Автор Тема: Bъзраждане  (Прочетена 632 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Кaравелов

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 23
  • Да живее България!
    • Старият български химн
  • Зодия: Capricorn Capricorn
Bъзраждане
« -: Март 22, 2007, 00:41:07 »
Хубав,слънчев ден в Бургас....
Всъщност днес е първият пролетен ден..Нашите деди са посрещали този празник с големи веселби/огнени обичаи,вино и  мистерии пресъздаващи прераждането на природата за нов живот../Имам малко свободно време...Надя излиза от работа след един час...хм ,смятам  да се поразходя и да се  порадвам на чутовните красоти, които ме заобикалят.Минавам през двора на елитната математическа гимназия..моето старо училище..там на двора между купищата боклуци е паметника на Георги Сава Раковски..Гледа тъжно...или не така ми се струва от надписите по паметника/на латиница  :'(нали училището е елитно/Зад паметника виждам хвърлени спринцовки >:(
Минавам по Александровска..Неразумните юроди се  занимават активно с блеене и киснене по кафенетата. Преди 10 дни с другите момчета от БНС протестирахме срещу чешмата в село Трънак.Същите тези люде ни гледаха с неразбиране ,насмешка ,а някой и направо злобно..Продължавам по Богориди...О,чудо !Мазничко,черничко с бели зъбки и две белички глупавки до него..що е то?НЕ!Не е Кондьо с чалгаджийки,а най ми било потян негър с две от нашите гърли под ръка...Ми нъл тъй..толерантна била мойта баба толерантна съм и аз :down:На никой не му прави вчепетление...щом свинеподобни чичковци с нашивки по вратлетата връткат 15-16 годишни момиченца...
щом семейни общински съветници"патриоти","стожери на обществото"гонят фустите вместо да защитават интереса на свойте избиратели..защо не и маймунги?ДА ЖИВЕЙ БЪЛГАРСКИЯТ ЕТНИЧЕСКИ МОДЕЛ!
Има още малко време..криво ми е нещо..въпреки слънцето..въпреки цъфналите дръвчета в Морската градина..въпреки нашето синьо небе/наше ли казах ?!май го дадохме и него ?/А то парка пълен с чалготеки бълващи долен мазен кичек/с китни имена като "Вселения"  и
Писоар/е нали собствениците им са дупе и гащи с кмето ..ама кой е дупето ,а кой гащите/все миришкат :down:/Пейките са изпочупени с надписи от сорта"НАФТА","Пънку нема умре ак не му помогнем" и тн.е има и други новички с рекламни надписи "Интерамерикан" :down:
И пак празни бирени бутилки и съборени кошчета за боклук...И пак малки бараки миришещи на цаца покриват плажа..А нещо ново!?Някакъв главозамаял се идиот е решил да построи небостъргач !В парка до морето!И виждам табели в които се обяснява,че всичко е нормално и законно..кой ли му е продал земята?
Стана време да си прибера девойката..Минавам покрай картинна галерия..Гротескни и подтискащи картини ... представящи абсурдни сюжети от болния мозък на Кафка...Вдигам глава и виждам шестолъчната звезда на покрива на сградата.Бившата синагога -грозна псевдо-
готика сега галерия на 'Шалом"..само лъскави западни автомобили паркирани до нея :devil:а в един от тях стои шофьор/поне 200 кг/и чака
отрочето си да излезе от училището на 'ШАЛОМ'...Аааа не 1 а 3 !Тия явно просперират :down:..И църквичката "Света Богородица"изглежда
някак малка  всравнение с извисяващата се синагога..А и храма е осеян с пентаграми и надписи възхваляващи анархията...
Става ми гадно..добре ,че е Надя..
Честита първа пролет братя и сестри!Замислете се над думите ми!Както в природата така и в нашето общество назрява нуждата от ВЪЗРАЖДАНЕ!ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!РАЗРУХАТА Е ПЪЛНА ,НО МОЖЕ ДА Е НАЧАЛОТО НА НОВОТО БЪЛГАРСКО ОБЩЕСТВО!БОРЕТЕ СЕ ЗА ТОВА!ПОСТЪПВАЙТЕ КАТО ИСТИНСКИ ПАТРИОТИ ВСЕКИ ДЕН!МОМЕНТА Е СЕГА! УТРЕ ЩЕ Е КЪСНО!
« Последна редакция: Август 08, 2012, 21:32:15 от Hatshepsut »
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf