Автор Тема: Уинстън Чърчил  (Прочетена 5078 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен israeli

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 12
Уинстън Чърчил
« -: Октомври 09, 2006, 14:26:21 »
Сър Уинстън Чърчил е британски политик, държавник и писател от 20 век, носител на Нобелова награда за литература (1953). Той е бил министър в няколко британски правителства, както и министър-председател по време на Втората световна война. Чърчил е известен с непоколебимата си позиция за борба срещу нацистка Германия, дори когато тя е завладяла цяла Европа и е заплашвала да окупира Великобритания през 1940 г. След края на Втората световна война Чърчил пръв заговаря през 1946 г. за съветската заплаха за демократична Европа, което се смята за начало на Студената война. Чърчил също така е радетел за обединението на Стария континент. Силата му на лидер и държавник е най-голяма по време на Втората световна война. За съжаление след това политическата му философия и умения не могат се да пригодят към новите следвоенни реалности. Чърчил ще остане политикът, който изведе като победител Великобритания от войната.

Неактивен НОЩ

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 46
Re: Уинстън Чърчил
« Отговор #1 -: Октомври 09, 2006, 20:08:51 »
Уинстън Чърчил беше човека,който ненавиждаше България.Не можеше да ни прости победата при Дойран.
Ясен месец веч изгрява
над зелената гора.
В цяла Странджа роб запява
песен нова юнашка.

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Публикации: 3582
  • Country: bg
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #2 -: Октомври 09, 2006, 20:14:14 »

Сър Уинстън Чърчил
Английски амфетаминов наркоман от времето на втората световна. Става масов убиец със заповедите да се бомбардират мирни градове в Европа.
Казал е любимия лаф на днешните политици - "няма вечни приятели има вечни интереси".
Но е казал и нещо, с коета аз лично ще го запомня - " България трябва да се бомбардира, докато не стане на изорана нива и след това да се използва единствено за садене на картофи" (не съм сигурен че цитатът е точно така но смисълът е по-важен).

Редактирано от администратор: Подмяна на невалиден линк с валиден.
« Последна редакция: Август 01, 2016, 07:46:58 от Hatshepsut »

Неактивен israeli

• Junior Member
  • *
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2006, 20:38:52 »
Чърчил е човека дал най-много в борбата с фашизма!Дори и да е нанесъл някои дребни вреди родината ви,това е нищо в сравнение с приноса му в борбата срещу хитлеризма!

Неактивен hahorat

• Account Disabled
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 291
  • Country: de
« Отговор #4 -: Октомври 09, 2006, 20:41:18 »
Чърчил е човека дал най-много в борбата с фашизма!Дори и да е нанесъл някои дребни вреди родината ви,това е нищо в сравнение с приноса му в борбата срещу хитлеризма!

Неактивен israeli

• Junior Member
  • *
« Отговор #5 -: Октомври 09, 2006, 20:43:00 »

Не знам какъв ти е проблема.Да,РОДИНАТА ВИ,това не е моя родина.Въпреки че съм роден тук моето отечество е Израел.

Неактивен PzKpfW

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 34
  • Country: 00
« Отговор #6 -: Октомври 09, 2006, 21:28:02 »
Уинстън Чърчил може да бъде наречен баща на световния англо-ционизъм. Неговите изказвания, заедно с тези на Алън Дълес се явяват нравствените закони на англо-ционизма. Защото днес, в англосаксонските страни евреи и англосаксонци живеят в симбиоза, и напрактика живеят така, че създават проблеми по абсолютно всички точки на земното кълбо. Обединени от крайния материализъм и липсата на всякакви други  ценности, освен материалните, тези общества водят света по път, който е доста съмнителен, и според мен ще свърши с една обединена Европа на нациите, в която ще влизат абсолютно всички континентални европейски държави. В момента, Европа е под тотален англо-ционистки диктат - и в културно, и в икономическо, и във военно отношение. Това е възможно благодарение на типичният еврейски краен материализъм, който е изтласкал по върховете на европейските страни хора без християнски ценности. Точно от такива хора се управлява и България, като сред тях има и доста голям брой лица от еврейски произход. Но това един ден ще бъде прекъснато, защото в Европа има достатъчен брой мъдри хора, и един ден те ще поведат целия континент по нов път, различен от англо-ционисткия модел на "либерална демокрация", което чисто и просто си е диктатура на глобалния англо-ционистки капитал, който има свои нужди и свои интереси, които не съвпадат с ничии други.

А авторът на темата, явно още не е на достатъчна възраст, защото ни дава идеален пример за това, че голяма част от евреите не чувстват любов и привързаност към страната, в която са родени. Именно за това те са преследвани във всяка една страна, в която броят им нарасне над определени нива. Хитлер не е първият, нито е последният човек, който преследва евреите. А те ще бъдат преследвани дотогава, докато не се научат да бъдат лоялни, или докато не се преселят в Израел.
« Последна редакция: Октомври 09, 2006, 21:41:53 от PzKpfW »
Англо-ционизмът е нашето нещастие!

Неактивен VMladenov

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 76
  • Православен
    • http://www.freewebs.com/vazov
« Отговор #7 -: Октомври 09, 2006, 21:36:20 »

Не знам какъв ти е проблема.Да,РОДИНАТА ВИ,това не е моя родина.Въпреки че съм роден тук моето отечество е Израел.

Еми ходи си в Израел   :wink:

Ето една много добра идея!
« Последна редакция: Август 01, 2016, 07:47:28 от Hatshepsut »

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
    • Профилът ми във VBOX7
« Отговор #8 -: Октомври 09, 2006, 21:47:06 »
Незнам какъв ти е проблема israeli, вашите хора от българите не са видяли нищо лошо, даже напротив, за разлика от повечето държави в европа не сме ви дали на Хитлер.
От друга страна пък, от вас, ние не сме видяли нищо добро, даже напротив дадохте ни Соломон Паси.

Цитат
Еми ходи си в Израел 
И аз се включвам в този призив! 

Неактивен SSK

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 291
« Отговор #9 -: Октомври 14, 2006, 16:22:20 »
Израели прав ти път за Израел и гледай винаги към небето да не ти падне някоя бомба на чифутската кратуна
Трябва да покажем на Света,че не всички сме като тях.

Неактивен Skarlet

• Hero Member
  • Публикации: 1684
  • Country: 00
  • хуманистка
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #10 -: Октомври 14, 2006, 19:06:10 »

Г-н Израели, Вие може и да не се чувствате българин, но България винаги ще бъде Ваша Родина, щом сте се родили тук, затова, моля проявете поне малко уважение към държавата, която не допусна Вашите предтечи да бъдат убити и благодарене на това Вие сега съществувате!

Неактивен israeli

• Junior Member
  • *
« Отговор #11 -: Октомври 22, 2006, 17:05:39 »
Защо да съм провокатор?И доста гнусни неща изписахте за Чърчил,чак и наркоман го изкарахте.А защо не споменавате за психаря-наркоман-хомосексуалист Хитлер???????

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
    • Профилът ми във VBOX7
« Отговор #12 -: Октомври 22, 2006, 20:23:04 »
Защо да съм провокатор?И доста гнусни неща изписахте за Чърчил,чак и наркоман го изкарахте.А защо не споменавате за психаря-наркоман-хомосексуалист Хитлер???????
За Чърчил, че се е друсал с амфетамини и се е наливал с алкохол го разбрах от вашите си филми - discovery channel. За Хитлер, да е бил педер, не съм чувал, все пак има няк`ва Ева Браун. Иначе Гьоринг е е бил яко зарибен за морфина (още от първата световна).

Най-големите расисти са ЕВРЕИТЕ И НЕГРИТЕ!
Замислете се и ми кажете дали не е така!
« Последна редакция: Април 07, 2011, 08:02:07 от Hatshepsut »

Неактивен Thracian

• Ancient Soldier
  • Junior Member
  • *
  • Публикации: 6
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
« Отговор #13 -: Април 29, 2010, 04:26:40 »
In 1944, Winston Churchill jots down some notes on the division of influence between the United Kingdom and the Soviet Union in the Balkans. According to these notes, Romania was to be 90 % under Soviet influence and 10 % under British influence; Greece 90 % British and 10 % Soviet; Yugoslavia and Hungary 50 % British and 50 % Soviet; and Bulgaria 75 % Soviet and 25 % British.
Source
Bildarchiv der Österreichischen Nationalbibliothek, Wien.

Разпределение на политическото влияние на Балканите между Великобритания и СССР:
Румъния 10 на 90 %
Гърция 90 на 10 %
Югославия 50 на 50 %
Унгария 50 на 50 %
България 25 на 75 %

Източник: http://www.ena.lu/

Редактирано от администратор: Подмяна на невалиден линк с валиден.
« Последна редакция: Август 01, 2016, 07:49:58 от Hatshepsut »
Trakite.info – Съкровищата на траките и на древните цивилизации от Българските земи.

Неактивен varnab

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 193
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.13 Firefox 3.6.13
« Отговор #14 -: Декември 15, 2010, 18:16:49 »

Шалом israeli, май доста ти куца информацията както и на повечето като тебе. Не знаеш ли, че А.Хитлер е издигнат, финансиран от световното еврейство с една единственна цел- преселването на всички така наречени евреи в Палестинската пустиня и създаването на еврейска държава. Така че по скоро си отивай в пустинята и се наслаждавай на чифутския рай.
« Последна редакция: Април 07, 2011, 08:03:40 от Hatshepsut »

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf