Автор Тема: "Съединението прави силата"  (Прочетена 2039 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vailen

• Respected user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 405
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 35.0.1916.153 Chrome 35.0.1916.153
Re: "Съединението прави силата"
« Отговор #15 -: Август 19, 2014, 11:58:31 »
Имам чувството, че някаква специална програма, а не реален човек пише във форума, особено от т.нар. русофоби.
Идеализмът в днешно време е пагубен, също и залитането по глупости - русофилия(съответно русофобия). Векът, в който живеем е до мозъка на костите практичен. Следователно никой няма да ни гледа черните очи и никой няма, да ни бръсне за произхода(тракийски, "арийски", "славянски" и т.н.). Нито запада, нито Русийка, нито някой друг, а ще гледа да печели пари и да ни третира като роби(баси робските арийци...) и да печели от нас. Ако се съди по инфантилните излияния "за и против" Русия, може със сигурност да се предположи, че българите не са си научили историческия урок, а пак си мислят, че благата ще дойдат от небето(оправдавам само силно религиозните хора, другите не) - това е много малоумно.
България над всичко!

Неактивен SPQR

• Respected user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 329
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 31.0 Firefox 31.0
« Отговор #16 -: Август 19, 2014, 13:13:20 »
Имам чувството, че някаква специална програма, а не реален човек пише във форума, особено от т.нар. русофоби.

Специалната програма е в русофилските ви кухи хралупи! Тя ви направлява мисленето. За това според русофилските олигофрени, всеки, който не е русофил е русофоб! Тя ви пречи да осъзнаете, че има такива за които България е всичко и над всичко останало! Според тебе възможен ли е национализмът без идеал? Може ли изгодата, ,практичността" да обедини нацията ни и да ни изведе от блатото в което сме сега. По твойта логика трябва да се откажем от нацията си от корените си, щото това е практично в днешно време! Наистина е нелечимо вашето заболяване!
« Последна редакция: Август 19, 2014, 13:30:54 от SPQR »
"И да знаеш, Минке, че последният комунист на планетата ще умре в България. Даже когато в Съветска Русия няма да има нито един жив комунист. Какъв народ сме, Минке, какъв народ..."
Димитър Талев

Неактивен vailen

• Respected user
  • Forum Member
  • **
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #17 -: Август 19, 2014, 15:27:24 »
Специалната програма е в русофилските ви кухи хралупи!
Все повече хора приличат на кучето на Пaвлов. Някои като получат сигнал "Русия"; започват да шикалкавят глупости, полуразбираеми неща, започват да разтягат локуми и да носят от девет кладенеца вода, само и само да докажат някакви си (полу)безсмислени теории за лошата Русия и добрата Америка; другата страна т.нар. русофили също не им отстъпва по глупост - започват упорито да защитават РъШъ, да се осланят инфантилно на нея, да я провъзнасят до немай-къде, да изтъкват мечешката услуга от 1878 г(реално си е такава, но и други балкански народи дължат свободата си на Руската империя...), да бленуват някакво си православно и славянско братство и т.н. и т.н.
Видно е, българският народ още не се е отървал от примитивното в себе си, а трябва. Лошото е, че такава безсмислена поляризация на мненията се засилва(тук вина имат бгполитиците в последните 70-75г.), а няма никаква реална полза; докато други балкански народи гледат да се поправят в исторически план и да гледат, как да обърнат загубата в печалба.
Ние(голяма част  от българите) все гледаме да се разделим(двама българи - три партии) и да оцвъкаме и малкото добро, което ние застигнало. Не може вечно да е така. Времето тече и няма да ни пита кой е "фил" и кой е "фоб". В подобни безсмислици характерни за дон Кихот, се губи енергия, хъс и ценно историческо време. Всъщност дон Кихот, сравнен с  горе изброените категории хора е душевно нормален...

Всъщност съм русофил, колкото и американофил, германофил, англофил, франкофил, танзанофил, тайландофил и др. Пука ми за споменатите държави, колкото ланският сняг и първите пет бих ги наръсил с атомни бомби, ако имах такива. В тях се корени световният корен на злото.
И специално за SPQR, ще кажа, че точно изгодата и практичността, че и лицемерието могат да направят доста добри неща за България, но трябва да се правят ЗА България, а не за моментната политическа мода сложена от "патентованата сган" или някаква друга страна ментор(USA, UK, Россия - примерно). Времето на филиите и фобиите свърши. Историята няма да ни чака и да ни дава поправителни, а ние все ще си чукаме главите и ще гравитираме около някой(който ни ще ни освободи или пороби). Часовника прави тик-так, тик-так... и ако поне не се приготвим, за предстоящите събития ще споделим съдбата на американските индианци.
За мен нещата стоят "отвъд доброто и злото", отвъд русофилията и русофобията, отвъд Америка и Русия...
България над всичко!

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1953
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
« Отговор #18 -: Август 19, 2014, 16:35:35 »
Първо да те питам, къде и кога видя аз да величая Америка(предполагам имаш предвид - САЩ), или да пиша колко добра е Америка, когато ръсиш подобни неща и ОБВИНЯВАШ, нека да са придружени с ДОКАЗАТЕЛСТВА, а не просто да си ръсиш празни приказки  за да оправдаеш безсмисления си пост !

Искам и да те поправя че ние БългАрите не се делим, защото няма как да се делим, или си БългАРИН, или не си Българин, средно положение няма, сега ще се опитам да ти обясня, какво означава да си българин, за да те улесня в бъдеще да не пишеш подобни глупости .

Българите сме древен и велик Арийски народ, българите не са славяни, не са евреи и не са цигани, а който обяснява и се гордее,  че е от изброените малцинствени групи НЕ е българин и няма как да е българин, затова и няма как българите да се делим, българите сме си българи/арийци, а изброерните малцинствени групи живеещи на територията на БългАРИЯ НЕ са българи и никога няма да бъдат БългАРИ ! А БългАрия ще се оправи, само когато започне да се управлява от БългАРИ, а не от изброените малцинствени групи, начело със славяните/комунисти, само тогава Арийската ни родина и БългАРИте ще просперираме !

Все повече хора приличат на кучето на Пaвлов. Някои като получат сигнал "Русия"; започват да шикалкавят глупости, полуразбираеми неща, започват да разтягат локуми и да носят от девет кладенеца вода, само и само да докажат някакви си (полу)безсмислени теории за лошата Русия и добрата Америка; другата страна т.нар. русофили също не им отстъпва по глупост - започват упорито да защитават РъШъ, да се осланят инфантилно на нея, да я провъзнасят до немай-къде, да изтъкват мечешката услуга от 1878 г(реално си е такава, но и други балкански народи дължат свободата си на Руската империя...), да бленуват някакво си православно и славянско братство и т.н. и т.н.
Видно е, българският народ още не се е отървал от примитивното в себе си, а трябва. Лошото е, че такава безсмислена поляризация на мненията се засилва(тук вина имат бгполитиците в последните 70-75г.), а няма никаква реална полза; докато други балкански народи гледат да се поправят в исторически план и да гледат, как да обърнат загубата в печалба.
Ние(голяма част  от българите) все гледаме да се разделим(двама българи - три партии) и да оцвъкаме и малкото добро, което ние застигнало. Не може вечно да е така. Времето тече и няма да ни пита кой е "фил" и кой е "фоб". В подобни безсмислици характерни за дон Кихот, се губи енергия, хъс и ценно историческо време. Всъщност дон Кихот, сравнен с  горе изброените категории хора е душевно нормален...

Всъщност съм русофил, колкото и американофил, германофил, англофил, франкофил, танзанофил, тайландофил и др. Пука ми за споменатите държави, колкото ланският сняг и първите пет бих ги наръсил с атомни бомби, ако имах такива. В тях се корени световният корен на злото.
И специално за SPQR, ще кажа, че точно изгодата и практичността, че и лицемерието могат да направят доста добри неща за България, но трябва да се правят ЗА България, а не за моментната политическа мода сложена от "патентованата сган" или някаква друга страна ментор(USA, UK, Россия - примерно). Времето на филиите и фобиите свърши. Историята няма да ни чака и да ни дава поправителни, а ние все ще си чукаме главите и ще гравитираме около някой(който ни ще ни освободи или пороби). Часовника прави тик-так, тик-так... и ако поне не се приготвим, за предстоящите събития ще споделим съдбата на американските индианци.
За мен нещата стоят "отвъд доброто и злото", отвъд русофилията и русофобията, отвъд Америка и Русия...
« Последна редакция: Август 19, 2014, 16:47:30 от Siegfried »
Да ЖИВЕЕ 9-ти ЮНИ, да ЖИВЕЕ Цанков !
Истинският БългАрски Химн Шуми Марица;

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен vailen

• Respected user
  • Forum Member
  • **
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #19 -: Август 19, 2014, 17:26:17 »
 Siegfried, по-безсмислени постове от твоите, има ли?
България над всичко!

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1953
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
« Отговор #20 -: Август 19, 2014, 18:05:39 »
vailen, хайде сега вземи и направи писмено изложение, без обиди и празни приказки/твоята запазена марка,  защо според теб постовете ми са безсмислени, защото аз всеки път ти излагам моите обосновани доказателства, че пишеш уникални глупости и безсмислици, искам и ти да ми докажеш с примери от мои постове, които ти аргументирано ще обориш и докажеш, че са безсмислени  !

Siegfried, по-безсмислени постове от твоите, има ли?
« Последна редакция: Август 19, 2014, 18:13:48 от Siegfried »
Да ЖИВЕЕ 9-ти ЮНИ, да ЖИВЕЕ Цанков !
Истинският БългАрски Химн Шуми Марица;

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf