Автор Тема: "Новото време" ще пуска патриотични песни край джамия  (Прочетена 842 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4702
  • Country: bg
  • Web Master Site
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
Автор www.bgrod.org
"Новото време" ще пуска запис на "Стани, стани, юнак балкански" край джамия в Русе. Песента ще звучи на всеки половин час край минарето до мюсюлманското училище в Русе. Причината за пускането на записа са оплакванията на българи, евреи и арменци от квартала. Те недоволстват срещу молитвите, които гърмят по седем пъти на ден от джамията. От партия "Новото време" смятат, че това е нарушение на общинската наредба за обществения ред и ще организират протест като пускат силно запис на възрожденската бунтовническа песен.

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1555
Автор www.bgrod.org
"Новото време" ще пуска запис на "Стани, стани, юнак балкански" край джамия в Русе. Песента ще звучи на всеки половин час край минарето до мюсюлманското училище в Русе. Причината за пускането на записа са оплакванията на българи, евреи и арменци от квартала. Те недоволстват срещу молитвите, които гърмят по седем пъти на ден от джамията. От партия "Новото време" смятат, че това е нарушение на общинската наредба за обществения ред и ще организират протест като пускат силно запис на възрожденската бунтовническа песен.

Сега недоволстват срещу ходжата,а утре да почнат да недоволстват и срещу българските патриотични песни. Това е целта наонова еврейско копеленце кошлуков.
   Спомнете си, че той пръв от ефира започна да плюе по националистите при пробива на Атака. Сега се показва по една кабеларка и се прави на Сидеров(опитва се да го копира). Сигурен съм, че ще се опитат да провокират и сблъсък за да влязат в медиите (за пиар). Ама ако на този пед... турчулята му турят един хубав бой ще трябва да ги черпим.
Не падай духом, където ти падне !

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
  • Публикации: 1331
  • Зодия: Scorpio Scorpio
Просто такива политически удавници като Кошлуков и Янев опитват да се докопат до каквато и да е сламка, само и само да ги огрее отново властта.

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 123
  • Country: 00
  • Bastard, who love Bulgaria
    • http://www.acdcrocks.com/
  • Зодия: Taurus Taurus
Ей, най-после им дойде ум в главата !  :) Но иронията е в това, че и те като " Ред, законност и справедливост" се опитват да копират АТАКА, но нещо не им се отдава. То наемните комунисти са си така.
България и рока Над Всичко
We Rock

В името българско се кълна и Боже мой - без пощада. Да смажа врага или да мра - това да бъде моята награда.
Целуни ми задника, ако не ме харесваш - не ми пукa

Неактивен atakista

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 14
То вече всички българи си го знаят това еврейско чедо Кошлуков що за стока е ! Правят предизборни кампании за милиони левове с многобройни плакати и клипове по телевизиите, от къде ли идват тези пари а, от нашия джоб  :eusa_naughty:!
Левски глас вика нас,
турски глас бяга от нас!
                       Добри Чинтулов

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
Абе не са баш от нашия джоб. Новото време нямат нищо общо с хазната! Най-вероятно парите им идат от мръсника, който ги подкрепя. Най-вероятно евреин или масон.
We Rock

В името българско се кълна и Боже мой - без пощада. Да смажа врага или да мра - това да бъде моята награда.

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2861
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
а във Варна Новото-старо време пуска по 20 лв на човек,срещу глас на изборите.
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
Новото време ще носи винаги тежко бреме - ниски резултати и атни-отношение от народа.
We Rock

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2861
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
И докога ще продължи в България партии,които нямат даже и 1-2 % подкрепа, да ги канят по телевизии,радиа и т.н. И тоя пикльо Кошлуков набор на станишев , може да коментира с часове биг брадър и в същото време се прави на сериозен политик "мислещ" за огромните проблеми пред България-смешник пълен и лайненце
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf