Автор Тема: Българската здравна система може да поеме лечението на 10 милиона руснаци  (Прочетена 1740 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2861
  • Country: bg
  • Не бойте се!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
  • Зодия: Virgo Virgo
Ако става въпрос да им вземем парите съм сигурен,че можем да ги приберем. Вече за лечението си е отделен въпрос.
Много лекари има за затвора,както Иван Гълъбов от Варна-в детско белодробно отделение от болница Св. Марина,още 2000 година искаше пари от жена ми за лечението на дете болно от астма,и искаше от всички лежащоболни деца в отделението на 5 етаж. Жена ми му даде май към 30 лв,обаче оня му се видяли малко и изкара детето от безплатната програма. Скоро май го понижиха заради случая с починалото 2 год. дете във Варна. Пълен изрод,как не съм го метнал от терасите тогава...,но бях доста по-сдържан преди 10 години.
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен killed_by_death

• Senior Member
  • Публикации: 749
  • Дълг и Чест
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.127 Chrome 5.0.375.127
Е*аси майката, какви са тия ужасни неща където ги разправяш? :|
И аз се сещам за немалко грозни примери, но това с децата, където го споменаваш...нямам думи!

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2861
  • Не бойте се!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
  • Зодия: Virgo Virgo
Е*аси майката, какви са тия ужасни неща където ги разправяш? :|
И аз се сещам за немалко грозни примери, но това с децата, където го споменаваш...нямам думи!

Факт е. Даже въпросния доцент е предс. на БЛС-Варна. Преди няколко месеца като стана това с детенцето поне се вдигна голям шум и го свалиха в отделението като обикновен лекар. Изрода навремето даже звънеше в нас,да ни подканва,че пак щял да ни включи в програмата,като естествено си мислеше,че ще получи пари. Нали ти казвам още тогава бях побеснял,само жена ми ме спря да не отида при него. Щях да си докарам неприятности.Че и на семейството,бяхме на квартира тогава 4 години.
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8815
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
Ако става въпрос да им вземем парите съм сигурен,че можем да ги приберем. Вече за лечението си е отделен въпрос.
Много лекари има за затвора,както Иван Гълъбов от Варна-в детско белодробно отделение от болница Св. Марина,още 2000 година искаше пари от жена ми за лечението на дете болно от астма,и искаше от всички лежащоболни деца в отделението на 5 етаж. Жена ми му даде май към 30 лв,обаче оня му се видяли малко и изкара детето от безплатната програма. Скоро май го понижиха заради случая с починалото 2 год. дете във Варна. Пълен изрод,как не съм го метнал от терасите тогава...,но бях доста по-сдържан преди 10 години.
:-DКато излезе от пандиза,включи го в програмата "Стара планина"!
Ad honores

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf