Автор Тема: Цецко - Физкултурника е ГОЛЕМ! Хвала Цецко!  (Прочетена 913 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Публикации: 3582
  • Country: bg
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
След 5 обира за милиони, МВР съветва....

http://www.dnes.bg/obshtestvo/2009/12/15/sled-5-obira-za-milioni-mvr-syvetva.82534#comment-newest

Цецко - министъра е най-големият!

Цекко - министъра е най-можещият!

ХВАЛА ЦЕЦКО!

Тоя ГОЛЕМ министър, е баш-министър!

По-министър е от Мишката Миков, Главътъ и онова дето му викаха на галено Мими, взети заедно!

МИНИСТЪР ЦЕЦКО НАШ ГЕРОЙ, ПРЕСТЪПНИЦИТЕ БОРИ ТОЙ (със съвети)!

:-D :-D :-D :-D

Неактивен хейтър

• Account Disabled
  • Junior Member
  • *
  • Публикации: 43
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.33 Chrome 3.0.195.33
Re:Цецко - Физкултурника е ГОЛЕМ! Хвала Цецко!
« Отговор #1 -: Декември 15, 2009, 14:25:23 »
Цецко пръдлето,е същият капут като кака си Бойка мутресата.Абсолютни чекиджий,станахме за смях пред света,когато мутрите влезнаха в политиката.

Неактивен april_z

• Respected user
  • Senior Member
  • Публикации: 744
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
« Отговор #2 -: Декември 15, 2009, 22:26:46 »
гледахте ли(по БНТ) че тоз дето вчера убиха дет карал полицейска кола и обрал некъв турчин и след това го убиха . видяхте ли му родителите кви бедни хорица са, живеят в фургон, пък тез двамата братя дето са избягали и сега ги гони полицията, видяхте ли каква измъчена майка имат. измъчена от този български живот и показа снимките на своите деца. и сега нашата убийственна машина наречена полиция иска да убие и тези двама българина.

вместо да убиват наркопласьори и престъпници от дпс нашата полиция убива българи. срам! и така си правят ПР на гърба на българина. славят се как убиват хора които от немотия убират чужденци. ама нали сме в ЕС. как така ще обираш чужденци. трябва да се накаже тоз който е гладен и да гледа как тези чужденци се разхождат с техните мерцедеси из нашата държава. и ние трябва да им правим свирки, това ние ролята според престъпния европейски съюз.
къде е болен сидеров, да плюе турците и да защитава българите. къде е?
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 22:29:56 от april_z »

Неактивен logx

• Senior Member
  • Публикации: 948
  • Обичайте Родината си!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.3 Firefox 3.5.3
    • Български националисти
« Отговор #3 -: Декември 15, 2009, 22:32:01 »
Ти сериозно ли смяташ за патриотизъм това, което правят те?
И така животът продължава
вечният си мъдър кръговрат.
Някой постоянно оцелява,
защото други срещу бурята, стърчат.

Неактивен april_z

• Respected user
  • Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #4 -: Декември 15, 2009, 22:36:00 »
това няма общо с национализъм!
това има общо с глад и мизерия. от която тези хора искат да излезят. след като запада ни унищожи цялата икономика няма какво да се прави освен да се обират чужденци.
и това ще ни е бъдещето и цветанов да се разпъне на кръст пак ще слушаме вече редовно такива случки.

Неактивен Psycho

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 47
  • Country: 00
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
« Отговор #5 -: Декември 15, 2009, 22:37:12 »
гледахте ли(по БНТ) че тоз дето вчера убиха дет карал полицейска кола и обрал некъв турчин и след това го убиха . видяхте ли му родителите кви бедни хорица са, живеят в фургон, пък тез двамата братя дето са избягали и сега ги гони полицията, видяхте ли каква измъчена майка имат. измъчена от този български живот и показа снимките на своите деца. и сега нашата убийственна машина наречена полиция иска да убие и тези двама българина.

вместо да убиват наркопласьори и престъпници от дпс нашата полиция убива българи. срам! и така си правят ПР на гърба на българина. славят се как убиват хора които от немотия убират чужденци. ама нали сме в ЕС. как така ще обираш чужденци. трябва да се накаже тоз който е гладен и да гледа как тези чужденци се разхождат с техните мерцедеси из нашата държава. и ние трябва да им правим свирки, това ние ролята според престъпния европейски съюз.

Родителите нямат нищо общо с тези уроди. Подкрепям полицията да ги убие на място заради "съпротива при арест"
Не защитавайте мафията и престъпниците, може да ви се натресът на главите някой ден. Вижте колко изнагляха, днес във Варна са стреляли по жена и дете!? Разстрел на място, никакви арести!

Неактивен april_z

• Respected user
  • Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #6 -: Декември 15, 2009, 22:39:01 »
ама чули по кого са стреляли? по жената и детето на известен варненски наркопласьор!
аз това с пълно сърце одобрявам.!

Неактивен logx

• Senior Member
  • Обичайте Родината си!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Български националисти
« Отговор #7 -: Декември 15, 2009, 22:41:09 »
Април, ти чуваш ли се?! Ами то ако е така дай да си хвана още двама другаря, да си вземем по един пистолет и да започнем да обираме всеки, който не е българин?

Може да сме националисти, може да не харесваме полицията, защото са продажници и боклуци повечето, но полицая трябва да се уважава, особено, когато е имал смелостта да застреля някой престъпник. Това му е дълга.

Ако ще тоя престъпник да е българин и да е обирал чужденец. Утре като ми се наложи, или пък на теб, да отидем до някоя точка извън България трябва ли да приема за нормално някъв индивид да ми изкача и да ме обира?
Някой постоянно оцелява,

Неактивен april_z

• Respected user
  • Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #8 -: Декември 15, 2009, 22:42:03 »

Родителите нямат нищо общо с тези уроди. Подкрепям полицията да ги убие на място заради "съпротива при арест"
Не защитавайте мафията и престъпниците, може да ви се натресът на главите някой ден. Вижте колко изнагляха, днес във Варна са стреляли по жена и дете!? Разстрел на място, никакви арести!

мафията не са обикновенните хора а тези с белите якички. и там полицията бездейства а убива по лесните плячки, които няма да доведат до последици на престъпната организация наречена полиция. която защитава едрите мафиоти които тя дори ги пази.
аз нямам грам респект за тази организация наречена полиция.

Неактивен Psycho

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 47
  • Country: 00
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
« Отговор #9 -: Декември 15, 2009, 22:47:11 »
ама чули по кого са стреляли? по жената и детето на известен варненски наркопласьор!
аз това с пълно сърце одобрявам.!

Само ще ти кажа, че съм от Варна и познавам половината бандити в града лично. Този никога не е бил някакъв бос, нито съм чувал да продава наркотици, виж автоджамбаз може да е бил. Не виждам обаче какво са виновни жената и детето?! Трябва да има морал дори и при престъпниците! Не може да се посяга на жени и деца ...

Колкото до тва, че някой крадял заради системата - пълен смях. Аз мога да призная кражба от глад в хранителния магазин да се открадне храна, тогава ще е кражба от глад. Тези магистралните са крали за да имат пари за курви, да си пълнят пиперите с наркотик и да карат хубави коли, за суета демек, не от глад. Гладния дето го е смачкала системата и е честен човек, ако види отворен сейф пред себе си, ще вземе 1/10 от съдържанието му и ще се изнесе, няма да тръгне да си развива престъпната мисъл и да стигне до организирана престъпна група палеща коли по магистралата, да отвлича хора и да ги връзва по горите.

Неактивен april_z

• Respected user
  • Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #10 -: Декември 15, 2009, 22:48:40 »
Април, ти чуваш ли се?! Ами то ако е така дай да си хвана още двама другаря, да си вземем по един пистолет и да започнем да обираме всеки, който не е българин?

Може да сме националисти, може да не харесваме полицията, защото са продажници и боклуци повечето, но полицая трябва да се уважава, особено, когато е имал смелостта да застреля някой престъпник. Това му е дълга.

Ако ще тоя престъпник да е българин и да е обирал чужденец. Утре като ми се наложи, или пък на теб, да отидем до някоя точка извън България трябва ли да приема за нормално някъв индивид да ми изкача и да ме обира?

"полицията имала смелостя" голям смях. ами като защитаваш действието на полицията защо не предложиш на тез обирджии как да си искарат парите по честен начин? защо неги наемеш на работа и им дадеш голяма заплата? да не мислиш че те от кеф ходят да рискуват живота си за 5000евро?
а пък полицаите да ми хвалиш кат пазачи на българите си истенска българофобия.

Неактивен april_z

• Respected user
  • Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #11 -: Декември 15, 2009, 22:54:54 »
абе кат видях кви бедняци са им родителите на тез от югоизападна българия не мога да си мисля че ще оставят родителите си в пълна мизерия както ги показаха по БНТ.

за тоз от Варна незная що е за човек. но по принцип аз мисля, че хората по справидливо постъпват от полицията и са си прави от тяхната гледна точка. за мен държавата е мафията. и нейната охрана е полицията.

« Последна редакция: Декември 15, 2009, 23:00:23 от april_z »

Неактивен logx

• Senior Member
  • Обичайте Родината си!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Български националисти
« Отговор #12 -: Декември 15, 2009, 23:10:50 »
Сбъркан си... Мое мнение.
Някой постоянно оцелява,

Неактивен Panzerfaust

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1384
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Интереси: история, политика, психология, военно дело, икономика
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #13 -: Декември 16, 2009, 00:22:34 »
Сбъркан си... Мое мнение.
Много сбъркан при това!

Неактивен Нестор

• Senior Member
  • Публикации: 875
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.21 Opera 9.21
« Отговор #14 -: Декември 16, 2009, 15:24:22 »
Април-зет за мен е прав ,въпрос на гледна точка. Очаквам чистото разбойничество да се развива,един вид хайдутство,бедни разбойници обират тежки чорбаджии и керванджии пък и на чужденци няма да прощават,тъй като те  си носят доста пари за изпът. Никой не може да им казва кого и как да обират ,нито да ги учи на морал,щом човека е стигнал дотам ,няма да краде един хляб,по-лесно ще го хванат , ще го осъдят на толкова ,колкото и за грабеж като Жан Валжан.Да се защитава мафиотизирана институция като полицията за един обикновен българин пък е нелепо,какво да милее човек за такива заптиета.

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf