Автор Тема: За свети Франциск и папата. Вяра или революция на ума?  (Прочетена 2541 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ichbin

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 369
  • Country: bg
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
  • Зодия: Capricorn Capricorn
Кажи, охлюве, така ли ще стане? :mad:

Успокой се бе човек. Защо така се тресеш? Това е най-тъпата иконката от всички. Приличаш на епилептик, който се тресе или си изпаднал в истерия! Ела на  себе си. Няма страшно. Ще преглътнеш истината и след това ще си като новороден и пречистен.  :Azn:
« Последна редакция: Декември 19, 2011, 21:24:40 от ichbin »
"Манастирът тесен за мойта душа е!"

"Нам цар не ни трябва, а демократично народно управление. Ние се борим за чиста и свята република. Цар и сега си имаме."

Васил Иванов Кунчев

Поп Кръстю предаде Левски от алчност, когато Апостолът му поиска сметка за парите от комитетите!!!!
 :shark:

Неактивен Горянин

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 265
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 16.0.912.63 Chrome 16.0.912.63
Успокой се бе човек. Защо така се тресеш? Това е най-тъпата иконката от всички. Приличаш на епилептик, който се тресе или си изпаднал в истерия! Ела на  себе си. Няма страшно. Ще преглътнеш истината и след това ще си като новороден и пречистен.  :Azn:

И ошо и дао ще се слеят в едно, а?  :mad:

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4751
  • Country: it
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Въпроса е каква е тази тема ? Тема от психиятрията ли ?
Къде е папата, къде е България и нейната култура ?
Заглавието на темата спокойно може да се промени на бесноват ли е другаря комунист ?

Неактивен ichbin

• Forum Member
  • **
  • Browser:
Въпроса е каква е тази тема ? Тема от психиятрията ли ?
Къде е папата, къде е България и нейната култура ?
Заглавието на темата спокойно може да се промени на бесноват ли е другаря комунист ?

Да, бесноват е! Не е скромен монах като тебе! "Манастирът тесен за мойта душа е!" - Васил Левски

"Нам цар не ни трябва, а демократично народно управление. Ние се борим за чиста и свята република. Цар и сега си имаме."

Васил Иванов Кунчев

Поп Кръстю предаде Левски от алчност, когато Апостолът му поиска сметка за парите от комитетите!!!!

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
Да, бесноват е! Не е скромен монах като тебе! "Манастирът тесен за мойта душа е!" - Васил Левски
Сега и Левски ли вкара в играта на комунизъм ? Защо му изхвърлихте костите на боклука бе безродници ? Бяс ви тресе вас бяс и то голям.

Неактивен ichbin

• Forum Member
  • **
  • Browser:
Сега и Левски ли вкара в играта на комунизъм ? Защо му изхвърлихте костите на боклука бе безродници ? Бяс ви тресе вас бяс и то голям.

КАкви кости, бе, п'опе? Вие поповете, дай ви само за кости, кръщенета, сватби и погребения да говорите. Ще ми носят пръста на кой беше там в музея, ще пазят мощи... Само ТЪРГОВИЯТА с реликви ви е в главата. Това са излишни фетиши бе п'опе! Държаватта загива, светът загива, а той седнал за кости и мумии да ми говори. Като се превърне всичко в пустиня, тогава можеш д се радваш, че твоето тяло ще се запази хилядолетия в пясъците непокътнато... Само дето няма да има вече цивилизация, която да го почита.
Левски е ценен не със своите кости, а със спомена и примера, който пази народът в сърцето си и предава от поколение на поколение. Затова и паметникът трябва да е голям, без да мисля дали той, гледайки от небето, ще го хареса или не.
  :crying-1:
« Последна редакция: Декември 20, 2011, 20:31:34 от ichbin »

Васил Иванов Кунчев

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
Костите и гроба на левски са излишни неща ли ? Левски е мумия ли според тебе ?
Ами норламните българи не мислят така - съответно ти си ненормален.
За това ли другарите ти унищожиха гроба и костите на Апостола ? Ми за нас българите не е както казваш ти - нямаме нужда от тебе отстъпнико ненормален.

Неактивен ichbin

• Forum Member
  • **
  • Browser:
Костите и гроба на левски са излишни неща ли ? Левски е мумия ли според тебе ?
Ами норламните българи не мислят така - съответно ти си ненормален.
За това ли другарите ти унищожиха гроба и костите на Апостола ? Ми за нас българите не е както казваш ти - нямаме нужда от тебе отстъпнико ненормален.

Ти пак изопачи думите ми и не ме разбра. Имах предвид, че същественото са не костите, а примерът и споменът от Левски в умовете и сърцата на хората.

Васил Иванов Кунчев

Неактивен Горянин

• Forum Member
  • **
  • Browser:
  • Firefox 7.0.1 Firefox 7.0.1
Ти пак изопачи думите ми и не ме разбра.

А ти сам разбра ли се, чешит? :mad:

Неактивен ichbin

• Forum Member
  • **
  • Browser:
А ти сам разбра ли се, чешит? :mad:

Аз рабрах следното. Такива проповедници като тебе, които поощряват скромност и смирение в хората, се борят, също така, да защитят статуквото на съществуващата капиталистическа система. Разбрах, също така, че когато на капиталистите не им изнасят собствените вътрешни противоречия, те бързат да обвиняват всякакви масови обществени идеи  и действия за защита на мнозинството, т.е. на демокрацията, в  комунизъм. Когато все пак бъдат притиснати с аргументи до стената, се обръщат за помощ към религията, т.е. към теолозите, които са обучени да бъдат големи майстори с помоща на библията да преливат от пусто в празно....  :evil:

Васил Иванов Кунчев

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
Ти пак изопачи думите ми и не ме разбра. Имах предвид, че същественото са не костите, а примерът и споменът от Левски в умовете и сърцата на хората.
Ами ние нормалните смятаме и костите за важни!
Вие революционерите защо ги затрихте а ?

Неактивен Горянин

• Forum Member
  • **
  • Browser:
  • Firefox 7.0.1 Firefox 7.0.1
Аз рабрах следното. Такива проповедници като тебе, които поощряват скромност и смирение в хората, се борят, също така, да защитят статуквото на съществуващата капиталистическа система. Разбрах, също така, че когато на капиталистите не им изнасят собствените вътрешни противоречия, те бързат да обвиняват всякакви масови обществени идеи  и действия за защита на мнозинството, т.е. на демокрацията, в  комунизъм. Когато все пак бъдат притиснати с аргументи до стената, се обръщат за помощ към религията, т.е. към теолозите, които са обучени да бъдат големи майстори с помоща на библията да преливат от пусто в празно....  :evil:

Щом казваш. :mad: Сигурно ще ме обявиш и за враг на народа и ще ме разстреляш като вземете властта, а? :sad-1: :rolleyes-1:

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf