Автор Тема: Вашето мнение за телевизия СКАТ  (Прочетена 53064 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4336
  • Country: bg
  • България на българите
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
Re: Вашето мнение за телевизия СКАТ
« Отговор #15 -: Февруари 17, 2010, 21:57:17 »
Важна новина !
Току що по СКАТ съобщиха че на гости при експрезидент Зельо Зелев е една от "важните клечки" на турската оранизация "Балг гьоч" клеветяща непрекъснато България .
Ей , този Зельо не му омръзна да бъде турски ибрик . Сигурно добре му плащат .
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • Публикации: 2680
  • България над всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.17 Firefox 3.0.17
« Отговор #16 -: Февруари 17, 2010, 21:59:02 »
Той е толкова тъп и е такъв олигофрен, че сигурно не се е сетил да си иска пари, копелето му с копеле.
България над всичко!

Неактивен StefanPan

• Newbie
  • Публикации: 4
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.7 Firefox 3.5.7
« Отговор #17 -: Февруари 18, 2010, 19:00:49 »
Телевизия "Скат" е може би единственото място за информация.
Когато я прекъснаха по моя кабел се почувствах изолиран от действителността.
Отказах се от услугите на предлаганите 100 канала чалга и долнопробни сериали и все пак, след дълго търсене, намерих начин гледам Скат пряко от сателит, което ми костваше напълно излишни разходи.
Не ме мислете за фанатизиран. Всяко предаване гледам критично, но в повечето случаи казаното съвпада с това, което е пред очите ми. Тази телевизия внася една спокойна атмосфера, без лудата реклама и непрекъснатите фойерверки на другите канали.
За да ви покажа, че имам и възражения, ето някои от тях:
1. Защо не работи форумът в сайта на Скат? Не вярвам ръководството да не се интересува от мнението на зрителите!
2.Защо, както и в други телевизии, и най-популярният водещ може да изчезне безследно. Нещо повече, споменаването на неговото име от зрителите е недопустимо. Разбира се, имам предвид и Георги Ифандиев, и Антон Сираков и още ...
3. Защо не се обявява цената на телефонните разговори?
4. Защо не се показват E-mail и Skype адреси?
5. Защо няма излъчване онлайн по Интернет? Това е по силите на далеч по-бедни телевизии.
6. Защо сутрешния диалог със зрителите се превърна във война? Кой намери и инструктира тези момичета да се държат като врагове на зрителите. Самите те трябва още много да се учат и тренират, преди да застанат пред камерата. Само добрият им външен вид съвсем не е достатъчен. Недопустимо е един водещ да се запъва при четене, да чете с абсолютно монотонна дикция, да се повтаря, да препрочита цели фрази и да съставя неразбираеми изречения. По време на "разговора" със зрителите в по-голямата част от времето се чува рязкият им и неприятен глас, едно надвикване, прекъсване фразите на зрителите и то не само тогава, когато те изпуснат неволно някоя нецензурна дума. Демонстративно, с пръста на копчето за прекъсване, те се изживяват като възпитатели на народ, съставен от глупци, недостойни за височайшето им внимание.
Наистина, такова отношение няма в нито една друга телевизия. Жалко, защото понякога не издържам и се налага да ги изключвам - нещо, което не съм правил на никое друго предаване на "Скат" . Наистина, те са малолетни и може би някой ден ще се поправят, но засега са застанали като "Сцила и Харибда" пред зрителите.
Едно уточнение - никога не съм се обаждал на тази телевизия, но няма по-ценно и интересно от думите на зрителите...
Е, засега достатъчно... И все пак, няма по-добра национална телевизия за този момент ...
Дано да не ни разочарова в бъдеще!

Неактивен Sturmmann Батбаянов

• Фашага
  • Respected user
  • Senior Member
  • Публикации: 720
  • Windows Server 2003 Windows Server 2003
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
« Отговор #18 -: Февруари 18, 2010, 21:52:52 »
Скат на живо - http://www.bg-tv.free.bg/skat_live.html

mms://87.120.130.6/skat_live_q2.wmv
Капитализъм = диктатура на капитала

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #19 -: Февруари 19, 2010, 11:08:35 »
Благодаря на StefanPan за коментарите , зададените въпроси и забележки . Надявам се ръководството на телевизия СКАТ да посещава този форум и да се осведомява за мненията на съфорумците . Добронамерената , честна и искренна критика мисля че ще е само полезна за патриотичната телевизия . Иначе съм постоянен зрител на тв.СКАТ когато имам възможност . И аз също имам забележки към телевизията и те са само моето скромно мнение .
Сяжалявам също че липсва в предаванията на СКАТ г-н Георги Ифандиев . Този човек има таланта да обяснява материята антикомунизъм . Коментарите му са компетентни , аргументирани и много добре представени . Съжалявам и за липсата от екрана на Антон Сираков и г-жа Магдалена Ташева човек когото подчертано уважавам .
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4765
  • Web Master Site
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6 Firefox 3.6
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #20 -: Февруари 19, 2010, 16:52:23 »
Благодаря на StefanPan за коментарите , зададените въпроси и забележки . Надявам се ръководството на телевизия СКАТ да посещава този форум и да се осведомява за мненията на съфорумците . Добронамерената , честна и искренна критика мисля че ще е само полезна за патриотичната телевизия . Иначе съм постоянен зрител на тв.СКАТ когато имам възможност . И аз също имам забележки към телевизията и те са само моето скромно мнение .
Сяжалявам също че липсва в предаванията на СКАТ г-н Георги Ифандиев . Този човек има таланта да обяснява материята антикомунизъм . Коментарите му са компетентни , аргументирани и много добре представени . Съжалявам и за липсата от екрана на Антон Сираков и г-жа Магдалена Ташева човек когото подчертано уважавам .
Валери Симеонов и ръководството на телевизия СКАТ знаят за съществуването на този форум.
Facebook  account - Kaloian Ivanov Macedonbg
Bulgarian nationalist forum has been upgraded SMF 2.0. Final

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #21 -: Февруари 19, 2010, 21:56:51 »
Току що по вечерните новини преди малко СКАТ допуснаха грешка . Репортерът използва термина "честване на геноцида на българите".
Според мен може да се чества някое светло събитие или празник . Но не и унищожението на българите .
Трагичните събития могат само да се възпоменават или да се отбелязват за да не бъдат забравени .

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #22 -: Февруари 22, 2010, 02:18:17 »
Изгледайте това предаване -----> http://www.skat.bg/products.php?type=10&genre=3447
Преди малко приключи излъчването на последното предаване "Паралакс" на тв.СКАТ което не бях гледал . Беше повторението от събота . Какво ми направи впечатление ? Като страничен зрител смятам че личната разпра между господата Симеонов и Сидеров щеше да бъде смешна ако не беше тъжна . Мислех да напиша огромен коментар но ще се огранича до сравнително малко изречения . Моля вие напишете вашите коментари . Установих преди малко че предаването вече е "качено". Къде са разликите и къде разминаванията ? При Валери Симеонов промени няма . Той си е същия както и преди . Само с огорчението и омерзението че човека на който е повярвал , човека на когото е разчитал-Волен Сидеров вече се е изметнал и вместо да служи на България , този човек вече служи на мафията . Бяха срамни и жалки изявленията на Волен че телевизия СКАТ била телевизия на Алексей Петров , тоест на мафията . Че СКАТ взела някъкви пари от Алексей Петров . Тази вечер Валентин Касабов призна че тв.СКАТ не веднъж е замазвала гафовете и излагациите на Волен . Според мен СКАТ си има отговорноста за това . Волен и на това не е благодарен . Не може да се отрече , партньорството между АТАКА  и СКАТ изнесоха българския национализъм до неподозирани висоти . Жалко е че това партньорство се разпадна . Вярно е че Волен е под чехъл . Което не е чак толкова лошо ако става въпрос за един обикновен и редови българин . Но чак пък чехъла на Капка да променя цяла национална политика .... Това вече е прекалено . Време е да приключвам . Компютъра не ми позволява да пиша по дълги текстове . Надявам се че ръководството на тв.СКАТ посещава този форум . Достойството на този форум е в това че тук няма партийна цензура . Което го потвърди и администратора за което благодаря . Надявам се така ще е и занапред . Цензурата от страна на Сидеров и сие както и от страна дори и на Валери Симеонов надявам се че няма достъп до този форум което го прави едно значимо място . Тъй че публикувайте спокойно и свободно личните си мнения .

Неактивен Nacional-Radikal

• Respected user
  • Senior Member
  • Публикации: 688
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
« Отговор #23 -: Февруари 23, 2010, 11:40:47 »
Това,че тв Скат в момента имат различна позиция от Атака е въпрос на по сериозен анализ.
Не ми се вярва,че В.Симеонов не е знаел кой  е Сидеров.Достъчно е човек да се запознае с биографията му и ще му стане ясно и без да му обясняват.Защо Скат толкова време стоеше плътно зад Атака ?Защо създаде Атака ? Защо допуснаха в парламента лица от Защита ? Защо имаше лица като Ст.Банкова,бившата секретарка на Г.Йорданов ? Нима незнаеха кой-кой е ? Защо невъзроптяха когато структурите по места се тотално комунизираха ? Защо в по-голямата си част техните водещи са бивши служители на ДС ? Защо непрекъснато се канят да гостуват комунисти,или вече са националисти ? Дори днес в предаването на Т.Ангелов гостува някакъв екземпляр от Че Гевара.Така ли ще привлекът националисти,или просто се подготвя поредната мимикрия,поредната псевдо-националистическа организация.Много ми е интересно кои хора ще влязат в бъдещата скатаджийска партия и то най-вече по места.Тогава истината ще лъсне !
За национално могъща и социално справедлива България

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8863
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
« Отговор #24 -: Февруари 23, 2010, 17:18:59 »
СКАТ е тази телевизия,от която можеш да научиш това,за което не се говори по други канали и медии.
СКАТ създаде Сидеров-волно или неволно...Сега Сидеров е в друг лагер,доволен и самоуверен както никога до сега не е бил.
Разбиването на зародилият се национализъм в България е било планирано,а кой и как е участвал,това ще каже историята.
Ако ПП АТАКА беше преди 7-8 месеца ураган,днес тя е тихо газоотделяне от задници с имунитет.
Успех и здраве на всички от СКАТ, а за създаването на нова националистическа партия съм скептично настроен,защото няма да я бъде...Ресурсът на българския национализъм се изчерпа с помиите на Сидеров,а ДПС не е вече във властта и не може да бъде този обединителен елемент,както преди.
И този път не ни провървя с надеждата за чиста и свята република.
Бог да пази България!

Ad honores

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #25 -: Февруари 23, 2010, 17:26:01 »
И аз така мисля . Само със напомнянето че ДПС са си във власта .

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2854
  • Не бойте се!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #26 -: Февруари 23, 2010, 18:12:06 »
Валери Симеонов и ръководството на телевизия СКАТ знаят за съществуването на този форум.

Голяма злоба има в Касабов,така не става. Манипулация има и при телефонните им включвания в ефир,този номер го знам от 10 години,така че не могат да ме изненадат с номера.Имало е свестни българи и преди тв СКАТ и ще ги има и след тв СКАТ.При сегашното състояние на тв-зиите в България полза от тях почти няма.Даже вредят.
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #27 -: Февруари 28, 2010, 10:38:13 »
Насето хич да не се мая , ами да си пусне веднага СКАТ ако има . Сега дават интересно предаване на тема национално-освободителните борби и българското православие . Нали е специалист по тези работи . Таман ще си попълни знанията .

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #28 -: Февруари 28, 2010, 17:36:06 »
В момента се излъчва предаването "Афера" на телевизия СКАТ с водеща Веселина Томова . Г-жа Томова подчерта че в тв.СКАТ няма цензура което и аз изключително ценя . В момента гост на водещата е Николай Колев-Босия . Който има СКАТ нека да го гледа това предаване . Едно от най интересните на тази телевизия . Предаването си има и адрес :  afera.skat@gmail.com
Който няма възможност сега да гледа предаването , може в следващите дни да гледа неговото повторение ето тук
----->  http://www.skat.bg/preda.php?predID=37
Телефоните на студиото на СКАТ , чрез които можете да участвате пряко в предаването и да задавате вашите въпроси и да казвате вашето мнение , дори и в момента да не гледате СКАТ  са :
17 607
02 87 560 87
Преписах ги от екрана на телевизора .
След малко ще вземе участие в предаването и лидера на РЗС-Яне Янев .
« Последна редакция: Февруари 28, 2010, 17:56:20 от omerzen »

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #29 -: Март 01, 2010, 19:49:15 »
В момента по телевизия СКАТ върви предаването на Велизар Енчев "Дискусионно студио" . Гост коментатор на водещия е разследващия журналист Григор Лилов . Макар че е комунист , коментарите на този човек са винаги интересни . След известно време повторението на предаването можете да го гледате ето тук .  ---->  http://www.skat.bg/preda.php?predID=4

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf