Борисов: Нямаме политически проблеми с Турция

• 14 Отговора
  • 1444 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Генерал Колев

• 2587
  • +202/-11
  • България над всичко!
Между България и Турция няма открити политически проблеми, категоричен е Борисов.

Страната ни ще подкрепи кандидатурата й за членство в ЕС при изпълнение на всички необходими критерии, добавя още българският премиер.
http://news.ibox.bg/news/id_230829160

« Последна редакция: Април 19, 2010, 16:47:53 от bg_gb »
България над всичко!

*

Неактивен Преспанец

• 595
  • +128/-50
Re:Борисов: Нямаме политически проблеми с Турция
« Отговор #1 -: Януари 29, 2010, 20:57:53 »
Нядавах се Бойко да е размислил върху позицията на ГЕРБ за членството на Турция в ЕС, но явно не е.
Надявам се да има реакция от страна на АТАКА и оттегляне на безусловната подкрепа за правителството.
Иначе, реално погледнато, правителството няма реална алтернатива в момента.

*

Неактивен omerzen

• 4242
  • +562/-46
  • България на българите
« Отговор #2 -: Януари 30, 2010, 09:01:38 »
Между България и Турция няма открити политически проблеми, категоричен е Борисов.
Страната ни ще подкрепи кандидатурата й за членство в ЕС при изпълнение на всички необходими критерии, добавя още българският премиер.
Генерале , почти съм сигурен че така го е посъветвал да говори портиера на американското посолство .
Нядавах се Бойко да е размислил върху позицията на ГЕРБ за членството на Турция в ЕС, но явно не е.
Надявам се да има реакция от страна на АТАКА и оттегляне на безусловната подкрепа за правителството.
Еех Насе . Ти си младо момче и имаш още предостатъчно време да се надяваш . Както и още много хляб да изядеш . До като ние по дъртичките нямаме толкоз време .  :-)
Тази пък липса на алтернатива от де я изкара ?
И какъв е този реален поглед ?
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

*

Неактивен FELDMARSCHALL

• *
  • 2737
  • +361/-61
  • АРИЕЦ
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #3 -: Януари 30, 2010, 09:07:44 »
Какво коментира вчера Енчев относно това посещение, че изтървах предаването ? Каза ли нещо за реакцията (по-точно липсата на такава) от страна на волен и атака ?

*

Неактивен omerzen

• 4242
  • +562/-46
  • България на българите
« Отговор #4 -: Януари 30, 2010, 09:32:35 »
Какво коментира вчера Енчев относно това посещение, че изтървах предаването ? Каза ли нещо за реакцията (по-точно липсата на такава) от страна на волен и атака ?
А , Фелде . Реакция от Волен не очаквай . Както и аз не очаквам . Зависи за какво Бойко го е смъмрил или го е сритал по кокалчетата . Виж какво стана с Бат' Божо . А Енчев снощи го гледах , ама надавах само ухо щото се занимавах по това време с компютъра и форума . Тъй че съжалявам че не запомних какво се коментираше при Енчев . А , събеседник снощи на Енчев беше Каролев . Говореше се нещо за банки , икономика и кредити ама за мен Каролев е безинтересен и много не си давах зор да слушам . Можеш да провериш в сайта на тв. СКАТ . Там има раздел "предавания по СКАТ" и там качват доста от изминалите предавания . Там е и рубриката на Енчев .
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

*

Неактивен Rodolubec

• **
  • 361
  • +119/-38
  • За България винаги готови.
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #5 -: Февруари 12, 2010, 15:41:57 »
Бойко феса ще лобира на 100% за рязаните чалмаклий,сигурен съм че вече се е нагъзил в някоя джамия и се учи как да бъде истински муслимин. :-D Така както е тръгнало Турците не им трябва Европа след като си имат Булгаристан за тяхна си земя,идват тук и правят каквото си искат,мама им гаджалска.
Няма живот без болка.

*

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • *
  • 2413
  • +383/-52
« Отговор #6 -: Февруари 15, 2010, 17:44:13 »
аз как ги виждам нещата с всичките тия ибрикчии.Турция едва ли ще влезне в ЕС,като казвам едва ли  - имам предвид ,поне доколкото ми е известно,даже само една страна да е против членството ,то няма да се състои.Мисля си че срещу членство на Турция, ще са повече от една държава. Ако по този начин тече логиката на Б.Б.( по-точно логиката на неговите господари в Швейцария) - всичко е О.К. - от гледна точка на развитие на бизнес и прочие.

Демек - той казва ДА на Турция,с цел подобряване на икономически климат и прочие глупости (ние сме добрите демек) ,но има едно на ум че те няма да влезнат в ЕС.Та това е много добър ход....по принцип.
Ако играе по този начин обаче, губи подкрепата на народа и става предател,заедно с другаря Сидеров.
И тук бих видял дупка в плана му - не се е погрижил именно за това нещо - че хората ще го заклеймят като национален предател,а за едно нервно генералче с комплекси за малоценност,това е много.

Е,аз дълбоко се съмнявам че неговата идея е като тази която току що представих.Но ако е такава - поне до някаква степен бих го обявил за далновиден политик.

*

Неактивен omerzen

• 4242
  • +562/-46
  • България на българите
« Отговор #7 -: Февруари 16, 2010, 09:41:55 »
Фелде погледни ето тук  ----->  http://www.skat.bg/products.php?type=10&genre=3416

*

Неактивен опълченец

• 991
  • +148/-102
  • Зодия: Aries Aries
« Отговор #8 -: Февруари 18, 2010, 19:40:39 »
Позицията на Атака спрямо Турция не се е променила.Бойко не значи нищо,във Франция,Германия,Кипър,Гърция турчолята ще срешнат непреодолима стена за ЕС.
Тогава Столетов, наший генерал,
ревна гороломно: "Млади опълченци,
венчайте България с лаврови венци!
на вашата сила царят повери
прохода, войната и себе дори!"

*

Неактивен Генерал Колев

• 2587
  • +202/-11
  • България над всичко!
« Отговор #9 -: Февруари 18, 2010, 21:08:08 »
Позицията на Атака спрямо Турция не се е променила.Бойко не значи нищо,във Франция,Германия,Кипър,Гърция турчолята ще срешнат непреодолима стена за ЕС.

Е, не, човече, ти ме разби!!!  :-D :-D :-D Абе стига си писал такива словоблудства, че ще ме умориш от смях бе!!!  :-D :-D :-D Хем Бойко не значел нищо, хем пък в някои страни турците щели да срещнат непреодолима съпротива. Ха де? А в България какво ще срещнат, бе, бълнуващото атакистче? Нагъзени гербери и атакаджии- ето това ще срещнат резаците!!! Е като не значи нищо Бойко що го подкрепяте на 101 процента бе, а???
П.С. Вазелин приготви ли си?
България над всичко!

*

Неактивен Death angel

• *
  • 1498
  • +189/-28
« Отговор #10 -: Февруари 19, 2010, 08:49:00 »

...
...
Тази пък липса на алтернатива от де я изкара ?
И какъв е този реален поглед ?
А къде драги ти въждаш алтернативата ако не е тайна ?
Не падай духом, където ти падне !

*

Неактивен опълченец

• 991
  • +148/-102
  • Зодия: Aries Aries
« Отговор #11 -: Февруари 19, 2010, 15:44:25 »
аз как ги виждам нещата с всичките тия ибрикчии.Турция едва ли ще влезне в ЕС,като казвам едва ли  - имам предвид ,поне доколкото ми е известно,даже само една страна да е против членството ,то няма да се състои.Мисля си че срещу членство на Турция, ще са повече от една държава. Ако по този начин тече логиката на Б.Б.( по-точно логиката на неговите господари в Швейцария) - всичко е О.К. - от гледна точка на развитие на бизнес и прочие.

Демек - той казва ДА на Турция,с цел подобряване на икономически климат и прочие глупости (ние сме добрите демек)
Точно така и аз това си мисля.
Тогава Столетов, наший генерал,
ревна гороломно: "Млади опълченци,
венчайте България с лаврови венци!
на вашата сила царят повери
прохода, войната и себе дори!"

*

Неактивен Death angel

• *
  • 1498
  • +189/-28
« Отговор #12 -: Април 04, 2010, 00:19:43 »
Още чакам отговор ?
Не падай духом, където ти падне !

*

Неактивен Panzerfaust

• *
  • 1361
  • +309/-37
  • Интереси: история, политика, психология, военно дело, икономика
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #13 -: Април 04, 2010, 14:48:44 »
Алтернатива, в смисъл да застане на откровено антитурски позиции, наистина няма. В дипломацията обаче са важни нюансите. Какво прави сегашното правителство? Под предлог за добросъседство и "стратегическо партньорство" продължават същата ибрикчийска политика като предишните. По какво да позная, че тройната коалиция е сменена? Във вътрешнополитически план спокойно можеха да махнат новините на турски. Турция щеше да писка отначало, но щеше в крайна сметка да ги забрави. Поради простата причина, че тези новини не са важни и за нея, те са просто един символ. Ако имахме адекватна позиция (не говоря за чудовищна конфронтация, а просто за небрежно упорство), щяха да забравят символиката. Във външнополитически план можеха да ги хвалят колко много са постигнали и как ги подкрепяме за членството в ЕС, но и да споменем, че има една дребна пречка и тя е статута и имотите на тракийските бежанци, както и че не си струва заради такава "дреболия" да срещат бъдещи затруднения. Разбира се, трябва да се претендира за адекватни компенсации, толкова милиарди никой няма да даде. И понеже на Турция сега й е широко около врата, нищо няма да даде, но въпросът ще е поставен на държавно ниво. Като цяло, от всичко това е възможно да има известно охлаждане на двустранните отношения, но на турците ще им стане ясно, че имаме позиция. Пък и какво ни пука? Аз изобщо не държа да има турски инвестиции.
Отново задавам въпроса - по какво се различава политиката на това правителство от предходното?

*

Неактивен omerzen

• 4242
  • +562/-46
  • България на българите
« Отговор #14 -: Април 04, 2010, 15:04:34 »
Аз изобщо не държа да има турски инвестиции.
Аз бих допълнил-Турските "инвестиции" са заробващи. Не че другите в различна степен не са , но турските са най опасни. Турците винаги са гледали на нас като на рая която отново трябва да бъде поробена (по демократичному-покорена).

България бързо и успешно полудява: Г-н Борисов, не се оглеждайте, снимат ви!

Започната от Генерал Колев

Отговора: 6
Прегледи: 1062
Последна публикация Януари 16, 2010, 17:55:34
от Исперих
Борисов: По добре глас за ДПС отколкото за БСП

Започната от Франкист

Отговора: 14
Прегледи: 1730
Последна публикация Май 23, 2011, 02:07:40
от Amenhotep
Николай Бареков: "Бойко Борисов е политически и научен феномен