Автор Тема: Турски военни пребиха младеж на бургаския плаж  (Прочетена 2453 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ТТ

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 33
ТТ,как да не знаеме нищо,15 срещу един.Как пък един не се сети,че е най- малкото недостойно и че се намират на чуждо място?Или някой им е внушил,че могат да правят каквото си поискат?

Така е. Аз просто съм свикнал преди да се произнеса да знам точно и в детайли какво е станало.

Неактивен Родолюбец IYI

• Senior Member
  • Публикации: 851
  • Зодия: Scorpio Scorpio
И това е от само двама човека, постигнато това надмощие. А да си представим? какво ще бъде ако е една дивизия, от Български въоражени войници, какво ще има да става тогава. И сега си обяснявам страха, в очите на гяурите, от нас Българите. Така че, има тя да става интересна. И нека още, мазни разни гяурски и йени-черски гниди, да си играят с нашето вечно търпение и толерантност, пък да видим после, как ще се оправят с нас.

Юнашко племе сме! Тези два случая го доказват! Трима да скочат на 20 манафа......

Не забравяйте как венецианския дож Енрико Дандоло буквално умира от страх в опит да се спаси от настъпващите Калоянови войски след битката при Одрин 1205!!!

Българинът не просто громи противника си - той всява СТРАХ! Много са армиите в света, които са побеждавали! Малко са тези, които са всявали страх и паника у противника.

Според мен това ни е генно заложено - да бъдем войни.

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf