Автор Тема: Заплашват българи в кърджалийско  (Прочетена 2212 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2861
  • Country: bg
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
Заплашват българи в кърджалийско

Наскоро гледах едно предаване по телевизия СКАТ, в което се обаждаха много зрители от Кърджали. Те обясняваха как турците в региона им казвали да си продават апартаментите, докато все още някой им дава пари за тях, защото след време ще им се наложи да ги подаряват. Един гражданин се обади в студиото и дори сподели, как през 1992 г., някакъв турски агент му казал: "Бягай момче от България , защото тук ще стане турско !" Как можем да позволяваме да сме жертви в собствената ни държава? В определени региони на страната българите са заплашвани и дори бити, за да се изселят от там. Всичко това се прави с единствената цел, тези региони да останат изключително и само с турско население. Когато анадолският премиер Ердоган посети Кърджали, то нищо чудно той да подхрани болните амбиции на ислямските фанатици в България. Опасността за родината ни е реална и не бива да се пренебрегва нито от граждани, нито от управляващи, че дори и от европейските ни партньори.

Милен Васев, Пловдив

в-к Атака 22.03.2008
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1555
Re: Заплашват българи в кърджалийско
« Отговор #1 -: Март 22, 2008, 14:28:46 »

Наскоро гледах едно предаване по телевизия СКАТ, в което се обаждаха много зрители от Кърджали. Те обясняваха как турците в региона им казвали да си продават апартаментите, докато все още някой им дава пари за тях, защото след време ще им се наложи да ги подаряват. Един гражданин се обади в студиото и дори сподели, как през 1992 г., някакъв турски агент му казал: "Бягай момче от България , защото тук ще стане турско !" Как можем да позволяваме да сме жертви в собствената ни държава? В определени региони на страната българите са заплашвани и дори бити, за да се изселят от там. Всичко това се прави с единствената цел, тези региони да останат изключително и само с турско население. Когато анадолският премиер Ердоган посети Кърджали, то нищо чудно той да подхрани болните амбиции на ислямските фанатици в България. Опасността за родината ни е реална и не бива да се пренебрегва нито от граждани, нито от управляващи, че дори и от европейските ни партньори.

Милен Васев, Пловдив

в-к Атака 22.03.2008

Момче, гледането на СКОТ и четенето на в. атака е вредно !

Какви български националисти са тези, които упорито ни тласкат към един конфликт, в който ние не можем да спечелим !?
Това са руско-турски мекерета !
Цитат
В определени региони на страната българите са заплашвани и дори бити, за да се изселят от там
Що не покажат един бит от там !? Ама май ги е страх въобще да отидат !
Цитат
как през 1992 г., някакъв турски агент му казал: "Бягай момче от България , защото тук ще стане турско !"
През 1992 г. ли !!?  :o И защо е мълчал до сега !?
И кво му е казал !? Аз съм турския Джеймс Бонд !? Това ли !?  :lol:
Цитат
... турците в региона им казвали да си продават апартаментите, докато все още някой им дава пари за тях ...
Цените на апартаментите падат там където градовете се обезлюдяват. Тези за паричките ли си се уплашиха !?
 Ще кажа само, че страхливеца лесно се плаши. Ако не са турците ще го е страх от друго. Винаги някой ще има интерес с нещо да ги плаши и да им гледа сеир .

П.П.
ДПС плаши турците с Атака. Атака нас с турците.
Е, па докато има келепир у тая работа така че е !
« Последна редакция: Март 22, 2008, 14:34:17 от Gemeto »
Не падай духом, където ти падне !

Неактивен ar_mando

• Account Disabled
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 73
  • BG RuLzZz ;]
« Отговор #2 -: Март 22, 2008, 15:53:49 »

Милен Васев, Пловдив

в-к Атака 22.03.2008

Какви български националисти са тези, които упорито ни тласкат към един конфликт, в който ние не можем да спечелим !?
Цитат
В определени региони на страната българите са заплашвани и дори бити, за да се изселят от там
Цитат
как през 1992 г., някакъв турски агент му казал: "Бягай момче от България , защото тук ще стане турско !"
Цитат
... турците в региона им казвали да си продават апартаментите, докато все още някой им дава пари за тях ...
Цените на апартаментите падат там където градовете се обезлюдяват. Тези за паричките ли си се уплашиха !?
 Ще кажа само, че страхливеца лесно се плаши. Ако не са турците ще го е страх от друго. Винаги някой ще има интерес с нещо да ги плаши и да им гледа сеир .

П.П.
Вече ставаш жалък с това плиткоумно клеветене... ;)
Когато се появи гения по какво ще го познаеш - по това, че всички глупаци се обединяват срещу него!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Неактивен Исперих

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1673
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
« Отговор #3 -: Март 22, 2008, 18:36:05 »
Плиткоумните останаха в батака. ;)
”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
« Отговор #4 -: Март 22, 2008, 19:32:05 »

Милен Васев, Пловдив

в-к Атака 22.03.2008

Цитат
Цитат
Цитат

П.П.
Вече ставаш жалък с това плиткоумно клеветене... ;)
Клеветене или не, поне мнението се е мое, а при вас няма друго мнение освен това на Вожда.  :-[
« Последна редакция: Март 22, 2008, 19:33:44 от Gemeto »

Неактивен ar_mando

• Account Disabled
  • Forum Member
  • *
  • BG RuLzZz ;]
« Отговор #5 -: Март 22, 2008, 19:50:13 »
Първо на първо да ми клеветиш телевизия СКАТ от която са излезли едни от най-добрите филмови поредици за случващото се в България сега и такива свързани с минали събития, е просто смешно.За АТАКА която първоначално раздвижи и разчупи мисленето на много хора, същата АТАКА която продължава да изпълнява програмата си в полза на България, и ти да ми изкочиш да ми говориш глупости тука е несериозно...Както виждаш не съм тръгнал да тръбя, че АТАКА и СКАТ са най-великите, че са безгрешни защото знам, че и при тях има гафове, но при кого няма?Не искам да изпадам в дребнавости ама все пак, айде по-полека с подобни крайни и категорични изказвания...

Редактирано от модератор: Премахване от постинга на обширен цитат на друг потребител.
« Последна редакция: Октомври 05, 2011, 20:47:25 от Hatshepsut »
Когато се появи гения по какво ще го познаеш - по това, че всички глупаци се обединяват срещу него!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
« Отговор #6 -: Март 22, 2008, 22:35:31 »

Първо на първо да ми клеветиш телевизия СКАТ от която са излезли едни от най-добрите филмови поредици за случващото се в България сега и такива свързани с минали събития, е просто смешно. ...
Първо на първо ако имах нерви да споря с заблудени атакисти щях да вляза във форума на атака , а аз не стъпвам там.
Второ, когато съм включвал СКАТ никога не съм попадал на нищо което да прилича на "най-добрите филмови поредици за случващото се в България", но винаги ме обливат с панславянска пропаганда и неокомунистическа дезинформация .
За АТАКА която първоначално раздвижи и разчупи мисленето на много хора,...
Че раздвижи политическите пластове, раздвижи ги, но никакво мислене не е разчупила, а разчита на стари стериотипи и страхове насадени от 45г. и кусор комунизъм.
... същата АТАКА която продължава да изпълнява програмата си в полза на България,...
Това вече е ново за мене ! Не знаех, че вече се сколасали да си напишат програма. А би ли казал кое точно от делата им е "в полза на България" ?
... и ти да ми изкочиш да ми говориш глупости тука е несериозно...
"У нас свестните считат за луди !"
  Както виждаш не съм тръгнал да тръбя, че АТАКА и СКАТ са най-великите, че са безгрешни защото знам, че и при тях има гафове, но при кого няма?
А къде другаде има толкова и толко навременни гафове колкото в Атака ?
Не искам да изпадам в дребнавости ама все пак, айде по-полека с подобни крайни и категорични изказвания...
Не съм ли казвал вече , че според мен Атака е ужасно вредна за България и всеки истински националист трябва да я изобличава !?

Ако турция наистина има териториални апетити към България, освен
икономически... то предстои една много сложна игра на нерви, в която
трябва да изиграем перфектно ходовете си като изкусни шахматисти за да победим!
турция трябва да бъде представена като агресор и във възможно най-лошата
светлина пред света! :devil:
Е тука Фелда много точно е обяснил какво трябва да правим !
Кажи ми ти не е ли СКАТ телевизията, коята постоянно ни насъсква и се мъчи да ни вкарва в пътя на Милошевич, а видяхме ли той до какво води ?  :devil:
 Не е ли Атака тази, която единствена поддържа целостта на Сърбия, а значи и узаконява заграбването на Западните покрайнини ?
 Какво е направила Атака по въпроса за Македония или за Сидеров тя не съществува ?

Неактивен ar_mando

• Account Disabled
  • Forum Member
  • *
  • BG RuLzZz ;]
« Отговор #7 -: Март 23, 2008, 00:54:32 »

Първо на първо да ми клеветиш телевизия СКАТ от която са излезли едни от най-добрите филмови поредици за случващото се в България сега и такива свързани с минали събития, е просто смешно. ...
Първо на първо ако имах нерви да споря с заблудени атакисти щях да вляза във форума на атака , а аз не стъпвам там.
Второ, когато съм включвал СКАТ никога не съм попадал на нищо което да прилича на "най-добрите филмови поредици за случващото се в България", но винаги ме обливат с панславянска пропаганда и неокомунистическа дезинформация .
За АТАКА която първоначално раздвижи и разчупи мисленето на много хора,...
Че раздвижи политическите пластове, раздвижи ги, но никакво мислене не е разчупила, а разчита на стари стериотипи и страхове насадени от 45г. и кусор комунизъм.
... същата АТАКА която продължава да изпълнява програмата си в полза на България,...
Това вече е ново за мене ! Не знаех, че вече се сколасали да си напишат програма. А би ли казал кое точно от делата им е "в полза на България" ?
... и ти да ми изкочиш да ми говориш глупости тука е несериозно...
"У нас свестните считат за луди !"
  Както виждаш не съм тръгнал да тръбя, че АТАКА и СКАТ са най-великите, че са безгрешни защото знам, че и при тях има гафове, но при кого няма?
А къде другаде има толкова и толко навременни гафове колкото в Атака ?
Не искам да изпадам в дребнавости ама все пак, айде по-полека с подобни крайни и категорични изказвания...
Не съм ли казвал вече , че според мен Атака е ужасно вредна за България и всеки истински националист трябва да я изобличава !?

Ако турция наистина има териториални апетити към България, освен
икономически... то предстои една много сложна игра на нерви, в която
трябва да изиграем перфектно ходовете си като изкусни шахматисти за да победим!
турция трябва да бъде представена като агресор и във възможно най-лошата
светлина пред света! :devil:
Е тука Фелда много точно е обяснил какво трябва да правим !
Кажи ми ти не е ли СКАТ телевизията, коята постоянно ни насъсква и се мъчи да ни вкарва в пътя на Милошевич, а видяхме ли той до какво води ?  :devil:
 Не е ли Атака тази, която единствена поддържа целостта на Сърбия, а значи и узаконява заграбването на Западните покрайнини ?
 Какво е направила Атака по въпроса за Македония или за Сидеров тя не съществува ?
Елее, все едно чета писанията на потребител от форума на Слави...
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
« Отговор #8 -: Март 23, 2008, 09:28:16 »

Елее, все едно чета писанията на потребител от форума на Слави...
Не леж на това ухо ! Следващия път Волен пак ще пита на митинга къде са му избягали хората.
От 50.000 паднаха на 4.000 и то с хората на ББ. Ако кажеш, това е защото тогава повтарят шоуто на Слави направо ще се гръмна ! :eusa_naughty:
 :'( :kill: :'(

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf