Автор Тема: Евродепутати искат етнически партии у нас  (Прочетена 2505 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4716
  • Country: bg
  • Web Master Site
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn

Автор www.bgrod.org
вторник, 14 ноември 2006
Българските власти да не пречат за регистрирането на етническа партия на македонците и да премахнат всички форми на дискриминация и тормоз на това малцинство. Това призоваха вчера четирима евродепутати от фракцията на зелените в европарламента.
Това са германците Милан Хорачек и Ангелика Беер и холандците Йост Лагендайк и Елс де Гроен. Гроен се прочу с протеста си срещу събарянето на циганското гето "Баталовата воденица" в София. Предложенията на четиримата са към доклада на Джефри ван Орден за присъединяването на България към Европейския съюз.
Късно снощи комисията по външна политика в европарламента се събра на извънредно заседание, за да обсъди доклада.
Три позиции относно затварянето на трети и четвърти блок на АЕЦ "Козлодуй" се оформят сред предложенията на евродепутатите. В едно от тях на Еия-Риита Корхоола и Едит Херцог се иска закриването на двата реактора да бъде отложено с 8 м. до края на август 2007 година. В други предложения, като тези на гърцкия социалист Панагйотис Беглитис се настоява срокът за затварянето да бъде спазен. Същото настояват и зелените Милан Хорачек, Йост Лагендайк и Елс де Гроен. Самият Джефри ван Орден пък посочва, че не само България, а цяла Европа е изправена пред проблеми с енергетиката през идните години и се засилва зависимостта от внос от Русия. Той призовава да се прояви "гъвкав подход" без да се прави компромис с изискванията на сигурността. Ван Орден посочва и, че България прави голяма жертва със затварянето на блоковете.
Елс де Грьоен и още петима евродепутати предлагат докладът да отбележи със загрижесност, че не са предприети съществени стъпки за подобряване на положението на циганите у нас и че са необходими спешни мерки за налагането на политика на нулева толерантност на расизма срещу циганите.
Facebook  account - Kaloian Ivanov Macedonbg
Bulgarian nationalist forum has been upgraded SMF 2.0. Final

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Публикации: 3591
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
Наглата гад Кунгюн, внесе жалба в ВКС
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2006, 14:59:26 »
Кунгюн внесе жалба във ВКС
Деляна Бобева
2006-11-20 14:38

Лидерът на нерегистрираното национално турско обединение Мендерес Кунгюн внесе в деловодството на Върховния касационен съд жалба, относно отказа на Апелативния съд в Пловдив да регистрира сдружението.

Миналата седмица Апелативният съд в Пловдив отказа регистрация на сдружението по Закона за юридическите лица с нестопанска цел и препоръча на формацията регистрация по Закона за политическите партии.

Върховният касационен съд е последната съдебна инстанция в страната, където казусът “национално турско обединение ” може да бъде разглеждан. Ако бъде отказана отново регистрация на сдружението, учредителите му са категорични, че ще търсят своите права в съда в Страсбург.

http://www.dariknews.net/view.php?p=article&tid=1&id=99439

Неактивен qadnq

• Newbie
  • Публикации: 3
  • ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ
Един народ,една нация,една страна!!!

Неактивен Родолюбец IYI

• Senior Member
  • Публикации: 854
  • Country: 00
  • Зодия: Scorpio Scorpio
Re: Наглата гад Кунгюн, внесе жалба в ВКС
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2007, 13:58:04 »
Кунгюн внесе жалба във ВКС
Деляна Бобева
2006-11-20 14:38

Лидерът на нерегистрираното национално турско обединение Мендерес Кунгюн внесе в деловодството на Върховния касационен съд жалба, относно отказа на Апелативния съд в Пловдив да регистрира сдружението.

Миналата седмица Апелативният съд в Пловдив отказа регистрация на сдружението по Закона за юридическите лица с нестопанска цел и препоръча на формацията регистрация по Закона за политическите партии.

Върховният касационен съд е последната съдебна инстанция в страната, където казусът “национално турско обединение ” може да бъде разглеждан. Ако бъде отказана отново регистрация на сдружението, учредителите му са категорични, че ще търсят своите права в съда в Страсбург.

http://www.dariknews.net/view.php?p=article&tid=1&id=99439

Абе дотам я докарахме с нашата прословута толерантност - разни резаци да ни се качват на главата и да си веят коня...Ако регистрират тази партия, това ще бъде последния гвоздей в ковчега на България..............

Неактивен Елтимир

• Account Disabled
  • Junior Member
  • *
  • Публикации: 42
Re: Евродепутати искат етнически партии у нас
« Отговор #4 -: Март 03, 2007, 10:04:06 »
От ЕС са ни врагове, тяхната цел е пълната ликвидация на българите като нация. Русия също води антибългарска политика. САЩ, тази еврейска държава също е против нас. Сами не можем да се справим. Слаби сме, и още по-лошо: разединени сме. Значи трябва да търсим съюзници. Аз съм на мнение, че можем да намерим такива съюзници. В света се извършва огромно преразпределение на силите и ние определено имаме място там. Онова, което на първо време ни трябва, е да избистрим своето отношение към процесите. После не е толкова трудно, колкото се струва на мнозина. Ние, българите имаме приятели и потенциални съюзници. Трябва само да стигнем до тях.

Неактивен Родолюбец IYI

• Senior Member
  • Публикации: 854
« Отговор #5 -: Март 03, 2007, 11:16:50 »
От ЕС са ни врагове, тяхната цел е пълната ликвидация на българите като нация. Русия също води антибългарска политика. САЩ, тази еврейска държава също е против нас. Сами не можем да се справим. Слаби сме, и още по-лошо: разединени сме. Значи трябва да търсим съюзници. Аз съм на мнение, че можем да намерим такива съюзници. В света се извършва огромно преразпределение на силите и ние определено имаме място там. Онова, което на първо време ни трябва, е да избистрим своето отношение към процесите. После не е толкова трудно, колкото се струва на мнозина. Ние, българите имаме приятели и потенциални съюзници. Трябва само да стигнем до тях.

Напълно съм съгласен с тебе!   :)  България е бледо подобие на оная могъща държава, която налагаше волята си в цяла Източна Европа! Наистина са нужни съюзници - сами сме много слаби и уязвими. Кои според теб са потенциалните ни приятели и съюзници в днешно време?

Неактивен SSK

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 291
« Отговор #6 -: Март 03, 2007, 11:50:21 »

Напълно съм съгласен с тебе!   :)  България е бледо подобие на оная могъща държава, която налагаше волята си в цяла Източна Европа! Наистина са нужни съюзници - сами сме много слаби и уязвими. Кои според теб са потенциалните ни приятели и съюзници в днешно време?

Старите съюзници са мъртви.
Сами сме.
Нито Русия ще ни помага(те винаги помагат на сърбите,гърците и румнците и ни заебават нас),нито Германия(истинската Германия загина в пепелищата на Втората световна война,Потсдамските решения довършиха и немския народ),а за другите да не говорим.,те винаги са си били против нас.
Трябва да покажем на Света,че не всички сме като тях.

Неактивен Елтимир

• Account Disabled
  • Junior Member
  • *
  • Публикации: 42
« Отговор #7 -: Март 03, 2007, 15:49:56 »

Всички, които са срещу глобализма и срещу идеята за еднополюсен свят. Картината на света е твърде различна от онова, което ни втълпяват. Перси, китайци, народите на Америка, коренните народи имам предвид - всички те мога да се превърнат в съюзници. Съюзници могат да ни бъдат белите народи, които осъзнават, че Бялата Раса е заплашено от изчезване, и че мутрикултурният модел е смърт за нас. Имаме съюзници, трябва само да стигнем до тях.

Неактивен DragSShaN ιYι

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 45
  • Ратувайте! Идемъ!
« Отговор #8 -: Март 03, 2007, 17:31:31 »
Обединен националистически фронт .
Македонийо - свещено име.
Ти - бунтовна българска земя.
Зло, което няма да простиме.
Люта рана в нашите сърца.

Неактивен Pavel

• Newbie
  • Публикации: 3
« Отговор #9 -: Март 26, 2007, 02:44:51 »
Иран, Венецуела, си4ки такива които са противопоставят на вражескиа световен ред..  >:(

Неактивен Иван Иванов

• Senior Member
  • Публикации: 632
« Отговор #10 -: Март 26, 2007, 15:46:27 »
Цитат
Съюзници могат да ни бъдат белите народи, които осъзнават, че Бялата Раса е заплашено от изчезване, и че мутрикултурният модел е смърт за нас.

Ей ги белите съюзници  :-P :-P :-P

Неактивен Sol Invictus

• Senior Member
  • Публикации: 640
  • Степен вълк
« Отговор #11 -: Март 26, 2007, 17:43:25 »

Всички, които са срещу глобализма и срещу идеята за еднополюсен свят. Картината на света е твърде различна от онова, което ни втълпяват. Перси, китайци, народите на Америка, коренните народи имам предвид - всички те мога да се превърнат в съюзници. Съюзници могат да ни бъдат белите народи, които осъзнават, че Бялата Раса е заплашено от изчезване, и че мутрикултурният модел е смърт за нас. Имаме съюзници, трябва само да стигнем до тях.
Китайците са промити от червената пропаганда, персите в момента са в плен на Исляма...
По-голямата част от бялата раса се превърна в бял боклук...
Много вода трябва да изтече преди да намерим достойни съюзници.
Изгори след прочитане!

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf