Автор Тема: Евродепутатите с екстри като депутатите  (Прочетена 1686 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Инжинер Донев

• Hero Member
  • Публикации: 1689
Re: Евродепутатите с екстри като депутатите
« Отговор #15 -: Януари 20, 2008, 23:14:06 »
Турска етническа партия - има, циганска етническа партия - има. Та защо тогава да няма българска етническа партия? ;)

Неактивен Sky

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 141
« Отговор #16 -: Януари 20, 2008, 23:15:13 »
А не мислиш ли, че в момента на България е нужна една социална партия, която да фокусира цялото си внимание към обикновенните хорица, които са лъгани вече 19 години?

Ами точно такава уж социална партия управлява и виждаш какви ги върши.Толкова калпаво страната не са я управлявали от доста време.Така наречените социалисти винаги са скапвали само нещата в крайна сметка.Социализма е пълна измама.Да има социална политика е едно,да се поставя тя на първо място е друго.Социална политика може да има и една националистическа,консервативна партия.Не е нужно обезателно да е "социалистическа партия".А за "обикновените хорица" няма как да се помисли или направи нещо преди да се помисли за икономиката на цялата страна.Но докато държавния резерв и евро фондовете се крадат най-нагло от същите тези социалистчета нито икономиката,нито хорицата ще видят по-добри дни.
Не говоря за БСП. БСП вече не може дори и лява партия да се нарече...
Не говоря за партии, които имат само идеи на книга, а никога не са ги защитили!
Може би съм по- голям демократ от голяма част от потребителите във форума, но според мен единствената глътка свеж въздух може да донесе точно такава нова партия: без значение за каква ще се провъзгласи като посока, просто да обърне внимание върху единицата, наречена ЧОВЕК.
Защото каквоти и да се прави през този шибан преход, обикновенния човек обира негативите и никой не мисли за него!

Неактивен Sky

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 141
« Отговор #17 -: Януари 20, 2008, 23:21:54 »
Турска етническа партия - има, циганска етническа партия - има. Та защо тогава да няма българска етническа партия? ;)
Може всичко. Ама какъв е смисъла ? НУЛЕВ!!!
Пак повтарям - сега целта е да се намали влиянието на ДПС. Другото си е просто форумна дъвка.
Първо ПЕДЕРАСТИТЕ от Атака да си размърдат задниците и да намерят необходимо мнозинство за забрана на автобусите.
След това да се появи споменатата от мен социална партия, която може с една лесносмилаема и написана на обикновен език платформа да приобщи и част от електората на Доган.
Сигурен съм, че тези турци, които не СА КАРАНИ ПОД СТРОЙ към урните биха подкрепили подобна партия.
А АТАКА в момента за мен е една изчерпана партия. Постигна максимума си като обра недоволството на народа. Но толкова... Вече има и парламентарна и местна власт и депутати в Европарламента. Ефект - нулев.
Не е ли така ?

Неактивен Инжинер Донев

• Hero Member
  • Публикации: 1689
« Отговор #18 -: Януари 21, 2008, 08:33:02 »
да приобщи и част от електората на Доган.
:lol: - и за какво ти са тези ниско интелигентни изроди и мелези? Турците...Циганите...

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf