Автор Тема: Относно гей-парада в София  (Прочетена 64549 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен генерал Жеков

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1611
  • Country: bg
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 66.0.3359.158 Chrome 66.0.3359.158
  • Интереси: История,Философия,Политика
  • Зодия: Aries Aries
Re: Относно гей-парада в София
« Отговор #825 -: Юни 09, 2018, 23:02:27 »
Сега го няма Расате,не ги е страх толкова,ама ако помниш 2009г. след първите действия срещу тях,през 2008г. как си взеха "парада" като маратон-безценна гледка,и полицията подскача покрай тях,ако ги види някой чужденец-много интересен извод щеше да си направи :lol:
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Неактивен shok

• Newbie
  • Публикации: 1
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 67.0.3396.99 Chrome 67.0.3396.99
Re: Относно гей-парада в София
« Отговор #826 -: Юни 27, 2018, 01:37:05 »
Здравейте на всички! Аз съм момче на 16 години и случайно намерих форума в интернет пространството. Тъй като виждам, че тук сте разумномислещи хора, реших да споделя с вас възмущението си от тъй нареченото гей общество и подкрепящите ги. Да си гей (не обичам да използвам тази дума, но се старая да съм културен) не е нито нормално, най-малко пък достойно за уважение и подкрепа. Всичките тези гейове, лесбийки, бисексуални и тем подобни са болни мозъци. Просто мъжът е за жената и жената е за мъжът. Това е. Не съм го решил аз, нито вие, нито който и да било - така го е решила природата и затова има два пола. Това е някакъв проблем - генетичен, психологичен или и двете. Това не мога да го кажа със сигурност, но твърдя категорично, че е анормалност. Това се среща и при животните, но те не разполагат с разум както човека, а може би вече и човека не разполага с такъв. Сред моите връстници има много такива сбъркани същества, а и не само сред тях. Пълно е с такива и навсякъде ги има за съжаление. То хубаво - нека ги има, но да не претендират с идиотщината си. Какви хора са тези и каква подкрепа заслужават? Правят паради, ходят буквално като изроди по улиците на нашата столица, демонстрират извратеността си. Такъв ли пример дават на децата? Какво геройско има в това, че да заслужи моята подкрепа? Герои са Васил Левски, Христо Ботев, Георги Раковски, Паисий Хилендарски и т.н., защото те са осигурили това, което днес наричаме свой дом, своя писменост и своя култура. Тези заслужават уважение, а не онези сбъркани психопати. Ей така ще пропаднем като нация - нормалните българи ще избягат в чужбина, а в България ще останат отрепките - цигани, турци, обратни. Щото сме умни, затова, и търпим своеволията на мизерниците. Няма пари за пенсии, за хора с увреждания, но има пари за гей паради. Евала...

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf