Автор Тема: История на негативизма спрямо "Атака"  (Прочетена 4410 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bgpatriot

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 89
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
Re: История на негативизма спрямо "Атака"
« Отговор #15 -: Март 29, 2013, 02:00:51 »
Знам го това писмо, Франкист, дори съм го сложил на сайта си. Все пак, натискът над НАП и над Софийския апелативен съд не е подкрепен от "Атака" законопроект, а е проблем на изпълнителната власт.

След като "Атака" няма необходимата власт, тя може само да разкрива същността на Мустафа Хаджи - правят го както преди да го признаят, така и след като го признаха за главен мюфтия. ДАНС, съд, МВР и правителство - който иска да се задейства. Отлично знаеш, че по това време Сидеров вече критикува туркофилската политика на Бойко Борисов и няколко месеца по-късно "Атака" става опозиция...

Нали не си забравил обещанието за списък със законите, подкрепени от "Атака", които са в нарушение на 20-те им точки?

На мен например не ми хареса подкрепата на "Атака" за първото четене на Закона за електронните съобщения (не че после пак не гласуваха пакетно с ГЕРБ, когато го променяха в движение). Беше си доста мракобесен закон, макар и да не нарушава формално програмата на "Атака"...

Неактивен SPQR

• Respected user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 335
  • Country: bg
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 25.0.1364.172 Chrome 25.0.1364.172
« Отговор #16 -: Март 29, 2013, 15:37:33 »
До сега съм избягвал да се занимавам с политическият трол сидерOF. Защото да се занимаваш с палячото волен е губене на време. Но колкото и да е незначителен в очите на мислещите, той все още продължава да е „някой" в очите на слепите и бавните умствено. Те все още не могат да схванат, че кумирът им е една обикновена мастия! Достатъчно е само да проследиш последните му 10 години на  превъплъщения. От ярък проевропеец и НАТО-вец, до ярък анти-НАТО-вец и евроскептик.  От ярък прозападен демократ до ярък националист. От ПР на илия павлов до  говорител на бедните и онеправданите. Сменя със същата лекота каузите, както насраните си гащи! И винаги се вре там където има свободна ниша и от където може да има келепир. Всичко това го прави със страст и хъс щото главното, което го движи е ПАРАТА! Може би някои малоумници си мислят, че се е променил но последното извъртане на г.за в посока герб доказва, че си е същият. Някои го нарекоха пудел,с което обидиха породата, а той си е един обикновен помияр.
Моето предложение е - ако и за в бъдеще се занимаваме с тоя помияр да е в раздела Българофобия, защото е един от главните виновници за омаскаряването на национализма в България!
"И да знаеш, Минке, че последният комунист на планетата ще умре в България. Даже когато в Съветска Русия няма да има нито един жив комунист. Какъв народ сме, Минке, какъв народ..."
Димитър Талев

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8815
  • Country: bg
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 26.0.1410.43 Chrome 26.0.1410.43
« Отговор #17 -: Март 29, 2013, 19:39:32 »
Колега bgpatriot,има една поговорка,която гласи,че в къщата на обесения за въже не се говори.
Тази мъдрост е обусловена от етиката във всякакви човешки взаимоотношения.
Мисля,че този форум не е най-сполучливото място,където трябва да се говори за някакви "достойнства "на лидера на ПП Атака като политик.
Събитията от предходните години категорично не са такива,че да може да се защитава подобна теза.
Ето защо ще си позволя да поставя няколко реда от това,което написах в една друга тема в раздел "ПП Атака".
"Докато има такива като Сидеров българският национализъм ще бъде в услуга на изпълнителна власт,структурирана и ръководена от олигарси.,чиято дейност е насочена към обогатяването им на всяка цена и по всякакъв начин.
Оправдателни "аргументи" от рода на тези,които лидерът на ПП Атака размахваше пред българското общество,че видите ли,той и партията му осигурили подкрепата  на ГЕРБ в 41-то Народно събрание със стратегическата цел да за " бързи промени по посока на пресичането на корупцията, по посока на въвеждане на правила и ред, по посока на търсене на сметка и отговорност от тези, които досега са грабили България, и по посока на пресичане на влиянието и налагането на една такава не българска партия, каквато е ДПС" са несъстоятелни и лишени от логика,защото генезисът на партия ГЕРБ не е много по различен от този на БСП или на ДПС..."

Колкото и сложна да е политическата игра,винаги в нея трябва да има принципност,а когато тази принципност отсъства поради някакви причини в името на спорен компромис,който не е в интерес на обществото,тогава партията ,която прави това се лишава от идентичността си.
Лично аз смятам,че ГЕРБ е такава партия,а и делата на тази партия го доказаха,че тя е не е носител на добро за България.
Всички действия на политически партии,които са били насочени към подкрепа на политиката на ГЕРБ са несъвместими с просперитета на българската държава и българската нация.
Не е необходимо да се прави в този форум политическа пропаганда на която и да е била партия,съучастник в политиката на партия ГЕРБ.
Ако смяташ,че Сидеров притежава необходимите достойнства да продължи политическото си съществуване,моля те,отрази това мнение във форума на ПП Атака,а не в този форум,където са българските националисти,които не зачитат подобни размишления като истина.
Известно ми е и това,че от психологична гледна точка внушението е средството,което се прилага от всички политически субекти към мнозинството обезверени хора,които са доведени до загуба на усещането си за самоличност, вследствие на бедност и ужаса от неизвестността за бъдещето.
Такива хора се наричат тълпа,а мисленето на тълпата работи като един общ механизъм.
Този форум е форум на личности,а не е форум на тълпата и заради това всякакви опити за внушения са неуместни.
« Последна редакция: Март 29, 2013, 19:42:00 от Петкан »
Ad honores

Неактивен rumena moma

• Respected user
  • Senior Member
  • Публикации: 888
  • Country: it
  • OPS !
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #18 -: Март 29, 2013, 20:39:25 »
Хехе, "демократична" си - обвиняваш в лъжа, ама ей така - на общо основание...
Би ли ми показала къде лъжа, за да мога да се извиня и коригирам?

Защо твърдиш, че съм се регистрирал току що?
Регистриран съм на 27 Юли 2008 - просто не съм писал коментари.
Ти като си регистрирана две години след мен (на 04 Юли 2010), това какво значи?

Дали пък не съм спяща атакистка клетка, която сега е събудена?  :wink:

С риск да се повторя - ще съм благодарен за всякаква информация по 12-те теми за Сидеров и "Атака".

:nerd-1:  Не обвинявам теб, че лъжеш. Убеден си в някаква теза и я защитаваш.
Абе пустия ви лидер много лъже бе .... , а и гепи яко .
За "демократични" .... , ами такива сме . Както виждаш, четем те , оспорваме. Щото ако във вашия форум някой си позволи да говори на чомпе за Бог Болен, па камо ли с факти и матерял... , веднага му набиват диживотен БАН. И тук си спести коментара, щото говориш с една от потърпевшите .
 Доколкото за това , че си стара пушка във форума - тъй да е !
Подведох се по новия ти ник и броя на публикацийте .
Ами я ми кажи, каква е тая мания дет' ви е полазила, да се кичите едни и същи персони с нови никове, да се регистрирате по милион пъти, правите на загадъчни или на много интересни ?!?
Някакъв миниеров синдром ли ви мъчи, от раздвояване на личността ли страдате ....?!!!  Нещо не сте наясно със самите себе си ли, та неможете да се докажете пред публиката .. ?
 Или най-простичко, яко ви пере съчмата ?     

Неактивен bgpatriot

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 89
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
« Отговор #19 -: Март 30, 2013, 03:30:43 »
Човек трябва да е загадъчен, за да сваля по-лесно момите  :wink:
Регистрацията ми е само една, а предполагам, че съм "нов" защото не съм писал досега...

Колкото до "убедеността" ми, мисля че се подвеждаш.
Според мен Сидеров не е по-различен от другите ни политици.
И при него играят пари, лобирания, компромиси и всичко това, което влияе и на останалите.

Така както Валери Симеонов си осребрява политическия пост в Бургас, така е и със Сидеров в Парламента. Просто срещу другите ни политици не се водят такива агресивни и манипулативни анти-капмании, както срещу Сидеров и това ме дразни. Дори скандалите - като с Луфтханза или на магистрала "Тракия", не са патент на Сидеров. На сайта си съм дал аналогични примери с други депутати, но никой не ги е чувал, защото не са водени медийни кампании срещу тях.

Сега гледах Минчо Христов в една от другите теми и чух няколко обвинения към "Атака" (изключвам това за банките - не съм запознат със случая, а там нещата са дебели - лобизмът е на световно равнище):

Неактивен Ненчо

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 35
  • Country: 00
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 42.0.2311.135 Chrome 42.0.2311.135
« Отговор #20 -: Ноември 01, 2015, 03:04:15 »
Най-важното в случая около негативизмът спрямо Атака е, че кандидат снахата роди от Дядото.  :mad:

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf