Автор Тема: Пoмиярщината на в-к „Атака“  (Прочетена 14354 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4316
  • Country: bg
  • България на българите
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
Re: Пoмиярщината на в-к „Атака“
« Отговор #15 -: Януари 23, 2010, 18:43:32 »
Не знам за какъв авторитет на СКАТ става въпрос, аз лично не знам за някаква тяхна велика политика в Бургас.
Сега ще ви обясня .
1. Именно зрителите на СКАТ  , а не филанкишията пратиха Волен и всички депутати на АТАКА в Народното събрание . ( Същото важи и за евродепутате на АТАКА които според моето скромно мнение са напълно неподходящи за тази работа ) .
2. Групата на АТАКА в Бургаската община ( водена от Валери Симеонов ) беше най голямата националистическа група от всички възможни общини в България . Прощавай , ама за убеждаването на бургазлии да гласуват за националистите заслугата е изцяло на Валери Симеонов и телевизия СКАТ .
3. Валери Симеонов беше председател на общинския съвет в Бургас ( вторият по значимост човек в местната власт след кмета който е от ГЕРБ ) и като видя че не може да се пребори със съчетанието от ГЕРБ + ДПС + БСП и останалите които искаха да построят цели ( забележете - цели две джамии ) в град Бургас , при условие че в Бургас няма нито една джамия , Валери Симеонов достойно си подаде оставката от този важен и престижен пост като заяви че не желае да бъде председател на джамийско настоятелство . Въпреки всичко Валери Симеонов и тв.СТАТ предотвратиха построяването на джамии в град Бургас който щеше по този начин да бъде маркиран като един ислямски град . Прощавайте , ама тук Волен Сидеров няма никакво участие .
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #16 -: Януари 23, 2010, 19:10:47 »
Симеонов е една мишка, дребен бизнесмен, който креташе допреди Атака, а сега вече е напред с милионите на БКП
Именно телевизията на този "дребен бизнесмен" , на тази "мишка" направи Волен значим политик . Вярно е . Волен е един голям оратор ( това го призна и Валери Симеонов ) , но един голям оратор без широката обществена трибуна ( каквато е трибуната на тв.СКАТ ) е едно голямо нищо . Вярно е . Сега Волен гостува по другите телевизии . Същите тези телевизии преди го правиха на посмешище и на палячо . И питам аз - къде е достойнството на Волен ?
Обяснението е лесно - сега не предстоят избори и тези телевизии могат да си позволят да се правят на интересни и да се забавляват като канят Волен във своите предавания . Без дори и Волен да се усети . Докато телевизия СКАТ служеше всеотдайно на Волен и АТАКА . Сега на Волен кой му е виновен ? Че "ритна канчето" на телевизия СКАТ и на най добрия си приятел и съратник , че даже и роднина - Валери Симеонов ?
Предполагам че Волен в този момент се самозабрави , или парите на олигарсите ( ограбени от българите ) му оказаха прекалено голямо въздействие .
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #17 -: Януари 23, 2010, 19:50:12 »
а сега вече е напред с милионите на БКП
Прощавай ама тук изцяло бъркаш .
Телевизия СКАТ е създадена без нито един лев откраднат от българите . Валери Симеонов преди това дълги години е работил в предприятието "Океански риболов" където работата беше добре платена но доста тежка . Тогава българските риболовни кораби престояваха месеци наред в открития океан където работещите там бачкаха яко дори и на моменти нечовешки , ама получаваха доста добро заплащане . България имахме цял флот от такива кораби който след "демократичните промени" му еб_аха майката . Но това е друг въпрос . Част от корупционните сделки дето щеше да ги разследва Волен . Просто телевизия СКАТ тръгна от електронно оборудване събиращо се в един апартамент . Същата скромна панелка в същия скромен жк."Меден рудник" в гр.Бургас където и до сега Валери Симеонов си живее като обикновен гражданин сред своите обикновени съграждани и всеки може да го срещне на улицата или в магазина и да го поздрави или да го заговори . Няма например като Волен Сидеров охрана от яки мутри . Просто този човек не страда от мутренска суета и влага всеки спечелен лев в разитието на телевизията . Даже и на Волен и АТАКА много е помагал . И ако сега тв.СКАТ има милиони , те са от доброволните такси на стотиците хиляди българи-абонати и от рекламодателите естествено . Не забравяйте че телевизия СКАТ е най гледаната от българите кабелна телевизия , не само тук а и в чужбина .
« Последна редакция: Януари 23, 2010, 23:54:40 от omerzen »

Неактивен logx

• Senior Member
  • Публикации: 948
  • Обичайте Родината си!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.3 Firefox 3.5.3
    • Български националисти
« Отговор #18 -: Януари 23, 2010, 22:50:10 »
Кубрате, явно Воленчо добре ви промива мозъците... И явно това му беше целта - да се възползва максимално от Валери и СКАТ, та после да се смее от горе.
И така животът продължава
вечният си мъдър кръговрат.
Някой постоянно оцелява,
защото други срещу бурята, стърчат.

Неактивен Симеон Велики

• Senior Member
  • Публикации: 535
  • Country: 00
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.16 Firefox 3.6.16
  • Зодия: Libra Libra
« Отговор #19 -: Март 25, 2011, 13:15:27 »
През последните две седмици не успявах да коментирам случващото се в стнарана и чужбина, затова ще се опитам да го направя с бърз преглед на печата от този период. Разбира се, ще се спра на любимия ми вестник "Атака". Все пак сме националисти и е добре да разглеждаме предателствата за национализма...
Първо, бях изненадан, че в броя от 9 март вестникарите са използвали за илюстрация на своя статия снимка от протестите на ВМРО. Толкова ли я закъсахте, другари атакисти, че започнахте да използвате чуждите инициативи? Ами и как иначе, та на Трети март с триста зора събрахте 1500 човека на площада в София! Подобна излагация не сте имали отдавна.
На 10 март има интересна статийка на баш патриота Волен Сидеров. В нея отправя призив към парламента да преосмислят гласуването си относно геноцида над българите. И заявява, че предния път българският парламент не е издържал теста по българизъм. А какво е станало на прегласуването? В статия във вестника се дава отговор- "168 български еничари предадоха народа си и не подкрепиха искането на Атака да бъде признат геноцидът на българите". Пустите му еничари! Ама двама от тях са от Атака- Деница Гаджева и Явор Нотев. Е, какво от това, те нали си казват, че са патриоти. За тях изазът "По делата им ще ги познаете", явно не важи. Иначе и в този брой са използвали снимка от протест на ВМРО, за да илюстрират своя статия. По- горе обясних защо.
На 11 март има изключително интересна статия, носеща заглавието "Гозе и сините плащали на форумни плювачи по 1 000лв. на месец". "... завераджиите срещу настоящето управление на БОйко Борисов вече са навлезли смело и в новите технологии, като са разгърнали мащабна акция за наемане на платени хора, чиято задача е да висят по цял ден пред компютъра, да четат всички политически инормации в интернет сайтовете и след това да пишат пропагандни глупости във форумите". Първо реагирах така-  (rofl). Абе другари атакисти, то бива- бива теория на конспирациите, ама чак толкова... Вие май съвсем превъртяхте! Ха- ха! Признавам си- хванахте ме- и аз съм от тези платените- първо ми се обади Гоце и ми предложи 1000лв., след това ми се обади и евангелистчео и то ми предложи толкова. Ама приех си ги, какво да правя. Ей, ще ме съсипете! Чудя се каква ли ще е следващата ви простотия?! Иначе в същия брой има и друга статия- Президентът назначил комшийка за шеф в БНБ. Ами той и Бойко се опита да назначи един, дето ритат заедно, ама... Ей, прави сте- едното е опит за назначени, другото си е назначение.
На 14 март отново снимка от протест на ВМРО. Използвате им протестите, ама да ги оплювате грешка нямате! И на 16 пак сте публикували снимка на ВМРО. Ама и все различни ги избирате бе!
На 17 март има публикувана статия за учебник, в който байрямът бил български празник. Ами нали вие подкрепяте настоящето правителство, заедно с просветния му министър! А председателят на парламентарната комисия по образованието е от Атака! Какво направихте по въпроса?
На 19 март отново публикувана снимка на ВМРО. А Волен заявява: Подкрепям амбицията на Борисов да издърпа България. Въпросът е от кого я издърпва и накъде я дърпа?!
На 21 март Сидеров пита в статия: Какво още чака кабинетът за ЧЕЗ, ЕВН и ЕОН, че не онема лицензите на трите измамнически дружества и да ги изгони от България?! А де?! Ами какво чакате ви, другари атакисти, че две години подкрепяте това позорно правителство и не поставите този проблем пред Бойко Джамията?!
На 23 март същото- снимка от протест, организиран от ВМРО, този път от Пловдив. И статия на Павел Шопов (оня, дето обяви, че гагаузите не са българи). В статията същият дава 12 аргумента защо не може да имаме добросъседство с Турция. Пита се- защо, след като Бойко Джамията неведнъж е заявявал, че ние трябва да имаме добросъседство с Турция, вие продължавате да ги подкрепяте?
А вчерашният брой- алармират, че учебници лъжат за историята, като пишат, че българи и турци живеели задружно в държавата на султана. Другари атакисти, пак ще попитам- какво правихте през тези две години, че не регламентирахте учебниците? Защо подкрепяте министъра на образованието, щом държи такива учебници? А председателят на парламентарната комисия по образование заявява: "Щом депутати отричат геноцида, как да виним преподавателите?" Питам аз, нима нямашще сред тези депутати и такива от ГЕРБ?! Да, същите тези ГЕРБ, които вие подкрепяте безусловно! А се клехте пред паметника на Апостола...
България на българите!

Неактивен miro20

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 270
  • Linux (Ubuntu) Linux (Ubuntu)
  • Browser:
  • Firefox 3.6.15 Firefox 3.6.15
« Отговор #20 -: Март 25, 2011, 20:23:13 »
да, интересни неща, част от които и аз съм забелязъл, а други не ги знаех.
но както винаги съм споменавал, човек НЕ трябва да си затваря очите за тези неща.

бих добавил към горното още много факти и въпроси , примерно - по темата за мафиотите от ЕОН ЧЕЗ и т.н. - защо се акцентира върху тях, а и грам дума не обелват за горивата, акцизите, или поне да се подхване дискусия в тази посока ?
дали не е защото олигарха валентин златев от лукойл е пръв приятел на ББ,
а както знаем, вожда не може да плюе ботуша който лиже... ?
какво е отношението по тези актуални теми за горивата, какво е отношението за протестите на земеделците ?
все въпроси , по които някои хора мълчат.

Неактивен Атакиста

• Account Disabled
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 515
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 4.0 Firefox 4.0
« Отговор #21 -: Март 25, 2011, 22:34:51 »
Симеончо, доста лъжеш. Като дърт депесар лъжеш.
Отрицателния ти коефициент на интелигентност няма да го коментирам, щото това вече е изтъркано.
Ще посоча само няколко твои мазни лъжи:

1)
бях изненадан, че в броя от 9 март вестникарите са използвали за илюстрация на своя статия снимка от протестите на ВМРО.

Доста смехотворно е да си внушаваш, че милиционерската банда МВРО може да събере достатъчно хора за запълването на вестникарска снимка.  :-D

2)
на Трети март с триста зора събрахте 1500 човека на площада в София! Подобна излагация не

- "Посмали малко, манго" не е уместният призив в случая. Неуместността в случая идва от думата "посмали". Ти трябва да поувеличиш.

3)
А какво е станало на прегласуването? В статия във вестника се дава отговор- "168 български еничари предадоха народа си и не подкрепиха искането на Атака да бъде признат геноцидът на българите". Пустите му еничари! Ама двама от тях са от Атака- Деница Гаджева и Явор Нотев.

Е, стига де!  :-D Тук доста си омазнил положението, аркадашлар. Точно пък Гаджева и Нотев да обвиниш в еничарство, си е доста смехотворно малоумие....
Поредната мазна лъжа.

4) и 5)

На 14 март отново снимка от протест на ВМРО. Използвате им протестите, ама да ги оплювате грешка нямате! И на 16 пак сте публикували снимка на ВМРО.

- две изречения, две мазни, долнопробни лъжи.  :-D

6)
На 19 март отново публикувана снимка на ВМРО.

-мазнотията прелива..

7)
На 23 март същото- снимка от протест, организиран от ВМРО, този път от Пловдив.

- бах мааму, омръзваш вече, бре! Много плоски глупости, Монка.

Като цяло, доста жалък опит за критика си спретнал, гусин Селски.
А псевдокритикарските ти въпросчета към АТАКА(?!?!?) са повече от смешни. Що Волен бил подкрепил Бойко Джамията(този прякор е мое творение и ще викаш "АТАКА!" всеки път, когато го употребяваш), що Волен бил подкрепил правителството, що тоя, що оня министър... Простотии от селската кръчма на не много умните безделници и социално слаби негодници.
Ми Волен достатъчно добре е обяснил що подкрепя правителството на Бойко Джамията. Ма той го обяснява на български и за хора, които могат да мислят. Не е на турски и не е на цигански. И не е за хора, свикнали да мислят с телевизора си.

Превключи канала, Монка.
Истината има качеството да бъде винаги сурова. Може и да не е най-доброто, което ти се иска да чуеш. Но тя си е истина.

комунист = интернационалист = глобалист = евроатлантик = боклук

Неактивен Симеон Велики

• Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #22 -: Март 26, 2011, 01:05:28 »
1)
Цитат
бях изненадан, че в броя от 9 март вестникарите са използвали за илюстрация на своя статия снимка от протестите на ВМРО.
Доста смехотворно е да си внушаваш, че милиционерската банда МВРО може да събере достатъчно хора за запълването на вестникарска снимка.  :-D

Нима според теб на тази снимка не си личи съвсем ясно знамето на ВМРО?! А снимката е именно от броя на вестник Атака от 9 март. Ето и линк към самия вестник и снимката:
http://www.vestnikataka.bg/show_news.php?id=208657&cat=5

2)
Цитат
Цитат
на Трети март с триста зора събрахте 1500 човека на площада в София! Подобна излагация не
- "Посмали малко, манго" не е уместният призив в случая. Неуместността в случая идва от думата "посмали". Ти трябва да поувеличиш.
Тук няма да влизам в спор, защото може до другия Трети март да спорим. Но едно е ясно- СЪС СИГУРНОСТ не бяха 10 000 души, както твърдите вие, а бяха много по- малко.

3)
Цитат
Цитат
А какво е станало на прегласуването? В статия във вестника се дава отговор- "168 български еничари предадоха народа си и не подкрепиха искането на Атака да бъде признат геноцидът на българите". Пустите му еничари! Ама двама от тях са от Атака- Деница Гаджева и Явор Нотев.
Е, стига де!  :-D Тук доста си омазнил положението, аркадашлар. Точно пък Гаджева и Нотев да обвиниш в еничарство, си е доста смехотворно малоумие....
Поредната мазна лъжа.
Другарю атакист, ти явно рядко четеш книжки. В противен случай щеше да знаеш, че кавичките (""- ето това са кавички) означават ЦИТАТ. Аз не наричам никого еничарин. Така ги наричат във вестник Атака, цитирал съм дословно!
 И под ЦИТИРАНИЯ израз, са изброени имената на въпросните 168 депутати (наречени еничари). Номер 35 е Деница Гаджева, а номер 123 е Явор Нотев. Ето ти отново линк към вестника, да не кажеш, че лъжа:
http://www.vestnikataka.bg/show_news.php?id=208689&cat=3

4) и 5)

Цитат
Цитат
На 14 март отново снимка от протест на ВМРО. Използвате им протестите, ама да ги оплювате грешка нямате! И на 16 пак сте публикували снимка на ВМРО.
- две изречения, две мазни, долнопробни лъжи.  :-D

http://img830.imageshack.us/img830/3034/94014142.png
Пoмиярщината на в-к „Атака“

Нима ще кажеш, че червено- черните знамена не са на ВМРО?!

Това е снимката от 16 март. Тук не се вижда, но на самия вестник (хартиения), в долния ляв ъгъл съвсем ясно се вижда знамето на ВМРО, цветът бордо. Явно при качването са я отрязали. Ако много държиш, ще снимам страницата и ще я кача да се убедиш.

6)
Цитат
Цитат
На 19 март отново публикувана снимка на ВМРО.
-мазнотията прелива..

http://img858.imageshack.us/img858/579/66539325.png

Тези червено- черни знамена с жълти надписи да са ти познати? Нали се сещаш какви са надписите- ВМРО. Ето ти и линк към вестник Атака:
http://www.vestnikataka.bg/show_news.php?id=208978&cat=5

7)
Цитат
Цитат
На 23 март същото- снимка от протест, организиран от ВМРО, този път от Пловдив.
- бах мааму, омръзваш вече, бре! Много плоски глупости, Монка.

http://img830.imageshack.us/img830/3034/94014142.png

Пустите червено- черни знамена! Разбира се, няма да забравя и линк от вестник Атака:
http://www.vestnikataka.bg/show_news.php?id=209083&cat=5

Цитат
Ми Волен достатъчно добре е обяснил що подкрепя правителството на Бойко Джамията. Ма той го обяснява на български и за хора, които могат да мислят. Не е на турски и не е на цигански.
На турски и на цигански ще го обяснява наесен по новия канал, който той лично одобрява. Трябва да свиква да говори на тези езици Волен, в Атака вече има не един и двама цигани за членове.

Че така- както завършваш ти, така ще завърша и аз:
Цитат
Като цяло, доста жалък опит за критика си спретнал, гусин Селски.

И за финал- шест пъти ме обвиняваш в лъжа. Всъщност, "мазна лъжа". И за шестте ти доказах, че не лъжа. Искам шест пъти да напишеш "Извинявай, Симеон Велики, ти не лъжеш!". Ама искам пак така да ги подредиш- прилежно и с номерче. А последния, шестия, може да напишеш "мили Симеон Велики", защото в шестото си обвинение към мен псуваш и пишеш, че съм написал "много плоски глупости". Може би прекалявам, но и ти прекаляваш с обидите си навсякъде из форума. И така- очаквам шест (6) извинения!
България на българите!

Неактивен Симеон Велики

• Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #23 -: Март 26, 2011, 01:13:43 »
Ето ти и един бонус към всички снимки:

http://img16.imageshack.us/img16/1747/53087794.png

Господинът, който говори по мегафона, е Костадин Костадинов- заместник председател на ВМРО. Интересно ми е, защо са го използвали другарите атакисти за илюстрация на своя вестник?!
Ето и линкче към статията:
http://www.vestnikataka.bg/show_news.php?id=208765&cat=5
България на българите!

Неактивен Tiesto

• Hero Member
  • Публикации: 1324
  • Country: us
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #24 -: Март 26, 2011, 04:27:08 »
Какви ти 10 000, на 3 март в София имаше не повече от 300-400 човека събрани с автобуси от цяла БГ ! А вече стана ясно, че по пътя ги гощавали с бира, кебапчета и сандвичи ! Също превоза бил безплатен в двете посоки !

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8816
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
« Отговор #25 -: Март 26, 2011, 05:46:28 »
"Успехът" на Сидеров с новия канал с новини на цигански е поредната наглост от негова страна,но той ще има нужда от гласовете на циганите,защото от българите няма да има подкрепа.
Бил казал защо подкрепя Боко... :-D
Сидеров подкрепя всякакъв буламач,който носи му дивиденти,защото никога не е бил патриот,а е слугувал на Илия Павлов-потомствен комунист и мафиот.
Сега слугува на други подобни.
Според последните статически проучвания ПП АТАКА има 2.98% одобрение,а това е доказателството,как българите приемат неговата партия.
Ad honores

Неактивен Нестор

• Senior Member
  • Публикации: 875
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
« Отговор #26 -: Март 26, 2011, 11:31:34 »
Вестник атака отдавна не го чета и не препоръчвам,сега волен се подготвя навярно да става говорител на създаващата се циганска тв,ще бъде интересно да се види;Вярно ,така ще обере овациите на циганите за да гласуват за него,защото българите го видяха колко струва и просташкото му предателство;Сега има кого да кълнат и псуват редом с боко и гербаджиите,но подир дъжд качулка; От БСП пък показаха голяма активност,организирали масови протести,чух че пловдивския свинар бил загрижен за бедните,каква мерзост;

Неактивен Атакиста

• Account Disabled
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 515
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 4.0 Firefox 4.0
« Отговор #27 -: Март 26, 2011, 14:07:34 »
Монка, извърташ се.
Аз не споря, че в. "Атака" е публикувал снимки, които са от протест против ЕВН или Е.он, като в случая някои от тях съдържат знамена на МВРО. Обаче споря, че АТАКА си присвоява протести от МВРО, както се опитваш да твърдиш ти. Вестникът никога не е споменал за свой митинг, пък да публикува снимки на МВРО. това е същината на нашия смешен спор.
А относно Гаджева и Нотев си се олял напълно. Много ясно се вижда какво е написано:

Деница Гаджева, АТАКА, отсъства по уважителни причини

Явор Нотев, АТАКА, отсъства по уважителни причини

Или какво - в омразата и злобата си не би допуснал, че Нотев и Гаджева биха могли да имат "уважителни причини" за отсъствието си?

Цитат
може до другия Трети март да спорим. Но едно е ясно- СЪС СИГУРНОСТ не бяха 10 000 души, както твърдите вие, а бяха много по- малко.

Аз специално никога не съм твърдял, че на митинга е имало 10 бона. Напротив - може би съм единственият привърженик на АТАКА, който оспори това. Мисля, че беше точно в този форум. Но не са и 300 да. Нито пък 1000, както май ти излъга.

Като цяло се оливате вие, атакомразците.
Сидеров никога не е желал или изисквал каквито и да е телевизии на мангалски от когото и да било. Единственото, против което отколе се ботри Сидеров и АТАКА, е падането на новините на свински от БНТ.
Ако на някого от вас не му харесва падането на свинския "хабер" от БНТ и иска тя да си остане като сегашната ТНТ, то това е ясен знак за протурската ви принадлежност.
Пък специално за "новия" свински канал пак лъжете. Анкова изломоти нещо от сорта, че свински и мангалски новини ще се пуснат по някои от регионалните канали. Това не са нови канали, а онези, почти неизвестни на широката аудитория селско-провинциални РеТеЦе-та на БНТ. И сега ги има и никой не ги гледа - програма "Север"(Русе), РТЦ Благоевград и т.н.
Сидеров няма вина за това, че Мангал Костов помиярски прие малцинствената рамкова конвенция.

Злобейте си, депесарчета.
Истината има качеството да бъде винаги сурова. Може и да не е най-доброто, което ти се иска да чуеш. Но тя си е истина.

комунист = интернационалист = глобалист = евроатлантик = боклук

Неактивен miro20

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 270
  • Linux (Ubuntu) Linux (Ubuntu)
  • Browser:
« Отговор #28 -: Март 26, 2011, 14:35:37 »
аз обаче виждам само един да бесней тук :)

първите глупости не искам да коментирам.. достатъчно се изложи атака, че да наливаме още масло в огъня и някои да беснеят немощно... но за новия "малцинствен" канал анкова не е казвала такова нещо.
дори вожда сам каза че това не еопределено, и не се знае какъв ще бъде. само радостно обяви че се  е договорил за такъв  ]:) :-D
и че от 5 мин емисия, вече ще е цял голям канал за малцинствата!  което и дпс не би имало очи да иска ! !

само едно знам със сигурност за този канал .... дали ще е отделен канал, дали ще е регионален /въпреки че ако се замислите е абсурдно е да е регионален/
то на 101 % ще се плаща от държавния бюджет. и в това спор няма
т.е. от всички нас.

Неактивен Симеон Велики

• Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #29 -: Март 26, 2011, 15:11:23 »
Монка, извърташ се.
Аз не споря, че в. "Атака" е публикувал снимки, които са от протест против ЕВН или Е.он, като в случая някои от тях съдържат знамена на МВРО. Обаче споря, че АТАКА си присвоява протести от МВРО, както се опитваш да твърдиш ти.

Ти се извърташ, Монкиното! Аз не съм казал, че във вестника публикуват статия за свой протест и слагат от такъв на ВМРО. Те пишат статии против монополите, но използват снимки от протести на ВРМО, насочени срещу същите тези монополи. Защо Атака не направят един протест, на който да освиркват монополистите? Например петролния бос Валентин Златев... Ей, той пък беше приятел на Бойко, Атака пък подкрепят Бойко... Изобщо, става много объркана ситуация. Я по- добре си използвайте чужди снимки... Може да е с чужда пита помен, но пък не си създавате проблеми.
България на българите!

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf