Автор Тема: Хоризонти и възможности пред българския национализъм  (Прочетена 10273 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен eдин Бългaрин

• Account Disabled
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 141
  • Копам османската сгур
Цялата патаклама около подскачащите седесари и черния Иван Костов се оказа гигантска измама. Сложила началото на поредното безмилостно разграбване на нещастната ни България. Едно от най хищническите. Омерзително беше че в целия тоя театър се използваха патриотично-възрожденски песни. За съжаление съюзът Борисов-Сидеров изглежда също се е насочил на там.

Удебеленият цитат съдържа лъжа. А ако пък ревнеш, че не е лъжа, значи е елементарно заблуждение, доказателство за което е ключовата дума - "изглежда".

Много елементарни лъжи и редки лайна се хвърлят по Волен и АТАКА в този форум.
Не е хубаво така.
Истината има качеството да бъде винаги сурова. Може и да не е най-доброто, което ти се иска да чуеш. Но тя си е истина.
------------------------------
комунист = интернационалист = глобалист = евроатлантик = боклук

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4648
Напротив не прекалява с никакви филми. Само бърка това, че комунистите/БСП/ са стояли зад протестите 97-ма. Например тогава Джордж Сорос даде 6 милиона долара за тия протести. Канрад Аденауер също мисля че 4 милиона даде. Всичко беше подготвено както отвън така и отвътре. Това, че ти си участвал не значи нищо. И аз участвах и до преди 3 години като тебе вярвах че народа се бил вдигнал. Откъде народа разбра за протеста? Най вече от Дарик радио, радиото на свободните хора :) :) :). Е да, ама от 6-те милиона на Сорос, Дарик получи 2 милиона за да излъчва денонощно протеста. А за ролята на Първанов и Добрев и тия пари няма да казвам, че току виж *****те от БХК пак ми заведат дело заради интернет. Иначе другите схеми с футболните агитки, които взеха пари за да трошат и подстрекават също знам. Ама те нали са диванета са минали общо с 100 000 лева :)
Комунистите естествено седяха зад този бунт, ама се направиха на жертви за пред своите.
Значи ти си Владко дето беше администратор на форума на вестника а ?

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4277
  • България на българите
Комунистите естествено седяха зад този бунт, ама се направиха на жертви за пред своите.
Значи ти си Владко дето беше администратор на форума на вестника а ?

Владко мисля че е модератор. Един от най свирепите цензури който съм виждал. Предполагам че и той е изтривал повечето от постингите ми в стария форум което много ме ядосваше. Уверявам Владко че това не съм го забравил. Препоръчвам му да помни това. Иначе за "*****те от БХК" Владко е напълно прав. Както и за някои други неща.
Мишок , помниш ли палежа на партийния дом в София през 1990-та? Какво ще кажеш за това?

Напротив не прекалява с никакви филми. Само бърка това, че комунистите/БСП/ са стояли зад протестите 97-ма. Например тогава Джордж Сорос даде 6 милиона долара за тия протести. Канрад Аденауер също мисля че 4 милиона даде. Всичко беше подготвено както отвън така и отвътре. Това, че ти си участвал не значи нищо. И аз участвах и до преди 3 години като тебе вярвах че народа се бил вдигнал. Откъде народа разбра за протеста? Най вече от Дарик радио, радиото на свободните хора :) :) :). Е да, ама от 6-те милиона на Сорос, Дарик получи 2 милиона за да излъчва денонощно протеста. А за ролята на Първанов и Добрев и тия пари няма да казвам, че току виж *****те от БХК пак ми заведат дело заради интернет. Иначе другите схеми с футболните агитки, които взеха пари за да трошат и подстрекават също знам. Ама те нали са диванета са минали общо с 100 000 лева :)
« Последна редакция: Декември 01, 2011, 13:28:42 от Hatshepsut »
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4648
С палежа на партийния дом нещата ми останаха неясни - не съм в час с тази работа, а и не бях там.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
Ами тогава познати от София ми твърдяха че комунистите сами са го били запалили.
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4472
  • Web Master Site
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
[admin]Много се отклонихте от първоначалния смисъл на темата. Моля, спазвайте правилата на Българският националистически форум.[/admin]

Неактивен Veskou

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 770
  • Всичко за България!
  • Зодия: Aquarius Aquarius
Накъде е тръгнало българското патриотично движение? Не става дума за някоя конкретна партия, а за всички български националисти? Според вас какво трябва да се прави извън онлайн пространството и как да се действа? Пропагандата е нещо изключително важно и интернет е може би най-добрата трибуна, НО... не е достатъчно. Според вас какво трябва да се прави на улицата - пропаганда, сбивания с цигани, турци, комунисти/анархисти и пр боклуци и т.н. ?
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

ЦИГАНИТЕ СА НАШЕТО НЕЩАСТИЕ!

Неактивен Николай

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 27
Еми на първо място тези,които все още сме в училищата да противодействаме на пропагантата на подкупните ни учители(нестава дума за всички,има и такива,които държат на българското,но те са един малък процент),че на западн(алия)ия свят е "рай" ,а тука е място само за некъдърници и не успели да се реализират.Това ни е главният проблем, да си го кажем -не останаха млади хора тук в България.Ще цитирам един мои учител,които много уважавам:"Ние за кого правим децата си за нас или за тези на Запад"
За  тези боища няма смисъл ще набием някои циганин след това той ще отиде и ще оплоди циганката.А някои хора чакат само някой бой да настроят цялото общество срещу националисттите.Нас не трябва да ни интресува колко цигани и турци има в България.Ние трябва да се интересуваме само колко истински българи жевеят в България,защото в един момент и циганите и турците ще се махнат,да търсят по добър начин на живот,и на тях хич няма да им пука за България,камо ли за завръщане.
Най-добрият вариант според мен е:доброто образование(въпреки,че аз от"кадърни учители" в началната степен не получих) и добрата реализация в България,а добрата реализация ще ни даде по добри переспективи да имаме колкото се може повече деца,а в момента България се нуждае от свежа кръв,не от хора на които им се подава некролога от джоба.Ако видим реално тези неща спасиха  България да се избави от Османската империя и годините след освобождението да се развие,като една от най силните страни в Европа.В момента ситуацията не е различна.Е май тогава имаше повече желание,а и май тогава хората са били по свободни от колкото сега,кой знае.

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8753
  • България преди всичко!
Цитат
Най-добрият вариант според мен е:доброто образование
(y) :eusa_clap:
Да,доброто образование в съчетание с култура и правилно политическо мислене е това,което ще даде на България добро бъдеще!
Все някога ще дойде това време,когато хората от твоето поколение ще влязат в политиката и дано тогава тези,които са наистина образовани и с чувство за отговорност направят така,че държавното управление да има приоритет към националните интереси,а не както сега се прави,формално-лицемерно.
Всъщност,задавал ли си този въпрос на твои връстници(за доброто образование) и считаш ли,че процентът на добре образованите хора от твоето поколение е този,който е нужен на България?
Понякога ми става болно,когато виждам млади българи,които са ужасяващо незнаещи по отношение на историята на родината си и своя роден език.
За култура при тези хора е абсурдно да се мисли.
Пожелавам ти успех! :-)
Ad honores

Неактивен опълченец

• Registered user
  • Hero Member
  • Публикации: 1000
Всеки буден български младеж трябва да е мисионер на патриотичната идея. Приобщавайте други будни познати и приятели към идеята, бъдещето на България е в наши ръце!
Разбира се гласувайте на избори, томва се отнася за всички българи. Без значение за коя партия, който не гласува подкрепя Доган!
Не нужно да членуваш в партия, за да си активен според мен и не трябва да показваш национализма си само на официални дати и прояви, а всеки ден.
Ако се приемат антибългарски закони, то имате моралното право да ни ги спазвате и да излезнете на гражданско неподчинение.
Въпроса е, че никога не сме единни и солидарни, като в Гърция например, а трябва да скачаме всички.
Най важното е да пазим православната си вяра и български език, много се дразня като гледам да се пише на латиница и да се приема сляпо западната мода.
Трябва общо взето да се върнем към корените си и идеите на Възраждането и да спрем глобалистичната масова комерасиализация, която ни обезличава.
« Последна редакция: Октомври 08, 2010, 18:24:01 от опълченец »
Тогава Столетов, наший генерал,
ревна гороломно: "Млади опълченци,
венчайте България с лаврови венци!
на вашата сила царят повери
прохода, войната и себе дори!"

Неактивен Veskou

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 770
  • Всичко за България!
  • Зодия: Aquarius Aquarius
Замислете се над следното:
1. Боян Расате напусна БНС;
2. ВМРО-БНД все още се ръководи от Каракачанов, но отгоре на всичко се появи и ново крило (ВМРО-НИЕ)...;
3. За АТАКА не искам да коментирам...

Това са 3-те най-силни националистически организации, но при всяка една положението е трагично...
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

ЦИГАНИТЕ СА НАШЕТО НЕЩАСТИЕ!

Неактивен Nacional-Radikal

• Respected user
  • Senior Member
  • Публикации: 684
При всички случай БНС е в пъти по-слаба от БНРП.Освен това не са регистрирани по нито един закон !!!!
За национално могъща и социално справедлива България

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
Българските националисти сме като българските земеделци.   :-)
Писано ни е да се делим на крила, крилца, перушини и каквото се сетите там още. И най вече който се докопа до власта да си напълни гушата с пари чрез нея.
Абе .... българска работа.
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 06:21:50 от omerzen »

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 2422
е как да не в криза.Аз обаче все си мисля - че след около 10-тина година,ако сме живи де. - тогава може да има някакво възраждане....Макар че ми се иска до тогава да има една революция която да е*е мамата на боклуците!

Неактивен Oda

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 188
То тва е щот всички вие "националисти" нищо непраите само пишете по форуми...Вижте как е в Русия,манете ги тея организации въпроса е във всеки човек който прави нещо за държавата...Димитър Демушкин руският марш го е организирал тъй да се каже нелегално...

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf