Автор Тема: Цигани искат депутатския имунитет на Д. Стоянов  (Прочетена 7648 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Публикации: 3582
  • Country: bg
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
Re: Цигани искат депутатския имунитет на Д. Стоянов
« Отговор #15 -: Октомври 10, 2006, 19:15:52 »
http://img107.imageshack.us/img107/5267/562ws6.jpg
Цигани искат депутатския имунитет на Д. Стоянов

Тома Томов
Тоя крадлив джагал, не би трябвало да говори и да привлича медиен интерес, а да лежи в затвора.

Неактивен Spravedliv

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 21
  • Country: 00
« Отговор #16 -: Октомври 10, 2006, 22:55:32 »
http://img107.imageshack.us/img107/5267/562ws6.jpg
Цигани искат депутатския имунитет на Д. Стоянов

Тома Томов
Тоя крадлив джагал, не би трябвало да говори и да привлича медиен интерес, а да лежи в затвора.

"....Гражданинът от ромски произход се оказа най-прост селянин от цигански произход ..."
 - из протокол от милицията ..

Неактивен Jordan_13

• Account Disabled
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 117
  • Българското вечно-синьо Небе
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #17 -: Октомври 13, 2006, 01:29:16 »
Унгарката Ливия Ярока стана преди 2 г. първата дама от ромски произход в Европейския парламент. Обидните коментари на нашия евронаблюдател Димитър Стоянов от "Атака" за младата депутатка предизвикаха шумен скандал. Изявленията му бяха заклеймени като расистки, а Ливия стана най-популярната унгарка у нас. Тя е родена на 6 октомври 1974 г. в градчето Тата в семейство на еврейка и ром, а после живее в Сопрон до австрийската граница. В края на 90-те години учи в Университета на Централна Европа във Варшава и специализира социална антропология в Юнивърсити колидж - Лондон.
 Депутатката е от унгарската консервативна партия "Фидес" и е в парламентарната група на Европейската народна партия. В парламента участва в няколко комисии, включително в тази за граждански свободи, правосъдие и вътрешен ред.
 Ливия Ярока изрично настоя, че ще говори единствено ако не я питаме за случилото се покрай писмото на Димитър Стоянов. Мотивът: "Така само правим реклама на Стоянов. Това, което е истински забавно, е пресата - те не  изпращат предварително въпроси - и след това питат глупави неща. Обаждат ми се дори расисти, които ме питат дали циганите в Унгария също миришат или как съм станала европейски депутат, след като съм ром. А аз просто си върша работата."

Още за наглостта на чифутоциганката, четете в омразния ни чифутски вестник "Стандарт"
http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2006-10-13&article=164030

И тъй не се мина много време и работата около Ливийка Ярето се размириса, както порядъчно мирише всеки столипиновски мангал.
Госпожицата се оказа чифутоциганка! Аз не знаех, че "генните лаборатории" на изчадията адови Ротшилд и Рокфелер, където се извършват експериментите за всеобщото претопяване на народите, успяха да сътворят подобен вид животно - чифутоциганина. Но като се замисля, този нов животински вид не е от днес. Дамгата му като чума е плъзнала из българските момичета и жени, които се чудят с кой по-въшлив чужденец да си легнат и като накрая няма с кой, си захапват по един столипиновски циганин, досущ като техните колежки еврейките, падащи си по екзотиката да преспиш с получовек, животно или каквото и там да е, за да създадеш поредния екскремент от експеримента наречен Нов световен ред.
А се питам има ли свободна клетка в нашия зоопарк, където да настаним новия животински вид?

А ето как чифутите канят своя нов другар в чифутското си стадо:

Ливия Ярока идва в България

МОНИТОР
Прочулата се евродепутатка от цигански произход Ливия Ярока ще посети България до 2-3 седмици. Поканата към нея е отправена от българските евронаблюдатели Димитър Абаджиев и Мария Капон.
"Поканихме я да посети България, да проведе срещи с политици, с неправителствени организации, с журналисти, за да се убеди, че поведението на Димитър Стоянов не е отношението на българското общество към работата, с която тя се занимава, и тя с радост прие", обясни Димитър Абаджиев.
Не е известно дали отправилият обидни квалификации към нея Димитър Стоянов ще пожелае да се видят.
След като парламентът не можа да го отстрани като евронаблюдател, депутатите решиха да не го включват в работата на нови комисии.

http://www.monitor.bg/bulgaria/article?sid=&aid=97689&cid=20&eid=863
« Последна редакция: Април 02, 2011, 11:03:30 от Hatshepsut »

Неактивен Skarlet

• Hero Member
  • Публикации: 1684
  • хуманистка
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #18 -: Октомври 13, 2006, 09:20:42 »
Данчо, какъв ти е проблема с унгарката? Преди недоносчето Димитър Стоянов да отправи обидните си реплики срещу нея, ти дори и не знаеше, че тя съществува, тогава, защо сега се нахвърли така срещу нея? Нещо лично на теб да ти е направила? Освен, че съществува? С какво ти пречи? Доколкото ми е известно, тя не е казала нито една обидна дума за България или българите, това показва класата и възпитанието и, въпреки произхода и, за разлика от наш Митьо, който  уж произлиза от добро семейство!

Неактивен Jordan_13

• Account Disabled
  • Forum Member
  • *
« Отговор #19 -: Октомври 13, 2006, 10:48:24 »
Данчо, какъв ти е проблема с унгарката? Преди недоносчето Димитър Стоянов да отправи обидните си реплики срещу нея, ти дори и не знаеше, че тя съществува, тогава, защо сега се нахвърли така срещу нея? Нещо лично на теб да ти е направила? Освен, че съществува? С какво ти пречи? Доколкото ми е известно, тя не е казала нито една обидна дума за България или българите, това показва класата и възпитанието и, въпреки произхода и, за разлика от наш Митьо, който  уж произлиза от добро семейство!
Проблема е, че е еврейка - ти също. Това е проблем. Много по-голям от всичко останало. Ярето мирише, та се не трае, а на снимката е жълто-черна. И доста грозна. Но както винаги еврейските медии в България я бяха издокарали на снимка...
Ако ти си свикнала да живуркаш с такава сган, аз лично не смятам да замърсявам планинския въздух с подобни миризми и да развъждам такива животни.
Ми тя не е казала обидна дума, що да се хаби? Тя просто иска да циганин от България да става евреодепутат. И още - циганите да продължават да живеят като барони, да се размножават много, а ние просто да им служим като роби, за да ги хрантутим.
Вчера пак видях една група кипита (жолти базигряни) да се мота из паметника на Сервитьора в Пловдив. Едно циганче отиде да проси от тях. Жолтите базигряни го погледнаха толкова презрително и пренебрежително, че циганчето си обра крушите. Та, както беше писал Елтимир в "Съпротива" - "евреин (жолтата маймуна) циганин не храни". Ние ли ще бъдем будалите?

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Публикации: 3582
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #20 -: Октомври 13, 2006, 11:27:35 »
Цитат
една група кипита (жолти базигряни)
Тия пък какви са?
Кришнари няк`ви или к`во?
« Последна редакция: Октомври 13, 2006, 11:35:42 от Amenhotep »

Неактивен Jordan_13

• Account Disabled
  • Forum Member
  • *
« Отговор #21 -: Октомври 13, 2006, 12:31:14 »
Цитат
една група кипита (жолти базигряни)
Тия пък какви са?
Кришнари няк`ви или к`во?
"Кипа" - шапчицата, която носят евреите на върха на главата си. По неин модел през комунизма създадоха бомбето.

"Жолта базигряна" - наименование на евреите дадено от нас, българите по време на Възраждането.

Напоследък кипитата се "размножиха" твърде много из Пловдив и си хойкат свободно. И винаги с кипита на главата, не ги свалят. Явно да се различават от другите. А пък от нас искат да не се различаваме от циганите...
Предполагам, че като ни изтребят достатъчно, ще повикат още такива животни като тях от Израел и ще превърнат Пловдив в чифутската столица на Балканите.
« Последна редакция: Октомври 13, 2006, 12:34:58 от Jordan_13 »

Неактивен Skarlet

• Hero Member
  • хуманистка
« Отговор #22 -: Октомври 13, 2006, 14:46:34 »
Цитат
Проблема е, че е еврейка - ти също. Това е проблем.

Съжалявам, че ще те разочаровам, обаче съм си чистокръвна и православна българка!
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Неактивен Jordan_13

• Account Disabled
  • Forum Member
  • *
« Отговор #23 -: Октомври 13, 2006, 14:49:28 »
Цитат
Проблема е, че е еврейка - ти също. Това е проблем.

Съжалявам, че ще те разочаровам, обаче съм си чистокръвна и православна българка!
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Това трябва да се освидетелства с документ и на живо! За мене тука има кой да гарантира - самия Император, обаче тебе трябва да те видим тепърва и да те провериме.
Самите ти офанзиви в защита на евреите и подопечните им етнични групи, говори доста за тебе в обратна посока.

Неактивен Skarlet

• Hero Member
  • хуманистка
« Отговор #24 -: Октомври 13, 2006, 15:17:01 »
Името ми - Христина Асенова - не е ли достатъчно?
Имам страхотно българско име и много се гордея с него.

Неактивен Jordan_13

• Account Disabled
  • Forum Member
  • *
« Отговор #25 -: Октомври 13, 2006, 15:51:44 »
Името ми - Христина Асенова - не е ли достатъчно?
Имам страхотно българско име и много се гордея с него.
Не, не е достатъчно. И чифутите си сложиха страхотни български имена, писаха се българи, за да ни управляват. Всяко Българско име е хубаво!

Неактивен Skarlet

• Hero Member
  • хуманистка
« Отговор #26 -: Октомври 13, 2006, 16:17:38 »
Ама че си досаден и ти! Откъде накъде трябва да ти доказвам нещо?

Неактивен SS20

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 52
« Отговор #27 -: Октомври 13, 2006, 20:46:50 »
   Ех,имате биографии слънце .

В сноп никой не може да ни прекърши

Неактивен georgi_nz

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 10
« Отговор #28 -: Октомври 13, 2006, 23:07:30 »
Данчо, какъв ти е проблема с унгарката?

За Данчо не знам, но за мен тази измет не е никаква унгарка, а тъпа миризлива цигнака с претенции. Имал съм щастието да се познавам с няколко красиви етнически унгарки ( най хубавата беше Тюнде от Мохач) и зная кой са унгарки и кои циганки. Циганките просто са си циганки, без значение с какъв произход са - генетично сбъркания материал на мангала не може да подлежи на облагородяване.

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4702
  • Web Master Site
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #29 -: Октомври 16, 2006, 22:05:35 »
Този път Атанас Папаризов от БСП скастрил съветник на евродепутат

За втора поредна обида към ромското малцинство от страна на български евронаблюдател съобщи в писмо по електронната поща до всички членове на Европейския парламент холандския евродепутат Елс де Хрун. Става дума за проява на Атанас Папаризов от БСП, който е председател на парламентарната комисия по евроинтеграция.

Случката става дни след като в Европейския парламент избухна скандал заради неуместните и расистки забележки на евронаблюдателя от “Атака” Димитър Стоянов към унгарската евродепутатка от ромски произход Ливия Ярока.

Елс де Хрун е член на фракцията на Зелените в Европарламента и е защитник на правата на малцинствата. Тя прави чести визити в България, където обикаля ромските квартали.

Де Хрун твърди, че Папаризов е бил определен лично от премиера Сергей Станишев да обсъди с нея как България да се включи в инициатива за правата на ромите, в която главно действащо лице е популярният фламенко изпълнител от ромски произход Хоакин Кортес. Инициативата, която е на 21 евродепутати, е да бъдат поканени танцьорът с група роми в Европарламента.

Участието на страната ни е трябвало да бъде в качеството й на председател на Декадата на ромското включване.

По време на срещата, според Де Хрун, Папаризов си позволил унизително и непочтително отношение към нейния асистент Мартин Демировски, който е българин от ромски произход. Папаризов заявил, че Демировски е никой и отказал да говори с него, твърди холандската евродепутатка.

Това е станало на 11 октомври и веднага след инцидента Де Хрун е уведомила с писмо премиера Станишев, но до момента отговор не е получен.

В имейла до колегите си Де Хрун задава въпроса: “Ще позволим ли подобно поведение да се превърне в практика на ЕС, който има своите утвърдени етични правила?”

Атанас Папаризов обаче категорично отрече да си е позволявал непочтително отношение към когото и да било и пред БНР даде следните обяснения за случая: “Прочетох с голямо учудване и болка писмото на г-жа Де Хрун. На 11 октомври аз я поканих да разговаряме за нашата подкрепа на инициативата. Подчертах, че България може да участва в това мероприятие на 29 ноември като председател на Декадата на ромското включване и отхвърлих твърденията на съветника на г-жа Де Хрун, който виждах за първи път, че България трябва да вземе участие в мероприятието, за да изкупи вината, която има във връзка с поведението на евронаблюдателя Димитър Стоянов”.

“Не мога да си обясня това писмо и тази реакция. За мене това е доста обезпокояващо. Не съм обиждал съветника на г-жа Де Хрун, но не можех да допусна той да води вместо нея разговора в друга посока”, заключи Папаризов.

“Не е необходимо България да се извинява за поведението на евродепутата Димитър Стоянов, тъй като българският парламент се разграничи от него”, заяви още Атанас Папаризов. 

Своята позиция по всички тези въпроси той е изложил в имейл до колегите си в Европарламента.
http://www.mediapool.bg/show/?storyid=122367
« Последна редакция: Октомври 16, 2006, 22:08:23 от Императора »

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf