровя в конфигурационните файлове и да ги редактирам  :sad-1:
Освен това колкото повече са инсталираните модули, толкова е по-рискова ситуацията при обновлението на форумния софтуер (SMF).

Добрата новина е, че тази възможност да даваш плюс или минус на определено мнение ще бъде вградена в новата версия SMF 2.1. Тази версия е още в процес на разработка и ще излезе след около две години, така че ще се наложи да почакаме още известно време  :smile-1:

Неактивен HighVoltage

• Moderator
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 404
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 52.0 Firefox 52.0
« Отговор #84 -: Март 19, 2018, 19:36:05 »
1/Няма ли да е хубаво автоматичния шрифт при публикуване на пост да е малко по-голям?

2/ Има ли тема като  „Любими български артисти” или подобна?

3/ Когато има време Hatshepsut или друг, който оформя добре темите си да започне една такава: Любими/ интересни туристически маршрути
for example:  Шумен – Плиска – Преслав
..................................

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Дълг и чест
  • Browser:
  • Chrome 65.0.3325.162 Chrome 65.0.3325.162
    • Български Националисти
« Отговор #85 -: Март 19, 2018, 19:49:35 »
1/Няма ли да е хубаво автоматичния шрифт при публикуване на пост да е малко по-голям?

2/ Има ли тема като  „Любими български артисти” или подобна?

3/ Когато има време Hatshepsut или друг, който оформя добре темите си да започне една такава: Любими/ интересни туристически маршрути
for example:  Шумен – Плиска – Преслав
..................................

1. Автоматичният размер на шрифта зависи от шаблона, по принцип може да се увеличи, но трябва да ровя по конфигурационните файлове. По-лесният начин е да се увеличи мащаба на браузъра, аз примерно съм го увеличил на 125%, защото и на мен ми е дребен шрифта и го виждам трудно.

2. Специално за българските артисти няма такава тема, има една по-обща "Любими филмови актьори" (http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=6434.0)
Може да се направи отделна тема за българските артисти, разбира се  :smile-1:

3. Наистина би било добре да се направи такава тема за туристическите маршрути, аз досега съм публикувал някои неща в секцията "Articles"

http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?action=articles;cat=2

http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?action=articles;cat=3
« Последна редакция: Март 19, 2018, 19:52:13 от Hatshepsut »

Неактивен HighVoltage

• Moderator
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 404
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 52.0 Firefox 52.0
« Отговор #86 -: Май 17, 2018, 13:21:54 »
до потребител "генерал Жеков":
Изтрих темата "Имат ли място хората с физически увреждания в национализма?" на момента, радвам се, че успях да я видя навреме. В нашата държава хората с увреждания живеят достатъчно зле всеки разумен човек и без да има такъв близък роднина може да разбере това. Дори не познавам такива хора, но знам със сигурност, че живеят в Ада. Питаш имат ли място, а дали ако ти беше на тяхно място щеше изобщо да ти е до национализъм? Моля те, не се занимавай с глупости!

Неактивен Sirows

• Registered user
  • Hero Member
  • Публикации: 1455
  • Browser:
  • Chrome 65.0.3325.183 Chrome 65.0.3325.183
« Отговор #87 -: Май 17, 2018, 13:44:19 »
до потребител "генерал Жеков":
Изтрих темата "Имат ли място хората с физически увреждания в национализма?"
Какво предлагаше - да ги избиеме ли ?

Активен генерал Жеков

• Respected user
  • Senior Member
  • Публикации: 715
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 66.0.3359.158 Chrome 66.0.3359.158
  • Интереси: История,Философия,Политика
  • Зодия: Aries Aries
« Отговор #88 -: Май 17, 2018, 17:02:22 »
Просто проучване на общественото мнение.Знам,че им е трудно доста,но и те са хора-могат да имат убеждения,каквито искат
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Дълг и чест
  • Browser:
  • Chrome 66.0.3359.181 Chrome 66.0.3359.181
    • Български Националисти
« Отговор #89 -: Май 25, 2018, 23:28:48 »

Провери сега как е, редактирах конфигурационните файлове на форума и мисля, че сега шрифта трябва да е по-голям  :smile-1:

За всеки случай, дай командата "Force Refresh" на браузъра, става като натиснеш клавишната комбинация Ctrl+F5
« Последна редакция: Май 25, 2018, 23:37:47 от Hatshepsut »

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf