Автор Тема: Войната по пътищата!  (Прочетена 15808 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Искандер

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 428
Re: Войната по пътищата!
« Отговор #45 -: Ноември 16, 2007, 18:39:35 »
Внимание - не е за хора със слаби нерви !!!

http://autoplay.ru/2007/08/16/samye_strashnye_fotografii_avarijj_esli_u_vas_slabaja_psikhika_luchshe_ne_smotret.html

Тези са заснели последните две минути от живота си

http://fishki.net/comment.php?id=23911

Що ми трябваше да ги гледам тези снимки? :o :o :o :'(
Ако аз загубя, това не означава, че не е трябвало да се победи.

Неактивен Атила

• Account Disabled
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 582
  • Country: 00
  • Атила вожда на Велико-Българите
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #46 -: Август 24, 2008, 09:13:33 »
Линейка на Военна болница се обърна в столицата

Цитат
Линейка на Военна болница се преобърна след катастрофа на булевард „Васил Левски" и ул. „Гурко". При инцидента, станал около 16.15 часа, е пострадала лекарката от екипа, която е със съмнения за счупени ребра. С леки наранявания в „Пирогов" е настанена жената, която е причинила катастрофата със своя ВАН. По време на катастрофата линейката е транспортирала онкоболна жена, която е със счупен крак. Линейката се е движела по булевард „Васил Левски” в посока улица „Граф Игнатиев”. На кръстовището с улица „Гурко” е преминала на чревен светофар, но с включена звукова сигнализация. В този момент автомобил от улица „Гурко” я ударил, след което линейката се блъснала в друг автомобил и се преобърнала по таван. Това обясни за Дарик Любка Маринова от КАТ – Пътна полиция. Маринова допълни, че линейката е транспортирала онкоболна жена, която с друга линейка след инцидента е откарана във ВМА. Директорът на Военномедицинска академия генерал Стоян Тонев допълни, че онкоболната жена e със счупен крак, а лекарка от екипа е настанена в болничното заведение със съмнение за счупени ребра. Автомобилът, причинил катастрофата, е бил управляван от жена, която също е пострадала леко и е транспортирана в „Пирогов”. Генерал Тонев подчерта, че в реанимацията на ВМА от 73 лежащи, половината са пострадали от катастрофи, голяма част от които причинени от водачи на мотори. Тонев се обяви за налагане на строги мерки за овладяване на войната по пътищата.

Трябва да си изключително малоумно същество за да не дадеш предимство на автомобил на Бърза помощ. Шофйорите в България са толкова видиотени същества! че нямат равни на себе си по олигофрения и психопатия. Била линейката минала на червен сфетофар е най-честото оправдание на кретените катастрофирали в линейки. Абе джанъм, ти правилник за движение мамицата ти подла и долна не си ли учил бе, че да знаеш поне най-елементарното нещо!!! че тези специални автомобили със специален режим на движение, са с предимство бе маймуно неграмотна че да претиндираш че си цивилизован човек неандерталицо безмозъчен. За такива същества трябва да има незабавен разстрел заради глупоста и наглоста да засичат и да не дават предимство на линейките ако мен ме пита лично човек. От такива шофйори аз лично съм искренно отвратен че си въобразяват че не са длъжни да дават предимство и да си шофират все едно че са на състезание. Просто нямам думи, а искам най-накрая БОГ да ми даде възможност за да овъзмездявам такива отрепки блъскащи автомобили на Бърза помощ. Но все пак които каквото вика! такова и му се дава, така че не губя надежда да раздавам правосъдие над такива изпаднали дегенерати.
:s-instagib:
« Последна редакция: Август 24, 2008, 09:25:37 от Атила »

Неактивен logx

• Senior Member
  • Публикации: 948
  • Обичайте Родината си!
    • Български националисти
« Отговор #47 -: Август 24, 2008, 11:51:47 »
Не само Бърза помощ! Да, тия са утрепки, ами е пълно с тъпанари, които когато има задръстване, ЛИЧНО СЪМ ВИЖДАЛ ДА СЕ КАЧВА НА ТРОТОАРА И ДА КАРА ДО СВЕТОФАРА !!! Единия го напсувах, ама не ме чу, много ми се искаше да слезе и да го наритам!!!!!

Един друг олигофрен ми беше спрял със скъпото си АУДИ на една пешеходна пътека на зелено, зад него хората чакаха, а тои си говореше по мобилния и се смееше нещо! Абе маймуно кьорава...

Един друг път на червено се оглежда и пуска колата напред-напред... И вижда, че има време да мине, нищо, че е на червено - и минава! Със софийска регистрация бяха и трите коли това лято! Някой ден обаче един такъв кретен ще излезе, когато го напсувам и ще го заблъскам с палката, ако ще да ме съди! Да си спазват законите, не са никой, че като са в АУДИта за по 50,000 евро или пък в БМВ Х5!
И така животът продължава
вечният си мъдър кръговрат.
Някой постоянно оцелява,
защото други срещу бурята, стърчат.

Неактивен Ванадий

• Hero Member
  • Публикации: 1639
  • Country: bg
« Отговор #48 -: Януари 18, 2009, 15:46:47 »
Жена почина в катастрофа, причинена от зам.-председател на ДПС-София

88-годишна жена е починала след катастрофа, причинена от зам.-председателя на ДПС в София Исмет Османов, съобщи БГНЕС. Възрастната софиянка е починала от раните си миналата седмица в „Пирогов“. Лекарите се опитвали да я спасят над 10 дни.

Катастрофата е станала на 30 декември миналата година, в центъра на София, на кръстовището на улиците „Иван Асен“и „Гогол“. Според самия Османов, това е било нещастен случай. В

деня на инцидента зам.-председателят на ДПС запалил джипа си и дал на заден ход. Едно от колелата на джипа минало през крака на старата жена. Османов в присъствието на полицаи закарал жената в „Пирогов“. Минути след първоначалния преглед лекарите му съобщили, че пострдалата няма счупени кости, а само рана.

Според зам.-председателя на софийската организация на ДПС, 88-годишната жена не е починала от раната, предизвикана от катастрофата.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=321767

Неактивен Сосипатор

• Senior Member
  • Публикации: 813
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Отговор #49 -: Януари 18, 2009, 16:35:54 »
Все пак, човека е постъпил правилно като е закарал жената в болница. Не мисля че я е прегазил нарочно. Тя си е била стара, и нейния изтощен организъм не е могъл да понесе такава травма.
Бог да я прости женицата.
Сосипатор Пиров.

Неактивен hahorat

• Account Disabled
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 291
  • Country: de
« Отговор #50 -: Януари 18, 2009, 17:24:55 »
Все пак, човека е постъпил правилно като е закарал жената в болница. Не мисля че я е прегазил нарочно. Тя си е била стара, и нейния изтощен организъм не е могъл да понесе такава травма.
Бог да я прости женицата.

И аз съм на същото мнение.

Разбира се, ако политиците ни не се возиха в джипове а в нормални автомобили, щеше да е по-вероятно да я види и да не я прегази, ама то и Ботев ако беше с каска.

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • Публикации: 2673
  • България над всичко!
« Отговор #51 -: Януари 18, 2009, 18:07:07 »
ама то и Ботев ако беше с каска.
Напълно идиотско изказване на __________ _________ човек!
« Последна редакция: Януари 18, 2009, 18:17:04 от Ванадий »
България над всичко!

Неактивен Ванадий

• Hero Member
  • Публикации: 1639
« Отговор #52 -: Януари 18, 2009, 18:19:18 »
Не почвайте да се джавкате и тук!

...

И не знаем, не можеме, не щеме
да работим за себе си със време.
Само знаем и можеме, и щеме
един други злобно да се ядеме...

... - Петко Славейков, "Не сме народ"

Неактивен PageB`

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 18
  • БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКИ
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #53 -: Януари 18, 2009, 23:11:35 »
Значи, тоя ... зам.председател ако съм  на него ... ще утида при семейството на женицата и ще искам да платя погребението и всички разноски на семейството.. но не възразявам и да го съдят !!! да го ... в мамата... турчин грозен  :'( :'( :'(
Нещо за БЪЛГАРИЯ ли ве турчин ?!

Неактивен hammerbg

• Senior Member
  • Публикации: 975
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 2.0.0.20 Firefox 2.0.0.20
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #54 -: Април 10, 2009, 02:31:16 »
В последно време все повече млади хора почват да губят живота си по пътищата... предната седмица едно момче във Враца на 16 години се размаза... преди няколко часа 1 приятел също  :'( Трябва да се вземат сериозни мерки, защото войната по пътищата в България взема все повече жертви  :write: :-X :-\ :'( Моля всички съпричастни да сложат по едно [C] на скайпа си. Благодаря Ви за отделеното внимание  :( :'(

Неактивен killed_by_death

• Senior Member
  • Публикации: 749
  • Дълг и Чест
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 7.0 Microsoft Internet Explorer 7.0
« Отговор #55 -: Април 10, 2009, 12:30:21 »
Винаги съм твърдял,че това е един от най-големите ни проблеми в България-Наистина е война.Няма човек,който да не е загубил приятел,познат или близък в катастрофа.Нека всеки,който седне зад волана,да помисли преди да кара,защото колата е най-смъртоносното оръжие,ако погледнем статистиките.И няма такова като ''абе аз съм добър шофьор нищо нема да ми се случи'' или ''на три водки пак мога да карам''.
Ако съдя от познатите ми,дори и най-кроткия човек да е,когато тръгне да шофира,всички задръжки падат,сякаш всичко става позволено.Е,не всички са така де,но значителна част е на тоя принцип.
Просто нямаме изградена култура на пътя.И не е виновен КАТ,парламента,Бойко,папата,марсианците,а самите шофьори.Щото всеки си мисли,че другия му е виновен,само той е най-добрия и безгрешен...нищо,че е светело червено,той оня да е внимавал. >:(

Неактивен Jessus

• Newbie
  • Публикации: 3
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.8 Firefox 3.0.8
« Отговор #56 -: Април 11, 2009, 00:10:49 »
До като се купуват книжка така ще е.
Едно 90% от инструкторите са забравили как се кара правилно.
С това беззаконие няма да стигнем до никъде

Неактивен elFO

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 81
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #57 -: Април 12, 2009, 17:42:06 »
Този проблем ще се оправи тогава, когато се оправят пътищата и след това се наложат високи глоби. Иначе да се чака нещо да се промени в съзнанието на шофьорите - забравете! >:(
The return of the Gods...

Неактивен hammerbg

• Senior Member
  • Публикации: 975
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 2.0.0.20 Firefox 2.0.0.20
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #58 -: Април 12, 2009, 18:27:36 »
Днес беше погребението  :'(

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
  • Публикации: 1331
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #59 -: Април 12, 2009, 18:30:16 »
Бог да го прости и да го настани от дясната си страна! Амин!

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf