Автор Тема: Абдуллах Гюл води със себе си представители на изселниците  (Прочетена 744 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8822
  • Country: bg
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 5.0 Firefox 5.0
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2011/07/11/1121053_turskiiat_prezident_abdullah_gjul_e_na_oficialno/
"...Това ще бъде първата визита на Гюл в България след избирането му за президент през 2007 година. Той ще бъде придружен от голяма група турски бизнесмени. При посещението му се предвижда да се обсъдят възможностите за разширяване на търговско-икономическото сътрудничество, както и реализацията на съвместни проекти в различни сфери.

Представители на гражданските сдружения на българските изселници в Турция също ще бъдат включени в делегацията..."

...
http://www.blitz.bg/news/article/112682
"Изселническата организация „Бултюрк”, чиито център е в Истанбул, издига турчин за кандидат президент у нас, съобщи председателят й Рафет Мурат. Засега обаче името му се пази в тайна. Единствената информация за него е, че носи турско име..."
...
Имайки предвид,че това е първа визита на Абдуллах Гюл у нас,присъствието на т.н. "изселници" в състава на турската делегация категорично доказва съпричастността на турския президент към всякакви претенции от страна на тези организации.
« Последна редакция: Юли 12, 2011, 10:18:32 от Петкан »
Ad honores

Неактивен FELDMARSCHALL

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2806
  • АРИЕЦ
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 9.0 Microsoft Internet Explorer 9.0
  • Зодия: Scorpio Scorpio
А кога български президент ще заведе ердоган и гюл в Батак ? :^)

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Публикации: 3591
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
А кога български президент ще заведе ердоган и гюл в Батак ? :^)

Като си изберем БЪЛГАРСКИ президент, а не комунистически, триперлив Агент!  :@

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4320
  • България на българите
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 9.0 Microsoft Internet Explorer 9.0
Цитат
"Изселническата организация „Бултюрк”, чиито център е в Истанбул, издига турчин за кандидат президент у нас, съобщи председателят й Рафет Мурат. Засега обаче името му се пази в тайна. Единствената информация за него е, че носи турско име..."
Самия факт че от чужбина, и то от Турция издигат президент за България е повече от наглост!
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен rumena moma

• Respected user
  • Senior Member
  • Публикации: 888
  • Country: it
  • OPS !
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
  • Зодия: Leo Leo
Цитат
А кога български президент ще заведе ердоган и гюл в Батак ?

|-() Кога цъфнат налъмите . Още ли не си   разбрал , че турската държава е управлявана от политици и ДЪРЖАВНИЦИ , колкото и да не ни се нрави . Неудобрявани , но УВАЖАВАНИ . Кемал  Ататюрк е сравняван с Де Гол . Ердоган е държавник и стратег в неополитиката на страната им . Турция тежи на мястото си не само в региона , но и в световната геополитика .
 България е управлявана от женски полови органи , който се въртят на ротативка от 20 год . насам . Търпеливо ги изчакваме да се окакат и омажат до ушите и след това ги сменяме със същите .

Цитат
Като си изберем БЪЛГАРСКИ президент, а не комунистически, триперлив Агент!  
Публикувано на: Днес в 10:41:12 Публикувана от: FELDMARSCHALL  

За да го избереш този "президент", трябва да извадиш подходящ кандидат . Не виждаш ли , че страната е поставена в умишлена предизборна стагнация с цел да се запази статутквото управляващо отколешни времена .  Това е порочен кръг , от който излизане няма . НЯМА !  
« Последна редакция: Юли 12, 2011, 13:12:46 от rumena moma »

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
http://www.versia.bg/2011-03-11-19-22-20/1-2011-02-25-16-06-44/4424-2011-07-13-13-31-01

Осман Кълъч

"„Шпионин“ в делегацията на Гюл в България“. Това пишат днес на първите си страници най-големите турски вестници, които отразяват посещението на президента им в България. „Редом до президента 91-годишен шпионин“ е заглавие във в. „Радикал“. Вестник “Заман” пък съобщава: „Прогонен заради шпионаж се връща в родината след 46 години“.

Мистериозният член на президентската делегация е роденият в Шумен Осман Кълъч, който е осъден на смърт за шпионаж в полза на Турция, след което бил изгонен от България. Сега той е председател на Фондация за социално подпомагане и икономически изследвания на балканските изселници BISAV.

По време на беседа на журналисти, депутати и учени с Абдуллах Гюл в Шумен на всички членове на делегацията бе дадена възможност да се представят. Най-дълго време турският държавен глава отдели на най-възрастния член на делегацията.

Самият Кълъч се представи накратко с думите: „Роден съм и израснах в Шумен“, но бе насърчен от президента да продължи и тогава разказа своята история. Част от образованието си получил в медресе в шуменската джамия “Томбул”, където след това за известно време работи като преподавател.

„През 1948 г. в България започна комунистическият период. По това време в страната имаше малцинство от около три милиона турци. На мен се падаше отговорността да защитя турското население от атеизма,“ разказа Кълъч. „Понеже не можеха да ме съдят за това, че съм противник на атеизма, ме обвиниха в шпионаж в полза на Турция и ме осъдиха да бъда екзекутиран“, продължи той..."

Ad honores

Неактивен penko

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 701
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
http://www.versia.bg/2011-03-11-19-22-20/1-2011-02-25-16-06-44/4424-2011-07-13-13-31-01

Осман Кълъч

"„Шпионин“ в делегацията на Гюл в България“. Това пишат днес на първите си страници най-големите турски вестници, които отразяват посещението на президента им в България. „Редом до президента 91-годишен шпионин“ е заглавие във в. „Радикал“. Вестник “Заман” пък съобщава: „Прогонен заради шпионаж се връща в родината след 46 години“.

„През 1948 г. в България започна комунистическият период. . „Понеже не можеха да ме съдят за това, че съм противник на атеизма, ме обвиниха в шпионаж в полза на Турция и ме осъдиха да бъда екзекутиран“, продължи той..."

Така  е  Петкане  още  една  грешка  на  нашите  велики  българи  тоя  ако  беше  вкаран  в  доживотен  затвор  някъде  под  земята  сега  нямаше  да  му  гледаме  физиономията  и  да  триумфира  по  улиците  на  България  като  се  подиграва  със    българите  че  сме  шматки  задето   не  сме  го  екзекутирали  на  времето  .   Във  друга  държава  този  нямаше  да  бъде  жив  а  за  израелците  направо  балабар  с  къщата  цялата  му  рода  щеше  да  отиде  на  кино .
Инак  като  дойде  официален  празник  наредени  пагон  до  пагон ,  шев  до  шев , само  хратутници  има  тая  държава  нищо  няма  .

Очаквам  всички  изселници  скоро  да  се  върнат  със  автомати  и  танкови  за  да  им   станем  роби  нещо  като  циганите  в  гетата   , ще  трябва  да  учим  на  турски  как  да  си  искаме  хляб  като  ходим  на  магазина  може  скоро  и  имена  на  села  да  започнат  да  сменят  . Само  ще  гледаме  безпомощно  как  ни  завладяват  без  война  , те  турците  си  го  казват  че  ще  ни  купят  , ходим  гласуваме  и  накрая  пак  нищо  е  какво  може  да  се  направи    повече  от  това  как  да  стане  промяната  като  няма  мъже  . Пак  накрая  излиза  че  гласуваме  не  за  мъже  а   за  кур-ви .

От  политика  може  да  разбирам  но  от  кур-ви  не  разбирам  гледаш  един  мъж  120  кила  бие  се  в  гърдите  че  голям  мъж  и  накрая  излиза  че  има  женско  съзнание  нагледах  се  от  мъже  кур-ви  в  България  колкото  искаш  . Ей  така  съм  разговарял  с  други  хора  и  всички  са  съгласни  че  много  кур-ви  има  в  държавата  това  е  масово  явление  тези  дето  най  много  се  пъчат  за  мъжкари  накрая  излизат  най  големите  кур-ви  .

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
Цитат
От  политика  може  да  разбирам  но  от  кур-ви  не  разбирам  гледаш  един  мъж  120  кила  бие  се  в  гърдите  че  голям  мъж  и  накрая  излиза  че  има  женско  съзнание  нагледах  се  от  мъже  кур-ви  в  България  колкото  искаш  . Ей  така  съм  разговарял  с  други  хора  и  всички  са  съгласни  че  много  кур-ви  има  в  държавата  това  е  масово  явление  тези  дето  най  много  се  пъчат  за  мъжкари  накрая  излизат  най  големите  кур-ви  .
Ще се опитам да ти помогна и ще наваксаш пропуските си по отношение на кур-вите. :-)
Кликни на този линк,моля те и ще видиш кур-венският елит. :-D
http://www.parliament.bg/
Ad honores

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf