Автор Тема: Здравейте, уважаеми приятели-патриоти!  (Прочетена 1615 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен yahudlover

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 69
Здравейте Уважаеми Приятели-Патриоти!
Радвам се, да се присъединя към вашите редици и да участвам в дискусиите на форума ви!
Надявам се ще приремете "една стара Кримка", пишеща от чужбина, но не по-малко милееща за България!
« Последна редакция: Юли 07, 2012, 22:10:09 от Hatshepsut »

Неактивен Sol Invictus

• Senior Member
  • Публикации: 640
  • Country: 00
  • Степен вълк
Re: Здравейте Уважаеми Приятели-Патриоти!
« Отговор #1 -: Януари 13, 2007, 20:24:49 »
Здравей!
Кажи ми, не мислиш ли че и България е застрашена от мултикултурализма? Няма веднага да станем като Франция, но какво мислиш ще е и нашето положение след 30-50 години?
А какво е отношението на обикновения французин към държавата му? Не прави ли поне малки усилия да спаси нацията си и до колко ефективни са те?
Изгори след прочитане!

Неактивен yahudlover

• Forum Member
  • **
« Отговор #2 -: Януари 13, 2007, 21:02:14 »
Разбира се, че изключително се изкушавам да се завърна най-после и да помагам там на място на България... Особено след придобития ми мнoгoгодишен опит по световните "сцени", мисля че наистина може да бъде ефикасно и полезно присъствието на хора като мен в Родината ни. Но, поне за сега не е така изпълнимо, което не значи, че е невъзможно за в близкото бъдеще... Със сигурност ще се върна!!!
А колкото до мултикултурализма, наистина има опасност, да се опитат да ни го наложат и в България. То си е едно от основните оръжия на чифутите за обезличаване и унищожаване на по-силните, способни и превъзхождащи ги етноси... Няма да ни се разминат подобни еврейски напъни. Дори много е възможно да се заиграят с "етническата" стратегия, така актуална и ефикасна на Балканите, ако не успеят с дежурните си икономически номера. Но аз лично съм оптимист! Освен, ако не унищожат физически истинските българи, мисля, че ние си имаме генетично заложен инстинкт за самосъхранение и оцеляване, не веднъж доказани през вековната ни история... Наистина, сме "по-специални"! Твърдя го, не заради голословен патриотизъм или шовинизъм (така характерни за французите), ами като резултат от дълги и задълбочени наблюдения и анализи върху поведението, реакциите и еволюцията на много наши сънародници зад граница. А и от вън нещата в България, понякога се виждат по-ясно...
Колкото до французите, те отдавна вече нямат думата в решаването на съдбините си. Както и повечето европейци. Цялата система, в която сега се опитват да вкарат и България е толкова безмилостна и непобедима, че обикновените хора, които отдавна вече са превърнати в стадо консуматори, изобщо и не си помислят да се съпротивляват. А, ако има такива, които са против това гадно статукво, рано или късно биват смазани, по един или друг начин. Иначе французите са царе на лицемерието и празните приказки, но когато се наложи да действат, все гледат да решават нещата чрез стачки, мирни протестu, избори и пр. Което пък е абсолютна илюзия, защото всичко е контролирано и манипулирано от знаете кой.  Дори и "Националния Фронт" няма никакви шансове да излезе победител в които и да е избори, колкото и да ни се иска това... Просто съществуването му е като "Необходимото Зло", поддържано и лансирано от кукловодите, за да си карат по програмата за "хармония" и пр...
За съжаление, истинските патриоти и свободомислещи хора във Франция са отчайващо малко и много трудно ще надделейат.
Франция е една от най-масонските държави и страната с най-много евреи в Европа. Така, че нищо което става тук не е случайно или неконтролирано... Тенденцията е цяла Европа и целия свят да станат такива. Ще е жалко, ако поне не опитаме, ама наистина, да им поречим. И не само тук по форумите ами и на живо, както си го заслужават!

Неактивен yahudlover

• Forum Member
  • **
« Отговор #3 -: Януари 13, 2007, 21:12:01 »
Извинявам се, ама искам да попитам, нормално ли е, че при мен на екрана тази тема, тече отзад напред? В смисъл, последния ми постинг излиза най-отгоре а първия е най-отдолу. Ако съм допуснал някаква аномалия, моля администраторите да коригират грешката ми! Благодаря!

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4705
  • Country: bg
  • Web Master Site
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #4 -: Януари 13, 2007, 21:28:57 »
Извинявам се, ама искам да попитам, нормално ли е, че при мен на екрана тази тема, тече отзад напред? В смисъл, последния ми постинг излиза най-отгоре а първия е най-отдолу. Ако съм допуснал някаква аномалия, моля администраторите да коригират грешката ми! Благодаря!

Не няма грешка, такава е версията на този род форуми! :)
Facebook  account - Kaloian Ivanov Macedonbg
Bulgarian nationalist forum has been upgraded SMF 2.0. Final

Неактивен yahudlover

• Forum Member
  • **
« Отговор #5 -: Януари 13, 2007, 21:56:00 »
Е, така вече съм по-спокоен! Благодаря за пояснението! "Bienvenue" е правилното, но ми харесва повече нашето си Добре Дошъл. Иначе за"Шалом"-а, приемам го като шега. Нали е така? Щото аз лично употребявам този поздрав само и единствено когато се бъзикам с евреите. "Yahudlover" е само един малък опит от моя страна да бъда ироничен. По-старите (в смисъл, пишещите от по-дълго време) съфорумци ме познават добре още от пролетта на 2005-та, когато се създаде първия форум на Атака. Сега, гледам са се нароили доста, националистически форуми, ама дано да не сме жертва на стратегията "разделяй и владей", използвана така успешно от "онова племе"... Ще се радвам да пиша тук, да ви информирам за някои интересни факти от Френската и Европейската действителност, и да търсим заедно отговорите на много от важните въпроси на съвремието ни!

Неактивен krystalnacht_666

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 262
« Отговор #6 -: Януари 14, 2007, 01:00:24 »
Радвам се че още един български вълк се присъедини към глутницата ни.  :)

« Последна редакция: Януари 14, 2007, 01:03:47 от Кrystalnacht »

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf