Автор Тема: Да го прочете Волен Сидеров - новини на турски ЩЕ ИМА  (Прочетена 7437 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Петкан

• Registered user
  • Veteran
  • Публикации: 8885
  • Country: bg
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
Уляна Пръмова заяви с твърд тон и мъжки глас,че новини на турски ще има,отчитайки със загрижен тон,че след 20 години българите ще сме малцинство и би трябвало да помислим,как тогава ще гледат на нас другите,ако сега няма новини на турски.
Бившият националист Сидеров забрави това,което говореше пред българите,а сега привържениците му ще кажат:"Голяма работа,нека си слушат новините на турски!"

Редактирано от модератор: Отстранени пунктуационни грешки в заглавието на темата.
« Последна редакция: Януари 20, 2012, 16:12:09 от Hatshepsut »
Ad honores

Неактивен друг самотен войн

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 329
  • Country: 00
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
Пръмова в прав текст заяви, че ако сега няма новини на турски, след двадесет години турците по същия начин може да се противят по БНТ да има новини на български за българското малцинство.

Я да си припомним как предателят Сидеров подскачаше срещу тия новини и как след като се продаде като уличница обърна мнението си на 180º.

http://www.vbox7.com/play:feaa317d
Сидеров - Долу новините на турски от Бнт

Редактирано от администратор: Премахване на невалиден линк.
« Последна редакция: Септември 29, 2016, 12:33:48 от Hatshepsut »

Неактивен Исперих

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1679
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 2.0.0.20 Firefox 2.0.0.20
Пръмова в прав текст заяви, че ако сега няма новини на турски, след двадесет години турците по същия начин може да се противят по БНТ да има новини на български за българското малцинство.

Я да си припомним как предателят Сидеров подскачаше срещу тия новини и как след като се продаде като уличница обърна мнението си на 180º.

Сидеров - Долу новините на турски от Бнт

Да ама вие му се радвахте :down:
« Последна редакция: Септември 29, 2016, 12:34:16 от Hatshepsut »
”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80

Защото казваше истината.

Неактивен Исперих

• Respected user
  • Hero Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:

Защото казваше истината.

Казваше истината, която всички знаехме и която сме си я казвали в нашите си среди многократно! Той казваше просто това, което бяхме зажъднели да чуем, и чувайки го от екрана се навързахме като кьорави попчета. Лошото е, че някои продължават да му се връзват, а точно такива го направиха недосегаем, ако разбираш какво искам да кажа.

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
Мога само да ти кажа „съжалявам“, защото при демократичната диктатура няма законен начин за СЛЕДИЗБОРЕН контрол от страна на гласоподавателите.

Неактивен Петкан

• Registered user
  • Veteran
  • Публикации: 8885
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
Мога само да ти кажа „съжалявам“, защото при демократичната диктатура няма законен начин за СЛЕДИЗБОРЕН контрол от страна на гласоподавателите.
И аз съжалявам,много съжалявам и ме е срам от близки и приятели,които агитирах да гласуват за АТАКА!
Сидеров излезе много долен човек!
Ad honores

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
За щастие (или нещастие) животът ме е научил да се доверявам най-много 99 на сто. За Атака съм агитирал и съм водил спорове само по интернет, вкл. в този форум, в реалния живот предпочитах да наблюдавам как и от какво се мени мнението на хората. Друго, което ме възпира да влизам в диалог на живо, е, че огромна част от българите си мислят, че владеят познанието от последна инстанция и мнението им не може да бъде подлагано на съмнение, без значение от аргументите.

Петкане, няма причина да съжаляваш. Идеите на Атака са правилни и верни, това че Сидеров се изметна от тях, не ги прави грешни или вредни. Както казаха Симеонов и Касабов: „Ние подкрепяме КАУЗИ, а не вождове!“

Неактивен Исперих

• Respected user
  • Hero Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
За щастие (или нещастие) животът ме е научил да се доверявам най-много 99 на сто. За Атака съм агитирал и съм водил спорове само по интернет, вкл. в този форум, в реалния живот предпочитах да наблюдавам как и от какво се мени мнението на хората. Друго, което ме възпира да влизам в диалог на живо, е, че огромна част от българите си мислят, че владеят познанието от последна инстанция и мнението им не може да бъде подлагано на съмнение, без значение от аргументите.

Петкане, няма причина да съжаляваш. Идеите на Атака са правилни и верни, това че Сидеров се изметна от тях, не ги прави грешни или вредни. Както казаха Симеонов и Касабов: „Ние подкрепяме КАУЗИ, а не вождове!“

Той Оня горе добре е казал да не си правим кумири, ама ти си знаеш твойта! Що ти трябва да цитираш Симеонов и Касабов?! Особено втория такива каузи подкрепя, че ум да ти зайде :down:

Неактивен Нестор

• Senior Member
  • Публикации: 875
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.21 Opera 9.21
Как така В.Сидеров забрави какво е говорил преди изборите,как е настоявал за сваляне турските новини от националния ефир,а  сега изобщо не споменава за това.Толкова много хора гласуваха за него ,разчитаха да им защитава интересите , а не да се прилепва към акулата ГЕРБ. Шантавото Яне падхвана антиправителствена истерия с явен популистки уклон,макар че няма кой толкова да му се връзва на акъла. И все пак не бива да се изпада в униние ,дори да се стигне дотам щафетата на национализма да бъде поета от друга партия ,различна от Атака.

Неактивен Балкани

• Hero Member
  • Публикации: 1129
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
Аз лично никога не съм харесвала тоя индивид.
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен gadget

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 154
  • Монархист, Националист, Консерватор
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
Сега сигурно Волен е виновен за наличието на новини на турски,хахаха.Не сте нормални ей. :-D :-D :-D
“ОТТУКА ЗАПОЧВА БЪЛГАРИЯ -
ПЕТ ПРЪСТТА В ЖЕЛЕЗЕН ЮМРУК,
ОБВЪРЗАНИ С ДРЕВНО ПРЕДАНИЕ,
КАЛЕНИ В ПОХОД И ТРУД...”

Активен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 9007
  • Дълг и чест
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
АТАКА не се е отказала от каузата за спиране на новините на турски по БНТ:

Да спрат новините на турски език по Българската национална телевизия, поиска вчера (25 ноември) цялата парламентарна група на АТАКА. Депутатите внесоха в деловодството на НС законопроект за изменение на Закона за радиото и телевизията.
В чл. 49, ал. 1 да се заличи текстът "предавания, предназначени за българските граждани, за които българският език не е майчин", настояха националистите. "При сега действащата разпоредба на чл.49, ал.1 от закона се създава възможност за недопустимо толериране на определени групи от населението да култивират сепаратистки настроения", пишат в мотивите си патриотите. България е еднонационална държава, в която не може да се прави каквото и да е деление на верски, етнически или расов признак, категорични са от АТАКА. И за пореден път напомнят, че смисълът на чл. 3 от конституцията е ясен: официалният език е българският, а това означава, че по националните радио и телевизия е допустима информационна дейност само на официалния език.

http://www.vestnikataka.com/?module=displaystory&story_id=70944&edition_id=1234&format=html

Да се надяваме, че този законопроект ще бъде подкрепен от ГЕРБ и някои от другите партии в парламента  (y)

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
АТАКА не се е отказала от каузата за спиране на новините на турски по БНТ:

Да спрат новините на турски език по Българската национална телевизия, поиска вчера (25 ноември) цялата парламентарна група на АТАКА.

Зле скалъпена рекламна акция... на ЧЕТВЪРТИЯ месец от управлението.
Акцията цели свалянето на новините на турски колкото предишната целеше отстраняването на Гоце.

Между впрочем, Hatshepsut, би ли дал нови сведения по случая с импийчмънта, подет също от цялата парламентарна група на Атака? Отстраниха ли го вече или ще чакат да му изтече мандатът?  :-D

Активен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 9007
  • Дълг и чест
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
Не мисля, че това е рекламна акция. Има внесен законопроект, който ще бъде придвижен през комисиите в парламента и вероятно ще стигне до гласуване на първо четене. Трябва да се следи тази процедура, защото сигурно ще има обструкции в комисиите. Не знам какви са сроковете за придвижване на един законопроект, но се надявам да не се бави много.

По отношение отстраняването на Първанов не знам докъде стигнаха нещата.

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf